קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [פרסום] "קרבי זה הכי אחי ! הקומונה ! "
    על ידי שועל סגול בפורום קבוצות אטרף
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 09-11-2010, 14:55
  2. [ידיעה] קרבי זה הכי אחי! גולני זה אני.
    על ידי crazy z בפורום דיבורים
    תגובות: 62
    הודעה אחרונה: 07-09-2010, 01:06
  3. שירות לאומי- כי אזרחי זה הכי אחי
    על ידי Fri3nd בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 18-02-2010, 13:22
  4. תגובות: 51
    הודעה אחרונה: 04-12-2006, 22:39
  5. טוסט חזיר עם גבינה זה הכי אחי:)
    על ידי Party-Boy בפורום דיבורים
    תגובות: 94
    הודעה אחרונה: 03-01-2006, 13:27
נושא נעול
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 23 מתוך 23

למה קרבי זה הכי אחי? - עמוד 2

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    הכאב הוא זמני - הגאווה נצחית!!!

ציטוט נכתב במקור על ידי 1o1x צפיה בהודעה
    צודק..שכחתי שיש רק סיירת מטכ"ל ועובדי רס"ר בצבא.(בטח לא הבנת כי אתה צעיר אבל יש גם קורסים שמועילים לך אחרי זה באזרחי. כמו התפקיד שלי למשל שאם אני עובר כמה מבחנים אני עובד כמנהל רשת וזה לא רק זה , במסגרת התפקיד אני גם נותן תמיכה למחשבים שזה הכל כולל הכל כולל חומרה תוכנה ומה שאתה רוצה...ובוגרים שיוצאים משם כבר יצאו לסיסקו אם אתה מכיר ולמיקרוסופט שאתה בטח מכיר והם עושים 15 בחודש אז תחשוב לבד מה עדיף לך..להיות רמבו ושישימו עליך זין או לסדר את עצמך לכל החיים)
    כשהרמבו הזה יציל לך את החיים אני חושב שאתה תדבר אחרת לגמריי.

2. קישורים ממומנים

משתמש כבוד האוואטר של Yeahi
    שם פרטי
    מסווג
    לייקים
    3
    נקודות
    41
    משפט מחץ
    תכוון לירח, לא פגעת? לפחות תהיה כוכב :]

צודק..שכחתי שיש רק סיירת מטכ"ל ועובדי רס"ר בצבא.(בטח לא הבנת כי אתה צעיר אבל יש גם קורסים שמועילים לך אחרי זה באזרחי. כמו התפקיד שלי למשל שאם אני עובר כמה מבחנים אני עובד כמנהל רשת וזה לא רק זה , במסגרת התפקיד אני גם נותן תמיכה למחשבים שזה הכל כולל הכל כולל חומרה תוכנה ומה שאתה רוצה...ובוגרים שיוצאים משם כבר יצאו לסיסקו אם אתה מכיר ולמיקרוסופט שאתה בטח מכיר והם עושים 15 בחודש אז תחשוב לבד מה עדיף לך..להיות רמבו ושישימו עליך זין או לסדר את עצמך לכל החיים)
    יש לנו מזל שלא כולם כמוך אחרת מזמן לא היינו פה.

משתמש מכור האוואטר של AnthRax
    לייקים
    12
    נקודות
    44
    משפט מחץ
    מה הדבר הכי חכם שיצא מפה של אישה?-הזין של אינשטיין.

אין לך זכות להגות בכלל את המילה "צעיר" ואת כל הוריאציות של זה [פעור, פעור ריינג'ר וכו'], תזכיר לי מתי התגייסת? לפני שבוע?

תאמין לי שאני יודע איזה קורסים יש ומה הם נותנים בעתיד, זה שאתה חושב שלהיות קרבי זה לירות בערבים 3 שנים ללא כל תועלת להמשך החיים זאת בעיה שלך כבר ומראה על האשליה שאתה חי בה..בכלל שונא אנשים כמוך, שחושבים שקרבי זה שפל המדרגה ורואים בזה רק חסרונות, חושבים לדפוק ת'מערכת להיות ג'ובניקים לא להתסכן ולצאת עם מקצוע לעתיד כאילו לא כרוך בזה שום מאמץ ולהיות מליונרים [ולצערי אני מכיר מלא אנשים כאלה], זה לא עובד ככה רק שתדע.

אני יכול לספר לך עכשיו אלף סיפורים על אנשים ששירתו בקרבי החל מהגדודים הכי "פשוטים" ומה הם עושים היום, ותהיה בטוח שהם לא שומרים בשום קניון.
    כמובן שיש גם ג'ובניקים רק מראה לך שלהיות קרבי בצבא לא אומר בהרכח שבעתיד תהיה שומר בקניון [כי שומר בקניון יכול להיות אפילו מנהל רשתות מחשב או מה שזה לא יהיה]

משתמש מתקדם האוואטר של 7-.
    לייקים
    0
    נקודות
    3,900

חחח פשוט מסכן , אנשים שלא בוחרים קרבי בעדיפות ראשונה ואני לא מדבר על בעיות רפואיות ,זה אנשים אוגואיסטים שדואדגים לתחת של עצמם .

שאני מסתכל על אנשים שיצאו מקרבי ואנשים שיצאו ג'בניקים ומדבר איתם , שתי עולמות שונים גברים מול ילדים .

ואני יגיד לך מה אני מעדיף , לא מעדיף להיות רמבו ושישימו עלי זין , מעדיף לשבת במזגן ולחזור כל יום הביתה .

אבל מה שאני מעדיף יותר , זה שביום הזכרון אני יאכל להסתכל על האמא שהבן שלה נתן את החיים שלו כדי שאתה ואבא ואמא שלך ישארו שלמים .
    ולדעת שכמו שהילד שלה סיכן את החיים שלו בשביל כולנו, גם אני מסכן תחיים שלי וקורע תתחת בחום ובקור ולא מחפש איך לצאת בזול ולהפיל אחריות על מישהו אחר .

אף פעם לא חשבת על זה ככה נכון ? ככה זה שאתה חושב שמלחמה זה משחק מחשב ותמיד אפשר להתחיל מחדש .

באופן אישי קיבלתי הזדמנות ללמוד בצבא מקצועות מכל הסוגים מהנדסה לעריכת דין ועד לרפואה , לימודים שהיו חוסכים לי כסף , זמן והייתי צובר ניסיון ויוצא לחיים מסודרים .
    יושב במזגן , חוזר כל יום הביתה לחברה , אוכל אוכל נורמלי וישן במיטה חמה .

אבל בחרתי להיות זרוק באיזה חור , לישון באוהל , לחזור פעם בשבוע וגם זה לא תמיד , לאכול רבע קופסאת טונה ולישון במיטה רטובה .
    לא כי אני רמבו , כי אני יתן לאמא הזאת את מה שהילד שלה נתן לי , ולצערי יש יותר מידי כאלה .
    נערך לאחרונה על ידי 7-.; 06-08-2008 בשעה 19:44.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

תשמע את האמת חשבתי על זה המון אבל לא אם ללכת או לא אם אני רוצה סיירת

או משהו יותר רגוע ....

קרבי מחשל אותך משנה לך את החיים ידעתי את זה לפני שהתגייסתי והיום אני

מכיר בזה בתור עובדה...

רציתי קרבי כי ידעתי שאם אני לא אגן על המדינה שלי מי כן ?!

לא רציתי להיות ג'ובניק ולדעת שאני "תורם" למערכת רציתי להיות המערכת עצמה

ואני לא מצטער על שנייה שאני לוחם

חוץ מזה כל העיניין עם המקצוע בולשיט אני מוהנדס ככה שיש לי פלסות שאומר שאני

יכול להיות חבלן משטרה ומלבד זה אני חובש קרבי ויותר מזה באזרחות למדתי 3 שנים

סוכנות נסיעות ומדריכי טיולים אז אל תבלבל לי את המח חוץ מזה שבתור קרבי אתה מקבל

מענק בשיחרור ומימון ללימודים אקדמאיים אם אתה רוצה אז אל תדבר אפילו בצחוק על מקצוע

רואים בדיוק מי הצעיר פה ... או שאתה מנסה להתפז"מ ואין לך מושג מה אתה אומר
    נערך לאחרונה על ידי pikachu763; 06-08-2008 בשעה 20:24.

משתמש כבוד האוואטר של Xanax
    לייקים
    16
    נקודות
    -20,439
    משפט מחץ
    PickupHome.com - המקום שלך להצלחה.

ציטוט נכתב במקור על ידי shpich666 צפיה בהודעה
    כשהרמבו הזה יציל לך את החיים אני חושב שאתה תדבר אחרת לגמריי.
    מה קשור יטמבל למה דודים שלי לא היו במסתערבים מה הקשר עכשיו
    אני אומר שזה לא שווה עזוב שמישהו צריך לעשות את זה והם עושים עבודת קודש
    אל תערבבו לי דברים עכשיו

-7 מסכן תגיד לאבא שלך
    חוץ מזה תאמין לי שגם לנו יש תפקיד חשוב (לי ולחבר'ה שאיתי ספיציפית) כי אנחנו מחזיקים את המחשבים ובלעדינו אין גיוסים וכל המידע והכל לפח אבל עזוב את זה עכשיו

זה לא שלא בחרתי בקרבי אין לי פרופיל מספיק כי יש לי פלטינה ביד סתם לפרוטוקול
    ואני חושב שגם ככה מבחינת הצבא ואם זה שווה או לא אז לא זה לא שווה ושאלתי מלא אנשים שהיו ביחידות הכי קרביות שאפשר וכולם פה אחד אמרו לי שזה לא שווה
    אז אל תשחק לי אותה פטריוט עכשיו יאפס

pikachu קח תמענק שך דחוף אותו לתחת כי מי שאיתי יוצא לקורסים של ג'ון ברייס שזה אחד מבתי הספר למחשבים הכי נחשבים שיש וקורסים שם עולים בסביבות ה20 אלף לקורס
    אז שאני יצא משם אני ישתין עליך ועל המענק שך בקשת..מי הצעיר עכשיו? על דבר על מקצוע עלק
    אנחנו יוצאים משם מסודרים לא צריכים תואר לא צריכים כלום
    נערך לאחרונה על ידי Xanax; 07-08-2008 בשעה 14:44.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

מה זה הדיבור המגעיל הזה? אמרתי עלייך משהו רע ? מה אתה מדבר כמו מניאק לך תעשה תקורסים שלך ותעשה חיים

משתמש כבוד האוואטר של Yeahi
    שם פרטי
    מסווג
    לייקים
    3
    נקודות
    41
    משפט מחץ
    תכוון לירח, לא פגעת? לפחות תהיה כוכב :]

אי אפשר להעביר דיון רגוע? נעול.

נושא נעול
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:00.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,256 | הודעות: 8,051,865 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect