קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

Real talk, או אתם יודעים למה הפורום מת? כל התשובות >>>>>

ילד בן 9 שמפקח על דיון וקהילה האוואטר של afx
    לייקים
    2359
    נקודות
    237

ברירת מחדל Real talk, או אתם יודעים למה הפורום מת? כל התשובות >>>>>

בדור הזה ילדים לא יושבים במחשב מאוננים על פורומים, יש להם ווצאפ ומבחינתם זו אותה חוויה.
    הבעיה שאטרף לא עשה אדפטציה לדור החדש כדי לתת לו את החוויה בדרך שלו, כלומר אם הפורום היה אפליקציה או מונגש לטלפון והנושאים בו היו מתאימים לילדים כיום הוא היה מקבל חיים ונותן להם את החוויה שהיתה לי כשהייתי בבצפר וקצת מנותק מכולם - אבל פה יכלתי להביע את עצמי בלי גבולות ולהמשיך למצוא את עצמי.
    תנגישו יטמבלים

2. קישורים ממומנים

ציטוט נכתב במקור על ידי afx צפיה בהודעה
    בדור הזה ילדים לא יושבים במחשב מאוננים על פורומים, יש להם ווצאפ ומבחינתם זו אותה חוויה.
    הבעיה שאטרף לא עשה אדפטציה לדור החדש כדי לתת לו את החוויה בדרך שלו, כלומר אם הפורום היה אפליקציה או מונגש לטלפון והנושאים בו היו מתאימים לילדים כיום הוא היה מקבל חיים ונותן להם את החוויה שהיתה לי כשהייתי בבצפר וקצת מנותק מכולם - אבל פה יכלתי להביע את עצמי בלי גבולות ולהמשיך למצוא את עצמי.
    תנגישו יטמבלים
    אני לא חושב שזה קשור לווצאפ
    היה לנו MSN ואייסיקיו בתקופה של אטרף, אנשים פשוט עברו לפייסבוק, הפורום היחיד ששרד זה כספ וזה כי היה לו גב להחזיק את עצמו כי הוא היה פאקינג מאסיבי, אבל גם הוא גסס לו אחושילינג
    אנשים כבר לא משתפים בפורומים ומאוננים על המונה הודעות שלהם וכותבים מאמרים בשביל דופמין איכותי או מספימים בשביל דופמין זול ויחס ממנהלים ראשיים כי אמא שלהם לא מסתכלת עליהם בבית, הם משתפים באינסטגרם ומקבלים דופמין זול ומכורים לפורנו ב4K

ילד בן 9 שמפקח על דיון וקהילה האוואטר של afx
    לייקים
    2359
    נקודות
    237

אולי, אבל אם תנסה להיכנס לפורום מהטלפון את תיבהל מהממשק המגעיל. אם הפורום היה חי כמו שהוא אבל בפורמט פייסבוקי מתאים לטלפון הוא היה באויר

אולי, אבל אם תנסה להיכנס לפורום מהטלפון את תיבהל מהממשק המגעיל. אם הפורום היה חי כמו שהוא אבל בפורמט פייסבוקי מתאים לטלפון הוא היה באויר
    אני לא חושב שיש משהו שיכול להחזיר את הפורום הזה לחיים, שלח הודעה לאור תנסה חחחח

משתמש מכור
    שם פרטי
    אלון
    לייקים
    20
    נקודות
    141

תנגישו יטמבלים
    מסכים
    במקרה נכנסתי לפה אחרי 800 שנה סתם יצא לי לחשוב על פורומים ונזכרתי שניהלתי פה פעם כשהיית לי פנטזיה לנהל פורום ומצאתי את זה
    היה באמת כיף, חבל שהפורום לא מקדם את עצמו להיות נכון לתקופה הזאת
    ובאמת יותר נורמלי לפלאפון הדור אחרר לגמריייי

מנהל פורומים: 18+, תמונות סקס, ישראליות בעירום, Wolfteam לשעבר!
    אוהב אותכם פורום אטרף!

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:17.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,771,807 | הודעות: 7,469,230 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect