קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [ייעוץ] המלצה למדפסת
    על ידי GAL H בפורום ציוד היקפי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05-11-2011, 20:54
  2. מבקשב המלצה למכונה משולבת צבעונית וחסכונית
    על ידי saftazapta בפורום ציוד היקפי
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03-06-2011, 10:01
  3. מדפסת לייזר או צבעונית?
    על ידי צליל מיתר בפורום ציוד היקפי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 06-02-2011, 01:11
  4. [בקשה]המלצה על משחק....
    על ידי idoli בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08-09-2005, 19:44
  5. אני צריך המלצה על שני סרטים
    על ידי SlutFatma בפורום דיבורים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 05-09-2005, 23:27
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

המלצה למדפסת לייזר צבעונית חסכונית וטובה

משתמש מתחיל האוואטר של Every
    שם פרטי
    ריילי
    לייקים
    0
    נקודות
    0

Question המלצה למדפסת לייזר צבעונית חסכונית וטובה

היי חברים,

אני מקווה שתוכלו לעזור לי לבחור מדפסת לייזר צבעונית חסכונית וטובה - לסטודיו של אחותי, אני צריך בעיקר המלצה טובה עדיף מבעלי מדפסות לייזר שיש לכם ניסיון איתה. העיקר הדפסה היא בצבע וגם בשחור לבן כמובן, עם יכולת הדפסה בכמויות גדולות - מה כדאי לקנות של איזה דגם וחברה? שהיא חסכונית מבחינת צבע, גם טובה לטווח ארוך.

רצוי שלמדפסת תהיה גם סורק, מכונת צילום, בתור מדפסת משולבת. אך מה עדיף ואיכות מבחינת הדפסה ברמה גבוהה לסטודיו? מדפסת לייזר צבעונית בנפרד לסורק, או משולבת?

תודה.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל האוואטר של Essential1
    שם פרטי
    מאור
    לייקים
    0
    נקודות
    0

בגדול, בשביל לרכוש מדפסת לייזר צבעונית חסכונית וטובה, אתה צריך בעיקר מדפסת איכותית שמאפשרת לעשות הדפסה בכמויות גדולות בצבע שחור ולבן לפי העדפה שלך ממה שהבנתי, גם כן שתהיה בה סורק, מכונת צילום, ולכן אני יותר מסתמך על ביקורות וניסיון אישי של צרכנים שרכשו את המוצרים ולכן להמלצה שלי יש שני אפשרויות:

הראשונה היא לרכוש מדפסת CLP-680ND או ineo +35P, ששמעתי עליה ביקורות טובות בארץ. המדפסת ineo +35P יש לה את כל היתרונות של מדפסת צבעונית איכותית ואמינה במכונה יעילה וקומפקטית, שגם כן היא חסכונית ומתאימה לדרישות של משרדים קטנים ועד גדולים, באופן פרטי או בארגונים גדולים. היא מדפיסה צבעונית ולא משולבת עם פקס, מכונת צילום, סורק וכדומה. כך שיש לרכוש מדפסת זולה בנפרד, עם הזרקת דיו משולבת צבעונית.

תוכל לראות עוד פרטים מכאן של מדפסת לייזר צבעונית הראשונה שהמלצתי למעלה מכאן. בגדול כדאי לרכוש אותה בשילוב עם מדפסת הזרקת דיו משולבת צבעונית כמו Canon MX455 שהיא מומלצת: http://www.ret.co.il/m/144195 או לקנות מדפסת לייזר משולבת עם כל התכונות שאתה מחפש והן בדרך כלל יקרות יותר ולא משתלם לך להחזיק מדפסת אחת שכוללת הכול שעלולה לעשות בעיות ונזקים בקלות, ושעלות תיקון היא גבוהה יחסית והן גורמות יותר בעיות מאשר עמידות לטווח ארוך.

השניה היא המדפסת OKI MB491, תתאים לך משום שהיא מדפסת לייזר משולבת עם סורק ופקס, ויש עליה ביקורות טובות ברשת - http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=MB491, שאותה תוכל לרכוש בנוסף מדפסת הזרקת דיו משולבת צבעונית כמו Canon MX455 שאותה כבר המלצתי.

בהצלחה!

משתמש מתחיל האוואטר של Essential1
    שם פרטי
    מאור
    לייקים
    0
    נקודות
    0

בגדול, בשביל לרכוש מדפסת לייזר צבעונית חסכונית וטובה, אתה צריך בעיקר מדפסת איכותית שמאפשרת לעשות הדפסה בכמויות גדולות בצבע שחור ולבן לפי העדפה שלך ממה שהבנתי, גם כן שתהיה בה סורק, מכונת צילום, ולכן אני יותר מסתמך על ביקורות וניסיון אישי של צרכנים שרכשו את המוצרים ולכן להמלצה שלי יש שני אפשרויות:

הראשונה היא לרכוש מדפסת CLP-680ND או ineo +35P, ששמעתי עליה ביקורות טובות בארץ. המדפסת ineo +35P יש לה את כל היתרונות של מדפסת צבעונית איכותית ואמינה במכונה יעילה וקומפקטית, שגם כן היא חסכונית ומתאימה לדרישות של משרדים קטנים ועד גדולים, באופן פרטי או בארגונים גדולים. היא מדפיסה צבעונית ולא משולבת עם פקס, מכונת צילום, סורק וכדומה. כך שיש לרכוש מדפסת זולה בנפרד, עם הזרקת דיו משולבת צבעונית.

תוכל לראות עוד פרטים מכאן של מדפסת לייזר צבעונית הראשונה שהמלצתי למעלה מכאן. בגדול כדאי לרכוש אותה בשילוב עם מדפסת הזרקת דיו משולבת צבעונית כמו Canon MX455 שהיא מומלצת: http://www.ret.co.il/m/144195 או לקנות מדפסת לייזר משולבת עם כל התכונות שאתה מחפש והן בדרך כלל יקרות יותר ולא משתלם לך להחזיק מדפסת אחת שכוללת הכול שעלולה לעשות בעיות ונזקים בקלות, ושעלות תיקון היא גבוהה יחסית והן גורמות יותר בעיות מאשר עמידות לטווח ארוך.

השניה היא המדפסת OKI MB491, תתאים לך משום שהיא מדפסת לייזר משולבת עם סורק ופקס, ויש עליה ביקורות טובות ברשת - http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=MB491, שאותה תוכל לרכוש בנוסף מדפסת הזרקת דיו משולבת צבעונית כמו Canon MX455 שאותה כבר המלצתי.

בהצלחה!

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

HP 4165

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 05:57.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,780,732 | הודעות: 7,478,202 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect