קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [סיקור] Windows 7 - האם כדאי לעבור?
    על ידי The Hangover בפורום סיקורי תוכנות
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07-11-2009, 00:28
  2. [סיקור]פיפא 08 / Fifa 08
    על ידי SabaJepeto בפורום משחקים כללי
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 11-02-2008, 11:07
  3. כדאי לי לעדכן את הביוס שלי?
    על ידי logan בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 16-09-2005, 15:41
  4. תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 16-09-2005, 13:33
  5. איפה כדאי לי לעשות עגיל חוץ מהלשון????!!
    על ידי Perfection בפורום דיבורים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 12-09-2005, 17:54
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

[סיקור]מה כדאי פיפא או פי אי אס

משתמש משקיע האוואטר של y2jkastiel
    שם פרטי
    אנוני
    לייקים
    72
    נקודות
    54
    משפט מחץ
    אם אחד באטרף הוא סופגניה אז אני השמש בחנוכיה

ברירת מחדל [סיקור]מה כדאי פיפא או פי אי אס

כמו בכל שנה, גם השנה מגיעים שני משחקי הכדורגל שכולם מחכים להם. מה שטוב במשחקים מסוג שכזה הוא שאפשר לשכנע בערך כל אדם שצופה בכדורגל או מתעניין בספורט לשחק בהם. וכמו בכל שנה, התחרות נערכת בין סדרת Pro Evolution Soccer מבית קונאמי, שמתמקדת יותר במשחקיות ריאליסטית ומדויקת - ובין סדרת FIFA מבית EA Sports, שמתמקדת יותר בכל מה שסובב סביב המשחקיות, כאשר לגיימפלי עצמו יש סגנון ארקיידי יותר. מי ינצח השנה? בואו נבדוק…
    סדרת FIFA
    בשנת 1994 שוחרר משחק הFIFA הראשון. המשחק שפרץ את הדרך למשחקים שיבואו אחריו, ולאחת מסדרות המשחקים המצליחות ביותר עד היום. מאז אותה תקופה עברנו המון שינויים - אבל האמת היא שסדרת פיפ"א, מ94 ועד 2002, נחשבה לסדרת משחקי הכדורגל הטובה ביותר - ובצדק. בכל שנה משהו התחדש, ובחלק מהמשחקים אפילו זכינו לגרסה עברית של המשחק ולשדרנים בעברית (שכן אז השקעה שכזאת הייתה רווחית). כמה חבל שבשנים הבאות השינוים יהיו כל כך מינוריים…
    פיפ"א 2009

אבל האם השנה משהו באמת השתפר? קשה לדעת לפי גרסת ההדגמה בלבד (ששוחררה אתמול למחשב ולקונסולות). מה גם שלצערי יכולתי לשחק רק בגרסת המחשב האישי של הדמו, מכיוון שברשותי חשבון Silver בלבד בXbox Live (מה שאומר שאצטרך לחכות שבוע נוסף עד להורדה). לכן אני לא יכול לשפוט את גרסת הXBOX - ואני יודע שהיא תהיה כל כך שונה. מאז Euro 2008 המדהים לXbox, אני רק מחכה לFIFA09 (גרסת הPC של Euro08 קיבלה אצלי ציון 30, בעוד גרסת הXbox קיבלה ציון 90. רק לשם השוואה). בכל אופן, שיפורים יש כאן. הגרפיקה השתפרה במעט בגרסת המחשב (מה גם שאי אפשר ממש לקבוע לפי גרסת ההדגמה, מניסיון משנים קודמות) והתנועות מעט יותר ריאליסטיות (לדוגמא, כאשר שחקן אחד מתנגש בשני). מה יהיה גורלה של סדרת FIFA השנה?
    סדרת PES
    בEA היו בטוחים שהם בדרך הנכונה להצלחה. לא היה שום אויב באופק, מלבד כמה משחקים שוליים שלא סיפקו את הסחורה… ואז הגיע Pro Evolution Soccer 3, שהפתיע את המבקרים, עשה הרבה בעיות לFIFA והכניס את המושג PES טוב טוב לראש של כל אחד משחקני פיפ"א.
    PES 2009

מאז מדובר בסיפור הצלחה. PES4 הצליח להתעלות על קודמו; אני כבר לא סופר את שעות המשחק שלי בPES5; וגם PES6 היה משחק לא רע בכלל. ואז הגיע PES2008, ואיתו הדעיכה הגדולה של סדרת PES. לא, לא מדובר במשחק רע - הוא אפילו די טוב. אבל עושה רושם שאין כל כך הרבה שינוים בין המשחק החדש לקודמו, ואלו שקיימים - פשוט לא מתאימים. כנראה שבKonami הבינו את הבעיה הזו, והחליטו בין היתר לרכוש את הזכויות לליגת האלופות למשחקים הבאים בסדרה, ובכך כמעט לפתור את בעיית הרשיונות אחת ולתמיד.
    מה יהיה עם PES2009? אנחנו עוד לא יודעים. אבל לפי התמונות הראשונות, נראה כאילו הוא הולך להיות נהדר.
    מי ינצח?
    אי אפשר לדעת בוודאות, עד שמשחקים בשני המשחקים. אבל על פי ההערכות שלי, ואם גרסאות הדור הבא לא יאכזבו, סדרת פיפ"א תצעד בבטחה אל הניצחון גם השנה. להגיד לכם את האמת? תמיד אהבתי יותר את סדרת PES, ואני באמת מקווה שהמשחק החדש יפתיע אותי. באמת.
    פיפ"א 2009:

פאס 2009:
    http://www.youtube.com/watch?v=eYEPD...o.il/bia/?p=27

Jozep Pep Guardiola
    2008-2012

2. קישורים ממומנים

מורחקים
    לייקים
    0
    נקודות
    0

fifa

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    ינון
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    ינון הבוס

לpes יש איכות פי 100 יותר יפה אני ממליץ על pes

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:41.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,261 | הודעות: 8,051,870 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect