קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. בדיחות!!!על בלונדיניות!!חדשות!!!חחח אני נופללל
    על ידי guy555 בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 17-04-2011, 16:12
  2. שתי בדיחות טובות..
    על ידי 8L4(k p1|24+3 בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 01-10-2005, 10:39
  3. 4 בדיחות טובות!.....
    על ידי Roman בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 01-10-2005, 09:58
  4. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 21-09-2005, 20:58
  5. הרבה בדיחות
    על ידי ~sha{BL}uli~ בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 15-09-2005, 19:59
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

[בדיחות]בדיחות#2

ברירת מחדל [בדיחות]בדיחות#2

שוטרת בלונדינית עוצרת נהגת בלונדינית ומבקשת את רשיון הנהיגה שלה. הבלונדינית נלחצת ושואלת: "מה זה רשיון נהיגה?"
    עונה לה השוטרת: "זה מין כזה מרובע אם התמונה שלך עליו".
    הבלונדינית מוציאה מראה קטנה ונותנת לה.
    השוטרת מסתכלת ועונה לה: "מה, את סתומה? אם היית אומרת לי שגם את שוטרת לא הייתי עוצרת אותך...!!!"

===
    בלונדינית אחת צובעת את השיער שלה בשחור.באה אל רועה צאן ואומרת לו: "אם אני מצליחה לדעת כמה כבשים יש לך אתה מביא לי אחד מהכבשים". אומר לה הרועה צאן: "בסדר". הבלונדינית אומרת לו: "יש לך שלושים ושישה כבשים". אומר לה הרועה צאן: "צדקת, הנה קחי לך כבשה". לוקחת הבלונדינית את הכבשה, ואומר לה הרועה צאן: "אם אני אדעאת צבע השער שלך, את נותנת לי את הכבשה חזרה". אומרת לו הבלונדינית: "בסדר". אומר לה הרועה צאן: "השיער שלך בצבע שחור". אומרת לו הבלונדינית: "איך ידעת?????" אומר לה הרועה צאן: "רק בלונדינית יכולה לקחת לי את הכלב ולחשוב שזה כבשה".

===
    3 בלונדיניות הלכו למלך וביקשו ממנו לקבל את המלכות ואת הבן שלו אם הן מכניסות את הראש לכוורת ויוצאות בלי עקיצות. הבלונדינית הראשונה: נכנסה לכוורת ויצאה עם עקיצות, הבלונדינית השנייה: נכנסה לכוורת ויצאה עם עקיצות, הבלונדינית השלישית: נכנסה לכוורת ויצאה בלי עקיצות. המלך שאל: איך זה שיצאת בלי עקיצות? ענתה הבלונדינית: הרגתי אחת וכולם הלכו ללווייה.

===
    שאלה:איפה לבלונדינית יש שיער שחור?
    תשובה:בין השיניים,כי היא מוצצת הרבה

===
    מה עושה בלונדינית כשרואה תמרור עצור? נותנת לו כיף..
    ===
    ילד אחד שואל את אבא שלו אבא אם אני אקבל מאה במבחן תרשה לי להתקלח איתך?...האבא עונה לו כן.
    כעבור יומיים הילד מראה לאבא את הציון מאה ובאותו ערב הם מתקלחים ביחד ...הילד שואל את האבא מה זה הדבר הזה שיש לך בין הרגליים האבא עונה לו משאית...
    למחרת הילד אומר לאמא אם אני אקבל מאה במבחן תתקלחי איתי?...האמא עונה לו כן.
    כעבור יומיים הילד מראה לאמא את הציון מאה במבחן והם מתקלחים הילד שואל תאמא מה זה בין הרגלים שלך?...האמא עונה מוסך.
    בלילה הילד רואה את ההורים שלו מזדיינים ולמחרת בבוקר אומר לסבתא שלו אתמול ראיתי את אבא מכניס את המשאית למוסך של אמא
    =========
    בכיתה המורה שאלה תלמיד "איך קוראים לך?"
    התלמיד היה קצת נבוך וענה "שכחתי"
    המורה: "לך לביתך וברר מה שמך!"
    התלמיד הלך לביתו וכשנכנס שאלה את אימו "אמא איך קוראים לי?"
    האם שדיברה בטלפון וצעקה על השכנה אמרה "יא דפוקה"
    התלמיד רשם והלך לשאול את אביו מה שמו האב שצפה במשחק כדורגל ראה שעומד ליהיות גול התלמיד שאל את אביו "אבא איך קוראים לי?" והאב צעק בגלל הגול "כן כן כן כן" התלמיד רשם גם את זה והלך לשאול את אחיו הקטן מה שמו האח שיחק בבובות התלמיד "אחי איך קוראים לי?" האח ששיחק בבובה של סופרמן צעק "סופרמן"
    התלמיד רשם.... והלך לשאול את אחותו הגדולה מה שמו אחותו הייתה בשירותים וגם נהגה לשיר בשירותים התלמיד שאל:"אחותי איך קוראים לי?" האחות שהייתה עסוקה בשירה אמרה "עמוק עמוק בשירותים בשירותים"
    התלמיד חזר למורה ששאלה בחוסר סבלנות "נו איך קוראים לך?"
    התלמיד:"יא דפוקה!"
    המורה:"אתה רוצה ללכת למנהל?"
    התלמיד:"כן כן כן כן"
    המנהל:"מי אתה חושב שאתה ככה מתחצף אל המורה שלך?"
    התלמיד:"סופרמן!"
    המנהל:"איפה אתה גר?"
    התלמיד:"עמוק עמוק בשירותים בשירותים".
    ===============

יש תלמיד חדש בב"ס.
    הוא בא למורה והיא אומרת לו שיכתוב את שמו איפה הוא גר ואיזה רחוב הוא.
    הוא מגיע הביתה וכותב בשמו ( הוא שומע את הילדים למטה אומרים סופרמון)סופרמן.
    והוא רושם במקום שהוא גר ( הוא שומע את אחותו אומרת איפה לזרוק את הדף ואמא שלו אומרת בפח זבל ) בפח זבל ובמקום שהוא גר:
    ( הוא שומע את הילדה אומרת לכלבה בואי קוצ'י מוצ'י ) בואי קוצ'י מוצ'י בואי קוצ'י מוצ'י ואז הוא מגיע לבי"ס נותן למורה את הפתק והיא לא מבינה את הכתב שלו והיא שואלת אותו איך קוראים לו "סופרמן ואיפה הוא גר בפח זבל ואז היא כועסת עליו ושולחת אותו למנהלת והוא אומר לה בואי קוצ'י מוצ'י בואי קוצ'י מוצ'י

===

זוג אחד משחק גולף בקיסריה האשה מעיפה את הכדור
    לאיזה בית אחד הזוג נכנס ורואה איש ערום יושב ליד כד שבור. האיש אומר לזוג הייתי כלוא בכד הזה 1,500 שנה ואתם שחררתם אותי לכן אני אתן לכם 3 משאלות הזוג בקש מכוניות,נכסים,וכסף,השד אמר את כל זה תקבלו בעוד שבוע אבל אני צריך אשה למיטה לכמה זמן.
    הבעל אומר:אני מבין אותו
    והאשה הולכת איתו לחדר
    אחרי כמה זמן האיש יוצא מהחדר ושואל את
    הבעל:בן כמה אתה?
    הבעל עונה :בן 35
    אז האיש אומר לו:ואתה עדיין מאמין בשדים?
    ===
    אישה אחת עברה באיזה חנות לזבובים, אמרה למוכר: מה הזבוב הזה עושה.?
    ענה לה המוכר:"וואלה הוא מזיין יותר טוב מבני אדם, את צריכה להוריד בגדים לשכב במיטה ערומה, לשחרר אותו מהכלוב ולחכות שהוא יעשה את שלו".
    טוב, ענתה לו האישה.
    הלכה עם הזבוב הביתה, שכבה ערומה במיטה והוציאה את הזבוב..
    האישה מחכה.. ומחכה.. הזבוב לא עושה כלום.
    התקשרה האישה למוכר שאלה אותו:"נו, מה הזבוב הזה דפוק? אני שבע שעות מחכה שהוא יעשה משוו והוא לא עושה כלום"
    ענה לה המוכר:"טוב תישארי במיטה איך שאת חכי לי אני כבר בא".
    טוב חיכתה לו האישה, המוכר הגיע, הוריד בגדים עלה על האישה ואמר לזבוב:"זאת פעם אחרונה שאני מלמד אותך ברור?!?!?!".

===
    שלוש זבובים החליטו שהם רוצים לעשות סיבוב על איזה בחורה הזבוב הראשון הולך לה על הציצים הזבוב השני נכנס לתחת הזבוב השלישי נכנס לכוס,
    למחרת הם נפגשים שואלים איך היה הזבוב שהיה בציצים אומר כל הלילה מיששו אותי לא יכלתי לישון זה שהיה בתחת אומר כל הלילה היה שוקולד אבל מגעיל
    זה שהיה בכוס אומר כל שנייה נכנס תייר עם כובע טמבל נכנס יוצא נכנס יוצא ופתאום תפוו ירק לי בפרצוף
    ===
    שופט: "למה הרבצת לתובע?" ערס: "כי לפני שלוש שנים הוא קרא לי היפופוטם".
    שופט: "אז למה הרבצת לו רק היום?" נאשם: "כי אתמול הייתי פעם ראשונה בגן חיות וראיתי מה זה היפופוטם".
    ---
    רוסי אחד נכנס לפאב, ישב על הבר, שם שעון מעורר לפניו והזמין בקבוק וודקה. "למה השעון?" שאל הברמן, "כדי לדעת מתי הגיע הזמן לחזור הביתה" ענה הרוסי. בקיצור אחרי כמה בקבוקים הרוסי בקושי קם קרא
    לברמן ואמר: "זהו אני הולך, אני רואה שכבר שתיים". הברמן: "מה השעה שתיים?" הרוסי: "לא, שני שעונים".
    ---
    ילד קניבל שאל את אמא שלו: "מה זה מטוס?" האם: "זה משהו כמו סרטן, מותק שלי, אוכלים רק מה שיש בפנים".
    ---
    מגדל פיקוח מתקשר לטייס ומבקש:
    "טיסה חמש שלוש שמונה, להפחתת
    רעש עלו מגובה עשרים אלף
    לשלושים אלף רגל".
    הטייס ההמום שואל: "להפחתת רעש?
    כמה רעש אפשר לשמוע בגובה של עשרים
    אלף רגל?" עונה הפקח: "שמעתם
    פעם כמה רעש יש כשבואינג 747 מתנגש
    עם 737 באוויר?"
    ---
    במנזר אחד אב המנזר בא אל שלוש נזירות ואמר להן: "בנותי, מותר לכן היום לעשות מה שבא לכן! אני מוחל לכן על היום הזה"
    בסוף היום הנזירות חזרו למנזר. אב המנזר שאל את הראשונה: "מה את עשית היום?"
    הנזירה ענתה: "נישקתי מישהו"
    האב ענה: "אני מוחל, לכי לשטוף את פנייך במים הקדושים" הוא שואל את השנייה מה עשתה והיא עונה לו: "גנבתי יין ממכולת"
    האב מוחל לה ואומר לה לשטוף את פניה במים הקדושים.
    האב שואל את השלישית מה עשתה והיא אומרת: "השתנתי במים הקדושים"
    ---
    איש אחד לא הצליח להירדם בלילה.
    הוא התהפך על משכבו ונאנח, "מה יהיה? מה יהיה?"
    "מה קרה?", שאלה אותו אשתו.
    "לפני חודש נתתי צ`ק דחוי של מאה אלף ש"ח. מחר מועד הפרעון, ולצ`ק אין כיסוי", הוא אמר, "מה יהיה? מה יהיה?"
    האיש המשיך להתהפך ולהאנח במשך שעה ארוכה, עד שלפתע קם וניגש בהחלטיות לסלון. שם שוחח בקצרה בטלפון, ואז שב למיטתו שופע חיוכים, כאילו אין יותר כל בעיה.
    "מה עשית?", שאלה אשתו, "איך הכל הסתדר?"
    "טלפנתי אל האיש שנתתי לו את הצ`ק ואמרתי לו שלצ`ק אין כיסוי", הוא סיפר, "עכשיו, שהוא לא יישן..."
    ---
    נהג משאית נכנס מאחור ברכב שנהגה בו אשה, ומסרב להודות באשמה.
    השניים מגיעים לבית המשפט, והאשה מסבירה לשופט שהנהג נכנס בה ולכן הוא אשם.
    אחרי שתי שניות של מחשבה השופט מחליט להרשיע את האשה. האשה מתעצבנת, והשופט מסביר: "אשה לא צריכה להיות על הכביש, אלא במטבח".
    האשה מערערת ומגיעה לשופט אחר. שוב היא מסבירה מה קרה ושוב השופט חושב שתי שניות, אבל הפעם מרשיע את בעלה של האשה ומסביר: "בעל טוב לא צריך לתת לאשתו לצאת מהמטבח".
    האשה מערערת שוב ומגיעה לשופט שלישי. שוב השופט חושב לרגע, והפעם מחליט להרשיע את הנהג.
    האשה רצה אל השופט בשמחה ומודה לו, אבל לא יכולה להתאפק ושואלת איך הוא הגיע להחלטה.
    "ברור שהנהג אשם", אומר השופט. "מה הוא נכנס עם משאית למטבח שלך?".

2. קישורים ממומנים

משתמש משקיע האוואטר של ZiNeriya
    שם פרטי
    נריה
    לייקים
    2
    נקודות
    451

בלונדינית אחת צובעת את השיער שלה בשחור.באה אל רועה צאן ואומרת לו: "אם אני מצליחה לדעת כמה כבשים יש לך אתה מביא לי אחד מהכבשים". אומר לה הרועה צאן: "בסדר". הבלונדינית אומרת לו: "יש לך שלושים ושישה כבשים". אומר לה הרועה צאן: "צדקת, הנה קחי לך כבשה". לוקחת הבלונדינית את הכבשה, ואומר לה הרועה צאן: "אם אני אדעאת צבע השער שלך, את נותנת לי את הכבשה חזרה". אומרת לו הבלונדינית: "בסדר". אומר לה הרועה צאן: "השיער שלך בצבע שחור". אומרת לו הבלונדינית: "איך ידעת?????" אומר לה הרועה צאן: "רק בלונדינית יכולה לקחת לי את הכלב ולחשוב שזה כבשה"
    .חחחחחחחחחח גאוני
    נערך לאחרונה על ידי ZiNeriya; 25-10-2009 בשעה 21:05.

משתמש כבוד
    הכאב הוא רגעי, הגאווה היא נצחית
    האוואטר של ExcluSive
    שם פרטי
    גבי
    לייקים
    1801
    נקודות
    2,325
    משפט מחץ
    Where there's a will, there's a way

יש פה כמה טובות D:
    תודה
    ".It always seems Impossible until it's done"

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 04:59.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,349,959 | הודעות: 8,050,568 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect