קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [דיון ראשי] על Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
    על ידי Jack בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 06-05-2006, 02:33
  2. [דיון ראשי] Rogue Trooper
    על ידי Neo בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 05-05-2006, 18:17
  3. [דיון ראשי] Prince Of Persia : The Two Thrones
    על ידי Jack בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 140
    הודעה אחרונה: 16-12-2005, 22:52
  4. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14-10-2005, 19:07
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

[דיון ראשי] טיעונים אתאיסטים(אופיר) נגד טיעונים תאיסטים(אמיר)-כנסו לדיון

משתמש ותיק האוואטר של S.P.Q.R
    לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

Post [דיון ראשי] טיעונים אתאיסטים(אופיר) נגד טיעונים תאיסטים(אמיר)-כנסו לדיון

שים לב ! ! ! - רק לאופיר(S.P.Q.R) ולאמיר(Lemongrass) מותר להגיב באשכול, כל משתמש אשר יגיב יקבל עונש בהתאם. הדיון אושר ע"י אמיר.

טוב אז בואו נתחיל עם הטיעון של אמיר, המייצג את ראית העולם התאיסטי:

ציטוט נכתב במקור על ידי lemongrass צפיה בהודעה
    תגיד אתה באמת מבין בכלל מה זה מדע?! כאילו ראבק מה אתה צריך ציטוטים בשביל להבין דבר מאוד פשוט? כל המדע מבוסס על אקסיומות משמע עובדות שכבר קיימות כמו כח משיכה כמו זמן כמו תכונות של חומרים וכו' המדע לא נותן תשובות על כלום חוץ מלהגיד איך דברים קורים בשטח כרגע.
    מכאן יוצאים הדברים הבאים:
    תאורית המפץ הגדול הינה ותמיד תהיה תאוריה גרידא לא משנה כמה תנסה להוכיח אותה היא תמיד נשענת על אקסיומה שזה באמת קרה ומשם כל החוקים והתכונות של דברים החלו ואין לאף אחד מושג מה היה שם קודם כי אי אפשר למדוד את זה מבין?!
    תאורית האבולוציה הינה גם תאוריה עם אקסיומות שבהם אתה מניח שזה הקוף שממנו נוצר האדם אך אתה לא יכול לעולם להוכיח את זה כי זה כל הרעיון של מדע לא ניתן ולא יכול להוכיח איך בכלל נוצר היצור הראשון חוץ מלשער שמולקולה אחת קראה למולקולה שנייה וכך נוצר משהו שאפשר לקרוא לו חי אז להגיד שיצור X יצא מיצור Y זה כבר לא מעניין כי בלי להניח (והרבה מדענים כבר מניחים) שיש איזה כוח עליון שיצר את הדברים וסידר אותם לא תוכל בעצם להגיד כלום על לפני אתה יכול להגיד רק על אחרי.
    אי לכך ובהתאם לזאת אתם לא מבינים מה זה בכלל תאוריה עם כל הכבוד להגדרה הלשונית כי כמו כל מדע היא חייבת להיות מבוססת על אקסיומה אפילו מתימטיקה שההנחה הבסיסית שלה היא ש 1+1=2 הבנת את זה?
    אז אל תגיד לי הוכחות אם אתה לא יודע מה הן אתה יכול להגיד לי שהברזל הוא חומר חזק ואטום אבל אתה לא יכול להסביר לי למה הוא בעל התכונות האלה וגם אם תצליח להסביר בצורה מדעית אתה לא תוכל להסביר מה גרם לאותן תכונות בלי שתניח הנחה בסיסית שאומרת ככה זה וזאת עובדה.
    אצלנו יש תשובה לכל זה וזה נקרא רצון ה' ויש גם מדענים משתמשים בזה כשמדובר בלהסביר את הבסיס לאקסיומה של אותו מדע.
    אוקיי, אז בואו נתחיל. ושיהיה דיון מהנה.

אוקיי, אמיר דבר ראשון.

אנו יודעים שהחיים בחלו בכדור הארץ בגלל חוקיי הפיזיקה ועצם המצאותם של המרכיבים הדרושים. מאיפה באו המרכיבים הדרושים? זאתי כבר סוגיה אחרת ואם תרצה אני גם אענה על זה.

אז בואו נראה?
    תחילת החיים התחילה בדבר הנקרא חומצות אמינו, חומצות אלה מרכיבות את החלבונים אשר מרכיבים את האנזימים וחלבונים אחראים על כמעט כל תפקוד התא, ובאמת התא הראשון שהיה,היה מאוד פרימיטיבי כידוע לנו היום, אך היתה לו תכונה מהממת...תכונת ההכפלה. עצם העובדה שהוא השתכפל נתנה לו את האופציה לעבוד דרך הברירה הטבעית וכך להתפתח עם הזמן לדברים יותר מורכבים. עד שלבסוף, הפך לרב-תאי.

מדענים כבר מזמן הוכיחו דרך ניסויי מעבדה את עצם העובדה שחומצות אמינו - כן יכלו להיווצר בדיוק באותם התנאים שהיו קיימים כאשר כדו"א נוצר. אבל אתה שואל - איך זה אפשרי שהיסודות יקשרו בדיוק ככה? אז הנה התשובה. כידוע לך יש את האטומים. האטומים הללו תמיד מחפשים את השלמות, ועל כך נוצרים קשרים קוולנטים, בין האטומים וכך נוצרו המולקולות. ומשם הגענו לחומצות האמינו ולחד-תאי הראשון. למה בעצם קורה קשר קוולנטי בין אטומים?

קשר קוולנטי-
    קשר קוולנטי או קשר משותף הוא סוג של קשר כימי בין יסודות ותרכובות על בסיס של שיתוף אלקטרונים.
    הבסיס ליצירת קשר קוולנטי הוא הנטייה של אטומים מסוימים להגיע למצב נייטרלי של אטום גז אציל על ידי הוספת אלקטרונים. נטייה זו מתאפיינת בתכונתם של האלקטרונים סביב האטום להתפרס באורביטלים (מסלולים), בהם עשויים להיות עד שני אלקטרונים. ברמת האנרגיה הגבוהה ביותר בכל אטום (מלבד מימן והליום) נמצאים ארבעה אורביטלים, מתוכם עשויים להתקיים אורביטלים בהם זוגות של אלקטרונים, ואורביטלים בהם אלקטרונים חופשיים.

ברזל
    בנוגע לטיעון הברזל שלך,המדע יכול להסביר טוב מאוד למה קיימות התכונות שלו. ואמרת, שגם אם אני אסביר לך עדיין לא נדעלמה זה בעצם קורה, מה שנותןלו את התכונות. אז , אנו יודעים וקוראים לזה "חוקיי הפיזיקה". ומשם הקשר הקוולנטי, ומשם הסדר של האטומים, ומשם התכונות שלו, לפי המבנה האטומי.

One Shot - One Kill

2. קישורים ממומנים

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

אתה שומע את עצמך? מה אתה עונה בעצם? חוקי הפיסיקה? הרי חוקי הפיסיקה הם הנחות, אקסיומות לעובדות שאתה מכיר לא יותר! אין לך מדען אחד בפיסיקה וגם כאלה שהתראיינו לטלוויזיה שכששאלו אותם מה היה בהתחלה הם ענו בפשטות שכל הבסיס לפיסיקה בנוי על אקסיומות הנחות ראשוניות שמהם התחילו בעצם את כל ביסוס המדע! כי קודם לא היו חוקים עכשיו הם נוצרו? איך? ולמה דווקא בצורה הזאת ולא אחרת?
    החיים התחילו מחומצות אמינו אתה אומר? ומאיפה החומצות האלו הגיעו? איך הם נוצרו? מה גרם להם להיווצר?
    אין לך ולא תהיה לך לעולם תשובה על הטענות האלו, תבין המדע מבסיסו מעיקרו יכול רק לטעון לאיך לא ללמה.
    תראה קח כל מדע שתרצה למשל כמו מתימטיקה ותבדוק האם יש עובדה מוגמרת בבסיס אתה תמצא שאין יש רק הנחות ראשוניות (כמו שהסברתי בהודעה שציטטת) כי כך הדברים מתנהלים על פי חוקי הטבע השונים ומשם הדברים מתפתחים וניתן לחקור אך ללא ההנחה הראשונית לא תוכל לעולם לבנות מדע שלם! לעולם לא תוכל לחקור כי הרי אין לך יכולת לדעת מה היה לפני מציאת החוק הזה כלומר לא תוכל לדעת כיצד הדברים התנהלו קודם.
    תבין ליהדות יש את הלמה לכם יש את האיך וזה הולך טוב מאוד ביחד רק הבעיה היא שאם הולכים ביחד צריך קצת להאמין וזאת קצת בעיה בצד שלכם.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

חחחח אני הבנתי אותך עכשיו....אתה באמתבן אדם חכם אמיר, אבל אתה מחמיץ דבר אחד מאוד חשוב שהוצאת מהמשוואה.

אתה משתמש ב-The Gaps Theory . בעצם, כל מה שאתה לא מבין ולא יודע - המסקנה הראשונה היא אלוהים.

אבל, לא כמו הדת. המדע לא יודע להסביר הכל והוא מודה בזה. הוא מודה שהוא לא יודע אבל הוא גם יחקור עד שיגלה את התשובה. לעומת זאת הדת שלך 'לעולם' לא טועה ותמיד יודעת הכל.

עכשיו...מה יצר את חוקיי הפיזיקה? המפץ הגדול.

מה יצר את אותם חומצות אמינו? חוקיי הפיזיקה. וזה לא פשוט כמו שאתה חושב, המדענים לא פשוט אומרים"חוקי הפיזיקה עשו זאת!" יש לזה הסברים, אםתרצה אני אסביר לך. אבלאתה לא יכול לבוא ולהגיד "אין לכם תשובות!" כי בכלל לא חקרת ולא ניסית לגלות אם יש.

אז תגיד לי, אוקיי. אז חוקיי הפיזיקה באו מהמפץ הגדול. אבל מאיפה בא המפץ הגדול?

זהו....שהמדע לא יודע עדיין. אתם אומרים שזה אלוהים? אנחנו אומרים שזה היה חיזר בשם טד שיום אחד ניסה לחמם את הבירה שלו במיקרוגל וזה התפוצץ וכך נעשה המפץ הגדול. לכם יש את הטענות שלכם? לנו יש את שלנו.

אז בחיאת אמיר, אתה בן אדם חכם. אתה לא מבין משהו? אל תגיד ישר אלוהים עשה את זה. תפתח ספר, תחקור, תלמד! גאד דאמט תתעורר כל עוד אתה יכול. הזמן שלנו פה קצוב. ובמקום להנות אתה מתפלל לעצמך.

ויש עוד דבר שהייתי רוצה להעלות, בבקשה תסתכל:

דרך מעגל זה, אני יכול להוכיחאת הקוראן ואת הברית החדשה ובנוסף את התנך שלנו הברית הישנה. מה אתה אומר?
    נערך לאחרונה על ידי S.P.Q.R; 01-11-2010 בשעה 08:19.

One Shot - One Kill

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

מצטער אבל אתה לא יכול להוכיח כלום חוץ מתורת ישראל וזה וויבוח ישן שאין צורך לעורר אותו כי אני גם לא מייצג את אותן דתות אם בא לך לייצג אחת מהן אני לא אתנגד.
    אז הגענו למסקנה שהיה כח עליון לא משנה לי איך תקרא לו...
    טוב אז לאחר שהגענו למסקנה אנחנו יכולים להמשיך.
    בוא נשאל את השאלה הבאה למה אותו קוף פרהיסטורי פיתח דווקא את יכולת הדיבור וההבעה? (שממנה כמובן נובעים כל הכוחות של הסקת מסקנות יצירת דברים ועוד יכולות אחרות שעושות אותנו עדיפות בהרבה יותר משאר החיות) למה לא יכולות כמו זריזות כוח וכו'? למה דווקא המוח הוא זה שהתפתח בצורה כל כך מופלאה לעומת שאר האיברים? למה איבדנו את הכוח שיש לקוף? אתה בטח אומר הברירה הטיבעית אבל אני שואל מה הכריח את הברירה הטבעית לפתח דווקא את זה? ועוד כוח כזה שמשפיע על צומח חי ודומם? (אני לא צריך לספר לך על ניסויים בנושא כן? זה לא דבר חדש כבר) ויש עוד הרבה שאלות אך נניח לרגע שאתה יכול לענות על השאלות האלו ומה התשובה עליהן? אצלי התשובה היא פשוטה ויסודית לפי התורה השאלה היא מה התשובה לפי המדע?

ולא, המדע לא יכול לחקור דבר שלא ניתן למדידה ולכן המדע לעולם לא יחקור את ההתחלה אלא רק את ההווה לצערי ואמרתי לך כבר למה כי המדע הוא תמיד מתבסס ותמיד יתבסס על הנחות ראשוניות שבלעדיהן הוא לא יכול להמשיך והנחות אלו (שנקראות אקסיומות בפי המדענים) הן הבסיס להכל כי אז כבר דברים קיימים ולא צריך לשער מאיפה הם באו ולאן הם הולכים.
    קח לדוגמא את המתימטיקה כמה סוגי ספירות אתה מכיר? בכמה צורות אתה מכיר את הספרות? אתה מבין שברגע שאני משנה את בסיס הספירה אני משנה הרבה חוקים כמו HEX כמו BIN וכו' כי זה מדע ומדע תמיד אפשר לערער על האקסיומה הבסיסית שלו ובכך לשנות את כולו מקצה לקצה וכך כל התיאוריות המדעיות ברגע שחוק אחד לא מתנהג כרגיל ישר בודקים למה זה היה יוצא דופן ומתאימים את התיאוריה גם לאותו שינוי ואם זה מצריך שינוי גדול שיהפוך את כל התיאוריה מקצה לקצה יעשו זאת.
    תבין התורה היא לא כך התורה היא תואמת לכל מה שתמצא ולעולם לא תשתנה בדיוק כמו שספר תורה שנכתב לפני למעלה מאלף שנים תואם בצורה מדוייקת עד קוצו של יוד לספר תורה בן זמנינו (כולל אפילו תגין) כי אין שינויים ואסור שיהיה שינוי הכי קטן ותיקח את כל הפירסומים שהיו על צפנים שכתובים בתוך התורה אתה תבין שספר כזה שניתן לנו ע"י ה' (כך אנחנו מאמינים אתה יכול לערער מה שאתה רוצה אבל כמו שיום השואה בא להזכיר את יום השואה מאז שעמדנ להיות מדינה לנו יש את חג השבועות שנקבע על מתן התורה מזמן מתן תורה) ובצפנים האלו עם מרווחי אותיות מדוייקים אתה מוצא הכל וניסו את זה על ספרים אחרים ולא הצליחו למצוא כמעט כלום וגם כשהצליחו זה הגיע לכמות מזערית מאוד של אחדים בודדים לעומת אלפים בתורה.
    תבדוק אני לא מדבר באוויר ואם תרצה מקורות אביא אבל אני לא חושב שאצטרך אתה בטח כבר הכרת את זה ואם לא אני אציג לך.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

אמיר יא גבר אתה צריך להבין שהמדע יכול להסביר כל דבר, וחוקי הפיזיקה הידועים לנו לא ישתנו זה לאמשנה מה יקרה.

אם אני אקח כדור ואזרוק אותו מקומה עשירית, הוא יפול במהירות מסויימת לתוך נקודה מסויימת. זה נקרא כח הכבידה. אז הנה מצאנו חוק פיזיקה אחד. עכשיו רק צריך לבסס עוד חוקים ע"י מבחנים אחרים אתה מבין? החוקים האלה לא השתנו, יכול להיות שיגלו שיש להם תכונות אחרותעם הזמן שלא היינו מודעים לכך, אבל זה לא ישפיע על אותם תאוריות שתמבססות על אותו חוק. אתה מבין?

בנוגע לאבולוציה, במקרה היוםלמדתי בביה"ס על תהליכים אבולוציונים שקורים כל הזמן בתאים חד-תאים והם בעצם מתבססים על הברירה הטבעית. כאשר תא עובר מסביבה אחת לשניה, (וממש ראינו במיקרוסקופ !) כשהוא מתחלק, הצופן הגנטי שלו משתנה במעט כך שהוא מתאים אתעצמו לסביבה החדשה. בין אם הסביבה החדשה מכילה אחוזי PH שונים או טמפ' שונה מסביבתו הקודמת, וכך בעצם הוא מצליח לשרוד ולשפר אתהאחוזים שלו לשרוד ולהעביר הלאה את הגנום שלו!. לפי דעתי זה פשוט מדהים....

בעצם אתה שואל שאלה מאוד חכמה שמראה על צורך לשאולשאלות, אבל אנימבין שאתה קצת לא מבין בעניין האבולוציה לכן אתה גם לא יכול לענות על השאלות הללו. בעצםמה שקורה זה הברירה הטבעית נכון?עכשיו, אתה אומר בעצם, למה אין לנו יותר כח מאשר מוח? למה קיבלנו דווקא מוח? שאלה מעוד מעניינית עם תשובה מאוד מענינית.

לנו ולקופים יש אב קדמון משותף נכון? עכשיו, המיקרו-אורגניזמים(כפי שציינתימקודם על הניסוי מעבדה הקטן שלי) רוצים להתאים ת'עצמם לסביבה. סבבה? למההם 'רוצים' לעשות זאת? בשביל דבר אחד...להעביר את הגנום הלאה - ולשרוד!. עכשיו, איך הם מתאימים את עצמם? ע"י דבר הנקרא מוטציה. ב-90% מהמקרים המוטציה יוצאת חרא פשוט כמשמעו ורק גורמת לנזק, אתה יכול ללכת לבית-חולים כל יום ולראות כמה חרא גורםתהליך המוטציה(מפגרים, אוטיסטים וכו'...). אבל~~ כשהיא כן יוצאת נכון והיא כן יוצאת כמו שצריך(לוקח לה בין כמה מיליוני שנים לבין כמה מיליארדיי שנים לצאת נכון) אז~~ חל שינוי בצופן הגנטי, והחייה עצמה, יוצאת טיפה יותר מתאימה לסביבה.

נו?! אז איך כל זה מתקשר בעצם, אתה שואל את עצמך. אז בעצם האב קדמון שלנו "ביצע" ועבר ברירה טבעית (דרך מיליונים של שנים או מיליארדים- תזכרבמה שרשמתי מקודם) וכפי שאנו יודעים הוא התפתחלשני כיוונים, למה שני כיוונים? אל תשים את כל הביצים שלך בצלחת אחת... וכך נוצר שני עציי משפחה שונים חדשים ומשופרים מהאב הקדמון. אחד מהם התפתח להיות הקופים של היום והשני התפתח אליך. כמובן שעוד היו עשרות שלבים בדרך זה לא סתם ככה נולדבןאדם לקוף!.

הנה העץ המשפחתי שלך אמיר:
    ארדיפיתקוס רמידוס

אוסטרלופיתקוס אפרנסיס

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ofir/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-13.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ofir/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.png[/IMG]
    הומו הביליס

הומו ארגסטר

הומו פלורסיינסיס

ואלה הם רק חלק קטן במוך כל השרשרת. הנה העץ במלואו:
    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ofir/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-12.png[/IMG]

One Shot - One Kill

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

חחח אתה מצחיק (זה לא בזילזול חס ושלום שלא תתרגש לי כאן) אבל לענות על השאלות לא ענית וכבר עברתי את שלב האבולוציה אז בבקשה לחסוך ממני את השיעורים כי זה גוזל לי זמן יקר בכתיבת תגובות.
    אל תלך מסביב תענה על עצם השאלה אתה אומר הברירה הטיבעית אבל השאלה היא למה? הרי יכלנו להתמודד עם הסביבה טוב מאוד גם בלי לדבר לדוגמא למה אנחנו מתקשרים ברמה כזאת פלאית? למה הדיבור שלנו משפיע על צומח ודומם ברמה כזאת שאנחנו יכולים להרוג או לפגוע ולעומת זאת אין שום יצור בעולם שע"י דיבור יכול להשפיע כמונו! ואל תענה לי שוב הברירה הטבעית כי זה בדיוק כמו שאני אענה לך "נסתרות דרכי ה'" ואני לא עניתי לך תשובה כזאת מעולם! ולא רק אני לא נוצרי ואצלנו היהודים אין נסתרות דרכי ה' יש דבר כזה שנקרא חשבונות שמיים שאנחנו רק יכולים לשער את הסיבות אבל לא לקבוע אותם בהחלטיות וגם זה רק לאחר מעשה לא לפני.
    בקיצר אתה לא עונה אתה מסתובב מסביב תבין על הלמה אתה לא יכול לענות כי אתה חוזר שוב על הברירה הטבעית ולמה היא פועלת דווקא כך אתה לא עונה.
    אני שאלתי על דבר בסיסי כמו דיבור כמו הבעה, כמו למה דווקא המוח אצלנו? למה הברירה הטבעית השאירה את כולם בורים בעצם לעומתנו? למה הברירה הטבעית לא בחרה גם בחיות האחרות להגיע ליכולות כאלו? מה גרם דווקא לאותו קוף להתפתח ולכל השאר לא? במה הוא שונה? הרי אמרת שהקוף חולק DNA כמעט זהה למעט אחוז אחד שעושה את ההבדלים העצומים.
    זה לא קושר אותנו לקוף העניין הזה מהסיבה הפשוטה כי אז גם מרגרינה ופלסטיק הם אותו דבר ומפלסטיק אני יכול לעשות מרגרינה או ההיפך? לא נראה לי אז למה ביצור חי אתה כן טוען כך?
    בקיצר תשובות של למה אתה לא יכול לתת אתה יכול להגיד לי רק איך וגם על זה יש עוררין כי זה עדיין רק הנחה ראשונית שאני צריך להפריך וזהו.
    אז אני אפריך אותה שאולי אותו קוף פשוט נכחד ולא הפך להיות כלום עד כמה שלא יהיה דומה מבחינת ה DNA או התווי פנים, או שאולי זה היה גזע של בני אדם שהיה מעוות קצת בימי קדם למה ישר להניח שממנו האדם נוצר? הרי גם לפי תמציות ה DNA שהוציאו אין כאן הוכחה למוטציה יש כאן הוכחה של קוף שדומה מאוד או בן אדם שדומה לקוף אבל אין כאן הוכחה שדווקא זה שלב אבולוציוני.

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

אתה לקחת את הקונספט של ברירה טבעית בצורה לא נכונה.

הברירה הטבעית זהו רק הסבר "קל-דעת" של כמה תופעות שקורות בתאים שלך, זה לא ממש מושג!!!!

המיקרו אורגניזמים שבגוף שלך רוצים להיות בעליי כושר שרידה יותר טוב על מנת שיוכלו להעביראת הגנום שלהם הלאה.

עכשיו, איך שורדים יותר טוב? מתאימים את עצמם לסביבה נכון? ועכשיו אני אפנה אותך למה שכבר רשמתי מקודם:
    בנוגע לאבולוציה, במקרה היוםלמדתי בביה"ס על תהליכים אבולוציונים שקורים כל הזמן בתאים חד-תאים והם בעצם מתבססים על הברירה הטבעית. כאשר תא עובר מסביבה אחת לשניה, (וממש ראינו במיקרוסקופ !) כשהוא מתחלק, הצופן הגנטי שלו משתנה במעט כך שהוא מתאים אתעצמו לסביבה החדשה. בין אם הסביבה החדשה מכילה אחוזי PH שונים או טמפ' שונה מסביבתו הקודמת, וכך בעצם הוא מצליח לשרוד ולשפר אתהאחוזים שלו לשרוד ולהעביר הלאה את הגנום שלו!. לפי דעתי זה פשוט מדהים....

אתה אומר, למה אין עוד חיות שהתפתחו כמונו? כי הברירה הטבעית לא פועלת לפי מה שאתה כבן אדם מגדיר טוב. המיקרואורגניזמים בגופך ניסו לשרוד בצורה יותר טוב ולכן ניסו כמה שיטות ( רוב הפעמים השיטות האלה נכשלות ואתה רואה את זה אצל ילדים מפגרים או אוטיסטים) במקרה שלנו, המיקרו אורגניזמים ניסו להעלות את סיכויי השרידהשלהם בזה שיגדילו את נפח המוח. ואצל הקופים,הם ניסו יותר פיזית להתאים את עצמם לסביבתם.

ובקשר לטענת הדנ"א שלך? תאמין לי אניכבר נבחנתי עשרות פעמים על הנושא, אני מתמצא בו, אני מבין מאיפה שאלותיך נובעות אבל לצערי רק מחוסר ידע.

רוצה לראות משהו נורא מעניין? סירטוןלא ארוך של 4 דקות ( ואל תתיחס לכותרת) שמסביר טוב מאוד ובצורה מדויקת, למה האבולוציה כן נכונה. אל תגידלפני שתראה אותו, ברצינות זה משהומאוד חשוב להבנת האבולוציה.

http://www.youtube.com/user/thethink...13/dK3O6KYPmEw
    נערך לאחרונה על ידי S.P.Q.R; 02-11-2010 בשעה 15:58.

One Shot - One Kill

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ

בוא נגיד שיש צדק בדברייך לגבי ההתאמה של התאים שהם מוכיחים את האבולוציה ונגיד שהגנום שלנו בחר להגדיל את נפח המוח וכו' על מנת להגדיל את סיכויי השרידה לשיטתך. (אין קשר בין נפח המוח ליכולות וזאת שטות גמורה להניח את זה כנ"ל הפרשי כרומוזומים שאת זה הסרט שלך הוכיח טוב מאוד)
    אז איך מוסבר דחף האדם להרס עצמי? איך מוסברת יכולת הבחירה? איך מוסברת היצירתיות? הרי ליכולת השרידה לא נחוצים הדברים הללו, שלא נדבר שהם אפילו גורמים ההיפך מטבע הגנום לשיטתך!
    חוץ מזה אתה מראה לי גולגלות שלטענתך (ולטענת המדע הן של אדם מאותו הסוג) למה שאלו לא יוכלו להיות אנשים פשוט שונים? מה מחייב אותם להיות התפתחות של אותו סוג האדם? מה מחייב אותם בכלל להיות התפתחות? מי אמר שהם פשוט בני אדם כולל הקוף הפרהיסטורי שהוא מוצא האדם לשיטתך?
    הסרט שהבאת ישן ומוכר הוא עדיין לא הצליח להוכיח כלום חוץ מזה שהגנום לא זהה ושני הכרומוזומים פשוט התמזגו וכו' ונסיון ניתוח קשה שמכאן יש הוכחה, אבל למה שלא תהיה תשובה פשוטה שהם מעולם לא התמזגו? למה שלא תהיה התשובה שהאדם הוא יצור שונה עם DNA שונה עד כמה שהוא דומה לאותם יצורים שאתה רוצה להוכיח שהם האבות אבותייך?
    הוא החליט שיש יוצר אבל לא מתאים לו שהיוצר יהיה כאילו רמאי אבל מי אמר שיש פה רמאות? מי החליט שחייב להיות יצור קדום? אתם ישר מניחים שיש יצור קדום ולכן החלטתם שאם זה לא כך אז היוצר הוא רמאי? מי אמר לכם להניח זאת מלכתחילה?!
    נערך לאחרונה על ידי lemongrass; 08-11-2010 בשעה 09:34.

אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

"בוא נגיד שיש צדק בדברייך לגבי ההתאמה של התאים שהם מוכיחים את האבולוציה ונגיד שהגנום שלנו בחר להגדיל את נפח המוח וכו'"

הנה עוד משהו שאתה לא מבין, הגנום לא בחר להגדיל את נפח המוח. זה קרה בגלל מוטציה, אף אחד לא החליט ואין פה שום האנשה.

"אז איך מוסבר דחף האדם להרס עצמי? איך מוסברת יכולת הבחירה? איך מוסברת היצירתיות? הרי ליכולת השרידה לא נחוצים הדברים הללו, שלא נדבר שהם אפילו גורמים ההיפך מטבע הגנום לשיטתך!"

זה רק מראה כמה אתה לא מבין באבולוציה. מה שקרה זה רק שנפח המוח גדל, בזה שגדל, הוא פיתח יכולות אחרות, לא לדבר על זה שאתה משתמש רק ב-8% מכלל נפח המוח.

"מחייב אותם להיות התפתחות של אותו סוג האדם? מה מחייב אותם בכלל להיות התפתחות? מי אמר שהם פשוט בני אדם כולל הקוף הפרהיסטורי שהוא מוצא האדם לשיטתך?"

זה מחייב אותם להיות התפתחות בגלל שרואים שמין אחד חיי בתקופה 0-3 והיה לו נפח מוח200 סמק ואז פתאום בשנים 3-6 הוא נעלם והופיעו שלדים שונים שנפח מוחם היה 300 סמק. וככה הלאה והלאה עד היום, שנפח מוחינו הוא כ-1600 סמק.לא לדבר על זה שככל שעולים במורד הזמן כלפייהזמן שבו אנו חיים,מגלים יותר ויותר דברים דומים בדנ"א של היצור שנכחד בתהליך האבולוציה לביננו.

"הסרט שהבאת ישן ומוכר הוא עדיין לא הצליח להוכיח כלום חוץ מזה שהגנום לא זהה ושני הכרומוזומים פשוט התמזגו וכו' ונסיון ניתוח קשה שמכאן יש הוכחה, אבל למה שלא תהיה תשובה פשוטה שהם מעולם לא התמזגו? למה שלא תהיה התשובה שהאדם הוא יצור שונה עם DNA שונה עד כמה שהוא דומה לאותם יצורים שאתה רוצה להוכיח שהם האבות אבותייך? "

אף אחד לא רוצה להוכיח!! אנו רק רוצים לגלות איך הגענו הנה, זה שזה מתנגש עם התורה שלך זה כבר לא בעיה שלי. והסירטון מוכיח בדיוק, שהכרומוזום שנעלם בתהליך האבולוציוני (שבעצם קיים אצל הקופים של היום) לעולם לא נעלם, אלא רק התחבר עם כרומוזום אחר.

באמת מוזר שכל הכרומוזומים שלנו זהים, חוץ מכרומוזום אחד שהפלא ופלא גם הוא נמצא בין הכרומוזומים שלנו. באמת תעלומה גדולה, נכון אמיר?

אתה לא מבין דבר ולא חצי דבר בכל הדבר הנוגע לאבולוציה. אין לך זכות לפקפק בה לפניי שלמדת אותה, כמו שלי אין זכות לפקפק בתנ"ך כי הריי לעולם לא למדתי אותו.

אבולוציה היא נכונה, היא מוכחת, קיימים דברים דומים בדנ"א של כל יצוריי החיי, אנו יכולים בבירור לסרטט את התהליך האבולוציוני, של מי התפתך ממי. ובסופו של יום אמיר, אני עוד לא ראיתי הוכחה אחת שנוגדת את האבולוציה.

ומה גורם לך לחשוב שהמדענים שאתה כלכך ממהר להכפיש - לא חשבו על כל השאלות שאתה שואל? זה שאתה לא יודע את התשובה, לא אומר שהתשובה לא קיימת, אמיר. ואם תרצה שאני ילמד אותך על האבולוציה עד הפרטים הכי קטנים(ברמה של אוניברסיטה) אני יותר ממוכן לעזור לך להבין את כל הנוגע לאבולוציה.

One Shot - One Kill

משתמש באטרף
    שם פרטי
    cornor
    לייקים
    0
    נקודות
    50

תבין ליהדות יש את הלמה לכם יש את האיך וזה הולך טוב מאוד ביחד רק הבעיה היא שאם הולכים ביחד צריך קצת להאמין וזאת קצת בעיה בצד שלכם.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 01:33.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,769,305 | הודעות: 7,466,720 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect