קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. חתימה לפורום דייג ומה שמסביב!
    על ידי vicon בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 20-01-2015, 00:26
  2. בקשר לאורך איבר המין - לא תאמינו
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01-10-2006, 02:15
  3. ...:: לינקים+ מידע אודות משחקי רשת! הכל כאן !!! ::...
    על ידי Black Scorpion בפורום משחקי פעולה וספורט כללי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 26-07-2006, 10:59
  4. (קונה) מדריך להגדלת איבר המין (מומלץ של XXL)
    על ידי מלך הלשון בפורום עשינו עסק - ארכיון
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23-12-2005, 22:34
  5. שאלה על איבר המין הגברי
    על ידי KaPaRa בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 21-10-2005, 20:12
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

[מידע] אודות איבר המין הגברי ומה שמסביב.

משתמש משקיע האוואטר של Pentacles
    שם פרטי
    צח
    לייקים
    1
    נקודות
    69
    משפט מחץ
    /m/(*_*)\m\

ברירת מחדל [מידע] אודות איבר המין הגברי ומה שמסביב.

דבר ראשון וחשוב מאוד לכל הבנים, לפני שאתם פותחים בפורום נושא שקשור באיבר המין שלכם, תתנסו, אל תפחדו מכלום, אתם תראו שאחרי הפעם הראשונה כל השאר לא ישנה לכם, לכו ותתאמצו למצוא את האחת במקום לשבור את הראש על דברים כ"כ לא מהותיים.

בקיצור מה שאני אומר, אחרי שתקיימו יחסי מין תראו שרוב החששות שלכם יעלמו, רוב הבנים עם החששות הם בנים ללא ניסיון מיני, ברגע שזה יקרה, כלום כבר לא ישנה לכם.

אל תכנסו לזה זה ממש מיותר, גדול או ממוצע, בסופו של דבר כולם עומדים ויש להם מטרה אחת, אל תתנו לזה להכנס לכם יותר מדי לראש.

הגודל הממוצע לאיבר מין בזקפה הוא משהו כמו 13-15 ס"מ, והיקף של 11-12.5 ס"מ, זה ממידע שנלקח מסקרים בכל העולם(ואת הנתונים האלו יכולתם למצוא בערך בכל אתר במדינה ככה שאני מאמין שלא גיליתי לכם כלום), האשכול הזה מרכז המון מידע בנושא, תקראו ותפנימו, כדאי שתכנסו לנושאים עצמם (ע"י לחיצה על החצים הקטנים ליד תחילת הציטוט) ותפנימו את מה שכתוב שם.

מספר ציטוטים - תקראו את כל הציטוטים, חבל שאחר כך נפתחים אשכולות שהתשובות להן נמצאות בנעוץ, קרדיט לכל האנשים שכתבו את ההודעות הללו, את רובן אנחנו לא יודעים מי כתב כי אלו משתמשים אנונימיים.

ציטוט נכתב במקור על ידי משתמש אנונימי צפיה בהודעה
    עם 13 ס"מ הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה ואין סיבה לפחד או לדאוג, בחורה לא מרגישה הבדל בין 13 ו15 ס"מ מבחינת האורך, דבר נכון
    למה היית מתבייש? מה היו אומרים לך?

עכשיו בואו אני אגלה לכם סוד, בכל האינרטנט רצות שמועות שאורך הנרתיק של בחורה הוא 8-10 ס"מ, וזה ממש לא נכון, נקודת הג'י של הנשים נמצאת בחלק העליון של הנרתיק בערך במרחק של 6-8 ס"מ מהפתח, יש הרבה מאוד תגובות שקראתי באינרטנט של אנשים שהם באמת חסרי ידע ופשוט העתיקו את המידע שהוא כמובן ללא כל ביסוס, איך בחורות יכולות לקבל 20 ס"מ? יש ויש, יש בחורות שאי אפשר להכניס להן יותר מ13 ס"מ, אפשר לעבור את הנרתיק ולהגיע גם לנקודות שנקראות ה cervix ויש בחורות שמתגרות גם כשקצה האיבר נוגע להן ב CDS שזו נקודה שנמצאת בחלק האחורי של איבר המין הנשי, רוב הנשים לא חוות דבר כזה בחייהן כי פיזית לא ניתן להגיע לנקודה הזו אצלהן, זה משתנה מאחת לאחת.

מה שאני בא להגיד לך, שיש המון אנשים עם איברים קטנים משלך, אתה איפה שהוא בתוך הממוצע, תגיד תודה, ותתחיל לפעול, אני מבטיח לך שאף אחת לא תחשוב שזה קטן ואתה יכול לספק כל אישה עם גודל כזה, אישה צריכה חיכוך, היא לא צריכה אורך, ככל שהאיבר עבה יותר האישה תהנה יותר, כמובן עד מידה מסויימת, כשההנאה הופכת לכאב, ככה גם אחד עם 10 ס"מ ואיבר עבה יכול להסתדר בצורה מעולה.

סתם שתדע משהו כמו 3-4 משתמשים שלחו לי בפרטי שיש להם פחדים, והן מרגישים חוסר בטחון בגלל האיבר שלהם (הכי גדול מביניהם היה עם 13 ס"מ והכי קטן עם 11), לכולם המלצתי לנסות לשכב עם מישהי ואז להחליט, לזה עם ה13 הייתה חברה והוא הלך ולמד כל מיני דרכים לגרות אותה וכו', ושתבין, היא לא הייתה בתולה והיא שכבה עם 2 בנים לפניו, כשהוא שכב איתה היא אמרה לו שהיה לה ממש כיף, היא גמרה פעמיים לפי מה שהוא סיפר, והוא היה מאושר עד הגג (הוא היה בן 20 ד"א, כן בן 20 ובתול.) כל מה שהוא החמיץ עד גיל 20 אתה יכול להתחיל ולקבל, אתה יותר צעיר ממנו, בפעם הבאה שתיהיה לך הזדמנות אל תפספס, תבוא עם בטחון ותדע להשתמש באיבר שלך כי זה הדבר הכי חשוב, אישה תמיד תעדיף גבר עם איבר 13 ס"מ שיודע מה הוא עושה איתו (וזה כבר סיפור אחר לגמרי) על פני גבר עם איבר 16 ס"מ שמה שהוא עושה זה רק להכניס ולהוציא בלי הפסקה.

עוד דבר, מהניסיון האישי שלי, כשנסעתי עם חברים לאילת היה לנו קטע עם כמה בנות, ויצא מצב שאני ועוד חבר שכבנו עם 2 בנות בחדר שלהן, ביחד, הן היו בערך בנות 19-20 ואנחנו אמרנו שאנחנו בני 20 (היינו בני 17), קיצר אפשר היה לראות שלחבר שלי יש איבר יותר קטן משלי(ואני חייב לציין שהוא היה כבר עם לפחות 10 בנות במיטה ויש לו הרבה יותר ניסיון ממני) הוא אמר לי בעצמו שיש לו 13.5 ס"מ ואין לו בעיה עם זה(לשתינו יש פחות או יותר אותו עובי.. בדקנו חח..), שתבין כשאני שכבתי עם אחת הבנות היא נהנתה והכל אחרי זה התחלפנו ואין ספק בכלל שאותה בחורה שהייתה איתי נהנתה באותה מידה גם איתו ואפילו יותר, איתי היא לא גמרה ואיתו כן אבל אי אפשר לדעת כמה זמן לוקח לה בדר"כ לגמור או מה מדליק אותה שהוא עשה..
    זו שעברתי אליהה גמרה איתי וגם איתו.. ואני בטוח שמה שהוא עשה עם השניה בחיים לא עשו לה קודם, אבל כאן נכנס כבר הניסיון שלו, הגודל ממש לא שינה לה ותאמין לי שמה היה באותו לילה אני לא אשכח בחיים, יום אחרי זה חבר שלי היה שוב עם זו ששכבתי איתה ראשון ובאותו הלילה הוא לא חזר לחדר שלנו.. באותו הלילה הבנתי באמת שאין הרבה הבדל אם יש לך 16-17 ס"מ או אם יש לך 13-14 ס"מ.. ואלו עוד היו בנות מנוסות.. הניסיון משחק תפקיד חשוב מאוד והרבה ממה שאני יודע היום למדתי ממנו.
    ד"א החברה הנוכחית שלו חושבת בכלל שיש לו 16, כי זה מה שהוא אמר לה(ואני לא מבין למה הוא אמר לה את זה בכלל), היא פשוט לא יכולה לדעת את האמת אלא אם היא תיקח סרגל ותמדוד, אין בת שתוכל להעריך תוך כדי הסתכלות הבדל של 2-3 ס"מ, ובלתי אפשרי לדעת שיש לו 13.5 רק מלראות, צריך להשוות למשהו אחר בכדי למצוא הבדל.

שיהיה לך בהצלחה, ההודעה נכתבה בכוונה ממשתמש אנונימי כי אחרי זה אני מקבל המון הודעות בפרטי, עדיף שתכתבו בפורום ותעזרו בשירותיו, אני לומד סקסולוגיה ומוכן לעזור למי שצריך, בתוך כותלי הפורום.
    ציטוט נכתב במקור על ידי Mr. Ingidao צפיה בהודעה
    כל מי שנכנס למתבגרים ורוצה דרכים לשפר את הזוגיות שלו חושב שהכל מסתכם בסקס. ובגודל הציוד שלכם..

ואני אנסח את זה יותר טוב..

חשוב יותר איזה גבר מחובר לבולבול שלו ולא איזה בולבול מחובר לגבר..
    מה זאת אומרת?
    עשו מחקר בדרום ארה"ב לבנות בנות 17 - 27
    וגילו שהם טענו שלגברים שהם עשו איתם סקס - שהיה להם בולבול קטטן יותר נחשבו למאהבים טובים יותר - וגברים בעלי בולבול גדול - דווקא נחשבו למאהבים טובים פחות.
    ואפשר גם להבין למה...
    ההוא שיש לו בולבול קטן יותר יודע שהוא צריך לפצות על זה - ולכן הוא מחבק מנשק מלטף מתכרבל במיטה עושה מסא'ז, יורד יותר, מבשל, קונה מכתבי אהבה, עושה סרנות ומנסה ככל האפשר להרשים את בת זוגתו ולכייף איתה.
    וההוא שיש לו 30 ס"מ רק מוריד את המכנס ועשה "יאללה תעשי את העבודה"
    הוא חושב ש"עם כזה ציוד לא צריך כלום" .
    לא צריך לחבק לא צריך ללטף לא רואה אותה ממטר!
    והדפוק חושב שזה בסדר אבל לא .
    בנות לא מחפשות כמה ארוך יותר יותר טוב..
    [אמנם זה נחמד יפה וגם נעים בפנים חחח]
    הם מחפשות יותר את המשחקים המקדימים את הרגישות העדינות..
    העוצמה.
    נערך לאחרונה על ידי EnBlack; 20-09-2009 בשעה 12:45.

2. קישורים ממומנים

משתמש ותיק האוואטר של EnBlack
    לייקים
    366
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "Excuse me while I kiss that guy..."

ציטוט נכתב במקור על ידי CompleX צפיה בהודעה
    אני לא רוצה להלחיץ.. אבל 17 הוא לא בדיוק אידיאלי....
    קצת ככה להוריד לאנשים פה את החששות...
    ממוצע גודל של איבר מין גברי הוא 13 ס"מ...
    אורכו של נרתיק האשה הוא 8-10 ס"מ...
    בוא נתחיל שמכאן ישנה בעיה ל17 ס"מ.

בוא נוריד את חששותיכם ... רוב האנשים מסלפים קצת את גודלם.. לא יכול להיות שמעל 50% מהנאמרים בפורום מדברים על גודל של מעל 16 ס"מ....
    דבר שני, לאשה 17 הוא לא בדיוק האידיאל... ישן נשים שלא יכולות להסתדר עם גודל כזה ואני מדבר במלוא מובן המילה.

הבעיה העיקרית של אנשים הינה סרטי הפורנו, בה הם רואים כלים של סוסים.. לא הגיונים.. נכנסים בשלמותם לנרתיק האשה..
    חברים יקרים זהו ק-ו-ל-נ-ו-ע במיטבו, בדיוק כמו פעלול של רכב מתפוצץ... זה תלוי זוית צילום ותלוי כמובן התקן גומי..
    דבר נוסף לגבי משך האקט, שחקני הפורנו ברובם נוטלים סמי מרץ טרם הסרט על מנת להעצים את האקט, וכמובן שיהיה מרץ. בנוסף הסרט בנוי סצנות סצנות.. אפשר לערוך.. לצלם בימים שונים ושעות שונות..

דבר זה מוריד את הבטחון העצמי למרבית האוכלוסיה...

עובדה חשובה נוספת היא שהאשה מרגישה רק את ה1/3 הראשון של הנרתיק, מעבר לזה היא לא מרגישה דבר.
    בעצם היא יודעת שהיא נכנסה עד הסוף רק כאשר הרגלים שלה נוגעות בשלך.. ככה שהאורך אינו משנה דבר... זה הקוטר...

מה שאני בא להגיד, חברים זה ישמע נדוש, הגודל לא קובע, קובע הקוטר ויכולות הביצוע של הגבר.
    היכולות שלך בעצם לבצע את הדברים ש"עושים לה את זה".
    היכולת שלך לחדש... היכולת שלך לגעת במקום הנכון בזמן הנכון...

אני מקווה שזה יתן לכם "קצת" תקווה.. תפסיקו לפחד.. ותתחילו לחיות...
    אתם מוזמנים לבדוק אותי לגבי הנאמר פה...

מקווה שחלקכם נושמים עכשיו לרווחה...

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 14:23.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,779,361 | הודעות: 7,476,810 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect