קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05-08-2010, 11:16
  2. לוגו| אחרי לפחות הפסקה של חצי שנה
    על ידי U2tr4x בפורום גרפיקה ועיצוב אתרים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 15-12-2008, 00:17
  3. אחרי איזה חצי שנה בערך שלא דיברתי פה
    על ידי Duck My Sick בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 04-05-2008, 16:22
  4. תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 02-09-2007, 13:18
  5. אחחח האווירה, הצבע, ה-דבר, איזה כיף במלחה
    על ידי AllenIverson בפורום כדורסל
    תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 14-11-2005, 23:43
+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 40

אחחח איזה כיף זה ללכת לבצפר אחרי שלא הייתי שם חצי שנה בערך... - עמוד 3

Gigi Buffon
    אורח

חחח אני גם עשיתי ככה במנילה זה אשכרה כל המגניבקים ככה מדרגים את מג"ב 5 והשאר 1 והיה לי על זה קצין מיון ראיון איתו וזה הצהרתי שאני רק מג"ב ולא מעניין אותי משאר הדברים
    וגם אני הייתי צריך להתגייס בנובמבר אבל גם לי דחו אבל לא נורא עדיף במרץ לעשות תטירונות מאשר בקור הזה להיות עכשיו במכמש שכולך קפוא מחרבן גושי קרח

2. קישורים ממומנים

חחח אני רואה אני לא היחידי שסימן מגב 5 והשאר 1 חחחחח
    רק שאלי קצין מיון התקשר ולא נפגשתי איתו ...
    בטח שעדיף לעשות במרץ...חחח זכינו ..
    ואני עוד התבעסתי שדחו לנו למרץ אבל אחרי זה שמחתי שראיתי את כל הגשם והבלאגן ואמרתי לעצמי עכשיו הם טוחנים בהר הדמעות ואני כאן במיטה החמה חחחחח בכל אופן גם אנחנו ניטחן אבל לפחות בלי קור וגשם חחחח

Gigi Buffon
    אורח

חחח אחי לא אתה לא היחיד חבר שלי טוב שלי התגייס באוג' 05 הוא גם עשה ככה מג"ב 5 כל השאר 1 גם לו היה קצין מיון והנה עכשיו הוא כבר במבצעי במג"ב רמון אז אם היה לו גם ראיון והוא מבג"ב אז אני כמעט בטוח שגם אני יהיה
    וכן הם טוחנים הרבה את הר הדמעות אבל אותו חבר אמר לי שממרץ הטירונות תהיה מה זה חבשנות אין מסע למדים אין מסע לתגיות יהיו ממש קצת מסעות הרבה פחות ממה שהיה לאוג' וגם ביטלו את הבראור המשטרתי עכשיו יש בראור צבאי יענו ביטלו את המתח והספרינטים שיש בבראור משטרתי ויש רק בטחן מרפקים ו2000 מ' איזה תענוג זה אשכרה טירונות במבה אם באמת יהיה ככה

וואלה הלוואי שיהיה ככה מה אני יגיד לך...
    וגם אם לא יהיה...יכאב הרבה אבל בסוף זה יעבור...
    אני בכל אופן לא שמעתי על ביטול מסעות ודברים כאלה...
    אני גם מתאמן ככה שלפחות היהי לי כושר יחסית טוב שאני יגיע..
    מה איתך מתאמן?
    שמע אני גם מקווה לצאת לקורס..השם יעזור..
    אם לא תמיד נוכל להיות מגב איוש ולתת מכות

דרך אגב אתה גר בבאר שבע...אני גר לידך ..מושב ליד אופקים...

Gigi Buffon
    אורח

הוא אמר שזה ככה ואני די מאמין לו כי דוד שלו הוא אחראי כוח אדם של פלוגה ל"ד קיצר יש לו שם קשרים וזה הוא הבין גם מהמטה בלוד
    ואני מזה מקווה אבל לא נורא זה שווה את כל הכאב הזה בשביל הכומתה והסיכת לוחם
    וגם אני מתאתמן בעיקר על מרפקים וריצה לאט לאט אני עולה בסיבולת למרות שמג"ב זה בית זונות כולם מעשנים שם חחח לא מסוגלים לעשות 2000 כולם מתעלפים חחחח
    וקורס מכי"ם זה חלום לפני יומיים יצא המחזור החדש של הקורס מכים ובאסה חבר שלי הגיש בקשה אבל דחו אותו בגלל שהוא צעיר עדיין ויש פזמניקים שעדיין לא יצאו לקורס
    ומגב איוש עזוב אותי יותר מדי רחוק מהבית תן לי מג"ב רמון לתפוס הברחות של המצרים סיגריות וכול זה חחח יותר סבבה או מג"ב מרכז להיות להיות בסמ"ג כל היום אתה בג'יפ נוסע בת"א הכי שווה

לדוד שלך יש קשרים עם לוגסי?..אתה בטוח מכיר אותו הוא יחלק אותנו לאזורים..
    שמע חבר שלי גם במגב רמון לפני כמה שבועות תפסו סודנים בגבול..
    אבל אין הרבה תפיסות..לכן אני מעדיף לצאת לקורס מכים ומשם לקורסים יסמ\סמג\מטילן אתה ידוע כל הבלאגן הזה..
    מבחינת כושר זה ידוע שמגב בית זונות..אבל אתה יודע תמיד עדיף לבוא עם כושר בינוני + ...

נקווה שמשמים יעזרו לי ואני יצא לקורס...
    אני יעשה כל מה שאני יכול מבחינת כושר ורצון..יהיה טוב...
    נערך לאחרונה על ידי Li0n; 18-01-2006 בשעה 17:47.

Gigi Buffon
    אורח

חחח אין לי אח במג"ב זה חבר טוב שלי טוב נו הוא כמו אח שלי חח לא משנה הוא לא מכיר את לוגסי אבל דוד שלו ולוגסי חברים טובים
    וכן הוא מחלק לאזורים בד"כ מי שמב"ש והאזור מקבל רמון או דרום או איוש או יש מצב מגב אילת שזה הכי חבשנות שיש כול היום מסתובבים בחוף ים בקיץ או בטיילת

ואיזה פלוגה חבר שלך ברמון?אולי הוא בפלוגה של חבר שלי בפלוגה ל"ד ושמעתי שהם תפסו משו גדול שבוע שעבר אבל הם שכונה הם לוקחים לעצמם סיגריות וטבק מי שתופס חחח
    וגם אני מעדיף קורסים אבל עדיף להשתפשף קצת במבצעי ואז לצאת וגם היתרון זה אם אתה יוצא למכים ואתה מסיים אז אם לא הייתה במבצעי לפני אין לך בחירה ואתה עושה ישר מ"כ טירונים 2 מחזורים ואם היית במבצעי אז אתה יכול לבחור להיות מ"כ במבצעי או מ"כ טירונים

אממממ יש לי חבר שהוא בגרנית ...ועוד חבר שלא זוכר באיזה פלוגה הוא...
    אבל החבר מהמושב שלי מביא הרבה פעמים הביתה סיגריות וטבקים לנרגילה ומוכר כאן לאנשים ולתילאנדים בעיקר חחחח
    וואלה אחי מה שיתנו כל קורס כל דבר אני ילך בשמחה..בוא נגיד ככה הכל עדיף על להיות בסתם אזור סיור מבין תכוונה שלי...?
    דוד של חבר ממש טוב שלי נהג על אופנוע 3 שנים במגב..תהרוג אותי איך מגיעים לדבר כזה אני לא יודע...

Gigi Buffon
    אורח

גרנית זה של הטירונים לא?יש לי חבר בפלוגת דרור בטירונות עכשיו,וחבר שלך שבמבצעי הוא היה בפלוגה של המגבניק שחטף ירייה בראש לפני איזה שלוש שבועות ככה?
    כן חופשי חבר שלי אמר לי שהם תופסים משאית או גמל עם טבק וסיגריות הם כזה זורקים כמה פקטים לצד לשיחים ואז אחר כך מכניסים לתיק ולוקחים הביתה..
    וכן הכי סרט זה להיות בסיור כפרי כל החיים שלך אתה בתל שבע רהט דופק שם מכות עבודה שוחקת רצח זה נראה לי אלה עם הקב"א הכי נמוך לוקחים לשם חחח גםאני מעדיף מצידי להיות על הגבול ברמון או כל דבר אחר מאשר סיור

אמממ כן צודק גרנית זה של טירונים זה טעות שלי..
    חבר שלי התגייס באוגוסט והוא כבר סיים טירונות אבל פעם אחרונה שראיתי אותו היה רשום לו על החולצה גרנית...
    וחבר שלי מהמושב לא זוכר איזה פלוגה הוא :| אני לא חושב שהוא היה עם זה שחטף יריה..
    אבל הוא תמיד מביא למושב טבקים וסיגריות ..הוא לא חבר טוב טוב טוב..
    אבל מספיק כדי לדבר איתו מידי פעם ולשמוע על חויות מהצבא חחח
    מה האי סי קיו שלך אחי? ניהיה בקשר עד הגיוס..

+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 22:40.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,975,752 | הודעות: 7,674,345 | משתמשים: 315,621 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect