קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. בקשר לdigimon rpg
    על ידי GigaMan בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 09-08-2010, 16:20
  2. [שאלה] בקשר לחובלים, בקשר להמשכים
    על ידי yarin4444 בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 05-04-2009, 00:34
  3. [שאלה] בקשר לכונן פלופי
    על ידי BuLLeT בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03-03-2008, 19:47
  4. שאלה, בקשר ל- CS:S
    על ידי בני2 בפורום Counter Strike
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21-09-2006, 20:03
  5. בקשר להרכב הפסי טראנס החדש בישראל
    על ידי honor בפורום אלקטרונית
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 18:56
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

בקשר לחובלים

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    NET UMA SROY DAMA

ברירת מחדל בקשר לחובלים

דיי ננעלתי על זה שאני רוצה להגיע לחובלים.. ויש לי יום סיירות ב 18/01
    ככה שיש לי 3 שבועות (חח בדיוק מהיום) להתכונן .
    ובעיקרון יש לי כושר ואני מתאמן בערך מכיתב ב' (נבחרת ישראל בשחייה אליפויות בחו"ל....). עכשיו אני פחות בכושר (כושר ריצה- פרשתי מהשחייה ומאז אני עושה בעיקר חדר כושר ואימונים אנארוביים) ואני בטוח שאני לא יגיע ל 100% שלי ביום סיירות..
    עכשיו יש לי כמה שאלות:
    יש לי מספיק זמן לשפר את הסיבולת שלי ולהגיע לכושר ריצה רציני?
    ואם אני מגיע ליום סיירות ולא מקבל חובלים אני עדיין יכול לבקש איתור צדדי? ואם כן איך אני עושה את זה?
    ואחרונה.. עכשיו התחלתי לשעות אימונים ליום סיירות הכוללים ריצה של 3-4 ק"מ כדי להתעייף קצת , אחרי זה מדידה של ריצת 2000 ובסוף מתח מרפקים ובטן.
    אם יש לכם הערות או המצלות בקשה תגידו לי.

תודה רבה לעוזרים..

ד"א: הכושר והסיבולת שלי דיי טובים ביחס לנורמה פשוט אני יודע שאני יכול לעשות טוב יותר.

2. קישורים ממומנים

אוקי נתחיל בזה שאתה יכול לדחות את היום סיירות זה מה שהייתי אני עושה כדי להתאמן ולהצליח יותר ביום סיירות ...

לגבי היאמונים אתה רץ ריצות ארוכות וזה יפה אלב לא מספיק ..אתה צריך להתחיל להתאמן על ספרינטים ..זה ריצה מהירה של מרחקים קצרים זה מה שבאמת יפתח את הסיבלות לב הראה שלך ואני הסביר
    אתה קובע נגיד מרחק של 60 מטר ובסופם שים איזה בקבוק שיסמן לך שזה הסוף של ה60 מטר אתה רץ הכי מהר שאתה יכול לכיוון הבקבוק מקיף אותו ורץ חזרה (כמובן שעדיין אתה בקצב הכי מהר שאתה מסוגל ) לנקודת ההתחלה של ה60
    ככה תעשה מספר פעמים(מספר הפעמים לפי היכולת שלך ) וכל פעם שאתה מרגיש שיפור תעלה במספר הספרינטים

וכן ,היום סיירות זה פשוט דבר נפרד כמו ששולחים לך מנילה של יחידות קרביות ומנילה של סיירות אם אתה לא תעבור (בעזרת ה' תעבור ותצליח) אתה יכול להתגייס לכל יחידה קרבית אחרת שתרצה (כמובן שזה כולל לעבור את הגיבושים שלהם וכדומה אבל יש לך אופציה פתוחה לכל היחידות ששלחו לך במנילה)

המון בהצלחה אחי!!
    נערך לאחרונה על ידי keddan; 28-12-2009 בשעה 17:35.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    NET UMA SROY DAMA

תודה אחי..
    אבל התכוונתי לאיתור צדדי.. כי אפשר לקבל גיבוש חובלים דרך היום סיירות ואם לא עברתי שם למה שיתנו לי איתור צדדי?

משתמש כבוד האוואטר של TheNuts
    לייקים
    212
    נקודות
    62
    פוסטים בבלוג
    1

להגיע לחובלים דרך יום סיירות דורש פחות כושר גופני, ויותר את הרצון להגיע לשם.
    כל עוד לא תפרוש, יהיה בסדר. אין מה לוותר לעצמך, זה כמה שעות ונגמר, הכושר יכול לעזור, אבל האופי קובע.

משתמש כבוד האוואטר של MuGi
    שם פרטי
    אלמוג
    לייקים
    105
    נקודות
    3,900

ציטוט נכתב במקור על ידי gshkrni צפיה בהודעה
    תודה אחי..
    אבל התכוונתי לאיתור צדדי.. כי אפשר לקבל גיבוש חובלים דרך היום סיירות ואם לא עברתי שם למה שיתנו לי איתור צדדי?
    אין אפשרות לאיתור צדדי וגם ליום סיירות. יום סיירות זה לאלה שאין להם משקפיים ואיתור צדדי זה לאלה שכן.
    אם היית חושב על זה לפני היית יכול לעשות גדנ"ע ים

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    NET UMA SROY DAMA

"אין אפשרות לאיתור צדדי וגם ליום סיירות. יום סיירות זה לאלה שאין להם משקפיים ואיתור צדדי זה לאלה שכן.
    אם היית חושב על זה לפני היית יכול לעשות גדנ"ע ים"

אז מה עדיף לדחות את היום סיירות ולעשות בנתיים איתור צדדי? או ללכת ליום סיירות? ..
    איפה הסיכויי גבוה יותר להתקבל? אני יודע שחבר שלי התקבל לחובלים דרך איתור צדדי ואין לו משקפיים

"להגיע לחובלים דרך יום סיירות דורש פחות כושר גופני, ויותר את הרצון להגיע לשם.
    כל עוד לא תפרוש, יהיה בסדר. אין מה לוותר לעצמך, זה כמה שעות ונגמר, הכושר יכול לעזור, אבל האופי קובע."

לדעתך הסיכויי שלי להגיע לשם טוב? אני ממש רוצה ובאמת שיש לי אופי תחרותי ואין מצב שאני מוותר לעצמי שם..
    נערך לאחרונה על ידי gshkrni; 28-12-2009 בשעה 21:58.

תראה חובלים זאת לא האופציה הראשונה שם האופציה שרוב החברה בוחרים היא מטכל והשניה שייטת 13 רק מעט בוחרים חובלים או מקבלים חובלים...
    ככה שבעניין הכושר אתה לא צריך להיות איזה שפיץ עולם אבל אתה צריך להיות תחרותי ולא לוותר ולסיים גם בין הראשונים ואת כל היום בכלל !!
    נערך לאחרונה על ידי keddan; 28-12-2009 בשעה 22:37.

משתמש כבוד האוואטר של TheNuts
    לייקים
    212
    נקודות
    62
    פוסטים בבלוג
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי gshkrni צפיה בהודעה
    "להגיע לחובלים דרך יום סיירות דורש פחות כושר גופני, ויותר את הרצון להגיע לשם.
    כל עוד לא תפרוש, יהיה בסדר. אין מה לוותר לעצמך, זה כמה שעות ונגמר, הכושר יכול לעזור, אבל האופי קובע."

לדעתך הסיכויי שלי להגיע לשם טוב? אני ממש רוצה ובאמת שיש לי אופי תחרותי ואין מצב שאני מוותר לעצמי שם..
    כן.
    אפילו טוב מאוד, אם יש לך נתונים מתאימים. (צריך להתאים לקצונה.)

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    NET UMA SROY DAMA

ציטוט נכתב במקור על ידי keddan צפיה בהודעה
    לגבי היאמונים אתה רץ ריצות ארוכות וזה יפה אלב לא מספיק ..אתה צריך להתחיל להתאמן על ספרינטים ..זה ריצה מהירה של מרחקים קצרים זה מה שבאמת יפתח את הסיבלות לב הראה שלך ואני הסביר
    אתה קובע נגיד מרחק של 60 מטר ובסופם שים איזה בקבוק שיסמן לך שזה הסוף של ה60 מטר אתה רץ הכי מהר שאתה יכול לכיוון הבקבוק מקיף אותו ורץ חזרה (כמובן שעדיין אתה בקצב הכי מהר שאתה מסוגל ) לנקודת ההתחלה של ה60
    ככה תעשה מספר פעמים(מספר הפעמים לפי היכולת שלך ) וכל פעם שאתה מרגיש שיפור תעלה במספר הספרינטים

המון בהצלחה אחי!!
    למה הספרינטים תורמים? לא עדיף שאני יעבוד יותר על ה 2000 +- ? כי בתכל אין מצב שיהיה לי
    שיפור משמעותי תוך פחות מחודש..

תודה רבה לכולם עזרתם לי מאד..
    נערך לאחרונה על ידי gshkrni; 29-12-2009 בשעה 17:17.

כעיקרון אתה נראה בחור בעל כושר טוב... הסיבלות שלך אמורה להיות טובה אם היית בנבחרת ישראל בשחייה.
    קבלה לגיבוש חובלים היא קלה יותר מגיבוש מטכ"ל/שלדג או גיבוש שייטת.
    בכל מקרה, היום סיירות בנוי יותר על הספרינטים ולא על 2000... הבוחן בראור שמתבצע בתחילת היום הוא החלק הכי פחות חשוב ונועד לחלק את המתגבשים לקבוצות.
    הקושי האמיתי הוא הספרינטים בדיונה ובמידה ותהיה חזק מנטלית אתה תצליח לעבור את זה.

לדחות את היום סיירות שלך יהיה טיפשי מאחר והמועד הבא של ימי הסיירות מתבצע בספטמבר, לפי היום סיירות שלך בינואר אני יכול להבין שאתה ככל הנראה מגתייס ב2010, אם תדחה את היום סיירות לספטמבר יידחה לך גם הגיוס, כך שתלך ותיתן כל מה שאתה יכול.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    עדי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    NET UMA SROY DAMA

ציטוט נכתב במקור על ידי lukasH צפיה בהודעה
    כעיקרון אתה נראה בחור בעל כושר טוב... הסיבלות שלך אמורה להיות טובה אם היית בנבחרת ישראל בשחייה.
    קבלה לגיבוש חובלים היא קלה יותר מגיבוש מטכ"ל/שלדג או גיבוש שייטת.
    בכל מקרה, היום סיירות בנוי יותר על הספרינטים ולא על 2000... הבוחן בראור שמתבצע בתחילת היום הוא החלק הכי פחות חשוב ונועד לחלק את המתגבשים לקבוצות.
    הקושי האמיתי הוא הספרינטים בדיונה ובמידה ותהיה חזק מנטלית אתה תצליח לעבור את זה.

לדחות את היום סיירות שלך יהיה טיפשי מאחר והמועד הבא של ימי הסיירות מתבצע בספטמבר, לפי היום סיירות שלך בינואר אני יכול להבין שאתה ככל הנראה מגתייס ב2010, אם תדחה את היום סיירות לספטמבר יידחה לך גם הגיוס, כך שתלך ותיתן כל מה שאתה יכול.
    סבבה אחי תודה רבה.. חיכיתי לתגובה שלך

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:19.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect