קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

הנושא : אוסף תקלות ב WIN 7 . ( גרסה ב 1.11.2015 )

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    אם תרצו אין זו אגדה

ברירת מחדל הנושא : אוסף תקלות ב WIN 7 . ( גרסה ב 1.11.2015 )

,
    שלום רב ,
    הנושא : אוסף תקלות ב WIN 7 . ( גרסה ב 1.11.2015 )
    יש לי מחשב נייח עם מערכת WIN 7 64 מערכת ההפעלה והתוכנות על כונן SSD
    . הכונן של המערכת , 110 GB חדש יחסית , הכונן הזה מתמלא לעיתים קרובות . לא ברור לי מדוע ומה ניתן לעשות ? (דרך אגב , יש לו מחיצה של כ. ( 99 MB
    שם המחיצה H.
    במחשב עוד מספר כוננים פנימיים כאשר אחד מהם " נעלם " F מפעם לפעם . הכוננים משמשים ל DATA. כאשר לפעמים F מופיע עם שאר הכוננים במחשב , לא ניתן לגשת אליו .

כאשר אני מדליק המחשב לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x00000000 ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00c6b8ca . לזיכרון לא הייתה אפשרות
    להיות Read " .
    כאשר אני מנסה להפעיל תוכנת אנטי וירוס לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x012fb8ca ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00000000 . לזיכרון לא הייתה אפשרות להיות Read " .
    תמונת מערכת : לעיתים ,כאשר אני מנסה להיכנס " להתקנים ומדפסות " , זה פשוט לא עובד .
    כמו כן לא ניתן לבצע " תמונת מערכת ". בעת ניסיון לבצע תמונת מערכת הניסיון תמיד נכשל ומופיעה הודעה בערך כך " לא הייתה אפשרות לבצע הבקשה עקב שגיאה של התקן פלט / קלט . ( שגיאות 0x078002A , 0X8007045D . )
    יש לי שאלה בהקשר הנ"ל , אם אצליח לבצע " תמונת מערכת " , איך ניתן יהיה להשתמש בה בעת הצורך ?
    0 בזמן העלייה מופיעה x80070005 לפעמים הודעות שונות מופנות לזיכרון כמו
    אינו זמין . שהזיכרון
    לא ניתן להוריד ולהתקין WIN FIX IT .
    אני תקווה שיש תוכנות תיקון חינמיות כולל " תיקון חם " . אם יש , אשמח אם תשלחו לי קישורים .
    האם תיקון בעזרת דיסק ה DVD המקורי יכול לסייע והאם התיקון לא יהרוס את הגדרות הרשת והאחרות ?
    אם חייבים לפרמט מחדש ולהתקין מחדש , נא שילחו קישורים שיסייעו לי לפחות בחלק מהעבודה .
    אודה לכם על שליחת התשובות גם לדוא"ל שלי זה עשוי להקל עלי .
    שבוע טוב ושקט , .
    בתודה מראש ,
    amram707

2. קישורים ממומנים

תומך טכני
    לייקים
    63
    נקודות
    258
    משפט מחץ
    D:

מאושר!מ א ו ש ר
    הודעה זאת נכתבה על ידי חבר בצוות התמיכה של פורום אטרף. ניתן לסמוך על תוכן הודעה זאת.

יש לי מחשב נייח עם מערכת WIN 7 64 מערכת ההפעלה והתוכנות על כונן SSD
    . הכונן של המערכת , 110 GB חדש יחסית , הכונן הזה מתמלא לעיתים קרובות .

בדרך כלל כאשר אתה מתקין את מערכת ההפעלה על כונן מסויים, כל שאר התוכנות אותם אתה מתקין ירצו גישה\אפשרות להתקנה על אותו כונן, במידה וכמובן לא תשנה זאת ידנית עם כל תוכנה ותוכנה אשר אתה מתקין, בנוסף לכך כל הקבצים בעובר ושב (TEMP FILES) הולכים כמו כן לכונן הנ"ל, עקב כך ההמלצה היא לשים לב למה אתה נותן גישת התקנה על הכונן הנ"ל וכמו כן לשדרג לSSD נורמאלי עם לפחות 250+GB

במחשב עוד מספר כוננים פנימיים כאשר אחד מהם " נעלם " F מפעם לפעם . הכוננים משמשים ל DATA. כאשר לפעמים F מופיע עם שאר הכוננים במחשב , לא ניתן לגשת אליו .

במידה ומדובר על כונן CD-ROM
    רוב הסיכויים בעיה של חיבוריות \ זיהוי הכונן על ידי המערכת, יש לעשות לכונן התקנה מחדש ולבדוק את החיבורים והחיווים, בנוסף לכך להגדירו כמו שצריך דרך לוח הבקרה.

במידה ומדובר על כונן HD (HARD DRIVE(
    במקרה של כונן HD מאוד קל לאתר את מקור הבעיה, תלוי כמובן במצב הכונן לפני שזה התחיל לקרות, או שזאת תופעה קבועה מאז שהוא הותקן, בכל מקרה יש לבדוק קודם כל אם הכונן מזוהה במערכת עצמה, משהו שניתן לראות דרך Device Manager או דרך הBIOS של המחשב, במידה ולא מזוהה לא שם ולא שם יש צורך לעבור על חיבורי הכונן ולראות שהוא מחובר כמו שצריך לאן שצריך, במידה והוא כן מופיע כל מה שצריך לראות זה האם הוא פורמט בפרוטוקול הנכון ואם לא אז לפרמט, כמו כן ניתן להקצות לכונן הרשאות מסויימות ושם חדש כדי להגיע לסוג של CLEAN SLATE, במידה ויש COLLISION בין שני כוננים קיימים.

כאשר אני מדליק המחשב לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x00000000 ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00c6b8ca . לזיכרון לא הייתה אפשרות
    להיות Read " .
    כאשר אני מנסה להפעיל תוכנת אנטי וירוס לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x012fb8ca ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00000000 . לזיכרון לא הייתה אפשרות להיות Read " .

ההודעה הנ"ל יכולה להופיע כתוצאה מכמה דברים.
    1. כרטיס זכרון לא תקין
    2. CPU לא תקין
    3. דרייברים ישנים
    4. עימות בין חומרה
    ותכלס עוד מליון ואחד דברים אחרים.
    פה אתה צריך להצליח להבין ולאתר את מקור הבעיה, אם המחשב הוא חדש אז כנראה שהבעיה היא לא בכרטיסי הזכרון.
    בכל מקרה יש כמה דברים שניתן לנסות לעשות
    1. לעלות את כמות הזכרון הוירטואלי
    2. לנקות את המחשב מתוכנות זבל
    3. לעדכן את כל הדרייברים של כל החומרה\תוכנה
    4. לעשות שיחזור לזמן קודם במידה ובוצע
    5. להריץ בדיקה על הקבצים החשובים במחשב (יש לפתוח CMD ולכתוב בתוכו sfc /scannow)
    6. למחוק גירסאות ישנות של JAVA RUNTIME

בכל מקרה כל הבעיות אשר ציינת לא יוכלו להיפתר על ידי אדם אשר לא יכול לזהות אותם מלכהתחילה עקב כך ההמצלה שלי תהיה להזמין טכנאי מחשבים או להכניס את המחשב למעבדה לצורך ביצוע העבודות והפתרונות אשר הצעתי.
    במידה ויש לך חוש תכני כלשהו ויש לך שליטה מינימלית בשפה האנגלית אתה מוזמן לנסות לעשות זאת לבד.

נערך לאחרונה על ידי xPerfect; 30-11-2015 בשעה 10:17.
    Every worthwhile accomplishment has a price tag attached to it

...The question is
    ?Are you willing to pay the price to obtain it

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:39.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,744,864 | הודעות: 7,442,205 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect