קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. =] חזרתי לפני שעה בערך מהעליה לתורה שלי ^_^
    על ידי The Raven בפורום דיבורים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 17-09-2005, 19:10
  2. חזרתי מפולין!!
    על ידי FinisH בפורום דיבורים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 14-09-2005, 23:59
  3. חזרתי
    על ידי Xer0 בפורום דיבורים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 10-09-2005, 18:56
  4. חזרתי משייט!!!
    על ידי the B master בפורום דיבורים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 15:45
+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 39 מתוך 39

חזרתי מהגדנעעעעעעע :) - עמוד 3

משתמש משקיע
    שם פרטי
    גיא סרוסי
    לייקים
    0
    נקודות
    45

חחחחחחחחחחחח גם אני חזרתי מישם יום חמישי
    היה אשששששששש ובאמת תעריכו את המקלחת השרותים האוכל והמיטה בעיקרר
    אנחנו הינו מפוגת טייגר

2. קישורים ממומנים

football99
    אורח

סבבה ותגיד זה נכון שאם באים אומרים לו שרוצים להתאבד ודברים כאלה הם לא לוקחים סיכון וישר משחררים לא? מה למשל אתה ספרת? תגיד בקצרה בבקשה ושמעתי שיש כאלה שאומרים שאי אפשר לעבוד עם פרופיל 21 אבל זה בולשיט סתם איומים

חחח משה ורביד מתי תפסיקו להתנצח??

ביוטי אנג'ל גדנע זה הקייטנה הכי גדולה שקיימת בעולם......חכי לשירות לרגעי השבירה המטורפים....
    רביד איזה מחזור אתה? אני נוב' 04 משמר הגבול פלוגה ג'

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי football99 צפיה בהודעה
    סבבה ותגיד זה נכון שאם באים אומרים לו שרוצים להתאבד ודברים כאלה הם לא לוקחים סיכון וישר משחררים לא? מה למשל אתה ספרת? תגיד בקצרה בבקשה ושמעתי שיש כאלה שאומרים שאי אפשר לעבוד עם פרופיל 21 אבל זה בולשיט סתם איומים
    כל המיתוסים המפגרים האלה שכשאתה יוצא על 21 לא נכונים וזה סתם חרתא שהצבא הפיץ כדי שאנשים לא יצאו מהצבא ....
    תחפש בגוגל את המילה traget21 תקרא קצת תגיע לכל מיני דברים תבין לבד...
    בעיקרון אין הגבלה על למידה באונירבסיטאות,פסיכומטרי,יציאה לחו"ל , עבודה לא ממשלתית(ממשלתית = רפואה(שאם יש לך פרוטקציה גם לשם תתקבל ללא עבר צבאי) ,שב"כ ,וכל עבודה ממשלתית מפגרת כזו או אחרת), קבלת הטבות ביטוח לאומי וכדומה מהמדינה כל זה אתה מקבל כמו כל אזרח אחר.
    אין דבר שמגביל אותך ובעצם יש חוק מדינה שנחקק לפני כ10 שנים שאסור למעסק לדעת מה הפרופיל שלך או למה יצאת מהצבא ואפשר וכבר תבעו מעסיקים על העניין הזה. מה גם אין דבר כזה היום "נפשי" , בתעודת שיחרור רשום לכולם שיצאו על 21 יציאה על סעיף בריאותי ולא רשום אחרי זה שום דבר ככה שאם משהו יוצא על משהו בריאותי באמת ואחד שיוצא על נפשי רשום להם בעצם אותו דבר רק אם אתה חותם על מסמך הפרת סודיות יכולםי לחפור ולגלות שיצאת על נפשי...
    מה גם יש שמועות על קטע של רישיון נהיגה שחלק מהאנשים עושים מין מבחן מציק שעולה 500 שקל של 1000 שאלות מפגרות כמו מה צבע השמים או כמה דלתות יש לאוטו דברים ממש מפגרים רק כדי שהמדינה תרוויח עוד כסף....
    בקשר לקטע של ההתאבדות כן שמעתי אנשים שאמרו שאם הם שמים מדים עם קופצים מעזריאלי והעיפו אותם אבל קב"נים מאומנים היום לגלות מי מחרטט ומי לא , הם היום שמים בקלות יותר אנשים בכלא אבל כלא שלא תחשוב זינזאנה כלא צבאי זה כלא שכונה זה כמו בומבמלה יש לך מגרש ענק עם אוהלים וטלויזיה ויס וכל היום אתה מגרבץ רואה טלויזיה ועושה תה...
    שם בכלא אפשר לבקש 40 פעם קב"ן ובפעם ה40 יעיפו אותך (בדרך כלל אחרי חודש )
    אצלי הסיפור היה שונה היה לי סיפור כיסוי תחת שבניתי עוד מהצו הראשון שזיינתי בשכל בראיון האישי וככה זה נמשך .. , אפילו שרשרת חיול לא עברתי(לא קיבלתי לא חוגר לא מדים לא נכנסתי אף פעם לצבא מבחינת הצבא).
    לכן גם יותר קל לצאת כשאתה לא עובר את השרשרת אם עברת את השרשרת זה סיפור מגעיל אחרי זה לצאת ואם עברת טירונות עזוב זה כבר כמעט בלתי אפשרי...
    בכל מקרה תחפש תקרא תתעניין היום זה לא בעיה לצאת אם ממש רוצים יש אנשים שיהיה להם יותר קל יש אנשים שיהיה להם יותר קשה , הכל תלוי במספר דברים:
    1. מזל על מי אתה נופל באותו יום
    2. קישורי משחק , כמה טוב אתה בלזיין בשכל , לשחק תתפקיד של הטמבל או משהו כזה
    3. קצת מוח לתכנן את הדברים

זה הכל,
    שיהיה בהצלחה.

football99
    אורח

ציטוט נכתב במקור על ידי Moshe צפיה בהודעה
    כל המיתוסים המפגרים האלה שכשאתה יוצא על 21 לא נכונים וזה סתם חרתא שהצבא הפיץ כדי שאנשים לא יצאו מהצבא ....
    תחפש בגוגל את המילה traget21 תקרא קצת תגיע לכל מיני דברים תבין לבד...
    בעיקרון אין הגבלה על למידה באונירבסיטאות,פסיכומטרי,יציאה לחו"ל , עבודה לא ממשלתית(ממשלתית = רפואה(שאם יש לך פרוטקציה גם לשם תתקבל ללא עבר צבאי) ,שב"כ ,וכל עבודה ממשלתית מפגרת כזו או אחרת), קבלת הטבות ביטוח לאומי וכדומה מהמדינה כל זה אתה מקבל כמו כל אזרח אחר.
    אין דבר שמגביל אותך ובעצם יש חוק מדינה שנחקק לפני כ10 שנים שאסור למעסק לדעת מה הפרופיל שלך או למה יצאת מהצבא ואפשר וכבר תבעו מעסיקים על העניין הזה. מה גם אין דבר כזה היום "נפשי" , בתעודת שיחרור רשום לכולם שיצאו על 21 יציאה על סעיף בריאותי ולא רשום אחרי זה שום דבר ככה שאם משהו יוצא על משהו בריאותי באמת ואחד שיוצא על נפשי רשום להם בעצם אותו דבר רק אם אתה חותם על מסמך הפרת סודיות יכולםי לחפור ולגלות שיצאת על נפשי...
    מה גם יש שמועות על קטע של רישיון נהיגה שחלק מהאנשים עושים מין מבחן מציק שעולה 500 שקל של 1000 שאלות מפגרות כמו מה צבע השמים או כמה דלתות יש לאוטו דברים ממש מפגרים רק כדי שהמדינה תרוויח עוד כסף....
    בקשר לקטע של ההתאבדות כן שמעתי אנשים שאמרו שאם הם שמים מדים עם קופצים מעזריאלי והעיפו אותם אבל קב"נים מאומנים היום לגלות מי מחרטט ומי לא , הם היום שמים בקלות יותר אנשים בכלא אבל כלא שלא תחשוב זינזאנה כלא צבאי זה כלא שכונה זה כמו בומבמלה יש לך מגרש ענק עם אוהלים וטלויזיה ויס וכל היום אתה מגרבץ רואה טלויזיה ועושה תה...
    שם בכלא אפשר לבקש 40 פעם קב"ן ובפעם ה40 יעיפו אותך (בדרך כלל אחרי חודש )
    אצלי הסיפור היה שונה היה לי סיפור כיסוי תחת שבניתי עוד מהצו הראשון שזיינתי בשכל בראיון האישי וככה זה נמשך .. , אפילו שרשרת חיול לא עברתי(לא קיבלתי לא חוגר לא מדים לא נכנסתי אף פעם לצבא מבחינת הצבא).
    לכן גם יותר קל לצאת כשאתה לא עובר את השרשרת אם עברת את השרשרת זה סיפור מגעיל אחרי זה לצאת ואם עברת טירונות עזוב זה כבר כמעט בלתי אפשרי...
    בכל מקרה תחפש תקרא תתעניין היום זה לא בעיה לצאת אם ממש רוצים יש אנשים שיהיה להם יותר קל יש אנשים שיהיה להם יותר קשה , הכל תלוי במספר דברים:
    1. מזל על מי אתה נופל באותו יום
    2. קישורי משחק , כמה טוב אתה בלזיין בשכל , לשחק תתפקיד של הטמבל או משהו כזה
    3. קצת מוח לתכנן את הדברים

זה הכל,
    שיהיה בהצלחה.
    לא מאמין שתהיה לי בעיה כי יש לי גם מסמכים רפואיים וזה לא שאני יבוא ויחרטט לו אני רוב הדברים יגיד לו נכונים והקטע שרוב האנשים שהולכים לקב"ן זה הצגות לא דברים אמיתיים שיש להם מסמכים מרופאים ודברים כאלה ועוד לא נכנסתי בכלל לצבא ולא כלום ואני יודע על מה אתה מדבר יש את המדריך הזה בפרופיל חדש איך להתנהג אצל קב"ן שאתה מראה שאין לך מוטיבציה וכל דבר שהוא שואל אותך אתה אומר לו לא יודע

8 בדם! - משתמש כבוד
    שם פרטי
    ראול
    לייקים
    1
    נקודות
    460
    משפט מחץ
    "אם תיתן למישהו דג זהב יהיה לו דג זהב"..

אתם שומעים על מה אתם מדברים?
    =\
    אז התנאים קשים והיחס חרא
    אז מה אתה כוסית? כוסעמק מה כולם בעולם יתיחסו אלייך יפה? ואם לא אתה תברח? לא שווה להרים נשק בשביל לשמור על אנשים כמוך באמת=\

27.07.08
    "הקוצים של ארץ ישראל"

למענו=\

[/CENTER]

משתמשת כבוד
    שם פרטי
    שניצי
    לייקים
    0
    נקודות
    290
    משפט מחץ
    לפעמים האור בקצה המנהרה זה סתם מניאק עם מצית..

ציטוט נכתב במקור על ידי The Rap Man צפיה בהודעה
    חחחחחחחחחחחח גם אני חזרתי מישם יום חמישי
    היה אשששששששש ובאמת תעריכו את המקלחת השרותים האוכל והמיטה בעיקרר
    אנחנו הינו מפוגת טייגר
    פשששששש יפה יפה
    זה נראה לי גדנע של תותחנים.

משתמש משקיע האוואטר של MeToRaF
    שם פרטי
    רומאר
    לייקים
    0
    נקודות
    1,083
    משפט מחץ
    VISCA BARCA

אני מאוד שמח שנהנית ובאמת מצדיע לך!

משתמש משקיע
    לייקים
    0
    נקודות
    193
    משפט מחץ
    לך אל הנמלה עצל ראה הוריה לא בבית ,ונצל!

יאווווווווווו איזה כייף היהה
    היה כל כך מצחיקקקקק
    לא היה קשה בכללל תלוי בגישה שאתה בא...!!
    :Boxing: :Boxing: :Boxing: :Boxing: :Boxing:

+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 19:26.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,043,093 | הודעות: 7,742,073 | משתמשים: 315,619 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect