קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

חברה רוצה רק אנאלי

ברירת מחדל חברה רוצה רק אנאלי

היי כולם
    אני יודע שהנושא קצת מוזר אבל אני מבקש שתתייחסו לזה ברצינות כי אני ממש לא איזה משועמם שמחפש תשומת לב בפורום

אני בן 17 ויש לי חברה גם בת 17
    אנחנו ביחד כבר 3 חודשים וממש כייף לי איתה. אנחנו ממש באותו הראש במלא נושאים.
    שכבנו אחרי שבועיים וחצי מאז שהכרנו והיה ממש כייף. אחרי כמה פעמים, היא סיפרה לי שהיא מתה לנסות אנאלי כי יש לה חברה שעושה את זה הרבה ואמרה לה שזה כואב בהתחלה אבל ממש כייף כשמתרגלים והיא לא תרצה להפסיק. אני התלהבתי נורא וניסינו, בהתחלה כאב לה אז הפסקנו אבל היא רצתה לנסות עוד פעם כי החברה שלה ממש שיגעה אותה שהיא חייבת לנסות עד שהיא תתרגל והיא ממש תהנה אז ניסינו עוד כמה פעמים עד שהיא התרגלה והיא אמרה לי שהיא ממש נהנתה והאורגזמה שלה היתה נורא חזקה וגם אני נהנתי אז עשינו את זה עוד כמה פעמים ואז שבוע שעבר היא החליטה שהיא רוצה רק אנאלי כי זה הכי כייף לה והיא לא רוצה יותר סקס רגיל וזה משגע אותי כי אני מרגיש שאני עם גבר שרוצה כל הזמן בתחת ואני ממש לא הומו. אמרתי לה שאני מאוד אוהב אנאלי אבל גם סקס רגיל ואפשר לעשות פעם זה ופעם זה או לשלב אבל היא לא מוכנה לשמוע ורוצה רק אנאלי כל הזמן ואמרה לי גם שאם אני לא רוצה, אז היא תמצא מישהו אחר שיעשה איתה כל הזמן.

אני ממש אוהב אותה ומפחד שהיא תיפרד ממני בגלל זה.

אני חייב עזרה חברים.
    בבקשה להתייחס לזה ברצינות, אני ממש בדיכאון ולא מוכן לאבד אותה

2. קישורים ממומנים

מנהל ראשי האוואטר של Old Lady
    שם פרטי
    Oshri
    לייקים
    1116
    נקודות
    550
    משפט מחץ
    Sometimes you have to serve to lead

קודם כל אני חושב שאין קשר בכלל לזה שאתה מקיים יחסי מין אנאליים עם החברה שלך לזה שאתה הומו.
    אני חושב כמוה שזה ממש כיף ולא רק לבחורה אלא גם לגבר.
    דבר שני אני חושב שאתה צריך להסביר לה יותר ברוגע שאתה מבין שהיא נהנית וגם אתה,אבל כמו שאותה מושך האנאלי אותך מושך גם הרגיל וכמו שאתה מתחשב בה וגורם לה להנות בצורה שמספקת אותה כך גם היא צריכה לעשות,חשוב שזה לא יהיה בכעס אלא ברגע ובהבנה.

עוד משהו שאני יכול להגיד לך זה שאתה גם יכול לזרום עם איך שהיא רוצה,מתישהו זה גם ימאס לה והיא תרצה לגוון,כרגע הכל חדש לה והיא נהנית מכל זה אבל היא עדיין לא "הקיאה" את זה.
    כשהתחלתי לקיים יחסי מין הייתי אוהב את התנוחה המסיונרית,כשהיתה לי חברה היינו עושים כמעט רק את זה(כשהייתי בגילך זה היה בהתחלה אצלי כל המין) והתלהבתי מזה ולא היה אכפת לי שלא לשנות תנוחה,אבל לאט לאט זה שיעמם אותי ונחשפנו לעוד תנוחות ונוכחנו לדעת שיש תנוחות שהם יותר מגרות וכיפיות עם תוספת של דברים לא שגרתיים כמו שינוי מיקום וכ'(שידות וכו')

הדבר השלישי שאני מייעץ, תבין שלא מאיימים על זונה בזין(לצורך ההבנה אתה הזונה) היא רוצה להזדיין עם מישהו אחר?שתלך.
    אתה רק בגיל 17 והיא לא תהיה הבחורה האחרונה שתשכב איתה כל חייך ובטח ובטח שלא תתחתן, תהיה רגוע אחי הכל יעבור. בהצלחה.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 17:42.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect