קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. חוקי פורום פירסום שרתים פרטיים - כניסה חובה
    על ידי Solution בפורום פרסום שרתים פרטיים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 10-10-2011, 14:42
  2. חוקי פורום America's Army | הכניסה חובה !!!
    על ידי vAncage בפורום America's Army
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07-07-2007, 02:45
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

חוקי פורום מאמרי פיתוי ויפקאפ ,הקריאה חובה !

בעלים
    לייקים
    233
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

ברירת מחדל חוקי פורום מאמרי פיתוי ויפקאפ ,הקריאה חובה !

אי קריאה אינה פוטרת אתכם מעונש !

כמובן שכל החוקים הכללים (ראו הכרזה ) חלים על הפורום הזה.

אי ציות לחוקים:
    בפעם הראשונה: האשכול ינעל\הודעת המשתמש תערך או תימחק+אזהרה
    בפעם השניה: אזהרה בפרטי+ קנס של 10 נקודות
    בפעם השלישית: קנס של 50 נקודות.
    בפעם הרביעית: באן לשלושה ימים.

בנוסף הנה כמה חוקים וטיפים לגבי כתיבת מאמרים,חובה לפעול על פיהם לפני פרסום מאמר חדש:

1. כשאתם מחליטים לכתוב מאמר,בנוסף לידע שלכם,תריצו חיפוש על הנושא בגוגל,תקראו כמה שאתם יכולים ולאחר מכן תנסו לתמצת הכול במאמר אחד.

2. מאמר לא חייב להיות כתוב 100% על ידכם (אף על פי שזה מומלץ,אם יש לכם את הידע) ,אתם יכולים לתרגם מאמר מאנגלית ולתת קרדיט וקישור למקור המידע שלכם אך אסור להעתיק מאמר בעברית ממקום אחר ולתת קרדיט...כי לינקים גם אני יכול לחלק לכולם (חל איסור מוחלט לתרגום בתוכנות תרגום, רק מאמרים שתורגמו 100% על ידיכם - במקרה ואין לכם אנגלית בסיסית עדיף שלא תפרסמו את המאמר).

3. מאמר צריך להיות ברור וקריא,תשימו לב שבשביל הרבה אנשים המאמר מלמד אותם משהו שהם קוראים עליו בפעם הראשונה בחייהם והוא נוגד את כל אופן החשיבה שלהם,ככה שאתם צריכים לגרום למאמר להיות כמה שיותר ברור ,בלי טעויות כתיב, עם סימני פיסוק ובלי טעויות מיותרות,לוקח בדיוק 2 דקות לעבור על מאמר ולוודא שהוא בסדר.

4. לפני פרסום מאמר,מומלץ שתשלחו לאחד המנהלים( snopkin ) את המאמר בפרטי כדי שנאשר לכם אותו או נתן לכם טיפים/עצות לתיקונים לפני פרסום המאמר.

5. כמובן שבמאמר לא יהיו קללות וכמה שפחות סלנג. אם יש צורך, תשתמשו בסלנג של פיקאפ (כמו PUA , DHV וכ'ו ).

6. בלי ספאם, בקשר לתגובות למאמרים,תגובה כמו "תודה אחי" תיחשב כספאם ,אני לא רוצה לראות כאלו תגובות.
    אתם מרגישים שהמאמר עזר לכם והשכלתם בזכותו ? תגיבו למה ,מה אהבתם בצורת הכתיבה ,איזה מידע הוא חידש לכם ואיך אתם הולכים להשתמש בזה בשטח ,רק ככה הרמה של הפורום תעלה.

ציטוט נכתב במקור על ידי אור צפיה בהודעה
    הפורום הזה אמור לאגד את מיטב הדיונים והמאמרים האיכותיים ביותר שיש לקטגוריה להציע, לכן אני מבקש שלא יפורסמו כאן מאמרים מועתקים, ובכללי אם אתם לא סגורים על מה שאתם עומדים לכתוב, עדיף שלא תכתבו כאן ותשלחו לאחד המנהלים בפרטי ונעזור לכם לסגנן את זה שיתאים לסגנון של מאמר מסודר.
    נערך לאחרונה על ידי TheNuts; 28-08-2010 בשעה 23:11. סיבה: הוספה של חוקים

2. קישורים ממומנים

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:43.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,261 | הודעות: 8,051,870 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect