קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [פרסום] טיפים וקודים למכשירכם *מומלץ מאוד!*
    על ידי ooloo בפורום הורדות לסלולרי
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 27-09-2009, 02:51
  2. [פרסום] טיפים וקודים למכשירכם *מומלץ מאוד*
    על ידי ooloo בפורום סלולרי וטאבלטים כללי
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 11-05-2009, 20:11
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 3 << ראשון 123 אחרון >>
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 32

[פרסום]15 טיפים לעישון - עמוד 2

משתמש מכור האוואטר של maor2008
    שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ
    איש אחד הלך הלך ראה אותך......ברח

ציטוט נכתב במקור על ידי avnitom4 צפיה בהודעה
    זה לא חייב לבעבע... אפשר לעשן גם בלי מים בכלל, ממלאים מים בגלל שזה "מסנן" כביכול, למרות שזה שטויות, וכי אם תשי חומר אחר בפנים זה ממש לא בריא, וצריך ליצור איזושהי צפיפות... דבר שני (10) מצוין, באמת מומלץ לנסות, אפשר לקנות גם ראש קרח אין יותר קטלני מזה.. ו(13), זה גרוע לא כדאי להפוך נרגילה רגילה לדו צדדית, פשוט תעבירו צינור זה מעצבן לסתום את החור... אבל יש נרגילות דו צדדיות מיוחדות שניתן לעשן בהם יחד בלי צורך לסתום את החור אחלה מדריך בכל מקרה

צודק יש נרגילות של שתי צינורות שאיפה שהצינורות יש גולה ואז אם אתה לא לוקח אוויר זה סתום כמו הארובה
    ואני אישית לא ממליץ על ראש קרח זה סתם שטויות
    זה לא אמור לעשות את העשן קר זה פשוט מאט את השריפה של הטבק
    לחצו על הלוגו למעלה

2. קישורים ממומנים

משתמש מניאק האוואטר של mister ZooM
    לייקים
    2
    נקודות
    21
    משפט מחץ
    STFU SIR!

ציטוט נכתב במקור על ידי maor2008 צפיה בהודעה
    1. מומלץ ואף רצוי להחליף את המים בכד לאחר כל שימוש על-מנת לשמור על ההיגיינה וחווית העישון.[ישש כאלה אומרים שזה מחזק את הטעם,אני לא מאמין בזה]זה לא מחזק את הטעם ולא נעליים אתה פשוט מרוקן את הכד כמו שפעם בכמה זמן מרוקנים כד עם פרחים כי הוא מתחיל לעלות עובש וכל מיניי חרטא אז ככה גם בנרגילה ם יהיו בכד מים למשך הרבה זמן והכד סגור סביר להניח שהכד יסריח מעובש
    2. מומלץ לנקות את הנרגילה באמצעות העברת חוטר בגוף לפחות פעם בחודש. כך הסחיבה נשארת קלה, והנרגילה לא "חונקת" וככה אתם לא מעשנים את כל הפיח והגיפה שמצטברים שמה פעם בחודש? קודם כל לא בכל גוף אפשר להעביר חוטר, אני עשיתי פעם ראשונה עם חוטר בנרגילה שאצלי כבר 8 שנים העברתי בה פעמיים חוטר פעם אחת לפני חודשיים ופעם אחת לפני שבועיים כי בפעם הראשונה לא ניקיתי טוב פעם בחודש זה מוגזם וסתם כאב ראש
    3. לבעלי צינור פלסטיק, צינור "מזגנים" או "חשמל", מומלץ לשטוף את הצינור במים לאחר כל שימוש. עוד חרטא, מים בצינור סתם גורמים לריח של עובש ואני מדבר על צינור מזגנים.
    4. על מנת לקבע טעם מחוזק בנרגילה, מומלץ להשתמש בכל נרגילה בטעם יחיד. לדוגמא, בנרגילת "תפוח" להשתמש רק טבק בטעם תפוח, וכן הלאה. גם כן חרטא, תרקצף את הראש ואין לך טעמי לווי.
    5. כמות החורים הרצויה בנייר האלומיניום היא בין 20-40. אם החורים יהיו רבים או גדולים מדי, הטבק יישרף מהר יותר והסחיבה תהיה קשה. תפסיק לבלבל במוח.
    6. מומלץ לא למלא כמות גדולה מדי של טבק, בערך 90% מהראש ולא יותר, על מנת לא לסתום את החורים שבראש. עוד פעם... אם בא לך לעשן לבד אל תמלא עד הסוף עם אתה עם עוד כמה חבר'ה זה לא משנה.
    7. גחלים טבעיים אומנם בעייתים להדלקה, אך הם ה"בריאים" מבין הגחלים, משום שאין בהם חומרים סינטטיים. לעהעהעהעעהעהההעעההה.
    8. טבק "רטוב" הוא לרב טרי וטוב יותר, ולכן מומלץ. אך לעיתים מלכלך יותר את הנרגילה, לכן ניתן לערבב טבק "יבש" עם "רטוב" לקבלת הקומבינציה המושלמת. בולשיייייייייייייייטט המיץ של הטבק הרטוב סתם נוזל לתוך הגוף ומשאיר טעמים מגעילים ביותר
    9. להדלקה מהירה של הגחלים מומלץ להשתמש במצית טורבו. [אפילו שזה לוקח יותר גז ממצית רגילה] חרטא.
    10. מים קרים או קרח בכד יכולים להיות חוויה מרעננת ביותר. גועל נפש סתם בזבוז זמן קרח
    11. מומלץ להחליף את גומיות החיבור אחת למס' חודשים, שכן הנרגילה לא אטומה בלעדיהן, ולכן לא מוציאה עשן. אני מנייאק עם יש לך נרגילה בכלל
    12. אם גומיית החיבור של הכד דקה מדי ניתן ללפף איזולירבנד/נייר כסף סביב גוף נרגילה לקבלת האטימות הרצויה. תגיד מה באתי לבנות נרגילה? איזרולירבנד תשתמש בנרגילה מבקבוק שוקו.
    13. אם רוצים להפוך את הנרגילה לדו-צינורית ניתן להשתמש בצינורות מיוחדים, הנקראים צינורות מתברגים, אשר ניתן להכניסם לתוך הארובה (המנגנון בו נמצאת הגולה). חשוב לזכור כי בשל היעדר הגולה לא ניתן לעשן יחד, אלא בתורות. כאשר אחד מעשן, השני אוטם את הצינור ולהפך. מנגנון זה מתאים בעיקר לנרגילות הגדולות. מוכר ידוע סתם גועל נפש
    14. בעת שימוש בגחלים גדולים מומלץ לשים שתי שכבות של נייר כסף אלומיניום על מנת שהטבק לא יישרף מהר מדי. חרטא.
    15.אל תשימו חלב או לימון בכד -הלימון:לימון זה חומצה ושאתם מעשנים הוא עובר בנרגילה וממיס את את כל הליכלוך ואתם מעשנים את זה ומכניסים לראיות שלהם
    החלב:סתם יעשה לכם בחילות וריח שלא יצא לכם מהנרגילה חלב ממסטל תתחת, לימונדה עם טבק לימונענע זה הכי חזק שקיים.
    תגיד יש לך נרגילה בכלל שאתה ככה זורק שטויות לאוויר?

"שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי mister ZooM צפיה בהודעה

1. מומלץ ואף רצוי להחליף את המים בכד לאחר כל שימוש על-מנת לשמור על ההיגיינה וחווית העישון.[ישש כאלה אומרים שזה מחזק את הטעם,אני לא מאמין בזה]זה לא מחזק את הטעם ולא נעליים אתה פשוט מרוקן את הכד כמו שפעם בכמה זמן מרוקנים כד עם פרחים כי הוא מתחיל לעלות עובש וכל מיניי חרטא אז ככה גם בנרגילה ם יהיו בכד מים למשך הרבה זמן והכד סגור סביר להניח שהכד יסריח מעובש אם לא אכפת לך אז אמרתי שאני לא מאמין בזה שזה מחזק את הטעם
    2. מומלץ לנקות את הנרגילה באמצעות העברת חוטר בגוף לפחות פעם בחודש. כך הסחיבה נשארת קלה, והנרגילה לא "חונקת" וככה אתם לא מעשנים את כל הפיח והגיפה שמצטברים שמה פעם בחודש? קודם כל לא בכל גוף אפשר להעביר חוטר, אני עשיתי פעם ראשונה עם חוטר בנרגילה שאצלי כבר 8 שנים העברתי בה פעמיים חוטר פעם אחת לפני חודשיים ופעם אחת לפני שבועיים כי בפעם הראשונה לא ניקיתי טוב פעם בחודש זה מוגזם וסתם כאב ראש הכל יחסי אני מדבר פה לאלה שמעשנים הרבה
    חוצמזה בכל נרגילה אפשר להעביר חוטר חוץ מהמודרניות המפותלות האלה בצורות של נחש וכאלה...
    3. לבעלי צינור פלסטיק, צינור "מזגנים" או "חשמל", מומלץ לשטוף את הצינור במים לאחר כל שימוש. עוד חרטא, מים בצינור סתם גורמים לריח של עובש ואני מדבר על צינור מזגנים.זה עושה ריח של עובש אם אתה לא מייבש את זה טוב...עוד פעם כמו שאתה אמרת מים עומדים עושים עובש וריח מסריח
    4. על מנת לקבע טעם מחוזק בנרגילה, מומלץ להשתמש בכל נרגילה בטעם יחיד. לדוגמא, בנרגילת "תפוח" להשתמש רק טבק בטעם תפוח, וכן הלאה. גם כן חרטא, תרקצף את הראש ואין לך טעמי לווי. אתה אומר שזה עבודה קשה להעביר חמש דקות חוטר בנרגילה פעם בחודש ונראה לך שאני יתחיל לקרצף את הראש , לי אישית יש כמה ראשים , אבל בכללי הדבר שמנקה הכי טוב את הראש של הנרגילה זה לשים את הראש בקפה
    5. כמות החורים הרצויה בנייר האלומיניום היא בין 20-40. אם החורים יהיו רבים או גדולים מדי, הטבק יישרף מהר יותר והסחיבה תהיה קשה. תפסיק לבלבל במוח.מה בדיוק בלבול מוח פה?
    6. מומלץ לא למלא כמות גדולה מדי של טבק, בערך 90% מהראש ולא יותר, על מנת לא לסתום את החורים שבראש. עוד פעם... אם בא לך לעשן לבד אל תמלא עד הסוף עם אתה עם עוד כמה חבר'ה זה לא משנה.זה סתם שטויות אם אתה ממלא חצי ראש אז הטבק רחוק יותר מהגחל וככה הנרגילה תסחוב פחות...
    7. גחלים טבעיים אומנם בעייתים להדלקה, אך הם ה"בריאים" מבין הגחלים, משום שאין בהם חומרים סינטטיים. לעהעהעהעעהעהההעעההה.יש פה כאלה חדשים שלא יודעים אם לא איכפת לך..
    8. טבק "רטוב" הוא לרב טרי וטוב יותר, ולכן מומלץ. אך לעיתים מלכלך יותר את הנרגילה, לכן ניתן לערבב טבק "יבש" עם "רטוב" לקבלת הקומבינציה המושלמת. בולשיייייייייייייייטט המיץ של הטבק הרטוב סתם נוזל לתוך הגוף ומשאיר טעמים מגעילים ביותר נו בגלל זה אמרתי שיערבבו עם יבש
    אני איישית קונה רטוב במשקל וסוחט אבל הרוב מעדיפים לערבב
    9. להדלקה מהירה של הגחלים מומלץ להשתמש במצית טורבו. [אפילו שזה לוקח יותר גז ממצית רגילה] חרטא.אני לא מדבר על גחלים כמו סטאר ננגיד אני מדבר על אלה שקשים יותר להדלקה
    10. מים קרים או קרח בכד יכולים להיות חוויה מרעננת ביותר. גועל נפש סתם בזבוז זמן קרח למה בקיץ זה אחד הטובים לא שמעתי על אחד שלא אהב את זה
    11. מומלץ להחליף את גומיות החיבור אחת למס' חודשים, שכן הנרגילה לא אטומה בלעדיהן, ולכן לא מוציאה עשן. אני מנייאק עם יש לך נרגילה בכלל למה נראה לך ששאין לי?יש כאלה שהגומייה כבר נייהיית מסריחה כזאתי ומתחיל ליהיות בריחות קטנות ואנשים מתפלאים
    12. אם גומיית החיבור של הכד דקה מדי ניתן ללפף איזולירבנד/נייר כסף סביב גוף נרגילה לקבלת האטימות הרצויה. תגיד מה באתי לבנות נרגילה? איזרולירבנד תשתמש בנרגילה מבקבוק שוקו.לפעמים אתה נתקע ואין חנות נרגילה ליידך...
    13. אם רוצים להפוך את הנרגילה לדו-צינורית ניתן להשתמש בצינורות מיוחדים, הנקראים צינורות מתברגים, אשר ניתן להכניסם לתוך הארובה (המנגנון בו נמצאת הגולה). חשוב לזכור כי בשל היעדר הגולה לא ניתן לעשן יחד, אלא בתורות. כאשר אחד מעשן, השני אוטם את הצינור ולהפך. מנגנון זה מתאים בעיקר לנרגילות הגדולות. מוכר ידוע סתם גועל נפש
    14. בעת שימוש בגחלים גדולים מומלץ לשים שתי שכבות של נייר כסף אלומיניום על מנת שהטבק לא יישרף מהר מדי. חרטא.אתה שם שכבה אחת?
    15.אל תשימו חלב או לימון בכד -הלימון:לימון זה חומצה ושאתם מעשנים הוא עובר בנרגילה וממיס את את כל הליכלוך ואתם מעשנים את זה ומכניסים לראיות שלהם
    החלב:סתם יעשה לכם בחילות וריח שלא יצא לכם מהנרגילה חלב ממסטל תתחת, לימונדה עם טבק לימונענע זה הכי חזק שקיים.חלב בנרגילה זה אחד הדברים המסריחים ותשאל כל אחד
    לימון זה טעים ונעים לעשן אבל אתה מעשן את כל הרעלים...גם אני פעם הייתי מעשן עם לימון

ולפעם הבאה תמתן את התגובות שלך יש עוד דרכים להגיב..
    לחצו על הלוגו למעלה

לייקים
    2
    נקודות
    21
    משפט מחץ
    STFU SIR!

מה תמתן מה אני איתך עכשיו בקורס קצינים? זה פורום ואתה ילד אז מותר לי לרדת לרמה נמוכה בשביל לדבר איתך.
    דבר שני.
    כן אני משתמש בשכבה אחת ותאמין לי זה הרבה יותר סוחב משתי שכבות
    פעם אחת עשינו משהו הכי קטלני בארץ
    לקחנו ראש ועטפנו את כולו עם נייר כסף יענטו גם מבפנים עשינו חורים לחורים שיש למטה שמנו בפנים טבק וכיסינו עם נייר כסף מלמעלה (ברגיל יענטו) עשינו איזה 70 חורים קטנים פיצופנים עם סיכה כזאת של תפירה וגחל לימון לא סטאר תשמע זה ההמלצה הכי טובה שאתה יכול להביא כאן אולי שעתיים עם גחל היינו והטבק לא נגמר

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי mister ZooM צפיה בהודעה
    מה תמתן מה אני איתך עכשיו בקורס קצינים? זה פורום ואתה ילד אז מותר לי לרדת לרמה נמוכה בשביל לדבר איתך.
    דבר שני.
    כן אני משתמש בשכבה אחת ותאמין לי זה הרבה יותר סוחב משתי שכבות
    פעם אחת עשינו משהו הכי קטלני בארץ
    לקחנו ראש ועטפנו את כולו עם נייר כסף יענטו גם מבפנים עשינו חורים לחורים שיש למטה שמנו בפנים טבק וכיסינו עם נייר כסף מלמעלה (ברגיל יענטו) עשינו איזה 70 חורים קטנים פיצופנים עם סיכה כזאת של תפירה וגחל לימון לא סטאר תשמע זה ההמלצה הכי טובה שאתה יכול להביא כאן אולי שעתיים עם גחל היינו והטבק לא נגמר

חח על זה עוד לא שמעתי אולי שיהיה לי משעמם ננסה את זה...
    בקשר לנייר כסף...אם זה הנייר כסף הזה הגליל הזה הגדול אז שמים שתיים כי הוא דק וזה שורף את הטבק מהר ואין הבדל בסחיבה...אם זה הניירות כסף שקונים בחנות נרגילה(יש כאלה או עגולים או ריבועים קטנים)אז שמים אחד כי זה כבר יותר עבה...
    לחצו על הלוגו למעלה

משתמש משקיע האוואטר של Reggae-Man
    לייקים
    11
    נקודות
    1

להפך,ניירות הכסף המוכנים יותר דקים

לייקים
    2
    נקודות
    21
    משפט מחץ
    STFU SIR!

אני שם תמיד שורה אחת של נייר כסף
    לפעמים חברים רוצים להשתעמם ומוסיפים כל מיני דברים כמו שרשמתי למעלה.

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי DORBAR צפיה בהודעה
    להפך,ניירות הכסף המוכנים יותר דקים
    אתה טועה אחי
    יש את העיגולים האלה שזה טיפה יותר גדול מהראש והם עבים
    לחצו על הלוגו למעלה

משתמש משקיע האוואטר של crazy z
    שם פרטי
    crazy z
    לייקים
    0
    נקודות
    6
    פוסטים בבלוג
    2

אני מציע לך משהו אתה תחשוב שאני מוזר או שזה ייהיה לך מוכר כבר
    אבל במקום מים שם חלב זה דופק תראש לשינה טובה אחי

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי crazy z צפיה בהודעה
    אני מציע לך משהו אתה תחשוב שאני מוזר או שזה ייהיה לך מוכר כבר
    אבל במקום מים שם חלב זה דופק תראש לשינה טובה אחי
    זה דופק תבטן ואת הנרגילה
    לחצו על הלוגו למעלה

לייקים
    11
    נקודות
    1

ודופק ת'ראש

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

זה דופק את הראש לא מבחינת סטלה
    כאבי ראש מעצבנים הכוונה
    לחצו על הלוגו למעלה

לייקים
    11
    נקודות
    1

נוו כן

שאני פעם אחת עישנתי עם חלב כל תזוזה הכי קטנה עם הראש היה בא לי להקיא

שם פרטי
    מאור
    לייקים
    4
    נקודות
    769
    משפט מחץ

חח כן גם לי זה קרה...
    למה עישנת עם חלב אם ראית שכולם אומרים שזה עושה כאבי בטן ובחילות?
    לחצו על הלוגו למעלה

קודם תבין משהו..
    ואז תלך לאתר של נרגילה לנד ותעתיק דברים..
    חח לפחות תן קרדיט..

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:36.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect