קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 19-08-2009, 15:00
  2. חדשה] בסיגנון שאתם עושים כנסו תנו תגובות
    על ידי zms בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 26-01-2008, 04:00
  3. שאתם עושים חגים בבית עם המשפחה הורסים לכם את כל החדר?
    על ידי טאקו שמחרבן גלידה בפורום סקרים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 29-05-2006, 17:04
  4. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 26-02-2006, 16:21
  5. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 13-11-2005, 16:32
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

כנסו לפניי שאתם עושים את הטעות של חייכם

משתמש משקיע האוואטר של Knuffles
    שם פרטי
    רועי
    לייקים
    0
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    B Cool = B Smart

ברירת מחדל כנסו לפניי שאתם עושים את הטעות של חייכם

משתמשים יקרים שנכנסים לפורום הזה ולכל פורום שקיים ברשת.

היום ילדים אנשים בוגרים או סתם אנשים בגיל מסויים יש להם עולם שחור, מה זה עולם שחור? עולם שחור זה שהם רואים רק את הרע מה שלא טוב להם וכל דבר שהם לא יכולים להחזיק מעמד ואז עושים שטויות שיוצא לראש להתאבד או כל דבר בשביל לעשות את זה בדרך הקלה
    החיים לא קלים אני יודע אבל החיים שלכם תלויים בכולם חברים, משפחה, או כל מי שמכיר אתכם
    מחשבות על התאבדות באה ממחשבה מכמה מחשבות כמו
    לא יכול יותר
    העולם לא צריך אותי
    חברה שלי עזבה אותי והיא אהבת חיי
    משפחה בעוני
    ועוד...

לכל אחד יש משבר היום בכל דבר בחיים שלכם אם תתנו לדבר הזה לשלוט בחייכם אתם תקבלו הרבה דברים שחורים שלא יהייה לכם נעים אחר כך
    אתם צריכים להיות חזקים לכל דבר שיש לכם ולעבור את זה ואיך לעזור לאנשים אחרים שיש להם בעיה ולסדר אותה

למה אני רושם את זה התאבדות זה לא פתרון. לכל דבר היום יש פתרון אבל התאבדות ממש לא הכל אפשר לסדר אם אתם חזקים או לא חזקים אם רק תתנו לאנשים לעזור לכם ולגעת בכם בכל אהבה בשביל שיהייה לכם הכי טוב בחיים

מי שמחליט להתאבד הוא יעשה אותו כאב לכל האנשים שסובבים לו כמו: משפחה חברים אנשים שאומרים לכם שלום או סתם אנשים נחמדים אליכם עד היום
    האנשים האלה אוהבים אתכם ברגע שתחליטו דברים לא נעימים כאלה כל הכאב שיש לכם יעבור לאחרים ולא יוכלו לעזור לכם כי אתם לא תהיו פה (התאבדתם)

במקום להתאבד יש את הפורום הזה שמוכן לעזור לכם או סתם משהו או חבר או משפחה שיש ליידכם והם יחזקו אתכם להתגבר במצוקה שלכם בכל דבר שיש לכם בלב ואתם תלמדו לשים לב שהאנשים האלה שירגישו את הכאב שלכם הם תמיד ינסו להיות איתכם ליידכם...

אנשים שרוצים עזרה יכולים לרשום פה או בכל פורום אחר או לאנשים הכי קרובים אליכם חברים משפחה או כל בנאדם שיהייה מוכן לשמוע את הצרות שלכם

אז הנה ממכם כל בעיה שאתם רושמים בפורום האנשים ינסו לעשות הכל בשביל לעזור וברגע שמשהו רושם שהוא רוצה להתאבד או סתם לעשות משהו שהוא יתחרט עליו

אז בבקשה לכל משתמש שיש לו שאלות בקשות עזרה יכול לחפש את כל האנשים שקרובים אליכם וזה יכול לתת לכם חיזוק משמעותי בחיים ומשבר שיש לכם בלב.

תודה רבה לכל מי שקרא את כל זה וקחו לצומת ליבכם.

2. קישורים ממומנים

k47
    אורח

זה קורה לי עכשיו, אבל אני מוצא דרך להתמודד עם זה,
    אולי הדרך לא הכי טובה, אבל לא קיצונית כמו שהוזכר.

כל מי שקשה לו, רע לו מכל סיבה שהיא, צריך למצוא דרך להתמודד עם זה, לקחת את עצמו בידיים.
    התאבדות זה לא פתרון לשום דבר.

אגב, אני ממליץ לכם לפרוק הכל, לדבר עם מישהו, זה מאוד מקל.
    לא כדאי לשמור את כל ההרגשות לעצמך.

שם פרטי
    רועי
    לייקים
    0
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    B Cool = B Smart

ציטוט נכתב במקור על ידי k47
    זה קורה לי עכשיו, אבל אני מוצא דרך להתמודד עם זה,
    אולי הדרך לא הכי טובה, אבל לא קיצונית כמו שהוזכר.

כל מי שקשה לו, רע לו מכל סיבה שהיא, צריך למצוא דרך להתמודד עם זה, לקחת את עצמו בידיים.
    התאבדות זה לא פתרון לשום דבר.

אגב, אני ממליץ לכם לפרוק הכל, לדבר עם מישהו, זה מאוד מקל.
    לא כדאי לשמור את כל ההרגשות לעצמך.
    אם מצבך לא טוב ואתה מצליח להתמודד - קבל צל"ש.

אם אתה צריך עזרה בלדבר עם מישהו, לקבל עזרה ולהתייעץ:

MSN: roee10101010@walla.co.il

אל תתבייש

k47
    אורח

ציטוט נכתב במקור על ידי Knuffles
    אם מצבך לא טוב ואתה מצליח להתמודד - קבל צל"ש.

אם אתה צריך עזרה בלדבר עם מישהו, לקבל עזרה ולהתייעץ:

MSN: roee10101010@walla.co.il

אל תתבייש
    תודה אבל אני מאלה ששומרים הכל בפנים, למרות שכתבתי ההפך בהודעה הקודמת .

שם פרטי
    רועי
    לייקים
    0
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    B Cool = B Smart

בכיף אחי, רק הצעתי.

אחרי הכל תחשוב שזה רק מסנג'ר, אני לא מכיר אותך כך שזה לא ממש משנה מה אתה מספר לי, אבל זכותך.

משתמש ותיק
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    One day the Rockets will launch

אני במצב גרוע חבל"ז..... חשבתי פעם מה יקרה אם אני אתאבד אבל אל תדאגו אני לא שוקל את זה.....
    כולם חושבים יופי יש לו חיים טובים בקנדה בלה בלה... ממש לא ככה.. אני לא יכול להתמודד עם הבצפר הזה יותר ואני מתגעגע לחברים שלי מהארץ שגם הם כולם בדיכאון עכשיו ומספרים לי שהכל השתנה מאז שעזבתי....

כל פעם אני רק נכנס לדיכאון, יוצא ממנו, ואחר כך נכנס לדיכאון עוד יותר גדול מהפעם שעברה... אני מנסה לגרום לדברים שיקרו בעצמי במקום לחכות להם שיבואו אלי, אבל כל הזמן יש לי מזל רע... כאילו סימנים שאני לא אמור להיות במקום הזה.... קשה להסביר וזה נשמע לא ריאלי, אבל ככה אני מרגיש...

לפחות אני עדיין תמיד מחייך לאנשים, יוצא למקומות, מדבר כמה שיותר אנגלית ומנסה לצאת מהמצבים הקשים....

ולקרוא בדיחות זה תמיד עוזר

שם פרטי
    רועי
    לייקים
    0
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    B Cool = B Smart

ציטוט נכתב במקור על ידי Frisky
    אני במצב גרוע חבל"ז..... חשבתי פעם מה יקרה אם אני אתאבד אבל אל תדאגו אני לא שוקל את זה.....
    כולם חושבים יופי יש לו חיים טובים בקנדה בלה בלה... ממש לא ככה.. אני לא יכול להתמודד עם הבצפר הזה יותר ואני מתגעגע לחברים שלי מהארץ שגם הם כולם בדיכאון עכשיו ומספרים לי שהכל השתנה מאז שעזבתי....

כל פעם אני רק נכנס לדיכאון, יוצא ממנו, ואחר כך נכנס לדיכאון עוד יותר גדול מהפעם שעברה... אני מנסה לגרום לדברים שיקרו בעצמי במקום לחכות להם שיבואו אלי, אבל כל הזמן יש לי מזל רע... כאילו סימנים שאני לא אמור להיות במקום הזה.... קשה להסביר וזה נשמע לא ריאלי, אבל ככה אני מרגיש...

לפחות אני עדיין תמיד מחייך לאנשים, יוצא למקומות, מדבר כמה שיותר אנגלית ומנסה לצאת מהמצבים הקשים....

ולקרוא בדיחות זה תמיד עוזר
    אני די מבין אותך.
    אני מאמין שקשה רחוק מחבריך, רחוק מהארץ שבה נולדת...

אבל תמיד תחשוב, שמה שלא יהיה ויקרה - יהיה טוב.
    תנסה כמו שאמרת לקרוא בדיחות, לשמוע שירים, עם בחרים וכד' כדי לצאת מהמצב הזה.

טוב מאוד שאתה לא חושב על התאבדות.

שוב - אם אתה צריך עזרה, אני פה.

smokey
    אורח

אני מרגיש קקה אבל ממש....
    שתי האחים שלי שאני הכי אוהב בעולם לא איתי (בחו"ל)
    ההורים שלי בכלל לא מתייחסים אליי רק אל אחותי הקטנה (שתהיה בריאה כל חייה)
    אם הם מתייחסים זה רק בצעקות
    גם בלימודים הכל הולך לי רע
    ומכל הדברים האלה כל דבר שמגיע אליי אני רואה בחצי הכוס הריקה
    אני לא יפרט כי אני מאלה ששומרים בפנים
    ואז מתפוצץ כשממש מעצבנים אותי
    אבל בעיקרון מה שאני עושה זה פשוט מאוד צוחק
    אם אני צוחק גם מהדברים הכי מפגרים שיש זה מעלה לי ת'מצב רוח
    תנסו זה ישפר לכם ת'מצב רוח
    ואם ממש בא לכם לכו עם ביצה ברחוב ותזרקו על איזה מישהו שעיצבן אותכם
    אני עשיתי את זה...התפוצצתי מצחוק,ברחתי,בזמן שאני נשפך כי הוא לא ראה אותי
    אז תנסו את זה

nsh
    אורח

בהצלחה לכולם

<<<BlooD>>>
    אורח

חחחחחחחח אז אני משהו מיוחד אני אההה
    אני נורא אופטימי ויש לי חוש הומור קיצוני , אני תמיד תמיד שמח וחייכני (חחחחחחח)
    אבל אני שוקל היתאבדויות פעם בשבוע מה לעשות ,
    ההורים שלי אומרים לי שכשאני יהיה גדול לא יהיה לי ממה להיות, ולא יהיה לי ממה ליחיות.
    בבית אני קופץ ומרקד
    ובבצפר אני בחור אפל ושקט
    חוחחחוחוחוחו איזה ראפר

הממ אז ליפרוק קצת?
    אז.. הממ אני גוסס פה בקושי נושם , לאדע כואבות לי הריאות .. כניראה נפלתי איפשהו כשעשיתי פארקור כל היום
    בזמן שאני גוסס אני מעשן סיגריה והאימא שלי לא מרשה ופיתום היא ניכנסת לחדר ומתחילה ליצרוח עלי
    סעמק אם החוש ההומר המפותח שלי אני יושב ומנסה ליצחוק אבל בימקום זה אני מתחיל ליבכות כי אני פשוט נחנק כשאני מנסה ליצחוק כי כואבות לי הריאות! (הבנתם? חחח) האבא שלי הכריח אותי לעזור לו להוציא רהיטים מאיפשהו ופיתום נידפקתי בכורסא אם הראש ואבא שלי צחק עלי!!! :/ חח (לא נורא כניראה החזיר לי.. פעם אחת בגיל 7 הוא עשה איתי תחרות במדרגות והוא היה כל כך שמח שהוא השיג אותי אז הוא קפץ מרוב שימחה ונידפק אם הראש בתיקרה.. הוא כזה היתעלף..ואני תוך כדי שאני נחנק מיצחוק אני שואל אותו "אהה... אב ..אבא.. אתה חי????.."
    האחותי כל הזמן מטיפה לי סעמק כאילו היא אימע שלי (כאילו לא מספיק מהאימע שלי שכל היום מקטרת לי)
    הממ בלילה אני לא יכול לישון כי אני שומע קולות ואני פרנואיד שאלוהים ינסה לירצוח אותי אז אני יושן הממ איזה שעתיים כל לילה ומיתעורר כמו מומיה..
    הממ מה עוד? החברה ההיא עזבה אותי ליפני יותר מחודש ואני עדיין זוכר אותה! (ולמרות עד כמה שאני סוס עדיין לא מצאתי בת זוג אחרת חחח) אני כל כך מאוכזב מעצמי .. למישהו סוסון כוסון (אני סתם אני סתם חח) כמוני מגיע קצת יותר דייי.. לא ככה?
    גם כה יש איזה חברים נודניקים כשאני מנסה לישון הם דופקים לי בשמונה בבוקר (סעמק ב8 אתם קולטים) ושואלים אותי אם אני בא איתם לבצפר כוס של האימא שלהם.. ואחד אומר לי "טוב אז אם אתה כבר פה אז תביא ג'ל" סעמק מה מה אין לו כסף לג'ל לגמד?!? כל כל בוקר בא ואומר לי "תביא ג'ל תביא ג'ל סעמק!!
    אז יום אחד מין הימים הם העירו אותי כמו תמיד ב7 וחצי אז סתם רציתי לבקר ליראות מה קורה בבצפר.. אני בא והמנהל אומר לי "תילבושת!!!!" כוס של האימא שלו! אני אומר לו "יש לי מלמטה" הוא אומר "תוריד תחולצה!" איזה פאדופיל בעע מה רוצה מהחיים שלי?!!?!
    ועוד שנה הבאה אומרים לי אני לא יעבור כיתה כי אני לא בא.. אבל מה אני אשם שאני שומע קולות בלילה ולא יכול לישון?!!? אה אה אה??!?
    חחחחחח לילה טוב לכולם זזתי ליראות אלי ומריחואנו ולישון
    peace out.
    נערך לאחרונה על ידי <<<BlooD>>>; 11-03-2006 בשעה 22:17.

ציטוט נכתב במקור על ידי smokey
    אני מרגיש קקה אבל ממש....
    שתי האחים שלי שאני הכי אוהב בעולם לא איתי (בחו"ל)
    ההורים שלי בכלל לא מתייחסים אליי רק אל אחותי הקטנה (שתהיה בריאה כל חייה)
    אם הם מתייחסים זה רק בצעקות
    גם בלימודים הכל הולך לי רע
    ומכל הדברים האלה כל דבר שמגיע אליי אני רואה בחצי הכוס הריקה
    אני לא יפרט כי אני מאלה ששומרים בפנים
    ואז מתפוצץ כשממש מעצבנים אותי
    אבל בעיקרון מה שאני עושה זה פשוט מאוד צוחק
    אם אני צוחק גם מהדברים הכי מפגרים שיש זה מעלה לי ת'מצב רוח
    תנסו זה ישפר לכם ת'מצב רוח
    ואם ממש בא לכם לכו עם ביצה ברחוב ותזרקו על איזה מישהו שעיצבן אותכם
    אני עשיתי את זה...התפוצצתי מצחוק,ברחתי,בזמן שאני נשפך כי הוא לא ראה אותי
    אז תנסו את זה

ההורים מתיחסים רע בגלל שהלימודים לא הולכים טוב

שמע אם אתה תיהיה בן טוב ואני לא מדבר על לימודים עכשיו פשוט אם תיהיה נחמד ותראה להם שאתה עוזר אתה תראה שהם יהו טובים גם אליך

עכשיו אתה חושב שהם רעים אליך כי בטח יום אחד הם יתעצבנו על הלימודים שלך וצעקו עליך אחרי זה חשבת האא פאק אין לי כח הליהם אז הכל התחיל משם אתה מבין

זה אמרו ליהות ככה שאם קרה משהו רע הם כועסים יום הבאה חברות =]

ציטוט נכתב במקור על ידי <<<BlooD>>>
    חחחחחחחח אז אני משהו מיוחד אני אההה
    אני נורא אופטימי ויש לי חוש הומור קיצוני , אני תמיד תמיד שמח וחייכני (חחחחחחח)
    אבל אני שוקל היתאבדויות פעם בשבוע מה לעשות ,
    ההורים שלי אומרים לי שכשאני יהיה גדול לא יהיה לי ממה להיות, ולא יהיה לי ממה ליחיות.
    בבית אני קופץ ומרקד
    ובבצפר אני בחור אפל ושקט
    חוחחחוחוחוחו איזה ראפר

הממ אז ליפרוק קצת?
    אז.. הממ אני גוסס פה בקושי נושם , לאדע כואבות לי הריאות .. כניראה נפלתי איפשהו כשעשיתי פארקור כל היום
    בזמן שאני גוסס אני מעשן סיגריה והאימא שלי לא מרשה ופיתום היא ניכנסת לחדר ומתחילה ליצרוח עלי
    סעמק אם החוש ההומר המפותח שלי אני יושב ומנסה ליצחוק אבל בימקום זה אני מתחיל ליבכות כי אני פשוט נחנק כשאני מנסה ליצחוק כי כואבות לי הריאות! (הבנתם? חחח) האבא שלי הכריח אותי לעזור לו להוציא רהיטים מאיפשהו ופיתום נידפקתי בכורסא אם הראש ואבא שלי צחק עלי!!! :/ חח (לא נורא כניראה החזיר לי.. פעם אחת בגיל 7 הוא עשה איתי תחרות במדרגות והוא היה כל כך שמח שהוא השיג אותי אז הוא קפץ מרוב שימחה ונידפק אם הראש בתיקרה.. הוא כזה היתעלף..ואני תוך כדי שאני נחנק מיצחוק אני שואל אותו "אהה... אב ..אבא.. אתה חי????.."
    האחותי כל הזמן מטיפה לי סעמק כאילו היא אימע שלי (כאילו לא מספיק מהאימע שלי שכל היום מקטרת לי)
    הממ בלילה אני לא יכול לישון כי אני שומע קולות ואני פרנואיד שאלוהים ינסה לירצוח אותי אז אני יושן הממ איזה שעתיים כל לילה ומיתעורר כמו מומיה..
    הממ מה עוד? החברה ההיא עזבה אותי ליפני יותר מחודש ואני עדיין זוכר אותה! (ולמרות עד כמה שאני סוס עדיין לא מצאתי בת זוג אחרת חחח) אני כל כך מאוכזב מעצמי .. למישהו סוסון כוסון (אני סתם אני סתם חח) כמוני מגיע קצת יותר דייי.. לא ככה?
    גם כה יש איזה חברים נודניקים כשאני מנסה לישון הם דופקים לי בשמונה בבוקר (סעמק ב8 אתם קולטים) ושואלים אותי אם אני בא איתם לבצפר כוס של האימא שלהם.. ואחד אומר לי "טוב אז אם אתה כבר פה אז תביא ג'ל" סעמק מה מה אין לו כסף לג'ל לגמד?!? כל כל בוקר בא ואומר לי "תביא ג'ל תביא ג'ל סעמק!!
    אז יום אחד מין הימים הם העירו אותי כמו תמיד ב7 וחצי אז סתם רציתי לבקר ליראות מה קורה בבצפר.. אני בא והמנהל אומר לי "תילבושת!!!!" כוס של האימא שלו! אני אומר לו "יש לי מלמטה" הוא אומר "תוריד תחולצה!" איזה פאדופיל בעע מה רוצה מהחיים שלי?!!?!
    ועוד שנה הבאה אומרים לי אני לא יעבור כיתה כי אני לא בא.. אבל מה אני אשם שאני שומע קולות בלילה ולא יכול לישון?!!? אה אה אה??!?
    חחחחחח לילה טוב לכולם זזתי ליראות אלי ומריחואנו ולישון
    peace out.
    האבתי חחח

אבל הריאות ושייט אולי זה מעישון ?

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:11.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect