https://youtube.com/watch?v=X8vW7ScdjLQ&t=1s

בסרטון הבא אתה תלמד איך להתמודד עם התחלות חדשות, לפתוח דף חדש ולקחת את הצעדים הנכונים בדרך להצלחה שמגיעה לך.
בונוס - התחלות חדשות
היידה מתן • 24 ביוני 2018
אהלן ! מה קורה, כאן מתן מהיידה.בדיוק נגמרה לי שנת הלימודים ואני הולך להיכנס לשנה קשה מאוד. אני מרגיש שבכל הסיטואציה הזו אני נכנס למים קרים, בלי שום התראה לפני.כל זה בדיוק אני רוצה לדבר איתך, הסיטורציות שבהן אתה זורק את עצמך למצבים קשים - להתחלות חדשות.כשאתה מרגיש את המים הקפואים עוברים ליד הגוף שלך ובסוף אומר "FUCK IT" ונכנס עם כל הגוף, כל שנייה שעוברת ואתה יודע שאתה יכול לסובב את הזרם למים חמים בשניות אבל מחליט להתמודד עם הפחד. או כשאתה רואה אותה חולפת ברחוב מתקדמת לכיוונך ואתה מרגיש את הפחד המשתק אבל בסוף אתה אומר "FUCK IT" וניגש אליה למרות אותו הפחד. כשאתה עומד לנאום מול חבריך לספסל הלימודים או כל קהל אחר ואתה מסריט בראש את כל המקרים שלך מפשל אבל בסוף אתה אומר "FUCK IT" ועולה לבמה למרות הפחד, נגד הרגשות שלך, כל שנייה שכוברת ואתה מרגיש את הגוף שלך פשוט אומר לך לרדת אבל אתה מחליט להישאר ולהתמודד עם הפחד. כל הדוגמאות האלו הן חוויות שאני עברתי, חוויות חדשות ושונות שבהם הרגשתי את הפיד אומר לי לרדת מ"הבמה" אבל למרות זאת נשארתי.זה מה שבונה לך באמת את הביטחון העצמי והיכולת להרגיש שאתה יכול על הכל ! לא כמות הבנות ששכבת איתן, או שאהבו אותך, לא הפעולה של להקריא לעצמך כל מיני חיזוקים מול המראה, זה לא שהדברים האלה לא עוזרים קצת, אבל ערך הליבה שאתה מחפש נמצא במצבים שבהם הגוף שלך משותק, כל שבריר רגש בגוף שלך צורח לא לעשות את זה, אתה מרגיש שאם תיקח צעד נוסף אתה עומד למות, אך אתה לוקח את אותו הצעד בכל זאת ולאחר מכן אתה רואה ומרגש שאתה נמצא במקום טוב יותר, מקום שהוא יותר מי שאתה.