קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [שאלה] לגבי מישהי...
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09-06-2011, 18:44
  2. [עזרה] לגבי מישהי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27-06-2010, 10:38
  3. מישהי שמוצאת חן בעיניי אחושרמוטה.
    על ידי אבי סקורי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 17-02-2009, 21:29
  4. [עזרה] מישהי שמוצאת חן בעיני
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 20-11-2008, 16:20
  5. [דיון] בקשר למישהי שמוצאת חן בעיני מאוד | בן 15 וחצי .
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 23-10-2008, 19:50
+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 4 << ראשון 1234 אחרון >>
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 57

לגבי מישהי שמוצאת חן בעיני - עמוד 3

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

לא זה בדיוק ההיפך... אתה לא נותן לה אתה בעצם מקבל ממנה וזה ברור כי אם היא לא הייתה מוכנה לתת לך לשכב איתה לא היית מחזיק יום איתה!
    זה לא שלא הייתי מאמין לך העניין הוא שאני בכל מקרה לא מאמין לך כי גם מה שאתה אומר זה שקר אתה הופך יוצרות על מנת להיראות כאילו בסדר אבל אתה אפילו לא מתקרב להיות אחד כזה! אתה רק דורש ולוקח בין אם זה בצורה ישירה בין אם זה בצורה עקיפה אתה לא נותן שום דבר! כי אדם שחושב שהוא מתת אלוקים לבחורה הוא לא נותן הוא בעצם מחשיב את עצמו כתכשיט יוקרתי שאם יש לה את הכסף היא יכולה לענוד אותו וכמו שחפץ לא מעניק כלום כך גם אתה בלי רגש בלי רומנטיקה בלי כלום סתם כמו מתנה.
    וכשאמרתי לך שאין לך מושג בבני אדם ואתה אפילו לא השתנית ממה שהיית צדקתי כי כנראה שהיית כלומניק (אני לא מכנה אותך בשמות שלא תבין לא נכון אבל מי שמעיד על עצמו שכזה אז מותר לי להשתמש בביטויים שלו כנגד עצמו בערך כמו בבית משפט) ונשארת כלומניק הדבר היחיד שהשתנה זה שאתה הפכת להיות כלומניק מהסוג שדורש ולא באמת הפכת את חייך ועכשיו שאתה מקבל אתה מרגיש על הגובה ברגע שאתה תבין שאתה לא מתת אלוקים הנפילה שלך תהיה חדה וכואבת...
    אדם שבונה את עצמו הוא אדם שלא דורש הוא אדם מוסרי בעל מידות ענוו יודע לדרוש מעצמו ולעמוד מאחורי ההחלטות שלו מעניק אוהב משמח ואם אתה רוצה לדעת יותר אתה תראה שאנשים שהיו בתהומות החיים שירדו לשאול תחתית שעברו ילדויות קשות ועשוקות לוקחים אותם למקומות של ילדים מפגרים ואוטיסטים ומלמדים אותם להעניק את כל מה שחסכו מהם כדי לבנות אותם להיות אנשים טובים יותר אם אצלם זה כך אז מה נגיד עלייך? אצלך כל השינוי מתבטא בדרישה מהחברה אני אתן לך להסתובב איתי לגעת בי לשכב איתי ושנייה אז היא בעצם נותנת לך להסתובב איתה ולגעת בה ולשכב איתה לא? או שבעצם היא תת אדם והיא לא מגיעה לקרסולייך ואז בעצם היא לא יכולה להעניק לי כלום זה רק אני מתת האלוקים מעניק לה...
    בקיצור חסוך את ההתנשאות הגרועה הזאת חשבתי שעבר שינוי מתברר שלא עברת כלום חסר עמוד שדרה היית וגם נשארת לא בנית כלום מכרת הכל כל מידה נורמלית אצל אדם עם מינימום רגש אצלך זה כנראה לא קיים כמו תכשיט...
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

2. קישורים ממומנים

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

אני חושב שאתה מזלזל...פעם חשבתי בדיוק כמוך. רציני איתך לגמרי. אני רואה בך את עצמי לפני שהפסקתי להיות אחד שרואה בחורה בתור פרס ומה שמסביב. ואני מזדהה איתך...רק שלך התמזל מזלך ומישי החליטה לשים עליך, אצלי זה פשוט לא קרה. וגם לא היה קורה.

עוד בתחילת כיתה י'...שזה לא ממש הרבה זמן עבר מזה, כיום אני מסיים י''ב.

וזה, למה אפילו הבנות הכי מכוערות וטיפשות (מהנסיון שלי אגב זה בד''כ בא ביחד) לא היו רואות אותי ממטר..שלא נדבר על האלה עם הסטטוס היותר גבוה. מישי ש"רדפתי" אחריה, הפכתי ל"חברה הכי טובה שלה" ולא קיבלתי שום כבוד ממנה. והיא לא הייתה בנאדם רע, ממש לא. למעשה, כיום אני אפילו מבין את המניע שלה להתנהגות הזו. מה שלא הבנתי בעבר...ומה שאתה לא מבין עכשיו.

אבל אחרי שקיבלתי שכל והפסקתי לראות כל אחת שבא לי עליה בתור פרס? מאז...זה לא חזר על עצמו יותר. וגם לא יחזור על עצמו יותר..סמוך על המילה שלי כאן.

אתה אולי התמזל מזלך ומצאת את עצמך עם אישתך..אבל אי שם בחוץ..מליוני גברים מתוסכלים בגלל גישה כמו שלך. מליוני גברים מנוצלים בגלל גישה כמו שלך. מליוני גברים רואים מישו אחר מזיין את מי שהם רודפים אחריה בזמן שהיא מזיינת להם תשכל ולא שמה עליהם.

הייתי מספר לך משו שקרה לפני שנה בערך איתי, עם בחורה אחת שחבר שלי רדף אחריה במשך שנה ועם החבר שלי...אבל לזה אתה לא תאמין כבר.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

זאת הטעות הגדולה ביותר שלך אתה חושב שהתמזל מזלי אתה חושב שכנראה מישהי עשתה טובה ושמה עלי אתה חושב שלא היו לי חיים שמחים ומאושרים ושאני אחד מאלף אבל זה בדיוק העניין אתה רק חושב... אתה לא מבין את הדבר הפשוט אותי חינכו לאופי לנחישות ליכולות להצלחה ללדעת לדרוש מעצמך ועם זה אמרו לי להיות מוסרי ובעל מידות וזה ההבדל הכי גדול בינינו אותך לא חינכו לא לזה ולא לזה אותך חינכו כנראה לכישלון ולחוסר אופי ולחסך במוסריות מה שאתה החלטת לשנות היה לא את האדם שבך אתה החלטת לשנות רק את התפיסת עולם שלך ומקיצוניות הגעת לקיצוניות ומתת אדם הגעת למתת אלוקים אבל אתה פיספסת את עניין התיקון העצמי את האדם שבך ונישארת אותו אחד שלא חושב שהוא שווה משהו ההבדל היחיד הוא שעכשיו אתה חושב שאתה שווה הרבה מה שלא נכון זאת אשליה אדם ששווה הרבה הוא אדם נחמד אדם טוב אדם שמוכן להשקיע ולהעניק בלי לחשוב על טובתו שלו כל הזמן וכל זה אתה לא! אתה רק יודע לקחת ולדרוש ולא לשים יותר מידי על אנשים בכלל ואתה לא מוכן לנקוף אצבע אלא אם כן אתה הולך להרוויח מזה משהו ולכן כל המחשבה שאתה שווה הרבה היא אשליה בלבד!
    ואתה לא מבין דבר פשוט זה שאדם מוכן לחלוק איתך את חייו זה פרס! זאת זכות! מצידך, זה חפץ שאתה עושה לו טובה שאתה בכלל מוכן להסתובב איתו! וזה חביבי השקפת עולם מעוותת! כי אין לך ערך לאנשים שזה הדבר המינימלי ביותר שאדם צריך.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

לא עושה טובות לאף אחד. זה מה שהיא רוצה, ואם היא עומדת בדרישות שלי אני לוקח אותה ברצינות כמו שקרה לי עם האקסית האחרונה שלי. השאר עפות לFUCK ZONE או לFRIEND ZONE, בהתאם לאותה האחת.

אנלא יכול אחרי שניה לקחת בחורה ברצינות...יש יותר מדי. אני מדבר ופוגש יותר מדי בנות, חלקן מעניינות חלקן פחות...הנקודה שלי היא שקודם היא תוכיח את עצמה שהיא שווה אותי (יש לי מספיק אופציות איתה או בלעדיה והיא רואה את זה מצויין), ואז אתן לה את כל עולמי.

אני נמשך לייחודיות. מה שאין לכל אחת.

מנהל ראשי האוואטר של Old Lady
    שם פרטי
    Oshri
    לייקים
    1116
    נקודות
    550
    משפט מחץ
    Sometimes you have to serve to lead

ציטוט נכתב במקור על ידי Tyler Durden צפיה בהודעה
    לא עושה טובות לאף אחד. זה מה שהיא רוצה, ואם היא עומדת בדרישות שלי אני לוקח אותה ברצינות כמו שקרה לי עם האקסית האחרונה שלי. השאר עפות לFUCK ZONE או לFRIEND ZONE, בהתאם לאותה האחת.

אנלא יכול אחרי שניה לקחת בחורה ברצינות...יש יותר מדי. אני מדבר ופוגש יותר מדי בנות, חלקן מעניינות חלקן פחות...הנקודה שלי היא שקודם היא תוכיח את עצמה שהיא שווה אותי (יש לי מספיק אופציות איתה או בלעדיה והיא רואה את זה מצויין), ואז אתן לה את כל עולמי.

אני נמשך לייחודיות. מה שאין לכל אחת.
    בדיוק כמוני

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

TYLER אפשר לדעת למה אני מקבל חצאי תגובות? כאילו בכל הדיון שלנו כאן ובכלל אף פעם לא נתת תגובה מלאה תמיד תגובה על שורה וחצי אולי שאמרתי ותמיד זאת השורה הפחות חשובה וזה נראה כאילו באמת היה לך משהו להגיד מה שלא נכון. וזה יכול להעיד על שני דברים:
    1. אין לך מה להגיד.
    2. אתה לא באמת קורא את התגובות שלי.

בין כך ובין כך זה לא מותיר לי ברירה אלא פשוט להגיב באותה צורה.

לגבי מה שאמרת אתה פשוט אומר את מה שאמרת קודם במילים אחרות ואיך בדיוק אתה נותן את כל עולמך? הרי היא זו שצריכה לעמוד בסטנדרטים המחמירים שלך ואתה קודם העדת שאתה לא הרודף אלא היא הרודפת אז איפה נכנסת כאן ההשקעה שלך בה? צר לי לאכזב אותך אם אתה לא חושב שצריך להשקיע בה ולחזר אחריה אתה גם לא תשקיע בה אחרי ואתה סתם מבלבל במוח עכשיו כי אתה בכלל לא מציאותי!
    אתה לא מבין שכל אדם הוא מיוחד בפני עצמו אמרת שאתה נמשך ליחודיות אתה חרטטן! אתה נמשך למה שמעניין אותך כי כל אחת היא מיוחדת השאלה היא אם הייחוד שלה מעניין אותך! אז די לבלבל במוח! אתה מחרפן אותי לפעמים יש לך תגובות של ילד עם חלב על השפתיים כי ההבנה שלך בבני אדם היא אפסית עד לא קיימת! אתה לוקח מה שאתה רוצה ולא מעניין אותך כלום אתה לא מוכן לתת אלא אם כן אתה מקבל בקיצור אתה אגואיסט ברמה אחת מעבר!
    אמרת שאתה פוגש כל כך הרבה ואתה לא יכול לקחת אחת אחרי השנייה ברצינות אז אם ככה מתי אתה מחליט שהיא כן שווה רצינות? מה, ברגע שהיא מוכיחה שהיא שווה את ההתייחסות שלך? ושנייה זה קורה לפני שאתה מתייחס אליה ברצינות או אחרי? אתה שם לב שאתה מבלבל במוח נכון? ומי אמר שאתה מתאים לסטנדרטים שלה?
    ותעשה טובה אם אתה לא מסוגל להגיב לכל ההודעה אל תגיב בכלל!

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

אני מניח שאצטרך לשאול כאן שאלה מאוד כואבת...אם פגעתי בך אז מצטער, אני עושה זאת מתוך הזדהות ולא מתוך התנשאות. אני רק רוצה לוודא עם מי יש לי פה עסק.

לפני שפגשת את אישתך, בממוצע..מה התדירות שבה שכבת עם בחורות? כשהיית בגיל שלי בערך וקצת מעל.
    כמה זמן אחרי שהכרת אותה שכבת איתה? כמה זמן לקח לבחורה לבטוח בך?

והכי חשוב...עד כמה רחוק הגעת לפי ה"שיטה" שלך ושל כל הגברים בעולם?

ושוב, אם נפגעת פה אז מצטער, אין לי כוונות כאלה...
    נערך לאחרונה על ידי Tyler Durden; 20-03-2010 בשעה 22:07.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

אין לי שום בעיה.
    1. אני לא בחור של סטוצים כמו שכבר יצא לך להכיר.
    2. אני בהתחלת דרכי עם בנות שזה היה בערך גיל 16 החברה הראשונה היתה בת 18 וזה החזיק שנה עד שהיא פשוט הלכה לה עם מישהו אחר בלי יותר מידי עצב, אותי אישית זה גמר אבל לא ייאש כי בכל זאת נטישה זה לא דבר קל.
    3. שלושה חודשים של בדידות ושיקום אם אפשר להגיד הביאו אותי בגיל 17 בערך לבחורה חדשה שסתם פגשת ברחוב ששאלה מה השעה ושם כבר דברים רצו אחרי חודש למהלך הסופי החזקנו בערך שנה וחצי.
    4. ארבעה חודשים אחריה בלי יותר מידי עצב ופגישות של די הרבה בנות הצלחתי להתייצב על שלושה יזיזות שהיו איתי עד לפני שלוש וחצי שנים שבין לבין היו לי חברות בתקופות שונות של שנתיים ומעלה.
    5. לפני שלוש וחצי שנים סתם ביום אפור רגיל הייתי במקום העבודה של אחותי ופגשתי שם את אישתי וסתם אחותי זרקה לי שהיא מעוניינת להכיר ואני לא בדיוק הייתי בראש להכרויות אהבתי את החופש שלי ואת היזיזות שלי אבל הסכמתי כי אני בחור שדי אוהב יציבות הצעתי לה לצאת לדבר וזהו מאז אנחנו ביחד.
    6. שאלת תוך כמה זמן לקח לי לגרום לבחורה לבטוח בי ועד כמה רחוק הלכתי אז היתה לי יזיזה שהכרתי אותה דרך טעות בטלפון בכלל היא הייתה באילת אני הייתי בכלל בעבודה בצפון וסתם דיברתי איתה אחרי שלושה ימים היא הגיעה לצפון אספתי אותה דיברנו איזה שעה וסיימנו את הלילה אצלי במיטה וזאת פעם ראשונה שבכלל ראינו אחד את השני שרק שלושה ימים לפני זה דיברנו בטלפון זאת המהירות שהדברים זזו והייתי הכי טבעי והכי נחמד בלי שום התפלספויות.

אני רוצה שתבין משהו אני מעולם לא חשתי בושה או פחד לגשת לבחורה מעולם לא חשבתי שאני לא שווה משהו מעולם לא חשבתי גם שאני מתת אלוקים הכרתי את עצמי את היתרונות ואת החסרונות וידעתי מה יש לי להציע ומה אין ופשוט ידעתי לשווק טוב וזהו לא היתה לי בעיה להשכיב חצי מהבנות שפגשתי אבל מכיוון שאם אני לא חושב שהיא מתאימה לי לקשר ארוך לכן הייתי חותך עוד בהתחלה כי אין לי רצון לצאת או לשכב עם מישהי שאני לא מעוניין בה לטווח ארוך.
    אמרתי לך שאתה חושב שהתמזל מזלי ואתה חושב שאני מן מסכן כזה שיושב בבית זה לא העניין אני מאלה שיוצאים והכל אבל הדבר היחיד שאני תמיד חונכתי אליו זה להיות בן אדם להכיר בערך עצמך אך לא לחשוב שאתה מעל כולם לדעת שכל דבר אתה יכול להשיג אבל השאלה באיזה מחיר והאם המחיר הזה שווה.
    וזה מה שאני מנסה להבין בך אתה חושב שרק אם תהיה שולט ותהיה בעל דעה שאתה מתת אלוקים ושהיא צריכה להודות לאלוקים על זה שבאת לעולם אתה תשיג אבל זה כל העניין אתה לא צריך להיות כזה אתה יכול להיות בחור פשוט ולהשיג כל מה שתרצה העניין הוא אם אתה יודע איך עושים את זה.
    אני חונכתי לזה אצלי זה בא טבעי אני לא צריך לעשות מזה טררם גדול אני פשוט ניגש וצוחק וזורם בלי שיטות ובלי אמצעים ובלי FUCK ZONE ובלי כל החארטות האלה אתה פשוט צריך להעביר ביטחון להעביר גבריות כי גם אם אתה עכשיו מזמין אותה לשתייה וקונה לה פרח אבל אתה עושה את זה בצורה כריזמתית ומושכת אתה תופס אותה אתה לא צריך לחשוב שאתה יוצא פראייר זה השפת גוף זה הביטחון בדיבור זה החיספוס הגברי זה הלהיות רומנטי ומקסים ונחמד אך עם זה להיות בעל החלטה ואופי וככה אתה מקסים לה את התחת! אני לא יודע עם איזה בנות אתה יוצא שצריך להיות כלפיהם מנייאק אבל אני מעולם לא הייתי כזה פשוט הייתי אני נתתי לה להרגיש שיש ליידה גבר אמיתי שמרגישים איתו ביטחון! וזה כל מה שאני למדתי מאבא פשוט תהיה גבר כמו הגברים של פעם כמו אבא אני יודע שאולי זה נשמע מצחיק אבל הם בתקופתם לא היו צריכים את כל הבולשיט הזה שאתם מוכרים וזה מה שאני למדתי להיות גבר מהדור הקודם פשוט להיות גבר.
    תראה אני לא שופט אולי הצלך המודל לגבר היה גרוע אבל זה לא אומר שאתה לא יכול ללמוד להיות אחד כזה אבל אחד אמיתי לא אחד שחי על סיסמאות ושיטות וכל החרטא הזאת כזה שמרגיש חופשי ומדבר חופשי בלי לחשוב על האם זה ישיג את מה שאני צריך או לא פשוט לתת לדברים לבוא בטבעיות לגבריות האמיתית לצאת החוצה כי זה בשורה התחתונה מה שמושך ויכול לגרום לכל בחורה להרטיב ליידך.
    בכל מקרה זה מה שאני כל בחורה שרציתי או שהציעו או שסתם נתנו לי טלפון לא הייתה לי בעיה לגשת לדבר לצחוק להתחיל בין אם זה סתם ברחוב כי היא שאלה מה השעה ובין אם זה פגישה עיוורת כל העניין הוא הגישה והכיף להיות עצמך בלי לפחד.
    מקווה שהבנת על מה מדובר.
    נערך לאחרונה על ידי lemongrass; 21-03-2010 בשעה 01:31.

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

הבנתי טוב מאוד, קראתי הכל.
    שמע, אם תרצה או לא..אתה פשוט בנאדם שהתמזל מזלו שגדל בסביבה המתאימה. לא פחות ולא יותר.
    זה לא אומר שאתה מסכן, שאתה פחות טוב..ההפך. אתה קיבלת הכל על הצלחת בדרך הקלה...אין הרבה אנשים כמוך שתדע לך. לא לכולם יש מזל בחיים.

עכשיו בוא ותסביר לי איך מישו כמוני שגדל בלי אבא, בלי מישו שיראה לו איך עושים את זה ולכן הנסיון שלו עם בנות היה אפסי אמור ללמוד את זה. את מי אני אמור לחקות? את שאר הלוזרים שמקיפים אותי?
    זה מה שעשיתי (ליתר דיוק זה מה שהתת מודע שלי קלט שצריך לעשות)...וקיבלתי את מה שקיבלתי - בגיל 17 אפילו לא נישקתי בחורה. אתה לא חושב שזה קצת מוגזם מה שהלך איתי?
    אתה לא תאמין איזה תסכול זה...כיום אני יודע שזה הכל שטויות, אבל פעם הייתי ממש מתוסכל לגבי זה.

הייתי גם במקומות גרועים וזאת לא אשמתי. ככה זה הגורל והמזל שלי, כל מה שהשגתי בחיים שלי היה בכוחות עצמי כנגד הגורל והכל, כי פשוט אין לאחד כמוני מזל בחיים ואני צריך לסמוך על היכולות שלי. כי יש לי יכולות.
    ואם לא הייתי מתחיל את כל זה, לעולם לא הייתי מוצא את עצמי עם מישי. הייתי מוצא את עצמי מת בתול ואני ממש לא צוחק איתך.

הדבר הזה הציל לי את החיים. ITS ABOUT BUILDING A LIFE.

אה ואני טיילתי בכל הארץ. יצאתי עם בנות מהרבה מאוד ערים שונות בארץ, עברתי מלא בתי ספר..מה שלא תרצה.

כשהייתי גרוע בזה, כולן דרכו עלי ועשו ממני צחוק. היה להן אפילו פאדיחה לשבת לידי, אשכרה בנות אמרו לי "אל תשב לידי". מה ששמעת.

פתאום, כשהתחלתי להבין איך כל העסק הזה עובד...המצב השתנה. אם אני רוצה מישי היא מתחילה לרדוף אחרי, להשקיע בי. פתאום, אני שומע דברים כמו "אתה הבנאדם היחידי ששווה משו מכל האנשים המשעממים האלה", "כשהלכת היה משעמם בלעדייך", "אתה אהבת חיי ואני רוצה להתחתן איתך" (זאת כבר הייתה חולת נפש), "אני מכירה אותך רק כמה שעות ואני יכולה לבטוח בך כמו שאנלא בוטחת מאנשים שאני מכירה מהגן" (מישי אחרי ששכבתי איתה פעם ראשונה), "אתה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים"... וזה כלום ממה שקרה לי בשנה וחצי הזאת. כל אלה, שמעתי מבחורות שונות שהייתי איתן אחרי שקיבלתי שכל.

בוא ותסביר לי למה זה קרה לי...אני רוצה לשמוע.
    נערך לאחרונה על ידי Tyler Durden; 21-03-2010 בשעה 03:20.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

וואו אנשים התשתם אותי חח כל הכבוד,
    אני אומר את זה קצר, אני מבין שאני בין אש ואני לא רוצה לחמם פה את העניינים,
    אני הייתי בידיוק כמוך lemongrass, אהבתי לחזר, עשיתי את זה בצורה ג'נטלמנית לפעמים מצחיקה וזה היה פשוט כיף, לראות את ההתרגשות בבחורה, שהיא עושה כאילו היא מתעלמת "בצחוק" ואתה צריך לבוא אליה מאחורה ולנסות שתפנה אלייך את היחס, מוכר? ההנאה שזה יוצר ומי כמוך יודע שהרבה מעבר לזה, פשוט נהניתי מזה וכמובן עשיתי את זה בדרך נכונה, הייתי הכי רגיש כלפיה והייתי הכי רומנטי בעולם..!
    עד שנשבר לה הזין ממני והיא עזבה.

הנקודה היא.. אתה צריך להבין דבר אחד פשוט.. בחורות לא אוהבות מחזרים כמו שנראה לך שהן אוהבות!
    זו סתם תחושה שהן יוצרות, הן אוהבות לחזר בעצמן.
    גם אנשים נשואים, למה נישואים מגיעים למצב כזה מבאס ש"אהבה נגמרת" ?
    התשובה פשוטה והיא שגבר ממוצע לא יודע מה בחורה באמת רוצה ומסתמך על מה שהוא גדל, וככה הוא הופך ל"עוד גבר" כי זה מה שהוא יודע. אולי אתה לא כזה משעמם ואתה עושה דברים חדשים ומרגש אותה והכל, אבל אין ספק שזה לא מספיק, אתה צריך להפעיל את המתגים הנכונים בשביל להיות הגבר שהיא באמת רוצה.

עכשיו במקום להתווכח כלכך הרבה תנסו ללמוד אחד מהשני, אתם באים בגישה של "אני צודק" כל אחד מכם ולא תגיעו ככה לשום מקום באמת.. Tyler כמו ששמת לב אני מבין את העקרונות שלך, אבל תן לו צ'אנס גם ללמוד.. תנסה להסביר לו במקום להתווכח איתו.. לא רק לגביו לגבי כל אדם בפורום הזה, לכל אחד מגיעה הזדמנות.
    lemongrass אני תומך בך ואני מבין אותך.. באמת, אולי אני מספיק מנוסה כי לא, עוד לא התחתנתי, אבל אני יודע לנתח מצבים מסויימים, תנסה קצת לפתוח את הראש לגישה אחרת למרות שאני מבין שטוב לך עם הגישה שלך ואתה בטוח שאתה יודע מה אתה אומר, אתה חושב שTyler בנאדם חסר רגשות ולא יודע על מה הוא מדבר אני מבין אותך חח אבל זה לא ככה, אני לא מכיר אותו אבל אני יכול לומר לך שזה קורה רק בגלל הוויכוח ביניכם, כל אחד עומד על שלו וזה המצב שנוצר..

תפתחו את הראש לדברים חדשים תלמדו אחד מהשני, בלי להתווכח זה נפתר וכל אחד יוצא מרוצה.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

א. אין פה אש יש כאן וויכוח צריך לדעת להבדיל בין וויכוח על עמדה לבין האדם עצמו אז תהיה בטוח שאין כאן משהו נגדו אישית יש כאן משהו נגד העמדה שהוא מייצג.
    ב. אתה לא יודע לחזר בגלל זה נשבר לה הזין ממך! מה נראה לך? שגבר מחזר הוא צריך לדעת לתת את זה במינון ויותר חשוב להיות עם אופי ובעל החלטה בעל חיספוס לתת לה להרגיש שיש כאן מישהו להישען עליו לא משנה מה, שיש כאן גבר בעצם... אתם לא מכירים כנראה את המושגים האלו נחישות, אופי, יכולת, החלטיות וגם אם כן זה נראה שאתם מכירים מושגים מעוותים כי אתם לא מבינים שזה כל העניין אפשר להיות נחמד וגם להיות בעל התכונות האלו.
    אתה לא צריך להיות בעל שיטות אתה לא צריך להיות בעל הבנה עמוקה בפסיכולוגיה אתה גם לא צריך יופי אתה צריך לגרום לאופי שלך ולמידות שלך לפרוץ החוצה ואז אתה יכול להמיס כל בחורה אם תדע לשווק את עצמך נכון להבליט את הדרוש הבלטה ולעבוד טוב על החסרונות שלך! אתה לא יכול לבוא ולהגיד אני משתמש בשיטה כזאת או אחרת אני משנה תפיסת עולם ואת התנהגותי ליד נשים ובחברה בכלל ולחשוב ששינוי כזה מביא לשינוי אמיתי בך זה לא עובד ככה צריך שהשינוי יבוא ממך מתוך הפנים אל החוץ ולא מהחוץ אל הפנים.
    ושוב אני אומר אני לא מיוחד ואני לא יחיד אני פשוט הייתי נותן להם הרגשה של גבר של עוצמה של יכולת של נחישות של אופי להרגיש את החיספוס שלי שאני נחמד בדקה אחת ויכול להיות החלטי וקר בדקה השנייה כי זה עיקרון לא מתפשר על עקרונות ולא נמס כי היא יללה אם אני חושב שכן אז כן ואם לא אז לא אבל זה לא אומר שאני לא אכין לה ארוחה או אזמין אותה למסעדה או אעשה לה הפתעה בצימר מפנק או בספא עכשיו זה ברור יותר?
    לכם נראה כאילו אם אתה נחמד זה אומר שאתה אפס ואפשר לדרוך עלייך וזה בדיוק העניין ממש לא! אם אתה בעל תכונות נכונות או מפתח את התכונות הנכונות אתה יכול להיות הבחור הנחמד ביותר שיש אבל גם הגברי ביותר שיש הכל רעיון של מה בולט החוצה מה אתה מעביר איזו הרגשה של אפס או של גבר? וזאת בדיוק היתה הטעות שלך ג'וקר אתה נמסת ואתה לא שמת לב שאתה פשוט נותן הרגשה של משהו לדרוך עליו וזה כל העניין לא נתת הרגשה של גבר!
    ולגבי מה שאמרת TYLER אתה פשוט שינית תפיסת עולם לא שינית בעצמך כלום וזה לצערי לא יכול לעמוד במבחן כי במקום להישאר בהחור הנחמד ולשפר את תכונות האופי המידות והמוסריות בעצם לבנות עמוד שדרה אתה פשוט הפכת את היוצרות החלטת שאתה מתת אלוקים ואין עוד מלבדך בלי שינוי מהותי בעצם וזה כל מה שיש לי נגד הדרך שלך.
    אתה רוצה להיות מצליח? תשפר את האדם שבך אל תחשוב שאתה יכול להיות מישהו אחר פשוט שפר בעצמך בתכונות שלך את מה שצריך שיפור תפתח את התכונות החיוביות שלך שפר את יכולת ההחלטה שלך ואתה תגיע לגבהים שאתה לא מכיר וכל מה שתרצה לעשות עם בנות ובכלל ילך בלי שום שיטות ובלי שום בלאגן כל מה שצריך זה להבליט את האופי החוצה ולגרום לכול מי שפונה אלייך לשים לב אליו או לפחות לדברים החיוביים שבך לא צריך התנשאות ולא צריך לחשוב שאתה מתת אלוקים הם כבר יבינו לבד עם מי יש להם עסק.
    נערך לאחרונה על ידי lemongrass; 21-03-2010 בשעה 17:37.

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

אנלא רוצה להיות מצליח כי אני כבר מצליח מספיק בשביל בן 18 (אח''כ אלוהים גדול..)...כשאני מסתכל על אחרים בגילי אני מרגיש אשכרה עליונות עליהם כי הם כ''כ פתטיים, אני רואה שיחה ממוצעת בין 2 אנשים "רגילים" בכיתה שלי...זה הולך ככה:

לוזר מספר 1: "סוף סוף זיינתי אותה אחרי ששנה ניסיתי להשכיב אותה!"
    לוזר מספר 2: "כיף לך אחי יצאת מזליסט!"

הרוב בגיל שלי הם ככה אם לא כולם (ומשום מה יש לי הרגשה שרוב הגברים הם ככה אבל זה כבר אנלא יודע בוודאות)...מסתמכים על "מזל" ו"דרך טבעית" ואז מתפלאים למה לא הולך להם מי יודע מה.
    וזה עוד האלה שהולך להם מדי פעם ויש להם יותר מזל משכל, אנלא אזכיר פה אפילו תעלובים שרודפים אחרי מישי ובסוף היא מזדיינת עם החבר הכי טוב שלהם (או סתם מישו שהן רודפות אחריו מסיבות כאלו ואחרות) והם מאשימים אותה בכל הסיפור במקום לשפר את עצמם. שים לב שאנשים שמשתמשים במילה "שרמוטה" ו"נותנת" הם בד''כ בתולים ומתוסכלים מינית.

סלח לי אבל אני מרגיש שאני כמה רמות מעל אנשים כאלו...

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי lemongrass צפיה בהודעה
    א. אין פה אש יש כאן וויכוח צריך לדעת להבדיל בין וויכוח על עמדה לבין האדם עצמו אז תהיה בטוח שאין כאן משהו נגדו אישית יש כאן משהו נגד העמדה שהוא מייצג.
    ב. אתה לא יודע לחזר בגלל זה נשבר לה הזין ממך! מה נראה לך? שגבר מחזר הוא צריך לדעת לתת את זה במינון ויותר חשוב להיות עם אופי ובעל החלטה בעל חיספוס לתת לה להרגיש שיש כאן מישהו להישען עליו לא משנה מה, שיש כאן גבר בעצם... אתם לא מכירים כנראה את המושגים האלו נחישות, אופי, יכולת, החלטיות וגם אם כן זה נראה שאתם מכירים מושגים מעוותים כי אתם לא מבינים שזה כל העניין אפשר להיות נחמד וגם להיות בעל התכונות האלו.
    אתה לא צריך להיות בעל שיטות אתה לא צריך להיות בעל הבנה עמוקה בפסיכולוגיה אתה גם לא צריך יופי אתה צריך לגרום לאופי שלך ולמידות שלך לפרוץ החוצה ואז אתה יכול להמיס כל בחורה אם תדע לשווק את עצמך נכון להבליט את הדרוש הבלטה ולעבוד טוב על החסרונות שלך! אתה לא יכול לבוא ולהגיד אני משתמש בשיטה כזאת או אחרת אני משנה תפיסת עולם ואת התנהגותי ליד נשים ובחברה בכלל ולחשוב ששינוי כזה מביא לשינוי אמיתי בך זה לא עובד ככה צריך שהשינוי יבוא ממך מתוך הפנים אל החוץ ולא מהחוץ אל הפנים.
    ושוב אני אומר אני לא מיוחד ואני לא יחיד אני פשוט הייתי נותן להם הרגשה של גבר של עוצמה של יכולת של נחישות של אופי להרגיש את החיספוס שלי שאני נחמד בדקה אחת ויכול להיות החלטי וקר בדקה השנייה כי זה עיקרון לא מתפשר על עקרונות ולא נמס כי היא יללה אם אני חושב שכן אז כן ואם לא אז לא אבל זה לא אומר שאני לא אכין לה ארוחה או אזמין אותה למסעדה או אעשה לה הפתעה בצימר מפנק או בספא עכשיו זה ברור יותר?
    לכם נראה כאילו אם אתה נחמד זה אומר שאתה אפס ואפשר לדרוך עלייך וזה בדיוק העניין ממש לא! אם אתה בעל תכונות נכונות או מפתח את התכונות הנכונות אתה יכול להיות הבחור הנחמד ביותר שיש אבל גם הגברי ביותר שיש הכל רעיון של מה בולט החוצה מה אתה מעביר איזו הרגשה של אפס או של גבר? וזאת בדיוק היתה הטעות שלך ג'וקר אתה נמסת ואתה לא שמת לב שאתה פשוט נותן הרגשה של משהו לדרוך עליו וזה כל העניין לא נתת הרגשה של גבר!
    ולגבי מה שאמרת TYLER אתה פשוט שינית תפיסת עולם לא שינית בעצמך כלום וזה לצערי לא יכול לעמוד במבחן כי במקום להישאר בהחור הנחמד ולשפר את תכונות האופי המידות והמוסריות בעצם לבנות עמוד שדרה אתה פשוט הפכת את היוצרות החלטת שאתה מתת אלוקים ואין עוד מלבדך בלי שינוי מהותי בעצם וזה כל מה שיש לי נגד הדרך שלך.
    אתה רוצה להיות מצליח? תשפר את האדם שבך אל תחשוב שאתה יכול להיות מישהו אחר פשוט שפר בעצמך בתכונות שלך את מה שצריך שיפור תפתח את התכונות החיוביות שלך שפר את יכולת ההחלטה שלך ואתה תגיע לגבהים שאתה לא מכיר וכל מה שתרצה לעשות עם בנות ובכלל ילך בלי שום שיטות ובלי שום בלאגן כל מה שצריך זה להבליט את האופי החוצה ולגרום לכול מי שפונה אלייך לשים לב אליו או לפחות לדברים החיוביים שבך לא צריך התנשאות ולא צריך לחשוב שאתה מתת אלוקים הם כבר יבינו לבד עם מי יש להם עסק.
    אש בין אנשים לא חייבת להיות אש רעה, כשאנשים מדברים ביניהים יש ביניהם את החיבור הבסיסי של שיחה אז אתה לא יכול לעבור ביניהם כי יש ביניהם "אש". בוא תנסה קצת להפתח, באמת.. אל תקח כל מילה יותר מדיי רציני ותנסה להבין את הרעיון.

אני מסכים עם כמה דברים שאתה אומר לגבי תכונות למשל, אבל אני אעביר עליך ביקורת קצרה אם לא אכפת לך - אתה מסיק מסקנות ללא ביסוס, ציינתי רק שחיזרתי, ונתתי מצב אחד כללי, איך אתה יודע שאני לא יודע איך לחזר? איך אתה יודע שאני לא הייתי גבר?(אני לא אומר שהייתי ואני לא אומר שלא הייתי, אבל אתה סתם הסקת את המסקנה הזאת ללא ביסוס) לא אמרתי שהיא דרכה עליי, היא לא, את זה אני יכול לומר בשיא הביטחון.
    מסכים איתך בקשר להתנשאות.

אתה רושם ממש הרבה, מה אתה מנסה להוכיח?
    בגלל זה אתה מסיק מסקנות מכלום, חח כשאמרת "לכם נראה כאילו אם אתה נחמד זה אומר שאתה אפס ואפשר לדרוך עלייך וזה בדיוק העניין ממש לא!" בחיי שזה נגע בי, כי אני באמת לא חושב ככה, זו סתם מסקנה שהסקת ללא ביסוס, מבין? את המסקנה הזאת הסקת רק מהוויכוח, מה"חוסר נחמדות" ששודרה בוויכוח.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי Tyler Durden צפיה בהודעה
    אנלא רוצה להיות מצליח כי אני כבר מצליח מספיק בשביל בן 18 (אח''כ אלוהים גדול..)...כשאני מסתכל על אחרים בגילי אני מרגיש אשכרה עליונות עליהם כי הם כ''כ פתטיים, אני רואה שיחה ממוצעת בין 2 אנשים "רגילים" בכיתה שלי...זה הולך ככה:

לוזר מספר 1: "סוף סוף זיינתי אותה אחרי ששנה ניסיתי להשכיב אותה!"
    לוזר מספר 2: "כיף לך אחי יצאת מזליסט!"

הרוב בגיל שלי הם ככה אם לא כולם (ומשום מה יש לי הרגשה שרוב הגברים הם ככה אבל זה כבר אנלא יודע בוודאות)...מסתמכים על "מזל" ו"דרך טבעית" ואז מתפלאים למה לא הולך להם מי יודע מה.
    וזה עוד האלה שהולך להם מדי פעם ויש להם יותר מזל משכל, אנלא אזכיר פה אפילו תעלובים שרודפים אחרי מישי ובסוף היא מזדיינת עם החבר הכי טוב שלהם (או סתם מישו שהן רודפות אחריו מסיבות כאלו ואחרות) והם מאשימים אותה בכל הסיפור במקום לשפר את עצמם. שים לב שאנשים שמשתמשים במילה "שרמוטה" ו"נותנת" הם בד''כ בתולים ומתוסכלים מינית.

סלח לי אבל אני מרגיש שאני כמה רמות מעל אנשים כאלו...
    חיזוק, אבל הייתי מוסיף שאין לי שומדבר נגד AFC's [; חוץ מזה שהם לא מנסים לחולל שינוי עצמי, וגם לא הייתי קורא להם עלובים, בכל זאת בני אדם..

מורחקים
    שם פרטי
    עמית .
    לייקים
    0
    נקודות
    -19
    משפט מחץ
    ''אם אתה לא יכול לנצח מישהו תגרום לו להפסיד .''

קודם כל תמחק תאייסי שלה ומהר .
    לך אליה דבר איתה , מה חסר נושאי שיחה בעולם ?

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 16:42.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect