קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. ה-100% הראשון שלי !!!!..תגובות
    על ידי Hot@Dog בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 30-11-2005, 12:38
  2. ה-100% ניק הראשון שלי
    על ידי mr.oren בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 24-11-2005, 20:09
  3. היום הראשון שלי במכון כושר...:)
    על ידי FreezeR בפורום כושר ופיתוח גוף
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 21-10-2005, 18:50
  4. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 07-09-2005, 18:22
נושא נעול
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 30

קניתי את הפאקט הראשון שלי - עמוד 2

משתמש באטרף האוואטר של Avi Rikan
    שם פרטי
    שרוליק
    לייקים
    666
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    אין דבר העומד בפני הרצון.

ציטוט נכתב במקור על ידי BIGMAN1234 צפיה בהודעה
    לא מאמין לך , אני בטוח שאתה ילד בן14-15 שלא יודע כלום מהחיים שלו , ולא נגע בחיים בסיגרייה..
    תוכיח לי אחרת (תיקח דף תרשום IATRAF , ותשים ליד הפאקט בזמן שאתה מעשן ליד סיגרייה ), תן סוףסוף הוכחה חותכת שאתה לא איזה ילד בן 15 שמשחק אותה "מגניב" בפורום.
    חושב כמוך...

אז קנית פאקט מה קרה ?
    אתה לא צריך לבוא ולספר,מה כבר יש להגיד לך ? "תהנה" ?
    תחשוב טוב טוב לפני שאתה הולך לעשן את כל זה.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    100

חח הומואים... אם הייתי משקר הייתי אומר שקניתי פאקט של דווידוף אדום... גם אם הייתי בן 14-15 (ואני בן 22), אתם חיים בסרט שאתם חושבים שילדים בני 14-15 לא מעשנים. אולי כדאי שתרגיעו קצת עם הירוק
    נערך לאחרונה על ידי kroen; 04-02-2011 בשעה 13:15.

במקום להתחמק תביא תהוכחה בלי תירוצים

אני לא מעשן .. לא אמתי אף פעם שאני מעשן ...

אני לא מאמין לך
    א. שאתה בן 22 - אף בן 22 לא מדבר ככה \ לא יתחיל לעשן ויגיד " פאק הפחדת אותי אני צריך סיגריה להירגע "
    ב. שאתה מעשן - אתה לא יודע בכלל נראלי מזה סיגרייה
    ג. אם אתה כן מעשן \ רק עושה פוזות בפורום - נטו לפוזה , אין שום סיבה אחרת .
    ד. תפסיק למכור חרא לכולם פה , אם אתה באמת בן 22 מעשן חודשיים ובטוח שאתה מכור - אתה בן אדם מוזר .
    עריכה :
    ה. לא מאמין שבן אדם בן 22 יקנה סיגריות (פאקט בשבילך ) - וילך להתלהב בפורום XD ....חחחחח

הוכחה הוא מתחמק מלהביא .. מה יותר מזה?

אני לא יריב איתך על זה - תעשה מה שאתה רוצה , לא כל כך אכפת לי .. אני פשוט פותח לך ולאנשים פה יותר תעייניים ..
    לא פעם ראשונה שאני רואה שאתה עושה דברים לפוזה - ועוד בפורום !!- עצוב ..

שבת שלום שיהיה לכולם =]

ד"א תפסיק לערוך כל הזמן הודעות כי אתה יוצא סתום בהודעה וקולט אחרי שעונים לך .. חחח תפסיק כבר ...
    נערך לאחרונה על ידי BIGMAN1234; 04-02-2011 בשעה 15:12.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

שמע אם אתה באמת בן 22 אתה פשוט ילד כאפות שמעשן בשביל פוזה

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    100

די לשחק אותה יפי נפש. ברור שהתחלתי בשביל פוזה. כולם מתחילים בשביל פוזה. בנאדם לא קם בבוקר ופתאום מחליט "הי, בא נתחיל לעשן". כולם מתחילים מפוזה נקודה. אבל אחרי 4 חודשי עישון זה כבר ממזמן לא פוזה (עובדה שאת רוב הסיגריות שלי אני מעשן לבד). עכשיו אני כבר די צריך את זה. אם אני לא מעשן שעה אני מרגיש תחושת ריקנות ורצון עז לעשן. אם אני מתעלם מהתחושה הזאת, שאגב מאוד דומה לרעב, יוצא שאני מתחיל לאכול חטיפים. וכמובן שזה לא עוזר. וכשאני באמת רעב עישון לא עוזר. רעב לסיגריה אפשר לספק רק עם סיגריה. רעב לאוכל אפשר לספק רק עם אוכל. אחד לא יספק את השני. אם יוצא שאני לא מעשן כמה שעות אני לגמרי יוצא מפוקוס ולא יכול להתרכז בכלום. אי אפשר להתרכז במשהו כשכל הזמן מנקרת לך במוח המחשבה "אני רוצה סיגריה אני רוצה סיגריה אני רוצה סיגריה".

ציטוט נכתב במקור על ידי kroen צפיה בהודעה
    די לשחק אותה יפי נפש. ברור שהתחלתי בשביל פוזה. כולם מתחילים בשביל פוזה. בנאדם לא קם בבוקר ופתאום מחליט "הי, בא נתחיל לעשן". כולם מתחילים מפוזה נקודה. אבל אחרי 4 חודשי עישון זה כבר ממזמן לא פוזה (עובדה שאת רוב הסיגריות שלי אני מעשן לבד). עכשיו אני כבר די צריך את זה. אם אני לא מעשן שעה אני מרגיש תחושת ריקנות ורצון עז לעשן. אם אני מתעלם מהתחושה הזאת, שאגב מאוד דומה לרעב, יוצא שאני מתחיל לאכול חטיפים. וכמובן שזה לא עוזר. וכשאני באמת רעב עישון לא עוזר. רעב לסיגריה אפשר לספק רק עם סיגריה. רעב לאוכל אפשר לספק רק עם אוכל. אחד לא יספק את השני. אם יוצא שאני לא מעשן כמה שעות אני לגמרי יוצא מפוקוס ולא יכול להתרכז בכלום. אי אפשר להתרכז במשהו כשכל הזמן מנקרת לך במוח המחשבה "אני רוצה סיגריה אני רוצה סיגריה אני רוצה סיגריה".

חחחח מצחיק שאתה מתחמק מכל ההוכחות שהבאתי למעלה ... בן 22 אתה לא .
    ילד אתה כן .
    בוא תסביר את ההוכחות .. עד היום רואים את הפוזה , אוו שזה פוזות רק בפורום - וזה עצוב חחחחחחחחח

אין אנשים כאלה הורגים אותי .. אשכרה מתלהב מהעשן ומרגיש COOLL גדול ובוגר עלק חחחחח

משתמש מתחיל האוואטר של vanser
    לייקים
    0
    נקודות
    0

מה אכפת לכם בן כמה הוא תנו לילד להתלהב בשקט
    ולנושא איזה מגניב אתה שקנית פאקט תהנה ממנו מה אתה רוצה מאיתנו

משתמש משקיע האוואטר של Reggae-Man
    לייקים
    11
    נקודות
    1

עלק פוזה הגיל של הפוזה זה גיל 13-16 ככה אתה בן 22 ואתה עוד בקטע של פוזות בקיצור רואים שאתה בן 12-13

משתמש מכור האוואטר של False
    שם פרטי
    False :)
    לייקים
    14
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    כיום זמינה, המחר זה לטובה, אבל של מי? אם לא אני, נישברתי שוב למטאפורות של ליבי...

מה אתה אומרר...?
    אני כבר מעשן שנה וחצי ואם אני לא מעשן כמה שעות הדבר היחיד שקורא זה שפשוט אני מרגיש שאני חייב ללעוס משהו , או כמו שאני "נושך"
    שיניים ומוזיז תעצמות בלסת..

ולידיעתך , הפוזה , זה לא הדבר היחיד בחיים , יש דברים שאנשים מתחילים לעשן ביגלל דברים מסויימים ..
    =-=-=-=
    הטקסט הזה יותר ענק מקטע תאטרון דרמתי
    =-=-=-=
    YouTube-MrFalseProd

תומך טכני
    לייקים
    72
    נקודות
    911

ציטוט נכתב במקור על ידי False צפיה בהודעה
    מה אתה אומרר...?
    אני כבר מעשן שנה וחצי ואם אני לא מעשן כמה שעות הדבר היחיד שקורא זה שפשוט אני מרגיש שאני חייב ללעוס משהו , או כמו שאני "נושך"
    שיניים ומוזיז תעצמות בלסת..

ולידיעתך , הפוזה , זה לא הדבר היחיד בחיים , יש דברים שאנשים מתחילים לעשן ביגלל דברים מסויימים ..
    חחחח נשבע לך שמעניין אותי עכשיו לשמוע על על עוד סיבות להתחיל לעשן
    נו אז איזה עוד דברים מסויימים יש?

משתמש מכור האוואטר של False
    שם פרטי
    False :)
    לייקים
    14
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    כיום זמינה, המחר זה לטובה, אבל של מי? אם לא אני, נישברתי שוב למטאפורות של ליבי...

ציטוט נכתב במקור על ידי avatar123 צפיה בהודעה
    חחחח נשבע לך שמעניין אותי עכשיו לשמוע על על עוד סיבות להתחיל לעשן
    נו אז איזה עוד דברים מסויימים יש?
    באמת , שפה הכנסת את האף עמוק מידי , אלה הסיבות שלי , ואם לא אמרתי לך למה סימן שחשבתי בהגיון
    אני לא מעוניין לפרט לך את קורות חיי בפורום..
    =-=-=-=
    הטקסט הזה יותר ענק מקטע תאטרון דרמתי
    =-=-=-=
    YouTube-MrFalseProd

עזבו , אני רוצה שהוא יענה על ההוכחות שהבאתי ולא יתחמק כמו עד עכשיו ..
    פוזה עלק

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    100

איזה הוכחות הבאת? אתה לא מבין שאף אחד לא מתייחס אליך כי אתה חי בסרט? איפה אתה חי שאתה חושב שבנאדם שאומר שהוא מעשן משקר? אפשר לחשוב טענתי שאני מסניף קוקאין... אפילו אם אתה בטוח 100% שאני בן 14-15 אתה הומו אם אתה לא מאמין שאני מעשן וזה לא מעניין אותי אז תזחול בחזרה לחור שלך

משתמש כבוד
    Maccabi FaNtic-Aatraf Lover
    האוואטר של xSellize
    לייקים
    1035
    נקודות
    4,574
    פוסטים בבלוג
    1
    משפט מחץ
    "ניצחון אוהב הכנה מוקדמת." "האמת נמדדת על פי התוצאות."

איזה הוכחות הבאת? אתה לא מבין שאף אחד לא מתייחס אליך כי אתה חי בסרט? איפה אתה חי שאתה חושב שבנאדם שאומר שהוא מעשן משקר? אפשר לחשוב טענתי שאני מסניף קוקאין... אפילו אם אתה בטוח 100% שאני בן 14-15 אתה הומו אם אתה לא מאמין שאני מעשן וזה לא מעניין אותי אז תזחול בחזרה לחור שלך
    טוב זהו זה, פה הגזמת.. אתה מתחיל לקלל שזה אגב מעשה ילדותי מתוך מגננה..
    הנושא ננעל אני אחליט אם יש צורך לנקוט צעדים נוספים.
    ראה את התגובה הזו כאזהרה בע"פ.

http://up353.siz.co.il/up3/twnmmtzu3exo.jpg

נושא נעול
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 21:09.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,078,316 | הודעות: 7,777,388 | משתמשים: 315,617 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect