קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [בקשה] שמישהו יכין לי כבר חתימה!
    על ידי Orhan בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 11-09-2005, 20:43
  2. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10-09-2005, 22:16
  3. מחשב נייד חינם!!! עובד 100%!! לי כבר יש אחד!
    על ידי Sponge-Bob בפורום דיבורים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09-09-2005, 16:01
  4. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03-09-2005, 16:48
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

מותש כבר

ברירת מחדל מותש כבר

מותש כבר מכל מה שקורה לי

על דבר טוב באים 10 דברים גרועים

אני מותש מהחיים האלה
    אין לי כוח פשוט
    ככל שאני מנסה יותר הולך לי גרוע יותר
    לא מעריכים אותי
    ולא את מה שאני עושה
    נשבר כבר

אני אטאיסט, אבל דבר אחד נכון בתנך
    "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו"

2. קישורים ממומנים

מכאן זה כבר לא יכול להדרדר
    לך לאיזה חוג או משהו שיעסיק אותך

תדע שכל דבר קורה מסיבה מסויימת.. כל זה מחשל אותך

משתמש כבוד האוואטר של shmuel555
    שם פרטי
    שמואל
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "..גם אם תהיא על סף תהום אלך אחריך עד סוף העולם

תרחיב קצת שנדע מה בדיוק הבעיה.. ככה יהיה אפשרי לנסות ולעזור לך..

אתה חושב שלך רע...
    אם הייתי מספר לך או פותח אשכול מה עובר / עבר עליי בשנה-שנתיים האחרונות אתם אפילו הייתם מציעים לי להתאבד

אוקיי מקרה רלוונטי אחרון:

בחיים שלי לא היה לי את האומץ להתחיל עם בחורה.

לפני כמה זמן הגעתי לאותו מצב כמו היום, הייתי מותש מהכל ולא היה לי אכפת כבר.
    אמרתי לאותה בחורה מה אני חושב עליה, למזלי היא הייתה באותו הראש ומאז אנחנו ביחד. הכל מעולה, רק שהיא כ"כ סגורה איתי ולא משנה מה אני עושה בשבילה זה לא נראה כאילו היא מעריכה את זה. אנ יעושה הכל לאוויר. אני מרגיש כאילו לא אכפת לה ממני והיא עושה איתי פשוט דברים "לפי הספר" נקרא לזה, כמו רובוט. כמו שהיא שמע שזה מחברות שלה היא לא מתאימה את המערכת יחסית הזאת אלינו. אלה לחברות שלה.

אין לי עם מי לדבר על מה שעובר עליי, אין לי חברים שיקשיבו לי, אין לי מי שיבין אותי, אני מרגיש שכולם זורקים אותי בעולם הזה, זורקים אותי כדי שאני אסתדר לבד. כנראה חושבים שזה קל לי כי אני לא מביע את הרגשות שלי טוב.
    אבל אני כמעט לבד בעולם הזה, תכלס בן 20 אבל עדיין ילד שמצפים ממנו לכ"כ הרבה.
    פשוט עוד ועוד ועוד ועוד.
    פשוט נגמר הגבול הכבר

משתמש מכור
    שם פרטי
    ד'
    לייקים
    7
    נקודות
    183
    משפט מחץ
    מי שלא מוחא כפיים - יהל"ם

להגיד לך את האמת אני מבין אותך, אני באמת מצטער פשוט לא יודע מה להגיד
    Something In The way she moves,"
    Wha she moves like a whoe nigga!"

משתמש משקיע האוואטר של snopkin
    לייקים
    6
    נקודות
    654
    משפט מחץ
    אל תחשוב,פשוט לך על זה !

דבר ראשון ,שתדע שיש מי שיקשיב ומי שיבין,הרי בשביל זה יש את הפורום הזה...
    תקשיב,גם לי הייתה תקופה חרא כמו שלך,הכול היה רע ונראה שאין תקווה לשינוי אני תמיד ידפק בעוד שאחרים נהנים מהחיים תמיד הדברים הרעים יקרו לי..

ואז סיפרתי את זה למישהו חכם,אתה יודע מה הוא אמר לי ? "אתה מתמקד בדברים הרעים,אז אתה רואה הרבה יותר דברים רעים,אם תתמקד בדברים טובים,אתה תראה הרבה יותר דברים טובים" וכמה שזה פשוט זה אמיתי..
    אתה יכול פשוט להתמקד בזה שיש לך מישהי,יש לך משפחה,אתה בריא,אתה חכם ועוד הרבה דברים שאתה יכול לחשוב עליהם לבד.

כצת כמו בקארמה,"תעשה דברים טובים ודברים טובים יקרו" ? אז נשנה את זה ל "תתמקד בדברים טובים ודברים טובים יקרו"

Ori
    אורח

יש משפט שאומר תחשוב טוב יהיה טוב.
    תכלס להגיד לך הרבה מאוד זמן (רוב חיי הבוגרים) חשבתי שזה חרטא ולא האמנתי בזה אני תמיד חשבתי שמה שצריך לקרות יקרה..
    אבל אז באה התפנית (אני לא אתחיל לספר את האירוע כי זה באמת יגזול 4 דפים שלמים, זה די ספר עב כרס), שזבזכותה למדתי לראות את החיים באור שונה ולחיות לפי המוטו הזה..
    אתה רואה שמשהו בחיים שלך לא מסתדר, תשנה אותו אל תחשוב פעמיים אתה רואה שהחברה קצת קרה תוציא אותה מהשיגרה תעשה לה איזה הפתעה, אכשרה תלמד אותה שהעיקר בקשר זה לא להגיד יש לי חבר אלא להינות איתו.
    וגם בלימודים אתה רואה שאתה נופל ואף אחד לא נימצא שם כדי לתמוך בך תרים את עצמך לבד ותתחשל (כן אני יודע מה עובר לך בראש קל להגיד וקשה לבצע), כי בסוף אחרי כל התקופה הזאת של הבאסה מגיע הצבא וזה מקום של תאכל או תֱאכל במלוא מובן המילה, יראו שאתה לא דואג לתחת של עצמך פשוט יאכלו אותך בלי מלח..

ועוד משהו אל תשקע בעצבות כי הוא גוררת עוד מצבים מדכאים ואתה בסוף תמצא את עצמך בחול תובעני..

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

תתאבד בטביעה! זאת ההמלצה שלי או יותר נכון היתה אמורה להיות ההמלצה שלי...
    אני לא מבין מה נראה לך שכולם מלקקים דבש ואתה היחיד שסובל?! איך כולם ממשיכים?! מה נראה לך שאין אנשים שלא חשבו על התאבדות? שאתה היחיד שסובל? תתעורר יש אנשים שסבלו פי כמה וכמה יותר ממך ודווקא בגלל הנקודת סבל הזאת הם עלו והרימו את עצמם למקומות שאת אפילו לא מבין!
    אתה אתאיסט אז תן לי קצת לתת לך ידע על יהדות אולי זה קצת יוציא אותך מהבדיחה העלובה הזאת שקוראים לה אתאיסטיות!
    ביהדות יש דבר כזה שנקרא בחירה (לא לא בחירה חופשית אין דבר כזה ביהדות בחירה חופשית!) והבחירה הזאת אומרת שאתה לא יכול לבחור מה תעשה בחיים ואילו נקודות מפנה או סבל תעבור בחיים הבחירה היא באיך תסתכל על זה ואני אתן דוגמא יש שני אנשים שניהם חלבנים וצריכים לקום כל יום ב 3 בלילה לחלק חלב שניהם צריכים לקום בגשם בקור ומה לא ממש סבל אבל מה אחד רואה את העבודה שלו כבאמת אין לו עבודה אחרת בחיים והוא חייב לסבול וכל הפרצוף שלו חמוץ ורק נאנח כל היום ואילו השני כל בוקר קם במרץ כי הוא יודע שהוא קם לעשות חסד עם משפחות וילדים שיהיה להם חלב בבוקר ושזה משמח אותם והוא כל היום מחייך ושמח על העבודה שיש לו ושהיא עושה גם טוב לאחרים... נו מה ההבדל בין שני החלבנים האלו? שניהם עושים את אותה עבודה אחד שמח השני עצוב וכך יהיה גם משפטם אחרי מותם אחד יגיע לעולמות העליונים בכבוד רב כי הוא קידש את כל עבודתו לחסד וגם חי חיים טובים בעולם הזה ואילו השני לא יבין למה לו לא עושים את הכבוד הזה למרות שגם הוא היה חלבן ולא מספיק סבל בעולם הזה גם שם לא יעשו לו כבוד.
    וזה רק משל לעניין שלך אתה רואה את הכל שחורות ואני מכיר אנשים שעברו סבל שאתה אפילו לא מבין שנס גלוי הוא שהם לא מאושפזים היום במוסד פסיכיאטרי ומנהלים חיים מלאים ומאושרים וכאלה אחרים שעברו גם סבל דומה אך בחרו לראות זאת בצורה שחורה ומרה וקברו לעצמם קבר במוסד פסיכיאטרי אז תחליט איך אתה מסתכל על חייך.
    ואני אתן לך עוד דוגמא כיתה לא התנהגה יפה החליטו המורים לעשות להם עונש קולקטיבי העונש היה מסע ובאמת הגיעו למקום מסוים ששם היו צריכים להתחיל את המסע וכך הם הולכים והולכים נגררים אחרי המדריך כולם חפויי ראש על הקילומטרים שהם צריכים לגמוא על ההתנהגות הלא יפה שלהם לאחר תקופה נתנו להם פיצוי ומה היה הפיצוי טיול בטבע שלא היה שונה מהמסע עונש שהיה להם וכולם היו מאושרים וקיפצו על האבנים כאיילות שלוחות ומה יצא מזה? שהרי אם הם לא אוהבים מסעות היו צריכים להתלונן על הפיצוי שזה עוד עונש ואם הם אוהבים מסעות אז היו צריכים להמשיך להתנהג לא יפה אז אנחנו מבינים שברגע שאמרו עונש כום מדודכים ברגע שאמרו טיול כולם צוהלים אבל האמת כאן שזה רק עניין של בחירה איך לראות את זה עונש או פרס?
    איך שאתה מסתכל על החיים שלך זה עצוב אתה רואה אותם כעול כעונש כסבל מטורף ואתה לא מבין שזה עניין של בחירה איך לראות זאת ובניגוד לאתאיזם היהדות מלמדת את האדם איך לבחור נכון ואיך להתסכל על החיים נכון ובכך לא רק להרים אותך לחיים מאושרים אלא גם את הסובבים אותך.
    אז צא מהדיכאון ותתחיל לבחור לראות את החוויות בחיים בדבר חיובי ולא כדבר שלילי כי בדרך שאתה הולך בה ואם תמשיך בה אני ממליץ לך שמעכשיו תלך תתאבד כי זה יהיה עדיף על פני להמשיך לחיות בסבל כזה.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

Ori
    אורח

ציטוט נכתב במקור על ידי lemongrass צפיה בהודעה
    תתאבד בטביעה! זאת ההמלצה שלי או יותר נכון היתה אמורה להיות ההמלצה שלי...
    אני לא מבין מה נראה לך שכולם מלקקים דבש ואתה היחיד שסובל?! איך כולם ממשיכים?! מה נראה לך שאין אנשים שלא חשבו על התאבדות? שאתה היחיד שסובל? תתעורר יש אנשים שסבלו פי כמה וכמה יותר ממך ודווקא בגלל הנקודת סבל הזאת הם עלו והרימו את עצמם למקומות שאת אפילו לא מבין!
    אתה אתאיסט אז תן לי קצת לתת לך ידע על יהדות אולי זה קצת יוציא אותך מהבדיחה העלובה הזאת שקוראים לה אתאיסטיות!
    ביהדות יש דבר כזה שנקרא בחירה (לא לא בחירה חופשית אין דבר כזה ביהדות בחירה חופשית!) והבחירה הזאת אומרת שאתה לא יכול לבחור מה תעשה בחיים ואילו נקודות מפנה או סבל תעבור בחיים הבחירה היא באיך תסתכל על זה ואני אתן דוגמא יש שני אנשים שניהם חלבנים וצריכים לקום כל יום ב 3 בלילה לחלק חלב שניהם צריכים לקום בגשם בקור ומה לא ממש סבל אבל מה אחד רואה את העבודה שלו כבאמת אין לו עבודה אחרת בחיים והוא חייב לסבול וכל הפרצוף שלו חמוץ ורק נאנח כל היום ואילו השני כל בוקר קם במרץ כי הוא יודע שהוא קם לעשות חסד עם משפחות וילדים שיהיה להם חלב בבוקר ושזה משמח אותם והוא כל היום מחייך ושמח על העבודה שיש לו ושהיא עושה גם טוב לאחרים... נו מה ההבדל בין שני החלבנים האלו? שניהם עושים את אותה עבודה אחד שמח השני עצוב וכך יהיה גם משפטם אחרי מותם אחד יגיע לעולמות העליונים בכבוד רב כי הוא קידש את כל עבודתו לחסד וגם חי חיים טובים בעולם הזה ואילו השני לא יבין למה לו לא עושים את הכבוד הזה למרות שגם הוא היה חלבן ולא מספיק סבל בעולם הזה גם שם לא יעשו לו כבוד.
    וזה רק משל לעניין שלך אתה רואה את הכל שחורות ואני מכיר אנשים שעברו סבל שאתה אפילו לא מבין שנס גלוי הוא שהם לא מאושפזים היום במוסד פסיכיאטרי ומנהלים חיים מלאים ומאושרים וכאלה אחרים שעברו גם סבל דומה אך בחרו לראות זאת בצורה שחורה ומרה וקברו לעצמם קבר במוסד פסיכיאטרי אז תחליט איך אתה מסתכל על חייך.
    ואני אתן לך עוד דוגמא כיתה לא התנהגה יפה החליטו המורים לעשות להם עונש קולקטיבי העונש היה מסע ובאמת הגיעו למקום מסוים ששם היו צריכים להתחיל את המסע וכך הם הולכים והולכים נגררים אחרי המדריך כולם חפויי ראש על הקילומטרים שהם צריכים לגמוא על ההתנהגות הלא יפה שלהם לאחר תקופה נתנו להם פיצוי ומה היה הפיצוי טיול בטבע שלא היה שונה מהמסע עונש שהיה להם וכולם היו מאושרים וקיפצו על האבנים כאיילות שלוחות ומה יצא מזה? שהרי אם הם לא אוהבים מסעות היו צריכים להתלונן על הפיצוי שזה עוד עונש ואם הם אוהבים מסעות אז היו צריכים להמשיך להתנהג לא יפה אז אנחנו מבינים שברגע שאמרו עונש כום מדודכים ברגע שאמרו טיול כולם צוהלים אבל האמת כאן שזה רק עניין של בחירה איך לראות את זה עונש או פרס?
    איך שאתה מסתכל על החיים שלך זה עצוב אתה רואה אותם כעול כעונש כסבל מטורף ואתה לא מבין שזה עניין של בחירה איך לראות זאת ובניגוד לאתאיזם היהדות מלמדת את האדם איך לבחור נכון ואיך להתסכל על החיים נכון ובכך לא רק להרים אותך לחיים מאושרים אלא גם את הסובבים אותך.
    אז צא מהדיכאון ותתחיל לבחור לראות את החוויות בחיים בדבר חיובי ולא כדבר שלילי כי בדרך שאתה הולך בה ואם תמשיך בה אני ממליץ לך שמעכשיו תלך תתאבד כי זה יהיה עדיף על פני להמשיך לחיות בסבל כזה.
    מגילה כתבת פה שתהיה בריא!
    קיצור אני מרגיש ששכחת להדגיש באופן מילולי את המוסר השכל..
    לכל אירוע בחיים יש הפנים החיוביים שלו והשליליים שלו הגדולה היא לדעת לראות בכל דבר את הטוב שבו ולהמשיך לחיות
    נערך לאחרונה על ידי Ori; 23-09-2009 בשעה 01:11.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

זה לא העניין של גדולה זה עניין של בחירה זאת ממש בחירה אמיתית הרבה לא שמים לב אבל כל דבר שקורה להם בחיים נובע מתוך בחירה! לא איזה חוויות הם יעברו אלא האם הם יעברו חוויות טובות או רעות זה העניין של הבחירה שקיבלנו ולכן הוא צריך לתפוס את עצמו ולבחור ממש כך!
    אני אתן דוגמא.
    כשהייתי בטירונות באתי עם מוטיבציה מטורפת והתחילו לקרוע אותנו לאט לאט יותר ויותר אנשים נשברו חלקם כבר וויתרו ואני המשכתי בשלי בכיף וממש הייתי שמח ללכת לצבא כי בחרתי בחווית הצבא כדבר טוב ולא כניצול כמו הרבה אחרים ולכן לא הגעתי בצבא למצבים של פגיעה בעצמי בשביל גימלים כמו חברים אחרים והכי בולט היה העניין שפעם הגענו לבסיס ביום ראשון וראינו את כל סדר השבוע על הלוח כולם קיבלו רגליים קרות זה היה באמת שבוע עמוס וקשה אבל אני איך שראיתי את הלוח חייכתי ואמרתי שכיף לי לראות את כל זה (לא אני לא מזוכיסט) הם אמרו לי אתה מטורף אמרתי להם לא אני אומר לכם שזה הולך להיות שבוע קל! הם אמרו לי מאיפה לך? אמרתי להם בגלל שהוא כל כך עמוס וכמו שאנחנו כבר הספקנו להכיר את צה"ל חצי מהשבוע הזה לא נספיק לעשות כי אין מצב שיעמדו בזה המפקדים והלוגיסטיקה אז שחררו אתם כבר תיראו כולם אמרו לי תפסיק לבלבל במוח אתה סתם מורעל אחרי אותו שבוע כבר כולם סמכו עלי בניתוח השבוע כי הבינו שצדקתי בדיעבד.
    הכל עניין של בחירה איך לראות את הדברים זה לא האם אני מסוגל לראות זה האם אני בוחר כך לראות וברגע שאתה מבין שזאת בחירה אמיתית בדיוק כמו לבחור האם לשתות שוקו בבוקר או נס קפה בדיוק כך אתה בוחר האם חוויה מסויימת היא דבר טוב או רע! לא בערך אלא בדיוק! ואם תנסה תראה...
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 16:29.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect