סדרת פשע ישראלית שמספרת את סיפור חייהם של אחת ממשפחות הפשע הגדולות ביותר בארץ, חוזרת בעונה השלישית, הבורר עונה 3 עולה למסכים!
משפחת ה"בורר" בראשה עומד, ברוך אסולין, בורר העולם התחתון.
בנו, אבי, רוצה להמשיך וללכת בדרכו של אביו, אבל לעומתו, הבורר לא רוצה בטענה שהוא פזיז מדי.
עד שמגיע נדב, נדב פלדמן.
נדב היה בנו המאומץ של ברוך, אותו הביא לפני 25 שנה עם המאהבת שלו, עמליה.
כעבור 25 שנה גילה נדב שבורר העולם התחתון – ברוך אסולין, הוא אביו.

הבורר 1 -
אחד הדברים הראשונים ששאלתי את עצמי עוד בעונה הראשונה, האם תהיה עונה 3 לבורר? האם נזכה לראות את הבורר 3 ? כולנו ראינו את העונות הראשונה והשניה בצפייה ישירה, האם יש גם הבורר 3 לצפייה ישירה?
העונה הראשונה מציגה את סיפורו של הבורר ברוך אסולין שתפקידו לפתור סכסוכים בעולם התחתון, תפקיד שנחשב ליוקרתי מאוד בעולם הפשע. במקביל נדב, עובד סוציאלי במקצועו, מגלה כי אביו הוא אותו הבורר של העולם התחתון. כאשר השניים נפגשים מתחיל להיות קשר מאוד מיוחד שכולל גם חילוקי דעות רבים. מצד אחד נדב רוצה להיות בקשר עם אבא שלו, אבל מצד שני הוא לא מאמין בדרך הפשע. כמו כן, העונה עוסקת בעוד דמויות מרכזיות, אחד מהן הוא אבי "הטחול" אסולין, הבן של הבורר ששונה מאוד מאביו. ברוך הוא אדם של מחשבה והוא חושב שאפשר לפתור דברים גם בלי כוח, אבל בנו אבי הוא אדם אלים מאוד המצטייר כפזיז ואחד שלא חושב אלה פועל ישר. בנוסף אבי בוגד באשתו וכאשר היא חושדת בכך היא רוצה לעזוב אותו. בנוסף לבורר יש גם אחיו יוסי (שאול מזרחי) שמצטייר כדמות טיפשה מאוד, ועברו מוכתם בגלל התמכרותו לסמים. יוסי לאורך כל העונה מנסה לקחת סמכות וכוח מברוך, אבל ברוך לא מסכים, מכיוון שהוא כועס על דרכו של יוסי. האויב הגדול של ברוך הוא דווקא חבר טוב שלו מהעבר, יגאל "הנאצי" (אורי גבריאל) שחוזר לארץ מהכלא בגרמניה כדי לנקום בברוך אסולין. הדבר אכן יוצא לפועל כאשר בסוף העונה הראשונה יש ניסיון חיסול של הבורר בביתו.


הבורר היא סדרת דרמת פשע, הסדרה הבורר חוזרת בימים אלו למסכי הטלוויזיה בעונה חדשה, והבורר עונה 3 צפויה להיות מרתקת ומותחת מתמיד. במרכז הסדרה עומד נדב פלדמן (יהודה לוי) שמגלה עוד בעונה הראשונה כי אביו הביולוגי הוא לא אחר מאשר אחד האנשים החזקים בעולם התחתון, הבורר ברוך אסולין (משה איבגי). כאשר נדב מגלה זאת, הוא מעוניין לפגוש את האב הביולוגי שלו, אך כאשר נדב מכיר בברוך אסולין, הוא נחשף לעולם הפשע ולמרות שהוא מצטייר כדמות מוסרית מאוד ואף עובד בתור עובד סוציאלי, הוא נכנס לעולם הפשע כבר בתחילת העונה השנייה והוא מקבל החלטות גורליות במשפחת הפשע. (האם הבורר 3 תהיה נקודת המפנה?) נדב מגלה בשלב יותר מאוחר על אחיו, אבי הטחול (שלומי קוריאט )שמיועד לרשת את אימפריית הפשע של אביו. בין האחים נוצרים הרבה קונפליקטים לאורך הסדרה מכיוון שדרכי ההתנהגות שלהם מנוגדות, נדב מצטייר כאדם שומר חוק ואחיו אבי מצטייר כאדם אלים במיוחד וחושב שכל דבר אפשר להשיג בכוח. במהלך הסדרה נדב לא מצליח לבחור בין שני העולמות מכיוון שהוא מצד אחד נגד אלימות ורצח ונגד מה שמיצג עולם הפשע, דבר שניתן לראות בצורה ממש מובהקת ב הבורר 3 אבל מצד שני הוא מתקרב לאביו וגם עולם הפשע מושך אותו, ולכן במהלך כל הסדרה נדב נמצא פעם אחת בעולם הנורמטיבי והרגיל שלו ופעם אחת בעולם הפשע עם אבא שלו ואחיו.

ברוך אסולין "הבורר"
ראש אחד מארגוני הפשע הגדולים בארץ שנקרא "הבורר", הבורר עונה 3 חוזרת בעונה מסחררת מהרגיל!
לברוך שלושה ילדים מאשתו גילה (אבי, עוז, ונעמי), ועוד ילד אחד, מאישה אחרת.
לפני 25 שנה בגד ברוך באשתו גילה והביא עם המאהבת שלו את בנו הרביעי – נדב.
את נדב שלח לאימוץ ואחרי 25 שנה חידש איתו נדב את הקשר.

הבורר 2 –
בתחילת העונה השנייה, מתגלה לצופיים כי הבורר שרד את ניסיון ההתנקשות, (הבורר 3 תוביל לדרמות הרבה יותר חזקות) אבל נדב מציע כי לא צריך לחשוף את העובדה שהבורר ניצל מניסיון החיסול, וצריך להודיע עליו כמת. נדב פעל כך מכיוון שחשב שכאשר הבורר ימות, כל אויביו יחשפו. כאשר מתקיימת ההלוויה של הבורר אליה גם יגאל הנאצי מגיע, יש ניסיון לחסלו ללא ידיעת נדב שכזכור לא מאמין בדרך של רצח. נדב מצליח למנוע את הרצח הזה, דבר שיוצר קרע גדול ביחסיים שלו עם אביו. ברוך ונדב מתקרבים שוב כאשר הבורר עובר לגור אצלו כדי להסתתר. במהלך העונה הבורר ועוזרו עמרם"בולדוג" (יוסוף אבו ורדה)מנסים להתנקש בשימי אנג'ל, אך ניסיון זה נכשל והם הורגים בטעות את בנו בן ה-12 של שימי. הדבר מכניס את הבורר לדיכאון גדול ומעורבותו בעולם הפשע הולכת וקטנה. כצפוי את מקומו תופס בנו אבי אסולין, אבל גם נדב מתחיל לקבל החלטות גורליות מאוד ואף להשתתף בפעולות, דבר שמעמיק את התערבותו בעולם הפשע. נדב אף מתחיל לבגוד באשתו עם אירנה (אנייה בוקשטין) שנושאה לעבריין משוגע שיושב בכלא. במהלך העונה לא מצליח נדב לבחור בין שתי הבחורות. כאשר אהבת של אירנה לנדב מתחילה להיות אובססיבית הוא מעוניין להפסיק את הקשר.

הבורר 3
עלתה לראשונה 26.10.10
חוזרת לעונה שלישית, אליה מצטרפים מס' שחקנים חדשים כמו:
יעקב כהן, עידו מוסרי, רמי הויברגר, אורלי זילברשץ-בנאי, גאלה קוגן,דני שטג, חן יאני, שלומי סרנגה, גיא לואל וטל מוסרי.
העונה מתחילה אחרי הדקירה של יגאל הנאצי, נדב דקר אותו ורצה להסגיר את עצמו, אך אבי , אחיו, שיכנע אותו לברוח מהמקום, וכך עשה.
נדב נמלט מהמקום ונעלם.
כל יום שלישי, בHOT!

הבורר עונה 3 – 2010:

הבורר 3 תעלה ב 26 באוקטובר בערוץ HOT3. הבורר עונה 3 צפויה לענות לנו על השאלה מי הוא היורש של הבורר ברוך אסולין? נדב, אבי, או מישהו אחר. בנוסף נדע מה קרה ליגאל הנאצי, האם הוא חי או מת?, ואיך הגיבו כולם לכך שהבורר בכלל לא מת. אל צוות השחקנים יחברו דמויות חדשות וביניהן יעקב כהן, עידו מוסרי, רמי הויברגר, אורלי זילברשץ-בנאי, גאלה קוגן, דני שטג, חן יאני ושלומ!

ניתן לצפות ב- הבורר 3 בצפייה ישירה ברשת האינטרנט!

נדב פלדמן שממשיך לשחק בצורה מדהימה גם בעונה השלישית של הבורר 3!
עובד סוציאלי שחי עם ארוסתו אורנה, רק אחרי שאביו החורג מת מהתקף לב גילה שהוא מאומץ.
הוא חקר וחקר עד שהגיע לתשובה, אביו הוא ברוך אסולין, איש פשע.
אחרי תקופת קשר עם אביו הביולוגי הוא מתחיל להסתדר איתם יותר ויותר.
לנדב הייתה מאהבת - אירנה, אחרי רומן ממושך מחליט נדב לעזוב אותה והיא נכנסת למשבר פסיכוטי.
האם נדב יעלה לשלטון המשפחה בעונה הבורר 3? מה יקרה לדעתכם?

אבי אסולין "הטחול"
מכונה אבי ה"טחול" בגלל שכשהיה צעיר, ידע להרביץ בדיוק במקום של האיבר הפנימי הזה.
אבי, בנו הבכור של הבורר, פזיז מאוד וחם רוח, מה שלא אהב ברוך, במקצוע הזה צריך להיות שלווים, אחרת, מצבנו רע.
אבי חובר לשני רוסים , האחים קובלובה, הם בוגדים בו וחוברים לאויב הכי גדול של הבורר, יגאל הנאצי.

העונה, הבורר 3, מספרת את סיפור התעצמותו של נדב אל מוך אבי ה"טחול", מי ינצח ויירש את האימפריה של הבורר?