קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

בפתיחת הבלוג

משתמש מתחיל
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ברירת מחדל בפתיחת הבלוג

היי , אם אני פותח בלוג , איך אני יכול לעשות PPC וכאלה כמו גוגל אדסנס? יש עוד אתרים כמו גוגל ?
    תודה.

2. קישורים ממומנים

משתמש מכור האוואטר של Leverage
    שם פרטי
    מתן
    לייקים
    226
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    לעבוד קשה ולהפוך את הכל, ארלונד

יש עוד כמה גדולים, אבל אני חושב (אל תתפוס אותי במילה) שגוגל אדסנס לא מאפשרים שתשתמש בעוד אתר כזה במקביל (יש להם אינטרס לעשות את זה).

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדן אסרף
    לייקים
    35
    נקודות
    50

יכול להיות מה שמתן אומר נכון, אני אישית שמעתי שמועות ולכן אני לא עושה את זה (לא בדקתי לעומק).
    לא ממליץ לך לעשות שטויות עם גוגל, מה שנקרא "אל תתיעסק איתם", גוגל אדסנס זה כלי מאוד חשוב ושימושי וכאלה שמתכננים לעשות "כסף באינטרנט" ולקבל באן בגוגל אדסנס לא כדיי, שמעתי שאפשר לקבל הזדמנות שנייה אחרי 4 שנים. (תלוי מה הסיבה לבאן)

משתמש מתחיל
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי asrafeden צפיה בהודעה
    יכול להיות מה שמתן אומר נכון, אני אישית שמעתי שמועות ולכן אני לא עושה את זה (לא בדקתי לעומק).
    לא ממליץ לך לעשות שטויות עם גוגל, מה שנקרא "אל תתיעסק איתם", גוגל אדסנס זה כלי מאוד חשוב ושימושי וכאלה שמתכננים לעשות "כסף באינטרנט" ולקבל באן בגוגל אדסנס לא כדיי, שמעתי שאפשר לקבל הזדמנות שנייה אחרי 4 שנים. (תלוי מה הסיבה לבאן)
    ציטוט נכתב במקור על ידי Leverage צפיה בהודעה
    יש עוד כמה גדולים, אבל אני חושב (אל תתפוס אותי במילה) שגוגל אדסנס לא מאפשרים שתשתמש בעוד אתר כזה במקביל (יש להם אינטרס לעשות את זה).
    אז כדאי שאעבוד עם תוכניות שותפים כמו wesell וכאלה?

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדן אסרף
    לייקים
    35
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי Kurwa צפיה בהודעה
    אז כדאי שאעבוד עם תוכניות שותפים כמו wesell וכאלה?
    איך שאתה רוצה תלוי מה הנישה שלך (נושא)... אם היה לי אתר רציני בישראל הייתי עובד ישירות עם חברות (פשוט נגיד לגשת לאתר שלהם בטוח יש להם תוכנית שותפים, כמו sexparty, lovely, ועוד...) מנסיון עם wesell ו clickon, קודם כל wesell יותר טובים. אבל לקדם איתם הצעות מעל 10 שקל לא כדאי כי הם בדרך כלל מבטלים את ההמרה וככה לא יצא מזה כלום. ב wesell לדוגמא קיבלתי 20 המרות על הסרת משקפיים ( 40 שקל להמרה) וביטלו לי את כולם!! 0 שקל.
    בגלל זה אני מקדם רק הצעות "הכרויות" שהם ישר מאשרים את ההמרה כמו "make love הרשמה קצרה" ( 5.5 שקל להמרה) יש לי אתר שבו אני שם פופאפ (חלון קופץ) עם ההצעה הזאת ואני מרוויח כמעט 20 שקל ליום בממוצע. באנרים לא עובד לי ואני מקבל לפחות 2000+ תנועה ישראלית ביום.

משתמש מתחיל
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי asrafeden צפיה בהודעה
    איך שאתה רוצה תלוי מה הנישה שלך (נושא)... אם היה לי אתר רציני בישראל הייתי עובד ישירות עם חברות (פשוט נגיד לגשת לאתר שלהם בטוח יש להם תוכנית שותפים, כמו sexparty, lovely, ועוד...) מנסיון עם wesell ו clickon, קודם כל wesell יותר טובים. אבל לקדם איתם הצעות מעל 10 שקל לא כדאי כי הם בדרך כלל מבטלים את ההמרה וככה לא יצא מזה כלום. ב wesell לדוגמא קיבלתי 20 המרות על הסרת משקפיים ( 40 שקל להמרה) וביטלו לי את כולם!! 0 שקל.
    בגלל זה אני מקדם רק הצעות "הכרויות" שהם ישר מאשרים את ההמרה כמו "make love הרשמה קצרה" ( 5.5 שקל להמרה) יש לי אתר שבו אני שם פופאפ (חלון קופץ) עם ההצעה הזאת ואני מרוויח כמעט 20 שקל ליום בממוצע. באנרים לא עובד לי ואני מקבל לפחות 2000+ תנועה ישראלית ביום.
    תוכל להגיד לי איזה אתר זה עם הפופ אפ?

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדן אסרף
    לייקים
    35
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי Kurwa צפיה בהודעה
    תוכל להגיד לי איזה אתר זה עם הפופ אפ?
    ...
    נערך לאחרונה על ידי asrafeden; 27-06-2015 בשעה 17:43.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 05:59.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,349,964 | הודעות: 8,050,573 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect