03.11.2015
גרסת מסמך : ד
שלום רב ,

בהנחה שהסיוע שלכם הוא חינמי , אני שולח לכם מכתב זה .
המחשב כמעט לא זז . אולי כדאי ללכת לתת סעיף m שבהמשך ?

הנושא : אוסף תקלות ב 2 מחשבים WIN 7 , WIN10 תחזוקה וביצועים . ( מסמך שלי גרסה ד 3.11.2015 )
1. כללי
a. מדובר בשני מחשבים נייחים , אחד עם sp1 WIN7 הנקרא " מחשב ראשי ".
b. השני , עם WIN 10 .
c. התקלה במחשב עם WIN10 מתוארת בהמשך בסעיף 3 .
2. אוסף תקלות ב מחשב ראשי sp1 -64 WIN 7. (מסמך שלי גרסה ד3.11.2015 )
a. כאמור ,יש לי מחשב נייח , " המחשב הראשי " והוא עם מערכת WIN 7 64 מערכת ההפעלה והתוכנות על כונן SSD
b. . הכונן של המערכת , 110 GB חדש יחסית , הכונן הזה מתמלא לעיתים קרובות . לא ברור לי מדוע ומה ניתן לעשות ? (דרך אגב , יש לו מחיצה של כ. ( 99 MB
c. שם המחיצה H.
d. במחשב עוד מספר כוננים פנימיים כאשר אחד מהם " נעלם " F מפעם לפעם . הכוננים משמשים ל DATA. כאשר לפעמים F מופיע עם שאר הכוננים במחשב , לא ניתן לגשת אליו .
e. כאשר אני מדליק המחשב לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x00000000 ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00c6b8ca . לזיכרון לא הייתה אפשרות להיות Read ".
f. כאשר אני מנסה להפעיל תוכנת אנטי וירוס לעיתים קרובות מופיעה הודעה בערך כזו : ההוראה 0x012fb8ca ביצעה פנייה לזיכרון ב 0x00000000 . לזיכרון לא הייתה אפשרות להיות Read " .
g. כאשר אני רוצה לפתוח את " התקנים ומדפסות " זה לא מתבצע .
h. תמונת מערכת : לא ניתן לבצע " תמונת מערכת ". בעת ניסיון לבצע תמונת מערכת הניסיון תמיד נכשל ומופיעה הודעה בערך כך " לא הייתה אפשרות לבצע הבקשה עקב שגיאה של התקן פלט / קלט . ( שגיאות 0x078002A , 0X8007045D . )
i. יש לי שאלה בהקשר הנ"ל , אם אצליח לבצע " תמונת מערכת " , איך ניתן יהיה להשתמש בה בעת הצורך ?
j. 0 בזמן העלייה מופיעה x80070005 לפעמים הודעות שונות מופנות לזיכרון כמו שהזיכרון אינו זמין .
k. לא ניתן להוריד ולהתקין WIN FIX IT . האם ב" מנהל המשימות " ישנם תהליכים ו או שירותים שצריכים לעבוד או להיות מופסקים ע"מ שלפחות חלק מהתקלות שהוזכרו כאן ובסעיפים הקודמים יסתדרו . אשמח לקבל מידע מדויק בנושא / הפנייה למאמר בעברית המדריך בנושאים הנ"ל .
l. אני תקווה שיש תוכנות תיקון חינמיות כולל " תיקון חם " . אם יש , אשמח אם תשלחו לי קישורים .
m. האם תיקון בעזרת דיסק ה DVD המקורי יכול לסייע והאם התיקון לא יהרוס את הגדרות הרשת והאחרות ? אשמח לקבל קישור ל " מדריך מפורט " לנושא זה .
n. אני שוקל להחליף את כונן המערכת הקטן לכונן היברידי או להוסיף כונן SSHD שיעבוד עם הכונן הקיים . מה דעתכם ? האם יש לכם המלצות ומאמרים /מדריכים בנושאים אלו ?
o. אם חייבים לפרמט מחדש ולהתקין מחדש , נא שילחו קישורים שיסייעו לי לפחות בחלק מהעבודה .
p. אודה לכם על שליחת התשובות גם לדוא"ל שלי זה עשוי להקל עלי .
3. הנושא : אוסף תקלות ב WIN 10 . ( גרסה ד 1.11.2015 )
a. כאמור ,יש לי גם מחשב נייח עם מערכת הפעלה WIN 10 64 . מערכת ההפעלה והתוכנות על כונן SSD(111GB ) . מחשב זה מחובר לאותה רשת שאליה מחובר המחשב הראשי .
b. כאשר אני מוריד אקסל מאתר הבנק או מאתר אחר , החומר נפתח עם " גיבריש " ולא ניתן לא לפתוח , לא לקרוא ולא לשמור כמו ולא ניתן לבצע הדפסה רגילה לא הדפסה לקובץ .
c. במחשב הראשי המחובר לאותה רשת ולאותה מדפסת זה לא קורה .
d. האם ב" מנהל המשימות " של WIN 10 64 ישנם תהליכים ו או שירותים שצריכים לעבוד או להיות מופסקים ע"מ שלפחות חלק מהתקלות שהוזכרו כאן ובסעיפים הקודמים יסתדרו . אשמח לקבל מידע מדויק בנושא / הפנייה למאמר בעברית המדריך בנושאים הנ"ל .
e. אני שוקל להחליף את כונן המערכת הקטן לכונן היברידי או להוסיף כונן SSHD שיעבוד עם הכונן הקיים . מה דעתכם ? האם יש לכם המלצות ומאמרים /מדריכים בנושאים אלו ?

שבוע טוב ושקט ,

בכבוד רב ,

בתודה מראש ,
עמרם
שם משתמש :
amram707