דייט ראשון

היידה רוי • June 27, 2017

אז… פגשת אותה עם חברות בבר באלנבי, בקפה חמוד באבן גבירול או סתם משתזפת בים. החלטת לאזור את כל האומץ וללכת לדבר איתה ובמפתיע אחרי מספר דקות של שיחה – היא נותנת לך את המספר שלה.
אבל רגע… מה עכשיו ??
בחיים לא קיבלת מספר מבחורה או שסתם זה אף פעם לא הוביל לדייט. אך הפעם, לא רק שהיא מסכימה לתת לך את המספר שלה – היא גם שואלת אם אתה פנוי היום בערב. מה? היא מסכימה לצאת איתי ?? מישהי סוףסוף רוצה לצאת איתי ? אולי היא עושה עליי ניסוי ? מנסה לצחוק עליי ? או אולי היא גבר מחופש לאישה שרוצה לחטוף אותי ולעשות בי…
תרגע גבר, זה רק אומר שאתה מוכן. ברוך הבא לליגה של הגדולים.
לפני שאתם מתחילים לחשוב שחלק מהטיפים שתקבלו פה מחזיקים רק במקומות מסוימים בעולם – ב-4 השנים האחרונות הייתי בכל מדינה שנייה באירופה, בדרום אמריקה, ישראל כמובן וכרגע אני כותב את הבלוג הזה מבוורלי הילס שבלוס אנג'לס אחרי שרק שלושה ימים אחרי שנחתתי יצאתי כבר עם חמש בנות (בין הגלאים 20-33 ואני בן 19 אז לא, גיל הוא ממש אבל ממש לא פקטור).
כן, אחרי שכבר ניפצתי לכם אמונה מגבילה אחת – בוא נמשיך לשתיים נוספות.
גבר חייב לשלם – כלכך לא נכון. עברתי שנה שלמה של טסטינג שבה לא שילמתי אפילו על דייט אחד (היו גם שלושה חודשים אחרכך שמתחתי את הגבול ללגרום לבנות לשלם עליי אבל על זה אתם לא רוצים לשמוע). כן זה פגע בקצת פחות מ5% מהבנות שיצאתי איתן (למרות שאם אתם שואלים אותי אלה הבנות שפשוט חיפשו מישהו שישלם להם על ארוחת ערב ובכל מקרה לא הייתי מסתדר איתן – אז יצא סינון טוב בסה"כ לרוב זה לא הפריע אבל אז קרה משהו מוזר, 20% מהבנות, בדרך כלל הממש יפות האלה עם הרבה ביטחון עצמי, דווקא אצלהן זה יצר עיניין מסוים. חשוב להבין, בנות מהסוג הזה רגילות שאנשים מנסים לקנות אותן ולשפוך עליהן כסף רק כדי להכניס אותן למיטה, ואז מגיע מישהו (אני) שלא באמת אכפת לו וגם אם זה אומר שהוא הולך לאבד אותה הוא עומד לשלם – אז כן זה יוצר עניין מסוים ברור שזו לא שיטת הזהב או משהו כזה, אתה עדיין חייב להיות בחור מעניין, מצחיק, וכזה שכיף לדבר איתו אבל זה בהחלט יכול לעזור וזה משהו ש99% מהגברים לא עושים.
דייט ראשון חייב להיות אחד כזה מהסרטים – "אז רוי… אני ראיתי בסרט אתמול את ראיין גוסלינג ואיך הוא לקח את הבחורה על מסוק, נחת על הגג של המסעדה ומשם הם המשיכו לסרט שבו כל האולם היה מושכר רק בשביל שניהם… ואז כששאלתי את אחותי מאיה אם היא הייתה רוצה דייט כזה היא אמרה שברור…"
"וואלה אחי? זיינתי את מאיה שבוע שעבר וכל מה שעשינו לפני היה ללכת בפארק"
אז לא. דייט לא חייב והאמת שגם עדיף שהוא לא יהיה מושלם, אנשים מרגישים כלכך חסרי ביטחון במי שהם ומרגישים שהם חייבים לצ'פר אותה עם התפאורה המושלמת כדי שהיא לא תעזוב – בוא נתחיל בזה, אם היא בחרה לצאת איתך ולהקדיש לך ערב שלם (ולא זה לא חייב להיות ערב דייטים בצהריים ובוקר זה גם מעולה) למרות שהיא יכלה לעשות כל דבר אחר עם הזמן שלה – זה אומר שיש בך משהו שהיא רוצה להכיר ולגלות לעומק – אז תפסיק להחביא אותו מאחורי כלכך הרבה תפאורה וסמוך על עצמך קצת. זאת גם הסיבה שהדייטים האהובים עליי הם פשוט ללכת בUCLA (או שרונה / הטיילת אם אתם בארץ, שוב המקום לא באמת משנה).
אידיאלית קח אותה למקום כיפי שתהנה בו בכל מקרה גם אם היא הייתה שם איתך וגם אם לא, זה נותן לבחורה לראות אותך באור הכי טוב (שאתה עושה משהו שאתה אוהב) ולהיות מוזמנת לעולם שלך.
מעבר לזה יש מספר חוקים נוספים שעוזרים לי לשמור על דייטים עם אחוזי סגירה כלכך גבוהים.
לוגיסטיקה (אל תצא לדייט ראשון שבו הלוגיסטיקה לא יכולות להוביל לסקס). החוק שלי הוא כל בחורה שלא מוכנה לבוא עד אליי לא שווה שאני אצא איתה לדייט (מהסיבה הפשוטה שאיפה שאתה גר הוא המקום עם הלוגיסטיקה הטובה ביותר) ופעמים רבות אם היא לא מסכימה להגיע עד אלייך בשביל הדייט הראשון אז היא לא "בקטע שלך מספיק" וזה יהיה בזבוז זמן שלך – לדחות דייט ראשון יכול להיות צעד חכם. הרבה פעמים אם היא לא מוכנה לקבל את התנאים שלך ואתה עדיין תסכים אתה תאבד ערך לפני שהדייט עוד התחיל ככה שדחייה שלו עלולה להיות צעד נכון וטוב במקרים שכאלה – דבר אשר מוביל פעמים רבות לכך שיום – יומיים אחרכך היא תתחיל שיחה ותזמין אותך לצאת.
מה שאני לא חושב שחשוב אך אתם שואלים עליו כל הזמן זה נושאי שיחה בדייט – בוא נתחיל במה לא לדבר עליו: בית ספר, עבודה, החדשות אתם מבינים את העיקרון… זה משעמם ובטוח. זאת הדרך שבה אני מדבר עם הדודה השמנה שלי מבצד של אמא כשהיא מגיעה מבלגיה ואני רואה אותה פעם ב-4 שנים. על מה כן לדבר ? דברים שאתה באמת רוצה לדבר עליהם ומעניינים אותך. למה ? כי איך שאתה מרגיש היא מרגישה ואם לדבר על יוגיהו ופוקימון גורם לך להיות לגמור אז גם היא תהיה קצת יותר רטובה שם למטה.
ועדיין אם אתה רוצה מספר שיטות לגרום למה שאתה אומר להיות יותר טוב הנה כמה:
פולורזיינג: להיות 100% אתה, לא לסנן את מה שאתה אומר יותר מדיי. למה זאת שיטה כלכך חשובה ? אם היא יוצאת איתך לדייט כנראה שהיא ראתה משהו אמיתי בך שהיא אוהבת. כשאתה לא משחק משחקים ומחביא את האישיות היא סוף סוף תוכל לראות ולהנות מהגבר שהיא באמת רצתה לצאת איתו לדייט. מעבר לזה להיות 100% אתה זו דרך מדהימה לסנן בנות שאתה לא תסתדר איתן בהמשך כבר עכשיו ותאמין לי שאתה מעדיף לדעת את זה בדייט הראשון ולא לקבל ביד מתחת לשולחן ממישהי שאחרי שלושה חודשים תרוץ עם גרזן ותנסה להוריד לך אותו (או סכין שולחן – תלוי בגודל).
מנטליות הביחד: בשיחה אתה יכול לדבר על 3 דברים שתמיד קשורים לשיחה – אתה, היא והכי טוב מהשלושה אתם ביחד. אם במקום לומר: "הלכתי לאכול גלידה אתמול" תגיד "יצא לך לשבת באניטה ? יש להם גלידה סוף אנחנו נלך השבוע" יש שם הרבה יותר מטען אישי, עניין מצד הבחורה וחומר בשבילה להגיב עליו כי אתה לא רק מדבר עליה אלה עליכם ביחד.
להפוך שאלות להצהרות: הסיוט של כל בחורה – אני אשב בדייט לחקירה של שאלות כמו (מה את עושה ? כמה זמן ? את אוהבת את זה ? וואלה ? כן ? לא ?) חוק לכל המתחילים בנושא – שאלות מורידות ערך. למה ? בדרך כלל הם מגיעות באפ-טוק וזה הדבר היחיד שגברים בלי ביטחון עושים כי הבחורה לא תתעצבן מזה נכון ? טעות.. בנות לא סובלות את זה כי זה כל מה שבנים עושים איתם. אז מה כן לעשות ? במקום לשאול – "מה את לומדת ??" הרבה יותר טוב לומר "את נראית כאילו את לומדת פסיכולוגיה" ואז במקום לקבל תשובה של "מדעי המדינה" עם פרצוף תחת העיניים שלה נפתחות היא מתחילה לצחוק ומנסה להבין למה חשבת שהיא לומדת פסיכולוגיה.
"אבל רוי אמרת לא לדבר איתה על בית ספר" הכל זה איך שאתה אומר את זה… כן יש נושאי שיחה טובים ופחות טובים לדבר עליהם אך אם הוייב שלך טוב מה שאתה אומר כמעט ולא משנה. אבל עד שאתה מגיע למקום הזה להגיד את הדברים הנכונים כן יעזרו ובעיקר להגיד אותם בדרך הנכונה הצהרות > שאלות.
מגע: כמה דברים פשוטים שאתם יכולים לעשות כדי להזכיר לה שאתם לא סתם ידידים: חיבוק ישר שאתם רואים אותה (כל בחורה שלא מסכימה לחבק אותך ישר כשהיא רואה אותך היא מוזרה או דתייה שומרת נגיעה), להחזיק ידיים כשאתם הולכים (אם אתם צריכים תירוץ אפשר להגיד משהו חמוד בסגנון של "אמא שלי תמיד אמרה להחזיק למישהו את היד כשאני חוצה את הכביש" אבל עדיין ברור שעדיף לעשות את זה בלי להגיד כלום). אם אתם הולכים למסעדה או בר לעולם לא לשבת אחד מול השני, אתם לא בראיון עבודה וקשה להכניס לה אצבעות משם.
דיסקוולפיינג: אתה רוצה לתת לה כל הזמן סיבות ללמה שום דבר לא יקרה ביניכם בלילה, למה ? 1) כי מישהו מביניכם יגיד את זה ועדיף שזה יהיה אתה. 2) כשאתה אומר "אנחנו לא הולכים לשכב היום, אני אוהב לקחת את זה לאט / אני חייב להתעורר מוקדם בבוקר" כל מה שהיא שומעת זה לשכב, סקס, זיין אותי חזק. להלן "אל תחשוב על פיל ורוד מזיין את אמא שלך בפינה של החדר. אופס.
להשתמש בפאלפון שלך: אנחנו במאה ה-21 ויש לזה גם קצת יתרונות מעבר לפורנו בשירותים של הרכבת, אחד מהם למשל הוא סרטונים מצחיקים, תמונות, משחקי זוגות וכו' שחק על זה עד שהפורנו הבא שאתה רואה בשירותים הוא של שניכם ביחד.
רוי איזה שאלות שואלים בדייט ? הנה דרך חמודה לחבר'ה שביניכם שעדיין ממש אבל ממש צריכים משהו לדבר עליו, במיוחד בשבילך ונבחרת ליבך להתחבר וגם לעשות את השיחה מעניינת באותו הזמן: אתם הולכים לשחק את משחק השאלות והוא פשוט וישיר כמו שהוא נשמע – אתה תגיד משהו כמו:
" אנחנו הולכים לשחק משחק קוראים לו משחק השאלות ויש 4 חוקים:
  1. אנחנו שואלים אחד את השני שאלות הלוך וחזור.
  2. אנחנו חייבים לענות בכנות. לא משנה כמה קשה או מביכה השאלה.
  3. אם את לא יכולה לענות או לא רוצה. את יכולה להגיד "עבור" (סוד קטן – אף אחת לא אומרת את זה בחיים, החוק הוא פשוט כדי שיהיה לה יותר בנוח לשחק את המשחק).
  4. את לא יכולה לשאול את אותה שאלה שאני שאלתי אותך וחזור. "
הסיבה שזה משחק טוב היא שהוא דרך ממש טובה עבורכם להכיר אחד את השנייה ברמה עמוקה יותר מהר מאוד ובכיף. בנוסף אתם יכולים להשתמש במשחק בתור דרך להפוך את השיחה למינית מהר מאוד. אני אוהב להתחיל בשאלות פשוטות וקלות למשל "אם היה לך את כל הכסף בעולם, מה הדבר הראשון שהיית עושה" או אם את יכולה לחיות בכל מקום בעולם איפה היית בוחרת" שאלות יצירתיות, פתוחות ושכיף לענות עליהן הן בדרך כלל דרך טובה להתחיל. משם אתה תעבור לשאלות אישיות יותר כמו "כמה חברים היו לך" "מה המקום הכי מטורף שעשית בו סקס" "מה התנוחה האהובה עלייך". טעות אחת היא לשחק את המשחק הזה במשך שעה או יותר זאת טעות כי הוא נהיה משעמם, יש כמות מסוימת של שאלות טובות שאתה יכול לשאול לפני שהיא רוצה להוציא לך את העיניים עם הצ'ופסטיק של המסעדה ומעבר לזה הטעות היותר קריטית היא שבחורים נשארים תקועים על המשחק הזה במשך שנים. המשחק הזה יתקע אותך ברמה של 6/10. אז כן הוא טוב לכל מי שפחות מזה אבל אם כבר היית במספיק דייטים זרוק אותו לפח ותתחיל להשתמש בכישורי שיחה הנורמליים שלך עם ההבנה שהבחורה שיושבת מולך היא סט רגיל עם הרבה יותר השקעה, עניין וקונדומים בכיס.
עכשיו עוד שאלה שאתם שואלים יותר מדיי: האם לנשק אותה בדייט הראשון ?? כן. הפסדתי כלכלך הרבה בנות מזה שלא ניסיתי לנשק אותן אבל אף פעם לא הפסדתי מישהי מזה שניסיתי לנשק אותה כי מקסימום היא אומרת לא (בדרך כלל לא זה לא עכשיו – אבל ממש לא תמיד יש בנות שאומרות לא ואתם מפסיקים לנסות מתלבשים והולכים הביתה) אבל לפחות היא תעריך אותך על זה שניסית ותבין שאתה גבר לא כמו שאר הכוסיות פה. סיפור לדוגמה: הייתי במלון הארבע עונות בבוורלי הילס ואני בברכה מנסה לנשק מישהי, פעם ראשונה היא צוחקת ומפנה את הראש, פעם שנייה היא כמעט אבל בסוף אומרת שלא… פעם שלישית בום זה עובד. מה ההבדל ? בפעם השלישית אבא שלה חזר לחדר וכבר לא ישב לידינו בבריכה… יש דברים שאתה לא מודע אליהם ושלא בשליטתך. אבל תמיד לנסות. בנוסף אני רוצה להוסיף שכן יש בנות עם חוקים מסוימים כמו לא להתנשק בדייט או לא לשכב בדייט הראשון אבל לכל בחורה גם יש בחור מסוים שעבורו היא תשבור או לפחות תכופף קצת את החוק וכשאתה מנסה אני נותן לעצמך הזדמנות להיות הבחור הזה.
משהו חשוב מאוד אם אתה אוהב סקס: כשהיא מתחילה לשבור את החוקים ולנשק אותך חזרה אתה תמיד הראשון שמלוקח את הצעד אחורה ראשון, משם היא תמיד רודפת אחריך עם התהייה של מה קרה, המרדף הזה תמיד מוביל למיטה בחדר שלך (או של ההורים שלה כי הם בדיוק טסו לחו"ל והשאירו למלאכית הקטנה שלהם את הבית לבד).
טוב אז רוי נפגשנו, טיילנו קצת בטיילת, נישקתי אותה ועכשיו עומד לי וקשה לי להסתיר את זה. איך אני גורם לה לרצות לחזור איתי הביתה ולשחק עם הזין שלי תופסת. בוא נתחיל בזה – אם הייתם מספיק טובים והיה מספיק חיבור ביניכם בחורות עם ביטחון הרבה פעמים יזמינו אותך אליהם בעיקר אם הן גרות לבד או שהשותפה לא בבית, או במקרה והן קצת יותר ביישניות את יכול פשוט להציע לחזור אלייך והן יסכימו בשמחה. אבל נניח והדייט לא היה מדהים ואתה חושב שאם פשוט תשאל אותה "רוצה לחזור אליי ולהזדיין" היא תגיד לא – אז הנה כמה דרכים לגרום לזה להיות יותר משכנע:
"לא נעים לי בטח כבר הלכו לך הרגליים מכל ההליכה הזאת, אני גר 2 דק מפה בואי נחזור לראות את הסרט החדש של 50 גוונים (בתחת שלי) עם גלידת בן&ג'ריס טבעונית (שבלי סיבה עולה 15₪ יותר מהרגילה ויש לה טעם של פלוץ אבל מה לעשות שכל הבנות בארץ חושבות שזה סקסי לא לאכול פרה)"
או "וואי את בטח מהזה רעבה אנחנו הולכים כבר שעות (חמש דקות בתכלס אבל את משעממת לי כל איבר גוף מינוס הבולבול) אני חייב לבשל לך משהו לפני שאני שולח הביתה (השתמשתי במשפט הזה מאות פעמים ותמיד הדבר היחיד שהן אוכלות בסוף זה זרע).
החדים שביניכם שמו לב שאני נותן לבחורה סיבה לוגית לעשות את מה שהיא רוצה לעשות וככה אם חברות שלה שואלת למה היא חזרה איתכם הביתה כל מה שהיא צריכה להגיד כדי לא "לצאת זונה" זה "רק חזרנו אליו לראות סרט ומשם דברים פשוט התקדמו".
כשאתם מתקרבים לבית אתה רוצה להמשיך לדבר לא משנה מה, זה הזמן שבוא הלחץ של החברה מתחיל להשפיע עליה וכל צעד קרוב יותר לבית שלך הקול של "זונה" שלוחש לה באוזן נהיה חזק יותר ויותר. אתה רוצה להיות יותר חזק מהקול הזה, כמובן שלא פיזית, פשוט לגרום לה להיות עסוקה ומעוניינת בנושאי השיחה שלכם כל הדרך לדלת (או ממש לחרמן אותה בדרך לשם, אם היא רטובה תשכח כל מה שאמרתי פשוט תעצור בסמטה חשוכה ותקע אותו בפנים). כשאתם מגיעים לבית שלך אתה פותח את הדלת, נכנס ותוך כדי ממשיך לדבר, אתה לא רוצה את השתיקה המביכה הזאת שיש בסרטים, המטרה היא שאתה תעשה את זה בכזאת טבעיות שזה מוזר אם היא לא נכנסת מאשר אם היא כן. כשאתם כבר בפנים, קח את הזמן, הזמן הזה הוא החבר שלך, כמה שיותר זמן שהיא אצלך היא תרגיש יותר בנוח ותוך כדי תשקיע מעצמה יותר, קח חמש דקות פשוט לשבת, תדליק את הטלוויזיה, תשתו משהו, לך לשירותים, תן לה ללטף את מיצי.
כשאתה מנסה לעשות מוב אתה תקבל אחד משלוש תוצאות:
  1. או, כן, זיין אותי דאדי. מקווה שאתה לא צריך את העזרה שלי בזה…
  2. לא בצחקוק, עם חיוך, דחיפות חמודות כאלה. מה שזה אומר: אוקיי אתה חמוד, אני עדיין לא מרגישה מספיק בנוח בוא תספר לי על עצמך עוד קצת (לא בהכרח מילולית, מה זה אומר ? אם אתה מגיב ללא בצורה של חיוך חזרה, לצחוק עליה קצת ולספר לה בדיחה, היא תבין שלא באמת אכפת לך מסקס ואתה איתה כי כיף לך להיות איתה דווקא בגלל מי שהיא ולא בגלל ההגדלת חזה) פה מה שאתה עושה זה לוקח צעד אחורה צוחק ומנסה שוב מאוחר יותר.
  3. לא רציני מאוד. אם אתה מקבל לא רציני, תעצור, אם היא אומרת לך "אני רוצה הביתה" אתה מזמין לה מונית בזה הרגע, זה לא אונס אני לא רוצה שתתקשר אליי לבוא לשחרר אותך מהכלא. הסכמה היא תנאי הכרחי למגע כלשהו.
תזכור זו לא אינטרקציה אפלטונית, אם היא נסעה דרך כדי לראות אותך, שאידאלית אם אתה יוצא לדייטים בתנאים שלך היא עשתה היא עשתה מחויבות, היא לא רוצה להתחייב לזה, לנסוע כל הדרך לבוא לראות אותך וב-30 השניות הראשונות לחזור הביתה, היא חיכתה לבלות איתך זמן, היא מתרגשת לגבי זה, היא מחפשת את כל הסיבות בעולם לחבב אותך. תהנו, תצחקו ואם היא נראית כמו מילה קוניס תתקשר אליי ותזמין אותי לשלישייה.
בהצלחה גבר,
היידה