קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. האם באמת ישנם גלולות כושר
    על ידי shayams בפורום כושר ופיתוח גוף
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07-09-2008, 19:29
  2. [כתבה]האם באמת צריך נעליים שונות לריצה והליכה?
    על ידי - Shirel - בפורום אופנה וטיפוח
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 21-07-2008, 16:54
  3. [דיון]צעירי ישראל!!האם באמת יש לנו עתיד ?
    על ידי קופיקו בפורום כדורגל
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 28-12-2007, 20:24
  4. [דיון] האם באמת צריך לשלם כדי לשחק?
    על ידי israeliviper בפורום World Of Warcraft
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 23-08-2007, 21:01
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

האם האהבה היא בחירה? האם באמת קיימת משיכה או שזה נועד להיות ככה?

ברירת מחדל האם האהבה היא בחירה? האם באמת קיימת משיכה או שזה נועד להיות ככה?

רובינו קיבלנו סירוב מבן/בת בטענה שהוא/היא לא נמשכ/ת או בגלל שבת/בן זוג לא עושה לו/לה את זה. אם היה ניתן לחזור אחורה ולהתנהג שונה (הממ הסרט NEXT מישהוא?) האם היינו מקבלים את אותו סירוב? הכוונה שלי פה האם ניתן "ליצור" אהבה בין שני סוגים רנדומליים של זכר ונקבה או שבכל זאת יש רק מספר מוגבל של אפשרויות (אנשים שמתאים זה לזה)? היה איזה מיהשוא שאמר "אין מה למהר בענייני אהבה, או שהיא תבוא או שהיא לא אמורה לבוא".
    מה דעתכם בנושא?
    נערך לאחרונה על ידי Dilex; 07-05-2008 בשעה 14:46.

2. קישורים ממומנים

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

דעתי בנושא שאתה לא יודע בכלל מה ההבדל בין "אהבה" לבין "משיכה" , אין שום דימיון בין הדברים , יכולה להיות אהבה גם בלי משיכה בכלל ויכולה להיות משיכה בלי "אהבה"(כל כך שונא את המילה המפגרת הזו).
    בחורה לא נמשכת אליך בגלל שאתה לא עושה דברים שימשכו אותה , היא לא נמשכת אליך כי אתה מסתכל עליה כמו מפגר ואומר ואללה תימשכי אלי BABY , הדבר היחיד שאתה משאיר לה זה את המראה שלך ואחרי זה רואים קציצות בחדר כושר רוצים שרירים כי בנות לא רוצים אותם והם לא מבינים שזה כזה בולשיט , כשאתה לא מביא סיבה למישהי להימשך אליך היא תסתכל על המראה שלך ואז תשפוט רק לפי זה .
    בכל מקרה כל אחד יכול להשיג כל אחת גם אנג'לינה ג'ולי (שבססטוס שלה כרגע היא פשוט לא פנוייה) , הקטע שאתה לא יכול אף פעם לדעת מבחורה מה עובר לה בראש וזה יכול כבר לא להיות תלוי בך.
    אישית דחייה רק עושה לי את זה יותר , אבל כשהדחייה כבר ממש רציני אז אני עוזב את הבחורה כי היא לא שווה את ההשקעה והזמן שלי , אותה בחורה יכלה באותו היום להיות במצב רוח רע, לקבל מחזור , החתול שלה מת והיא עצובה ואין לה כוח לאף אחד , או שפשוט בא לה ללכת עם חברה שלך לבית קפה ולדבר על שחמט והיא לא רוצה שתפריע לה כרגע כי הוא מפוקסת בשיחה.

אוקי לא ניסחתי את עצמי טוב, בוא לא נשתמש במוסגים כמו "אהבה" "משיכה". ניקח משפחה מוצלחת, הם נשואים הרבה שנים חיים באושר אומנם יש ריבים ביניהם (אי אפשר בלי זה, זה תמיד יהיה)הכל טוב ויפה. עכשיו האם אותו גבר היה יכול לבנות משפחה עם אישה אחרת אותו דבר לגבי האישה? כלומר האם הם באמת נועדו לזה או שהקשר ביניהם הוא תוצאה של ההתנהגות שלהם? או ניקח מקרה פרטי יותר קשר נקבה מסרבת לזכר מהסיבות שפירטתי למעלה (לא נמשכת, לא מרגישה, לא רוצה ועוד כל מיני לא) ולזכר הייתה אפשרות לחזור אחורה ולנהוג אחרת היא הייתה מסרבת לא שוב כי אולי בגלל שהם לא נועדו זה לזה? או שהכל תוצאה של הפעולות שלנו?
    בלע קשה לנסח :\ מקווה שהבנתם את הנקודה.
    נערך לאחרונה על ידי Dilex; 07-05-2008 בשעה 15:13.

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

הכל תוצאה של פעולות שלנו , בין אם הם ממשיים או לא (שידור סקס , שפת גוף , וכו')

משתמש משקיע האוואטר של snopkin
    לייקים
    6
    נקודות
    654
    משפט מחץ
    אל תחשוב,פשוט לך על זה !

מזה "מתאימים" .. ?
    אתה יכול להיות פיקאפר מעולה,לדעת איך להתנהג עם בנות,מה אומרים מתי, אבל אם מישהי עד כדי כך לא מתאימה לך זה בחיים לא ילך,ואין הרבה כאלה ניגודים...

בוא נסביר לך את זה ככה,תדמיין שיש מגנטים,יש מספרים מ 1-100 ,אתה למשל מספר 50 (באמצע,לא מושך מידי ולא דוחה מידי) ,אם תבוא אליך מישהי שכמה שיותר מתאימה לך,ככה זה ילך לך יותר,כמה שהיא פחות מתאימה (פחות קרובה אל ה 50 ויותר קרובה אל ה 100 או ה 1 ) יהיה לך ממש קשה.

טכלס ? רק תעבוד על זה ותראה איך עם השנים בנות נמשכות אליך ביותר קלות,אם זה כזה מעניין אותך יש סנדאות שמלמדות אותך איך ליצור את המשיכה הזאת ,אפילו עם מישהי שהיא פחות "מתאימה" לך

משתמש אטרף האוואטר של CoreOxide
    שם פרטי
    אלכס
    לייקים
    0
    נקודות
    206
    משפט מחץ
    Life is a biatch, but its my biatch

בוא נשים שטויות הצידה רגע ונדבר דוגרי על שיטת המספרים שלך.
    נגיד ואתה נראה טוב, ואתה יודע שאתה נראה טוב, אז אתה קובע לעצמך סטנדרטים. אתה לא תיראה בציבור אפילו עם איזה כונפה מוגבלת עם גיבנת ושיער פנים, נכון?
    אז כל התיאוריה שלך של האי התאמה וזה זה בולשיט.
    כוסיות יהיו עם כוסונים, כונפות יהיה עם כונפים (?)
    חוץ מכמה מקרים בודדים, כמובן

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    Dont hate the Player Hate the Game

יש לי שאלה יותר טובה..\
    יש דבר כזה "אהבה" בכלל.?

And my anatomy is bird like
    yeah you heard right
    girl I'm the king so that means I'm fly

משתמש מכור האוואטר של MegaFairy
    לייקים
    0
    נקודות
    0

אני חייבת להסכים ם משה,

אם "אהבה" הייתה כמו באגדות, היית רואה מישהו ברחוב מתאהבת בו תוך יומיים מתחתנים וחיים בעוש ואושר עד עצם היום הזה...

אתה לא תאהב מישהו שמזלזל כך, ומישהו שמתנהג כמון פרא אדם..

חלק מדחייה, זה שעשית משהו שהוא/היא לא אוהבים, כלומר ההתנהגות. אם היית יכול לחזות את זה, ולהתנהג אחרת אולי לא היית מקבל דחייה.

מי שחושב אחרת שיגיד
    Oreta awai tsubasa
    Kimi wa sukoshi
    Aosugiru sora ni tsukareta dake sa
    Mou dareka no tame ja nakute
    Jibun no tame ni waratte ii yo

משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
    שם פרטי
    Dror
    לייקים
    119
    נקודות
    33,663
    פוסטים בבלוג
    2
    משפט מחץ
    אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה

ציטוט נכתב במקור על ידי Moshe צפיה בהודעה
    דעתי בנושא שאתה לא יודע בכלל מה ההבדל בין "אהבה" לבין "משיכה" , אין שום דימיון בין הדברים , יכולה להיות אהבה גם בלי משיכה בכלל ויכולה להיות משיכה בלי "אהבה"(כל כך שונא את המילה המפגרת הזו).
    בחורה לא נמשכת אליך בגלל שאתה לא עושה דברים שימשכו אותה , היא לא נמשכת אליך כי אתה מסתכל עליה כמו מפגר ואומר ואללה תימשכי אלי BABY , הדבר היחיד שאתה משאיר לה זה את המראה שלך ואחרי זה רואים קציצות בחדר כושר רוצים שרירים כי בנות לא רוצים אותם והם לא מבינים שזה כזה בולשיט , כשאתה לא מביא סיבה למישהי להימשך אליך היא תסתכל על המראה שלך ואז תשפוט רק לפי זה .
    בכל מקרה כל אחד יכול להשיג כל אחת גם אנג'לינה ג'ולי (שבססטוס שלה כרגע היא פשוט לא פנוייה) , הקטע שאתה לא יכול אף פעם לדעת מבחורה מה עובר לה בראש וזה יכול כבר לא להיות תלוי בך.
    אישית דחייה רק עושה לי את זה יותר , אבל כשהדחייה כבר ממש רציני אז אני עוזב את הבחורה כי היא לא שווה את ההשקעה והזמן שלי , אותה בחורה יכלה באותו היום להיות במצב רוח רע, לקבל מחזור , החתול שלה מת והיא עצובה ואין לה כוח לאף אחד , או שפשוט בא לה ללכת עם חברה שלך לבית קפה ולדבר על שחמט והיא לא רוצה שתפריע לה כרגע כי הוא מפוקסת בשיחה.
    תקשיב משה..
    בחיים לא הייתי מסכים איתך יותר ממה שאני מסכים איתך עכשיו..
    מילה במילה.. !!
    פשוט ככה..

אם הנושא יהיה יותר פעיל זה יהיה בלינקיה..

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 14:43.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,806,489 | הודעות: 7,504,009 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect