קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [בדיחה]עצוב כמה שזה נכון
    על ידי superluk בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 24-10-2007, 14:01
  2. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 01-10-2007, 13:52
  3. מדהים כמה שזה אמיתי ומפחיד
    על ידי אני-באטרף בפורום דיבורים
    תגובות: 56
    הודעה אחרונה: 17-06-2007, 00:25
  4. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 01-03-2007, 17:06
  5. תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 28-07-2006, 15:29
נושא נעול
עמוד 4 מתוך 4 << ראשון ... 234
מציג תוצאות 46 עד 49 מתוך 49

עד כמה שזה מייגע... - עמוד 4

ציטוט נכתב במקור על ידי Moshe
    לא מגיע לו כלום
    דיברתי איתו עכשיו רבע שעה באי סי קיו
    ואם הייתם מקבלים את הלוג כולם הייתם אומרים שאני צודק אבל אני לא מצטדק ברבים כי לא אכפת לי
    תחשבו מה שאתם רוצים על ההנהלה ועל כל מי שבסיפור הזה
    דימה לא משתמש כבוד חלק מזה בגלל הדברים שאמר פה , שיש פה נושאים של ילדים קטנים שאנחנו לא שווים ממנו תגובה שאנחנו פורמים של ספאמרים אז דימה למה אתה רוצה להמשיך לפקח בפורום של ספאמרים ילדים קטנים שלא שווים את התגובה שלך ? , ומשתמש כבוד בפורום של ליימרים?
    והתגובה שלי למי שמבין אותה הייתה מובנת מאוד ודיברה רק אמת , הילד דימה שומר ונזכר בדברים שקרו לפני שנתיים כשאיחסון תפורום לשנתיים ובוכה שהורידו לו גישה לסופר לינקס , שנתיים לפני לעומת עכשיו ומי הבטיח לו תמיר זום 17
    תעשה לי טובה דימה תהולך סבבה עשית מהומה הרמת רעש
    תודה לך על תרומתך אבל אתה לא השקעת אמרתי לך מה לעשות הסכמתי איתי בICQ שאמרתי לך ולא עשית
    ואם הייתי אומר לך עוד פעם היית עושה , חבל
    להתראות וכמו שאמרתי שיהיה לך בהצלחה

בקשר למשתמש הומו זה שי המתחנגל רשם עלי
    וכן הייתי פעם בעלים והקמתי עם אור את הפורום
    חכה, זה עוד כלום לעומת מה שהולך להיות.

אני אומר לך שעכשיו עשית טעות שאתה הולך לשלם עליה ביוקר, לא אני לא הולך להציף את השרת שלכם, בוא נגיד שאני אענה לכם בדרכים "חוקיות".

תגובה אחרונה שלי בפורום הזה.

2. קישורים ממומנים

אל תפרוש

מי שלו מוכה כפיים בן זונה

בעלים
    לייקים
    232
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

הוא לא קיבל שום הודעה אוטומטית , את מה שהיה לנו להגיד לו אמרנו , שתבינו על מה הוא מתכווח איתנו באיסיקיו..
    כמו תינוק , הוחלט שלא תקבל משתמש כבוד , בוא ותראה מה הקריטרניום למשתמש כבוד :
    משתמש אשר חולל שינוי בפורום , או עשה וממשיך לעשות דברים למען הפורום בצורות שלא כולכם רואים.. 90% ממשתמשי הכבוד בפורום אלו אנשים שהייתה להם ואו עדיין יש להם השפעה ענקית בפורום הזה , הם תרמו המון , ועוד הרבה דברים שאני לא אפרט כאן.

דימה מה אתה עשית שמגיע לך משתמש כבוד?
    אתה וותיק נכון?
    אני וותיק בהמון מקומות ולא מקבל משתמש כבוד , דימה אני הודעתי לך שתיהיה פעיל בערך 5 פעמים אולי יותר , עשיתי את הצעד הזה וזה היה אחד הצעדים שיותר היה לי קשה לבצע בפורום , אתה יודע שתמיד הייתי ניטרלי וזה לא שום דבר נגדך אתה מוערך מאוד בפורום וזה נכון שאתה וותיק אבל בוא ותסביר לי איך זה הגיוני שמפקח כללי , מפקח שאמור לעזור לשאר המפקחים שהוא כמעט ברמה של מנהל ראשי , נעשה לא פעיל בפורום? שעברתי על התגובות שלך וראיתי הפרשים של מעל יומיים בין תגובה לתגובה,
    הלכתי ואמרתי שזה לא הגיוני משהו לא בסדר
    אז הלכתי לחפש מתי פעם אחרונה ביצעת משימה בפורום משימות (כן יש פורום כזה..) לא מצאתי תשובה בעבר הקרוב..
    אמרתי וואלה? מה הולך פה.. מפקח כללי.. בקושי מתחבר.. בקושי כותב (למרות שבפורום אחר הוא כותב יופי שזה לא נוגד את האינטרסים שלו ) אפילו את החברה שלך נתתי לך לפרסם פה נכון? וזה למה? כי פעם עזרת והיית פה מפקח אז אמרתי וואלה למה לא? תרוויח בכיף אלפים ולכמה שתגיע הלוואי שנוכל לעזור לך , אבל אתה שמת זין אתה המשכת לא להגיב לשים עלי פס וזה בתירוץ חמוד מאוד אין לי תפקיד מוגדר , אין בעיה , הלכתי והסברתי לך בידיוק מה אתה אמור לעשות ושוב מה עשית? שמת פס! אתה אפילו בטח כבר לא זוכר את זה..
    קיצר מה עוד? אמרתי הבנאדם רוצה משתמש כבוד והוא טוען שכ"כ מגיע לו.. שוב עברתי על הלוגים , עברתי על ההודעות , עברתי על החלטות חשובות בעבר הפורום , דברים שהרבה היו קשורים אליהם , ושוב לא מצאתי שוב דבר מיוחד שעשית.. ממש כלום..
    היית פחות פעיל מהרבה אנשים , דימה אתה לא בסדר , לא היה לך לחץ או סיבה מוצדקת ועכשיו אתה בא ובוכה ומאשים וזורק איומים וכו' וכו'..
    מנסה להביא את המשתמשים לצידך ואת האמת שבכיף חבל שלא סיפרת את הצד השני , אני את האמת רציתי לתת לך משתמש כבוד
    ובשביל זה חצי שעה אני רק יושב וחופר לך בהודעות חופר בהחלטות שהיו מחפש דברים שעשית והפלא בפלא.. לא עשית כלום!
    אתה חוצפן אחי.. באמת.. אתה לא בסדר..
    יפה שיש לך פה חברים זה טוב מאוד אבל אתה שוכח דבר אחד.. שאתה ביקשת ממני משהו אתה קיבלת כשהגיע לך וכשלא הגיע לך הפכת ת'עולם חבל שאתה שוכח את זה..
    קיצר דרך צלחה לך אחי.. ואתה מוזמן להשאר בפורום , אל תיהיה קטנוני ..
    ואני כדי לא להוריד לך מהכבוד לא יפרסם פה לוגים מהאיסיקיו אחי.. יש שמה כמה דברים לא בסדר שאמרת ואפילו בדברים שלך אתה מודה שלא השקעת ואתה אפילו לא שם לב.. חבל אחי..
    אני שומר על הכבוד שלך אתה יכול לעזור לעצמך ולתפוס את עצמך כמו גבר,בהצלחה.

אוקיי חברה, אחרי שיחה מאוד ארוכה עם אור, יש לנו הסכם.

הולך להפתח נושא נעוץ.

הנושא הזה נעול.

נושא נעול
עמוד 4 מתוך 4 << ראשון ... 234

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 12:40.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,976,012 | הודעות: 7,674,605 | משתמשים: 315,621 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect