1.זוג נשוי עם סנאי באים להיכנס לישיבה על הדלת רשום אסור להכניס חיות האישה אומרת לבעל תכניס את הסנאי לתוך התחתונים שלך טוב הבעל מכניס את הסנאי לתוך התחתונים שלו והם נכנסים לישיבה אחרי כמה דקות הבעל צורח כולם מסתכלים וממשיכים בישיבה אחרי כמה זמן הבעל צורח שוב יותר חזק כולם מסכלים וממשיכים בישיבה בפעם השלישית הבעל צורח הכי חזק ומעיפים אותם האישה שואלת אותו למה צרחת אז הבעל עונה לה בפעם הראשונה הסנאי חשב שהתחת שלי זה מערה וניסה להיכנס בפעם השניה הסנאי חשב שהזין שלי זה אגוזים וניסה לתת ביס ובפעם השלישית הסנאי ניסה להכניס את האגוזים למערה...

2. למה פיל וסנאי הם 3 חיות?
תשובה: כי למה זה גם חיה.

3. ארנב אחד בא למכולת ושאל אם יש למוכר עוגת גזר, המוכר אמר לא אין לי עוגת גזר
ככה זה המשיך יומיים שלמים עד שהיתה עוגת גזר. ושהארנב בא לחנות הוא שאל יש לך עוגת גזר
המוכר אמר לו כן יש לי עוגת גזר והארנב אמר נכון שזה מגעיל

4.ארנב אחד מגיע ועומד מול אריה ולביאה, הלביאה בהריון שוכבת ונחה, הארנב ניגש אליה ומתחיל לצעוק : אני אזיין אותך בתחת, אני אקרע לך תתחת ! אני אפתח לך תצורה ! הלביאה מתעצבנת ואומרת לאריה : אריה תעשה משהו, תעזור לי אני בהריון, הארנב הזה מציק לי ! האריה אומר לה : עזבי אותו, הוא לא רציני, הוא סתם רוצה צומת לב, ככה גם ביום שאחרי אותו דבר וגם ביום השלישי, ביום הרביעי היא לא יכלה לסבול יותר, היא קמה רדפה אחרי הארנב ונתקה בין שני גזעים, הארנב הסתובב בא אליה מאחורה וקרע לה את התחת ! היא חוזרת כולה צולעת לאריה, אז האריה מסתכל עליה ואומר לה : מה גם לך הוא עשה את הקטע עם הגזע ?

5. איש אחד אולך ברחוב ומפזר אבקה על הרצפה בה אליו שוטר ושואל: אותו מה אתה עושה?
עונה האיש: מפזר אבקה נגד פילים
עונה השוטר:איפו אתה רואה פילים?
עונה האיש:אתה רואה האבקה פועלת

תהנו