קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [דיון] המשמעות של להיות חייל קרבי.
    על ידי Haviv בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 08-05-2011, 15:14
  2. תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 30-10-2008, 15:05
  3. [דיון] מי חושב שמזרחית זה מוזיקה של ערסים ולמה
    על ידי החתיך. בפורום מזרחית ודיכאון
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 27-03-2008, 17:27
  4. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 15-11-2007, 20:56
  5. תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08-09-2005, 13:21
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 17 מתוך 17

[דיון] המשמעות האמיתית של המושג "בריאות" ולמה היא יותר חשובה מכסף! - עמוד 2

משתמש מתחיל
    לייקים
    5
    נקודות
    100

חייה ותן לחיות . אין לך זכות להגיד לאף אחד מה לעשות . בן אדם רוצה לעשן, הוא יעשן . הוא רוצה לשתות, הוא ישתה . אתה לא אבא של אף אחד ואתה לא אחראי על אף אחד ואתה לא יכול לא להגיד מה לעשות ולא להטיף מוסר . לחיות עד גיל 90? זה השאיפות שלך? אני מעדיף להנות מהחיים ומהרגע מאשר לחשוב בגיל 20, 70 שנה קדימה . אל תנסה לשחק אותה רובין הוד שבא להציל את כל המסכנים ממפלצת הסיגריות הנוראה מי שמעשן - אחריותו שלו, לא שלך . אנשים תופסים מאנשים מעשנים מפגרים שלא יודעים את הסיכונים אנשים יודעים את הסיכונים וגם אם לא זאת לא אחריותך לבוא ולזיין להם את המוח על סיכונים ועל בריאות זה לא התפקיד שלך אתה לא אבא של אף אחד אתה לא אחראי פה על אף אחד אתה לא קשור פה לאף אחד אז תרגע מהתפקיד שאתה חושב שנכנסת אליו, תדאג לחיים שלך ושל הסובבים אותך ותפסיק לזיין לאנשים את השכל .

כל בן אדם אחריותו שלו לדאוג לעצמו וכל מה ששמעת ממני, מגיע מבן אדם שלא מעשן . אז שלא תחשוב שאני פה מייצג את עם המעשנים או אני לא יודע מה אני פותח נרגילה אחת לשבועיים - חודש כי ככה בא לי לא סיבות בריאותיות ולא כלום אל תחשוב איך אני הולך לחיות יותר תחשוב איך אתה מנצל את החיים שלך ונהנה מהם . ויותר מהכל תחשוב על החיים שלך, לא של אחרים .

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל האוואטר של Grid
    לייקים
    1
    נקודות
    52

ציטוט נכתב במקור על ידי JAME צפיה בהודעה
    חייה ותן לחיות . אין לך זכות להגיד לאף אחד מה לעשות . בן אדם רוצה לעשן, הוא יעשן . הוא רוצה לשתות, הוא ישתה . אתה לא אבא של אף אחד ואתה לא אחראי על אף אחד ואתה לא יכול לא להגיד מה לעשות ולא להטיף מוסר . לחיות עד גיל 90? זה השאיפות שלך? אני מעדיף להנות מהחיים ומהרגע מאשר לחשוב בגיל 20, 70 שנה קדימה . אל תנסה לשחק אותה רובין הוד שבא להציל את כל המסכנים ממפלצת הסיגריות הנוראה מי שמעשן - אחריותו שלו, לא שלך . אנשים תופסים מאנשים מעשנים מפגרים שלא יודעים את הסיכונים אנשים יודעים את הסיכונים וגם אם לא זאת לא אחריותך לבוא ולזיין להם את המוח על סיכונים ועל בריאות זה לא התפקיד שלך אתה לא אבא של אף אחד אתה לא אחראי פה על אף אחד אתה לא קשור פה לאף אחד אז תרגע מהתפקיד שאתה חושב שנכנסת אליו, תדאג לחיים שלך ושל הסובבים אותך ותפסיק לזיין לאנשים את השכל .

כל בן אדם אחריותו שלו לדאוג לעצמו וכל מה ששמעת ממני, מגיע מבן אדם שלא מעשן . אז שלא תחשוב שאני פה מייצג את עם המעשנים או אני לא יודע מה אני פותח נרגילה אחת לשבועיים - חודש כי ככה בא לי לא סיבות בריאותיות ולא כלום אל תחשוב איך אני הולך לחיות יותר תחשוב איך אתה מנצל את החיים שלך ונהנה מהם . ויותר מהכל תחשוב על החיים שלך, לא של אחרים .
    צודק, אני לא אחראי על אף אחד אבל אנשים צריכים ללמוד גבולות בעולם הזה, למה ילד בן 13 צריך לגעת בסיגריה בגלל שהחברים שלו מעשנים? תבין אחי, אם אני הייתי אחראי על כל האנשים האלה שמעשנים הייתי מוציא את הסיגריות מהחוק! כי ילד בן 13 או נער בן 18 לא אמור להרוס את הבריאות שלו בגלל הפוזות שלו ליד החברים שלו!
    אחי, זה הכל פוזות, יש אנשים שאמרו לי שהם יודעים שזה מזיק אבל הם לא מצליחים להגמל מזה כי זה ממכר.
    אתה צודק, כל אחד יעשה מה שבראש שלו אבל אני אומר לך שצריך לחכות עד שהם יגיעו למוות שלהם ונראה איך הם ירגישו!

אם אלוהים קיים, אז הוא הגיע! TRON LEGECY!

+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 01:25.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,076,265 | הודעות: 7,775,333 | משתמשים: 315,617 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect