קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. כנסו כנסו אני בבעיה
    על ידי chitty_chitty_bang__bang2 בפורום בעיות בהרשמה/התחברות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 17-03-2006, 21:41
  2. אחים שלי על תיצחקו אבל אני בבעיה
    על ידי Shoker בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 27-01-2006, 21:47
  3. אני בבעיה רצינית, חבר'ה! 3 מבחנים ביומיים!
    על ידי tough-guy בפורום דיבורים
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 07-01-2006, 15:44
  4. נווו אני בבעיה..
    על ידי N0br0s בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 27-10-2005, 09:51
  5. אני בבעיה קשה בביצפר... מה כדאי לי לעשות? S:
    על ידי טאקו שמחרבן גלידה בפורום דיבורים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 22-09-2005, 19:22
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 21 מתוך 21

אני בבעיה.. - עמוד 2

עוד פעם, אף פעם לא חשבתי לעשות שום מהלך איתה ולא רציתי איתה גם קשר(פשוט לא משכה אותי, היא די מושכת אותי אבל לא הטיפוס שלי מה לעשות) ופעם אחת דיברתי איתה ושאלתי אותה למה כולם אומרים לי שאת דלוקה עליי וכו היא אמרה שלא ונרגעתי מאז נשארנו ידידים טובים. מה שהכי מפריע לי זה שכל היום הינו בקשר, טלפונים הודעות בוקר טוב לילה טוב הכל הייתי יודע מה היא עושה עם מי היא מדברת בכל זמן ידעתי עליה הכל. ופתאום לבוא ועוד לראות בעצמי מזדיינת על איזה קיר עם מישהו שהיא מכירה כמה ימים זה משגע אותי ממש לא חשבתי שהיא אחת כזאת ואני לא רוצה שהידידה הכי טובה תהיה אחת כזאת ששוכבת עם אנשים בלי בעיה, לא מתאים לי לא בא לי לשתף את מה שעשיתי/עובר עליי או לא יודע מה עם אחת כזאת. ואני גם תמיד האמנתי בזה שאין דבר כזה "ידידות" זה חרטא תמיד צד אחד ירצה יותר מהצד השני! אז הבעיה שאני נמצא עכשיו זה שאני די מתגעגע והיא חסרה לי אבל כל פעם שאני חושב עליה המח שלי עוצר אותי ואומר לי שעם אחת כזאת לא צריך לדבר(לפחות אני) גם מה שהכי מקשה עליי, אני תמיד רואה במסיבות או סתם כשכל החברים יושבים היא חלק מהחברה מה לעשות..אז פתאום לראות אותה ולא להגיד לה לכום לא לחבק אותה מה שלפני היינו יושבים ומדברים שעות על שעות עכשיו לא לדבר איתה אפילו זה די מוזר אבל אני חושב שזה יעבור לי..ועוד דבר, אותו אחד ששכבה איתו היא בטוחה שהם יוצאים עכשיו והוא ממש לא חושב ככה ואני רואה אותה נפגעת מאוד בזמן הקרוב וזה גם כואב שאני לא יוכל לדבר איתה לפחות או רק להגיד לה "אמרתי לך"!

2. קישורים ממומנים

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

וואי אתה פשוט לא מפסיק לתרץ... לי אין כוח להסביר מה שהסברתי וגם לאורי אני מאמין שאין כוח אתה לא מבין שאתה משקר לעצמך ולכל הסובבים, אף ידיד אבל אף ידיד לא היה מנתק קשר עם בחורה בגלל מה שהיא עשתה אם הוא באמת היה הצד שלא רוצה יותר! ולא היה מגיב ככה אם הוא לא היה הצד הזה! אבל אתה בשלך שאין לך שום דבר ואתה לא מרגיש אליה יותר ממה שידיד אמור להרגיש ולכן אתה סוחב אותנו כבר על שני עמודים במקום להודות בפני עצמך שאתה פשוט רוצה אותה וזה שהיא היתה עם גבר בצורה הכי לא מכובדת שיש זה פוגע בך כי אתה חשבת שאתה תוכל לעשות את זה עם נרות וורדים אבל הנה זה לא קרה וזה מסריח ואתה לא מדבר איתה.
    בקיצור צא מההכחשה הזאת ותודה שאתה מאוהב בבחורה וזה פגע בך וגרם לך לבאסה כי אתה רצית לעשות זאת אחרת (נגיד זאת רק דוגמא) וחשבת שגם היא מהסוג הזה ופתאום אתה גם דואג שמה היא תיפגע וחרטא כי הוא לא באמת חושב עליה ברצינות... אתה פשוט לא מבין כמה אתה רק מדגיש את העניין הזה שאתה מאוהב בה מתגובה לתגובה אז די לבלבל במוח פשוט קבל את העובדה שעצם זה שישבת בצד במקום לפעול בזמן דפקת את עצמך ואיבדת את הבחורה.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

משתמט כבוד
    שם פרטי
    אוֹרי
    לייקים
    1421
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "אלוהים ברא אותי אתאיסט, מי אתם שתטילו ספק בחכמתו."

ציטוט נכתב במקור על ידי משתמש אנונימי צפיה בהודעה
    עוד פעם, אף פעם לא חשבתי לעשות שום מהלך איתה ולא רציתי איתה גם קשר(פשוט לא משכה אותי, היא די מושכת אותי אבל לא הטיפוס שלי מה לעשות) ופעם אחת דיברתי איתה ושאלתי אותה למה כולם אומרים לי שאת דלוקה עליי וכו היא אמרה שלא ונרגעתי מאז נשארנו ידידים טובים. מה שהכי מפריע לי זה שכל היום הינו בקשר, טלפונים הודעות בוקר טוב לילה טוב הכל הייתי יודע מה היא עושה עם מי היא מדברת בכל זמן ידעתי עליה הכל. ופתאום לבוא ועוד לראות בעצמי מזדיינת על איזה קיר עם מישהו שהיא מכירה כמה ימים זה משגע אותי ממש לא חשבתי שהיא אחת כזאת ואני לא רוצה שהידידה הכי טובה תהיה אחת כזאת ששוכבת עם אנשים בלי בעיה, לא מתאים לי לא בא לי לשתף את מה שעשיתי/עובר עליי או לא יודע מה עם אחת כזאת. ואני גם תמיד האמנתי בזה שאין דבר כזה "ידידות" זה חרטא תמיד צד אחד ירצה יותר מהצד השני! אז הבעיה שאני נמצא עכשיו זה שאני די מתגעגע והיא חסרה לי אבל כל פעם שאני חושב עליה המח שלי עוצר אותי ואומר לי שעם אחת כזאת לא צריך לדבר(לפחות אני) גם מה שהכי מקשה עליי, אני תמיד רואה במסיבות או סתם כשכל החברים יושבים היא חלק מהחברה מה לעשות..אז פתאום לראות אותה ולא להגיד לה לכום לא לחבק אותה מה שלפני היינו יושבים ומדברים שעות על שעות עכשיו לא לדבר איתה אפילו זה די מוזר אבל אני חושב שזה יעבור לי..ועוד דבר, אותו אחד ששכבה איתו היא בטוחה שהם יוצאים עכשיו והוא ממש לא חושב ככה ואני רואה אותה נפגעת מאוד בזמן הקרוב וזה גם כואב שאני לא יוכל לדבר איתה לפחות או רק להגיד לה "אמרתי לך"!
    אתה יותר אטום מבוק אתה אה?!
    תגיד לי אתה מאמין לעצמך או שאתה מקווה שאנחנו נקנה את הלוקש כדי להרגיש יותר טוב עם השקר הזה שאתה מספר לעצמך?
    תגיד לי איך זה נישמע לך הגיוני שמעשה מצד מישהי שאין לך רגשות כלשהן כלפייה ישפיע עליך בצורה כזאת שתביא אותך עד כדי ניתוק קשר?

תראה עומדות בפניך כרגע שני אפשרויות
    הראשונה להמשיך לשקר לעצמך ולהשתמש במושג ידידות ולהמשיך לחיות חיים ריקים מתוכן ולא ממצים

או שתפקח כבר את העניים שלך ותודה באמת הבחורה מדליקה אותך ואתה מת לבקר אצלה בקיוסק אבל מישהו אחר השיג אותך לשם אז זה הוריד לך את החשק והחלטת לנתק קשר..

אגב הבן אדם הבא שיתרץ שטות ועוד ישתמש במושג ידידות כדי להצדיק את הקירוב שלו לאיזה מישהי חוטף ממני בעיטה לראש!
    נערך לאחרונה על ידי Ori; 20-01-2010 בשעה 20:48.

ידעתי היא באה אליי ושאלה אותי למה אני לא מדבר איתה וכו'..
    ועוד הפעם! אני לא משקר לעצמי ואני ממש לא רוצה אותה איתי! במיוחד אחרי מה שהיא עשתה..פשוט כואב לי לראות ילדה כזאת טובה הופכת למישהי שאני ממש לא מכיר ולסוג של בחורה שהייתי יורק להם בפרצוף

משתמט כבוד
    שם פרטי
    אוֹרי
    לייקים
    1421
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "אלוהים ברא אותי אתאיסט, מי אתם שתטילו ספק בחכמתו."

טוב אני ויתרתי אמיר אתה מוזמן להמשיך לנסות לדחוס לו שכל בכוח אבל לי ניגמר הכוח לאנשים עקשנים

טוב אתה ויתרת אבל אני עדיין יודע מה אני חושב ומה אני רוצה.

+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:52.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,261 | הודעות: 8,051,870 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect