קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 05-06-2011, 17:48
  2. [דיון] יש לכם רעיונות איך להרחיב את הפעילות בפורום?
    על ידי .NL בפורום פריסטייל באטלים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 12-05-2010, 21:24
  3. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 27-08-2009, 03:06
  4. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03-12-2007, 10:17
נושא נעול
עמוד 4 מתוך 5 << ראשון ... 2345 אחרון >>
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 69

יש לכם רעיונות ? - עמוד 4

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    0
    נקודות
    913
    משפט מחץ
    Karma Police

תאמין לי שמחפשים מפקח אז מסתכלים מי משקיע בקטגורייה המסוימת שרוצים להעלות, לא סתם אומרים X משקיע מצוין בפורום כדורגל אז הוא יעלה לפיקוח, מסתכלים על כלל הקטגוריה וההשקעה של בנאדם בתוכה, אבל מה לעשות שקשה למצוא את הבנאדם הזה, אז אם לא מוצאים מעלים מישהו שהוא ותיק ויודעים שיש לו ניסיון בניהול והוא גם משקיע אפילו אם זה בפורום אחד.
    ההגדרה שלך למנהל ראשי כאחד שחייב להשקיע בכל הפורום לדעתי היא לא נכונה, לראשיים יש עבודה אחרת מלבד לדאוג להשקעה בכל פורום ומלבד להכנס ולתת תגובות בכל הפורומים. יש את עניין השמירה על הסדר השותף בפורום, מינויים שונים, כל מיני שטויות אחרות, אזהרות, נק' וכו'.

בפורום מושלם ההצעה שלך הייתה מתקבלת אבל מה לעשות שזה לא יעבוד כאן ובעוד 1000 פורומים אחרים.

ושוב ההצעה של לעשות רפורמה בניהול ממש לא תתבצע בגלל שברגע שנעשה זאת יהיו יותר מדי אנשים כועסים בפורום.

2. קישורים ממומנים

משתמש משקיע האוואטר של Medvednic
    שם פרטי
    אדי
    לייקים
    0
    נקודות
    70
    משפט מחץ
    All Warfare Is Based On Deception

כשאתה אומר "אנשים כועסים" אתה מתכוון למנהלים שייאבדו את התואר שלהם או משתמשים רגילים?

משתמש כבוד האוואטר של O-MaN1
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    4
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    You've just stepped up to an entirely new playing field. Hope you know the rules of the game.

לגבי ההצעה של הבחירות לראשי ולפיקוח - אם אתם הייתם אחראים על השלטון במדינה, גיאדמק היה ראש ממשלה ואבי נמני היה שר הביטחון.

Mnati, אור הסביר לך שיש סיבה להקפצות האלה, וזה לא משקף את כל מה שקורה על כל הפורום. הבעיה שאתה מציג לגבי חוסר פעילות של מנהלים מפוקחת ע"י מפקחים. תמיד מנהל ישקיע יותר בהתחלה, איך שהוא מקבל את הניהול..ככה זה..אבל אם מנהל מפסיק להיות פעיל, המפקח רואה את זה ומעיר לו ואפילו מוריד אותו בגלל זה, אתה מפקח אתה יודע את זה...אתה לא יכול לצפות ממנהל להשקיע ת'חיים שלו פה...גם אתה שהיית מנהל הרבה זמן פה, היו לך עליות וירידות בפעילות שלך...

Raja, תאמין לנו שכל בחירה לפיקוח נעשת בקפידה. מסתכלים אם המנהל פעיל בשאר הפורומים בקטגוריה, על ההשקעה שלו ועל הותק - השקעה לאורך זמן. אבל אתה לא יכול לצפות מכל המנהלים להשקיע בכל הקטגוריה...תפקיד של מפקח הוא לא רק להשקיע בכל הפורומים בקטגוריה(בשביל זה יש את המנהלים בעיקר), אלא גם לשמור על הסדר בקטגוריה, לפקח על פעילות המנהלים וכו' וכו' וכו' (יש הכרזה בפורום מפקחים שמפרטת הכל אם תגיע לשם אתה תראה). פעילות שלהם בקטגוריה באה כתוספת. מפקח אמור גם לשמור על הסדר הכללי בפורום בקטגוריות אחרות....אבל הוא לא חייב...הוא לא צריך לבצע תפקידים של ראשי כמו שמנהל לא צריך להתנהג כמפקח...אם רואים שמפקח או מנהל מבצע את העבודה שלו כמו שצריך מקדמים אותו תפקיד, תפקיד שיש לו דרישות אחרות וגבוהות יותר. ככה זה כמו במקום עבודה.

וזה בכלל אשכול על עיצוב:\

משתמש וותיק
    שם פרטי
    נתי
    לייקים
    0
    נקודות
    2,708
    משפט מחץ
    אהלן, מאדאם בטרפליי. (קזבלן)

Raja מסכים איתך בדיוק על כל מילה..
    Hoobastank - אם אתה אומר שאתם מסתכלים על כל מפקח ובודקים שהוא משקיע בכל הפורומים בקטגוריה שלו אז אפשר לדעת איך קיבלת את הפיקוח?
    והינה אני מפקח - ו- 99% היו אומרים אחרת במעמד שלהם כי עד שהם קיבלו את הפיקוח עכשיו להרוס את הכל..

אז בוא תסביר לי איך אני קיבלתי פיקוח אם:
    המנהל היחידי שהייתי בקטגוריה זה תוכנות,
    השקעתי את כל כולי בתוכנות והרמתי את הרמה של הפורום אבל..
    בקטגוריה הזאת יש לך משחקים סרטים תוכנות ומוזיקה ובוא אני יתחיל..
    משחקים - המשחק היחידי שאני משחק זה CS לא ממש מכיר משחקים והמשחקים היחידים שיש לי זה מהביטורנט או מהאימיול, מקורות אין לי ואם כן ואני מוצא זה 2000 קישורים, אף פעם לא ביקשתי / פתחתי אשכול של משחק אולי איזה אחד ובטח הוא היה דמו..
    סרטים - פעם פעם פעם הבאתי איזה שלושה סרטים וזהו..
    תוכנות - הייתי מנהל והשקעתי שמה כי הייתי מנהל וזה מה שהוא צריך לעשות
    מוזיקה - כולם שונאים את המוזיקה שלי (אני אוהב את המוזיקה של VA) העלתי פעם אחת דיסק ואפילו אז אף אחד לא הגיב לי..

בוא עכשיו תסביר לי איך קיבלתי את הפיקוח?

ואני יגיד לך עוד אף אחד לא היה עושה דבר כזה אלה אם לא אכפת לו..
    אתה רוצה להגיד לי שהבאתם לי את הפיקוח בגלל שפעם אחת רשמתי ביקורת למרות שהייתי מנהל, ודאגתי לקטגוריה.. אבל מה לעשות שאתם לא דאגתם לזה ולא היה מפקח מעל 3 שבועות..

בשביל לראות את כל החתימות שלי בעמוד אחד - לחץ כאן.
    12 חתימות מתחלפות כל ריענון.
    תודה ל- s&a על 4 מהחתימות!!
    תודה ל- Anxious על 3 מהחתימות!!
    תודה ל- X-MOI-X על אחת מהחתימות!!
    תודה ל- Matanb91 על אחת מהחתימות!!
    ותודה לי על 3 מהחתימות!!

משתמש כבוד האוואטר של O-MaN1
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    4
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    You've just stepped up to an entirely new playing field. Hope you know the rules of the game.

ציטוט נכתב במקור על ידי Mnati צפיה בהודעה
    Raja מסכים איתך בדיוק על כל מילה..
    Hoobastank - אם אתה אומר שאתם מסתכלים על כל מפקח ובודקים שהוא משקיע בכל הפורומים בקטגוריה שלו אז אפשר לדעת איך קיבלת את הפיקוח?
    והינה אני מפקח - ו- 99% היו אומרים אחרת במעמד שלהם כי עד שהם קיבלו את הפיקוח עכשיו להרוס את הכל..

אז בוא תסביר לי איך אני קיבלתי פיקוח אם:
    המנהל היחידי שהייתי בקטגוריה זה תוכנות,
    השקעתי את כל כולי בתוכנות והרמתי את הרמה של הפורום אבל..
    בקטגוריה הזאת יש לך משחקים סרטים תוכנות ומוזיקה ובוא אני יתחיל..
    משחקים - המשחק היחידי שאני משחק זה CS לא ממש מכיר משחקים והמשחקים היחידים שיש לי זה מהביטורנט או מהאימיול, מקורות אין לי ואם כן ואני מוצא זה 2000 קישורים, אף פעם לא ביקשתי / פתחתי אשכול של משחק אולי איזה אחד ובטח הוא היה דמו..
    סרטים - פעם פעם פעם הבאתי איזה שלושה סרטים וזהו..
    תוכנות - הייתי מנהל והשקעתי שמה כי הייתי מנהל וזה מה שהוא צריך לעשות
    מוזיקה - כולם שונאים את המוזיקה שלי (אני אוהב את המוזיקה של VA) העלתי פעם אחת דיסק ואפילו אז אף אחד לא הגיב לי..

בוא עכשיו תסביר לי איך קיבלתי את הפיקוח?

ואני יגיד לך עוד אף אחד לא היה עושה דבר כזה אלה אם לא אכפת לו..
    אתה רוצה להגיד לי שהבאתם לי את הפיקוח בגלל שפעם אחת רשמתי ביקורת למרות שהייתי מנהל, ודאגתי לקטגוריה.. אבל מה לעשות שאתם לא דאגתם לזה ולא היה מפקח מעל 3 שבועות..
    לגבי לינקים אין חובה של השקעה בכל הקטגוריה...בכלל עליה פיקוח לא מצריכה השקעה בכל הפורומים של הקטגוריה, זה רק עוד דבר שלוקחים אותו בשיקול. גם לי לא היו מקורות כאלה טובים בכל זאת הייתי מפקח מרכז הלינקים. אתה עלית כי אתה היית הבנאדם הכי מתאים מבין המועמדים והיה לך רוב אצל הראשיים. גם הובה, היה לו ותק בפורום והוא היה האיש הכי מתאים לתפקיד בעיני הראשיים. לא היו פה פרוטקציות.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    0
    נקודות
    913
    משפט מחץ
    Karma Police

קיבלתי פיקוח כי הייתי ותיק, השקעתי בכדורגל וגלשתי בפורומי כדורסל ו-WWE.
    אתה קיבלת את הפיקוח שלך בגלל שכל הזמן אמרת "תעלו אותי לפיקוח תעלו אותי לפיקוח" וגם ראינו השקעה שלך בפורום תוכנות.

אם תקרא טוב טוב את מה שרשמתי תראה שאמרתי שאנחנו כן מחפשים בנאדם שמשקיע בכל הקטגוריה אבל לפעמים קשה למצוא אחד כזה ומעלים מי שאנחנו חושבים לנכון.

Medvednic- למנהלים שיאבדו את מעמדם בגלל שהורדנו אותם כדי לאתחל את כל ההנהלה.
    נערך לאחרונה על ידי Hoobastank; 15-01-2007 בשעה 22:00.

משתמש משקיע
    לייקים
    0
    נקודות
    35
    משפט מחץ
    אין לי :O

אוקיי, אז הסברתם לי והבנתי.
    לפי מה שרשמתם, יש לי רק עוד דבר אחד להגיד.
    המנהלים פה לא יודעים איך לעלות לפיקוח ולראשי.
    אני מאמין שאת התשובה לשאלה איך לעלות לניהול, רוב המשתמשים יודעים.
    אבל בקשר לאיך לעלות לפקח, ולמנהל ראשי המתמשים לא יודעים.אני חושב שאפילו לכם אין תשובה.
    כי אין קריטריונים מסוימים שהולכים על פי הם כשמעלים פה מנהל ראשי ופקח.
    וזו בעיה.
    כי אם אין קריטריונים, איך אנשים ידעו מה לעשות כדי לקבל את התפקידים הנ"ל?
    אתם פשוט צריכים לשבת ולהחליט על קריטריונים מסוימים, כי זה דבר שכבר הרבה זמן אין לו תשובה, וזה גורם לבלבול בקרב המשתמשים, שרוצים את התפקיד ולא יודעים איך לקבל אותו.
    .
    .
    .
    .

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    0
    נקודות
    913
    משפט מחץ
    Karma Police

ציטוט נכתב במקור על ידי Raja צפיה בהודעה
    אוקיי, אז הסברתם לי והבנתי.
    לפי מה שרשמתם, יש לי רק עוד דבר אחד להגיד.
    המנהלים פה לא יודעים איך לעלות לפיקוח ולראשי.
    אני מאמין שאת התשובה לשאלה איך לעלות לניהול, רוב המשתמשים יודעים.
    אבל בקשר לאיך לעלות לפקח, ולמנהל ראשי המתמשים לא יודעים.אני חושב שאפילו לכם אין תשובה.
    כי אין קריטריונים מסוימים שהולכים על פי הם כשמעלים פה מנהל ראשי ופקח.
    וזו בעיה.
    כי אם אין קריטריונים, איך אנשים ידעו מה לעשות כדי לקבל את התפקידים הנ"ל?
    אתם פשוט צריכים לשבת ולהחליט על קריטריונים מסוימים, כי זה דבר שכבר הרבה זמן אין לו תשובה, וזה גורם לבלבול בקרב המשתמשים, שרוצים את התפקיד ולא יודעים איך לקבל אותו.
    ותק, השקעה, ובגרות אישית.
    אלה דברים שאנחנו מסתכלים עליהם, להגיד שאין קריטריונים זה לא נכון, אנחנו לא הולכים לרשום שבשביל להיות מפקח צריך להיות ככה וככה זמן בפורום עם ככה וככה השקעה וכו', כי זה נושא מאוד גמיש אצלנו.
    הרוב מתבסס באמת על השקעה וותק שזה דבר שאנחנו מסתכלים עליו הרבה.

משתמש משקיע
    לייקים
    0
    נקודות
    35
    משפט מחץ
    אין לי :O

לא הבנתי איך וותק קשור ללהעלות מישהו לפיקוח או למנהל ראשי?
    .
    .
    .
    .

זה גם רק כשצריך..
    כי תאמין לי שאם כל פקח שמשקיע הרבה ומגלה בגרות יעלה לראשי יהיו יותר מדי ראשיים ואותו דבר לגבי מנהלים שמשקיעים.. אם כולם היו עולים היו 5 מפקחים לכל קטגוריה.. בגלל זה מחפשים מפקחים ומנהלים ראשיים רק כשיש צורך ספציפי או אם הבן אדם ממש משקיע בצורה יוצאת מהכלל

כי אתה יכול לעלות לניהול יום אחד לפני שהמקום פנוי ודווקא אתה ביום הזה משקיע בכל הקטגורייה ,לא הוגן כלפי שאר המנהלים בקטגורייה שאתה תעלה מהר,הגעת לחודשיים וותק ואתה הכי משקיע? אתה תעלה,אתה מנהל חצי שנה(ובוא נגיד שהפעם אתה הכי וותיק בקטגורייה) ולא עושה כלום? אתה לא תעלה.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    0
    נקודות
    913
    משפט מחץ
    Karma Police

ציטוט נכתב במקור על ידי Raja צפיה בהודעה
    לא הבנתי איך וותק קשור ללהעלות מישהו לפיקוח או למנהל ראשי?
    ניסיון בניהול והיכרות עם הקהילה.

,טאז,
    אורח

הפעילות בפורום די נמוכה
    משתמשים חדשים נרשמים פה בכמה ימים
    צריך משהו שימשוך לפה אנשים..מה עם תחרות הצבעות? אם נהיה ראשונים זה יביא לפה הרבה

עריכה:
    עוד רעיון נחמד..תנו לכל המשתמשים גישה למחסן, זה ככה בכל פורום כמעט.
    נערך לאחרונה על ידי ,טאז,; 18-01-2007 בשעה 18:52.

משתמש באטרף האוואטר של Orel Abergel
    שם פרטי
    ביתר
    לייקים
    0
    נקודות
    3,763
    משפט מחץ
    טדיייי עד המוותתתתתתת

ציטוט נכתב במקור על ידי JuninHo צפיה בהודעה
    כל תלונה שהיא באמת תלונה מוצדקת ולא שטויות, באה לרעתו של כל מנהל. זוכרים את זה.
    Orel Algebrel [אם ככה כותבים תשלו שלו] זאת הדוגמא האחרונה....עבר על החוקים פעמיים, הורדתי אותו מניהול. יצא גם חוק שכל מנהל שעובר על החוקים פעמיים עף מסגל המנהלים.
    כל פרוטקציה שאנחנו עולים עליה, אנחנו מבטלים אותה...אני לא יודע מה היה במקרה של GuyB , אבל עובדה שהוא ירד מפיקוח [אני לא יודע אם זאת היתה פרוטקציה, אני לא הייתי מעורב]. אנחנו לא מקדמים אנשים שאנחנו חושבים שהם לא מספיק אחראים, או לא מספיק פעילים. הסתכלות מחדש על כל מנהל מתקבלת כל ביקורת חודשית. אם המנהל לא פעיל, מעירים לו על זה ואם הוא לא חוזר להיות פעיל הוא עף. אתה לא רואה תדיונים בפורומי ההנהלה....כולם באים לשיפור הפורום...[אני לא מדבר על פורום מנהלים שאתה מכיר כי היית מנהל אם אני לא טועה...שמה אין בד"כ דיונים שישפיעו על כל הפורום..].
    איזה דוגמא הורדת אותי כי הייתי מושעה חודש בגלל קללות זה לא שמחקתי ת'פורום נעלתי את כולו ודברים כאלה הייתי מקלל אותו דבר גם אם הייתי ראשי הדרגה לא קשורה בכלל

ציטוט נכתב במקור על ידי Orel Abergel צפיה בהודעה
    איזה דוגמא הורדת אותי כי הייתי מושעה חודש בגלל קללות זה לא שמחקתי ת'פורום נעלתי את כולו ודברים כאלה הייתי מקלל אותו דבר גם אם הייתי ראשי הדרגה לא קשורה בכלל
    זהו שמנהל לא צריך לקלל,אף אחד לא צריך אבל מנהל צריך להראות דוגמה.

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 16:42.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,039,553 | הודעות: 7,738,528 | משתמשים: 315,620 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect