קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

הסרת צלקות אקנה

משתמש מתקדם
    לייקים
    2
    נקודות
    50

ברירת מחדל הסרת צלקות אקנה

שלום לכולם
    האם יש כאן חברים אשר סבלו בצעירותם מאקנה חריף, ועכשיו סובלים מצלקות על עור הפנים כתוצאה מהפצעים? אני מאוד יכול להזדהות עם התחושה הלא נעימה שמלווה פנים מצולקות, לי אישית זה מאוד הוריד את הביטחון העצמי. עברתי כמה וכמה טיפוליפ עד שמצאתי טיפול מעולה להסרת צלקות אקנה, שעזר לי מאוד להחליק את עור הפנים ולהפוך אותו ממצולק וחסר חיים לנעים ורך למגע. את כל הפרטים על הטיפול תוכלו לקרוא באתר של הקוסמטיקאית שלי.
    בהצלחה!

2. קישורים ממומנים

מורחקים
    לייקים
    1
    נקודות
    50

הי רוני
    תודה לך על ההמלצות ועל ההסברים. פעמים רבות אנו סובלים מצלקות שונות בגוף שאינן קשורות לאקנה בפנים, אלא דווקא לפציעה או לניתוח. לצלקות לרוב אין השפעה רפואית אבל יש להן השפעה אסתטית מאוד גדולה, וכתוצאה מכן גם השפעה על הביטחון העצמי. רבים אשר סובלים מצלקות בטוחים שדינם הוא להישאר עם הצלקת עד סוף החיים, אולם פיתוחים חדשניים בתחום הרפואה הקוסמטית ייצרו מעין רצועות סיליקון רפואיות, שמלאות בג׳ל סיליקון המכיל ויטמין E, אשר יש לו השפעה חיובית ומשמעותית על טיפול בצלקות. מי שמתעניין בעוד פרטים יוכל למצוא בקישור המצורף.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:58.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect