אז ככה,
בסוף ההודעה תמצאו אתר באנגלית עם הרבה מידע שאני אישית למדתי ממנו המון בנוסף לניסיון האישי שלי, רוב הידע שלי זה פשוט מניסיון.. וככה זה אצל כל אחד, מ(ת)נסים ולומדים.

בהמשך אני אפרסם כמה חוויות שאולי חברי הפורום ילמדו מהן.. דברים ששווה לנסות וממה שאני מרגיש.. רוב הבנות אוהבות.. התנסויות אישיות של כל אחד יכולות ללמד כאן את חברי הפורום הרבה, אז אל תתביישו לשתף.

אני אשתמש כאן בשפה שאני לא נוהג להשתמש בה, עם מילים כמו וואג'ינה וכו' בכדי לשמור על תרבות בניסוח האשכול.

אני אתאר לכם כמה דברים שאני בטוח שרובכם כבר יודעים,
החלק שאחראי על הריגוש בווג'ינה (איבר המין הנשי), הוא הדגדגן, הכל מתחיל ונגמר שם?, לא בידיוק, הכל מתחיל במוח, בידיוק כמו אצל גבר, ברגע התעוררות מינית החלק הראשון שמתניע את העסק הוא הדגדגן.

מה הוא הדגדגן?
הדגדגן הוא מעין רקמה מלאת קצות עצבים, עגולה וקטנה (בגודל אפונה בדר"כ) בחלק העליון של איבר המין הנשי, בידיוק באמצע השפתיים, הדגדגן תנפח קלות ומבצבץ ברגע שהאישה מתחילה להיות חרמנית, ובעצם מתחיל תהליך של התעוררות מינית, אז מה זה אומר בעצם? סתם שתדעו, הדגדגן, הוא כמו איבר המין הגברי, הוא מתמלא בדם וזו הסיבה שהוא גודל בעת ריגוש מיני, בידיוק כמו אצל הזכרים, רק שאצל הנשים מדובר בגירסא מיניטורית יותר, נשים רבות שלא מגיעות לאורגזמה, כמו אצל גברים, סובלות מכשל בתפקוד המיני של הדגדגן, יש אי יכולת פיזית של הדגדגן להתנפח ולכן קשה לה מאוד להנות או לגמור בכלל, ההורמון שאחראי על התמלאות הדגדגן בדם הוא PGE-1, בידיוק כמו אצל הגברים, ד"א, גבר שלא יכול בשום אופן להגיע לזקפה ויקבל זריקה עם ההורמון PGE-1 יקבל זיקפה מיידית, בלי קשר אם קיים ריגוש מיני או לא, כנ"ל אישה, שתקבל זריקה של PGE-1 לתוך הדגדגן, הוא יתפח במיידית, והיא תוכל להנות, זה גם הטיפול לנשים שמסיבה פיזית לא מסוגלות להגיע לריגוש מיני והדגדגן שלהם לא מתמלא בדם באקט מיני.
תמונה שתעזור לכם לאתר את הדגדגן

תמונה מציאותית שממחישה את מיקום הדגדגן: (יש לציין שזוהי תמונה אמיתית של איבר מין נשי ואם אתם לא בני 18 ומעלה אל תלחצו על הקישור - הכניסה באחריותכם בלבד.)
http://www.the-clitoris.com/x/qa/qa_2.jpg
Clitoral glans - ראש הדגדגן.

אז מה למדנו עד עכשיו? הדגדגן מתניע את העניינים, אבל חשוב מאוד לשמור על אווירה נעימה, כי המוח הוא האיבר שבעצם יכול לכבות הכל בשניה, כל האווירה תמחק והריגוש המיני יעלם.

גודל איבר המין הנשי ומורכבותו
גם לאיבר המין הנשי, ואני מדבר עכשיו על הנרתיק עצמו, יש גדלים שונים, מבחינת עומק הנרתיק וכמובן מבחינת הנפח הכללי, יש בנות עם איבר צר ועמוק, ויש בנות עם איבר רחב וקצר, הדבר משתנה מאחת לאחת, יש הרבה מאוד תגובות ברשת עם עובדות כאלו או אחרות שאומרות שעומק הנרתיק הממוצע הוא X או Y ס"מ, ואלו שטויות, ממש הבל, לא נעשה מחקר (מדעי) אחד עד היום שחקר את את עומק או רוחב איבר המין הנשי.

Kegels - קיגלים ומשמעותם
נשים לעומת גברים יכולות לכווץ אז איבר המין שלהן, דבר שיגרום להן להנאה מוגברת בעת קיום יחסי מין, נשים יכולות להתאמן בכיווץ איבר המין בעזרת תרגילים שמחזקים את רצפת האגן, בידיוק כמו שגברים יכולים לשמור על זקפה ועל תקינותה בעזרת "קיגלים" כך יכולות גם נשים, מדובר בכיווץ השרירים שאחראיים על רצפת האגן, בעיקרון כשאתם משתינים (נשים וגברים כאחד) אתם יכולים לעצור את מתן השתן, בעזרת כיווץ שריר מסויים, זה השריר שאותו אנחנו מחפשים, מחקרים מצאו ש50-100 כיווצים של השריר הזה בכל יום יכולים להביא לזקפה חזקה ובריאה יותר ולווג'ינה הדוקה \ צמודה יותר, דבר שיביא להנאה מוגברת ביחסי מין, לנשים וגברים כאחד, מומלץ מאוד לנשים אחרי היריון לבצע הרבה קיגלים בכדי לשחזר את גודל איבר המין שנמתח מאוד אחרי הלידה.

תמונה שתעזור להסביר קצת - ברגע שהאיזה מכווצת את שריר ה PC אתם יכולים לראות איך ה Vagina - איבר המין הנשי, מתכווץ.

אזורים נוספים באיבר המין הנשי
(Cervix \ CDS)
אז הנרתיק מגיע בהרבה מאוד צורות וגדלים, בידיוק כמו אצל הגברים, אין טעם לנסות להעריך מס' ועומק מסויים, יש נשים שמסוגלות לקבל איבר מין באורך 20 ס"מ ויש נשים שלא מסוגלות לקבל יותר מ13 ס"מ בכלל, פשוט מאוד תקרת הווג'ינה עמוקה יותר \ או שלא, ד"א, הנרתיק הוא לא הסוף, יש עוד 2 נקודות בדרך שעליהן עוד נדסקס, מדובר בכניסה לצוואר הרחם, או באנגלית ה cervix וכמובן ה CDS- Cul-De-Sac, שהוא חלק עמוק מאוד באיבר המין הנשי ואותו ממש אי אפשר לעבור, יש נשים שאוהבות את ההרגשה של איבר שנוגע להן ב CDS ויש נשים שממש לא אוהבות את זה, בכל אופן ברגע שתגיעו ל CDS תרגישו משהו קשה, לא בכל תנוחה ניתן להגיע לשם, תמונה שווה 1000 מילים
Vaginal Opening - פתח הואג'ינה
Clitoris - דגדגן
Bladder - שלפוחית
Cervix - צוואר הרחם

מהתמונה ניתן להבין בערך איפה נמצא ה CRVIX והCDS, יש נשים שיכולות להגיע לאורגזמה מחיכוך ב CDS שלהן, אך מצד שני נשים רבות מרגישות לא בנוח כשאיבר המין נוגע באיזור והדבר מכאיב להן.

הCervix - פתח צוואר הרחם הוא אזור שיותר קל להגיע אליו כשהאישה במצב קצת פחות מגורה, כמו ה CDS, יש נשים שיאהבו את ההרגשה ויש שלא, בדר"כ אתם תרגישו שאתם פוגעים במשהו שהוא קשה יותר מהמרקם שבפנים, אני ארחיב על כל נושא ה CDS \ Cervix באשכול חדש.

נקודת ה-G - Gspot
דבר שעוד לא נגענו בו ונקרא נקודת ה G, נמצא הרבה יותר קרוב לפתח הואג'ינה,
משהו כמו 5-7 ס"מ מפתח הואג'ינה (יש יגידו 6-8) כמובן שזה משתנה מאחת לשניה, אבל ברגע שהעניינים יתחילו להתעורר, תכניסו אצבע, ותרגישו רקמה ספוגית שהיא קצת שונה בחלקו העליון של הנרתיק, הנקודה הזו תגדל יותר ויותר ככל שתשפשפו אותה, זוהי נקודת ה G, היא בערך בגודל של חצי זית וזה מה שבאמת עושה את ההבדל, שילוב של גירוי בנקודת הG וגירוי של הדגדגן יביא את האישה שלכם לאורגזמה כמעט בוודאות.

יש נשים שעוברות ניתוחים להגדלת נקודת ה G, מזריקים חומר שדומה לסיליקון ובעצם מגדיל את נקודת הG ובקיום יחסי מין הנקודת מגורה בצורה הרבה יותר חזקה, וכמובן שהאוגרזמה שלהן חזקה הרבה יותר, שוב ברגע שאישה מגורה בצורה נכונה, אין שום סיבה לעבור פרוצדורות שכאלו, נשים שעוברות פרוצדורות שכאלו הן פשוט נשים שהגברים שאיתן לא משקיעים מספיק ביחסי מין.

הנה תמונות שיעזרו לכם לאתר את ה G SPOT

פשוט תגרו את האישה שלכם, תשכיבו אותה על הגב, תכניסו אצבע ותתחילו לשפשף בעדינות את החלק העליון (תקרה) של הנרתיק, לאט לאט אתם תרגישו את האזור, תתמקדו בו ותראו איך האישה שלהם נכנסת למצב של איבדון חודשים, רצוי לשלב גירוי בכל הגוף, בדגדגן ובנקודת ה G בכדי להביא למקסימום את ההרגשה.

זה האתר שדיברתי עליו בתחילת הפוסט -
http://www.sexualtips.net/

ועוד אתר מעולה,
http://www.the-clitoris.com

יש כאן המון מידע, על הכל, נשים וגברים(אנטומיה וכו') וכמובן סקס, וכל מה שמסביב.

ציטוט שלי שחשבתי שיכול להועיל כאן,

ציטוט נכתב במקור על ידי אור צפיה בהודעה
זה לא נדיר בכלל, תלוי כמה היא חרמנית ומגורה עוד לפני האקט, זה ממש לא נדיר שמישהו גומרת מסקס יבש, זה דומה מאוד לאוננות, וכנראה שהסיטואציה בכלל הביאה אותה לסף מסויים, החיכוך, הריגוש ורמת החרמנות הביאו אותה לגמור מהר.

נשים יכולות לגמור מס' בלתי מוגבל של פעמים, אבל יש הבדל בגמירה הנשית, יש גמירה ואג'ינלית(מהנרתיק), ויש גמירה קליטורית(מהדגדגן) רוב הנשים גומרות משילוב של מגע ב2 האזורים, חדירה וחיכוך בדגדגן תוך כדי.

מישהי שמסוגלות לגמור אך ורק מחדירה, ללא מגע בדגדגן בכלל, יכולה לגמור מס' בלתי מוגבל של פעמים - עד שהן מגיעות לסף החרמנות או "איבדון חושים"(ושאף אחד לא ינסה להתווכח על זה, נמאס שילדים בני 12-16 ברשת ממציאים עובדות על איברי מין ודברים שקשורים בסקס), כשמגע בדגדגן מדי פעם יעלה בחזרה את סף החרמנות שלה, מדובר במרכז עיצבי מאוד שאם יודעים איך ניתן לגרות אותו כמעט עד כדי עילפון של האישה, כן, הגמירה הנשית היא עוצמתית הרבה יותר מגמירה של גבר, שגם אותה ניתן להעצים מאוד ולהנות ממנה הרבה יותר אם יודעים איך.

עכשיו כולם קופצים וחושבים לעצמם, למה איתי זה לא קורה לא? אז ככה, סקרים מצביעים על כך שלא יותר מ30% מהנשים מסוגלות לגמור מחדירה בלבד ועוד מס' פעמים ברצף, ז"א שמתוך 100 נשים, סה"כ 30~ מסוגלות לגמור ככה. יש אחוז לא מבוטל של נשים שלא גמרו פעם אחת בחייהן ולא יגמרו גם.

ברמת העיקרון זה תלוי ברמת הבשלות של האישה, במצב הנפשי (מאוד), בהרגשה ובאיך שאותה בחורה מרגישה עם עצמה ועם הסיטואציה.

קרדיט כמובן לאטרף, אני מקווה שלא יעתיקו את זה כי לקח לי המון זמן לרשום את זה, אני עוד אעדכן את הנעוץ הזה הרבה פעמים, אני פשוט צריך לצבור כוחות מחדש.