קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [שאלה] אין סקס באח הגדול ישראל, נו באמת
    על ידי lemrac בפורום האח הגדול
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 18-10-2010, 10:43
  2. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 01-03-2007, 14:14
  3. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 24-12-2005, 04:05
  4. נו באמת...
    על ידי -=Gilos=- בפורום משוב
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07-09-2005, 19:42
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

10 פדיחות סקס שקרו באמת

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ
    שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)

ברירת מחדל 10 פדיחות סקס שקרו באמת

סקסולוגים מסבירים מה לעשות כשלא עומד לו, כשזה קטן מדי או כשקולות יוצאים לך מהמערכת.

1. מה, כבר נגמר?

"אני זוכרת את זה כאילו שזה היה אתמול", מספרת שירי, 30, מפיקה. "זו הייתה הפעם הראשונה שעמדתי לעשות את זה. הייתי בת 24, בחורה טובה, וגם הוא היה סוג של חנון שפגשתי בלימודים. התרגשתי מאוד. בעצם, שנינו התרגשנו נורא כי זו הייתה הפעם הראשונה שלנו, והתכוננו הרבה זמן לערב הזה. יצאנו לארוחה רומנטית, אפילו רקדנו לנו סלואו בטיילת של תל-אביב, ואז עלינו לחדר במלון שהזמנו מראש. נכנסנו לחדר והתחלנו להתנשק בלהט. לא עשיתי שתי פסיעות והוא פתאום התקפל וגמר.

הרגשתי כמו מטומטמת. אני יודעת שבדיעבד, זה היה צריך די להחמיא לי, אבל אחרי שאת מצפה לזה ומכינה את עצמך ומתרגשת, פתאום זה נגמר עוד לפני שהתחיל? הוא נורא-נורא התנצל וריחמתי עליו, אבל לא ניסינו שוב. הלכנו לישון בהרגשה מאוד מוזרה ולא נעימה. מזל שבבוקר הוא התעורר מוכן, ולמרות הכל, הצלחתי בסופו של דבר לאבד את בתולי".

גילה ברונר, מנהלת השירות הסקסולוגי, וד"ר גיל רביב, המנהל הרפואי במרכז לרפואה מינית "שיבא" תל-השומר: "אורגזמה זה לא הכל בחגיגה המינית. הכיף הוא כל החוויה כולה, ואם הוא גמר, אפשר להתחיל לעשות כיף. הוא יפנק אותך בדרך כלל פי עשרה מהרגיל, כי הוא מרגיש שהוא חייב, ואז את לא יוצאת מטומטמת אלא מורווחת".

עידן מיליצ'נט, סקסולוג: "זה קורה במשפחות הכי טובות, וזה לא נורא, מחר יהיה עוד אבוקדו. לא להיחפז למסקנות. אם זה קורה והרבה, יש מקום להעיר ברגישות ובעדינות, לא ממקום מאשים אלא ממקום של מצוקתך האישית, ואולי לפנות לייעוץ מקצועי".

2. קבלת קהל

לפני ששרית, מעצבת פנים בת 32, התחתנה, היא גרה בדירת שני חדרים בתל-אביב. "זה היה מקום מאוד צפוף", היא מספרת, "כולם שמעו מה הולך אצל כולם, והתריסים תמיד היו מוגפים. יום אחד חזרתי מאיזה פאב עם בחור מדהים. היינו שיכורים, נכנסנו הביתה וישר צנחנו על המיטה. לא זכרתי לסגור את החלונות ולילה שלם הזדיינו שוב ושוב כמו שפנים. אי אפשר להגדיר אותי כבחורה מאופקת מדי, וניתן לומר שנתתי דרור לתחושות שלי. הייתי כל כך חופשייה שהבחור אפילו שם את היד על הפה שלי מדי פעם. בבוקר הוא הלך ויותר לא שמעתי ממנו, אבל במשך כל השבוע שאחרי, כל פעם שהייתי מורידה את הזבל במדרגות ופוגשת איזה שכן, הייתי מקבלת מבטים רבי משמעות. יום אחד דפק אצלי בדלת שכן שצעיר ממני בשמונה שנים, והתחיל לדבר איתי על האוטו שלי ועל כל מיני שטויות. הזמנתי אותו לשתות משהו ואז הוא הודה שהסיבה האמיתית שהוא כאן היא שלפני שבוע הוא שמע אותי צועקת, והוא חייב, פשוט חייב לנסות.
    כמובן שנאלצתי להגשים את המשאלה שלו עוד באותו לילה".

ריקי רוזמן, פסיכותרפיסטית ומטפלת מינית מוסמכת: "ההתמודדות תלויה גם בשלב בו נמצאים היחסים. אפשר להגיד בעדינות: 'אני נהנה מכך שאת נהנית, אבל אני נבוך מהעוצמה שבה ההנאה שלך מתבטאת'. או, 'זה מוציא אותי מהריכוז'. כדאי גם לזכור שנשים רבות חוששות שהנאה 'שקטה מדי' תגרום לבני הזוג אכזבה, לכן הן 'מפתחות' ביטויים קולניים מכוונים. כדאי גם לזכור שקולניות יתר היא המשלימה של שקט גמור. יש נשים שעלולות לפרש בצורה שלילית את השקט שלו. במערכת יחסים טובה, צריך לאפשר לבן הזוג דרגות חופש לביטוי עצמי. לא הכל יכול להתנהל לפי מה שנראה לנו נכון".

עידן מיליצ'נט: "לא נעים, לא נורא - אלא אם כן אמא שלו בחדר השני. הביטוי הקולי הוא חלק מהביטוי שבהנאה בחיי המין. תוכל לבקש ממנה לנסות להנמיך את קולה, אבל לשתוק לחלוטין - לא בא בחשבון".

3. תנועת השחרור

מירה, 28, אמא במשרה מלאה: "זו אולי הפאדיחה הכי בנאלית בעולם, אבל פלוצים תוך כדי סקס הם משהו שחייבים לדבר עליו. למעשה, פלוצים הם בכלל פאדיחה, במיוחד אם את אשה. אצל גבר יש לפעמים תחושה שזה לגיטימי לפרוץ בצרור ריחני לאוויר או לתקוע איזה גרעפס רציני, יש תרבויות שזה אפילו נחשב אצלן לגברי, אבל בתור אשה את אמורה להתפוצץ בשקט. בסקס יש בעיה נוספת - נפיחות טבעיות שקשורות לוואגינה ולכמות האוויר שנשאבת בזמן האקט. אני מגבירה את הווליום של המוזיקה כדי להתגבר על הרעש, אם כי כשאת נמצאת עם בן זוג במערכת קבועה, זה פחות חשוב. מקסימום שניכם צוחקים על זה בצוותא. יש לי חברה שכל כך מפחדת שזה יקרה לה, שהיא ממש נמנעת מלקיים יחסי מין".

גילה ברונר: "גזים הם רק סימן של התרגשות, וזה קורה גם בנרתיק. כשהפין נכנס לנרתיק, הרבה פעמים נכנס אוויר, והשילוב שלו עם נוזלי ההתרגשות יוצרים הקצפה, שיוצרת קולות כמו חילוץ של פקק מבקבוק. אין ספק שזה טיפשי לא לקיים יחסי מין רק בגלל זה. לעניין הזה יש כמה טיפים: אם את יוצאת עם בן זוג חדש - שמרי על התזונה שלך. לא לאכול קטניות, כרוב וכרובית. לפני הסקס רצוי לעשות פעילות פיזית, כי היא מפעילה את המעיים. מבחינת הנרתיק - כדאי למצוא תנוחה שזה קורה בה פחות, למשל כשהאשה יושבת על הגבר".

4. אה, זה כבר בפנים?

"יש מין רושם מוטעה כזה בעולם שהגודל לא קובע. אני ממש רוצה להפריך את הטיפשות הזו", אומרת נחרצות דנה, דיילת בת 37. "הגודל בפירוש קובע, וגם הרוחב. אין לי ממש סבלנות לזין קטן או לזין דק. נכון, הגודל לא קובע עד כמה רצינית מערכת היחסים, אבל הוא בהחלט פקטור רציני בכל מה שקשור בהנאה. יש אנשים שאומרים שזה לא מה עושים בסקס אלא עם מי עושים אותו. באופן אישי, גבר שמוריד את התחתונים ואני מגלה שאני צריכה זכוכית מגדלת, מעליב אותי. זו הפאדיחה הכי זוועתית שיכולה לקרות לי אי פעם. חבל שאי אפשר לשאול גבר מיד על ההתחלה אם יש לו זין קטן או גדול. זה יכול לחסוך לי הרבה זמן".

עידן מיליצ'נט: "אחת הפגיעות הקשות ביותר היא להגיד לבחור שיש לו זין קטן. זה לא חד משמעי, וגם אם תגידי, אז מה? מה הוא יעשה? יקנה חדש, גדול יותר? יפה שתיקה לחכמות. כמטפל, אני לא מכיר הרבה מקרים כאלו".

5. שעירה, לעזאזל

מספרת שימרית, בת 22: "יש לי מדד אישי לשאלה האם יהיה סקס מאוחר יותר בערב או לא. אם אני יוצאת לפגישה בלי להוריד קודם שערות, אין מצב לסקס. אם אני יוצאת לפגישה ומורידה שערות קודם, זה לא אומר שניכנס למיטה בערב, אבל האופציה קיימת מבחינתי. פעם עבדתי באיזה מקום עם מישהו שהייתי דלוקה עליו, אבל לא העזתי להתחיל איתו. לילה אחד הוא פתאום התקשר אלי וביקש להביא לי כמה מסמכים נורא דחופים לעבודה מחר. פתחתי לו את הדלת בטי-שירט וכפכפים, מעוכה כולי, ותוך חמש דקות כבר התנשקנו בלהט. הגוף שלי הגיב אליו כמו רובוט, פשוט לא הייתה לי שליטה, הוא כל כך משך אותי שלא חשבתי על כלום. אחרי כמה דקות הורדנו בגדים ואז קלטתי שלא הורדתי שיער - לא מהרגליים, לא מבית השחי ולא בפס של הביקיני. לו לא היה אכפת, אבל אני כמעט מתתי מבושה. זה בהחלט גרם לסקס להיות פחות טוב מבחינתי, כי לא הצלחתי להשתחרר מהתחושה שהוא נגעל מזה".

ריקי רוזמן: "באופן כללי ניתן לאמר שאנחנו הרבה יותר מודעים ורגישים לפרטים הקטנים של עצמנו מאשר אחרים הנמצאים עמנו במגע. כאשר נכנסים לסיטואציה מינית בלהט, הראש פחות עסוק בפרטים הקטנים. זה נכון גם לגבי בן הזוג, שמרוכז בריגוש המיני ולא בפרטי התחזוקה הגופנית שלך. יחד עם זאת, זו הזדמנות לסקס באורות מעומעמים".

גילה ברונר: "אצל אחת זה יכול להיות שיער, ואצל השנייה זה יכול להיות משהו אחר. העניין המשותף הוא שמשהו אחר מטריד תוך כדי האקט. אפשר להעלות את הנושא על פני השטח על ידי הומור, למשל להגיד 'היום אני מציעה לך סקס קוצני, כזה סקס עוד לא עשית'. טכניקה שנייה היא טכניקה שאני מציעה לכל האנשים להתאמן בה בקשר לסקס. כמעט תמיד משהו מטריד אותך כשאת מגיעה ליחסי מין. זה יכול להיות הכלים בכיור, זה יכול להיות הילדים, החותנת או הצ'ק של המשכורת. מה שצריך זה אימון בלהתעלם, פשוט לשים את זה בצד. זה עובד".

6. תזכיר לי איך קוראים לך?

"יש מלא סיפורים על בחורים שנוקבים בשם של החברה הקודמת שלהם באמצע הסקס, וזה עוד קורה להם לרוב ממש לפני שהם גומרים", אומרת אורית, בת 24. "לי זה קרה מהצד השני, וגם זה לא היה נעים במיוחד. קניתי פעם מערכת סטריאו חדשה, ואיזה בחור שעבד בחנות עזר לי להרכיב אותה אצלי בבית. הוא היה עולה חדש מאודסה, בלונדיני חתיך כזה, וקרה מה שקרה. כל הסקס אני צועקת לו, 'הו, ליאוניד, הו, ליאוניד', והוא כל הזמן מתקן אותי: 'לא קוראים לי ליאוניד, אני ולדימיר', אבל שום דבר לא עזר. נתקע לי ליאוניד במוח. כל הזמן שהיינו במיטה השתדלתי נורא לא לנקוב באף שם, אבל לפני שגמרתי יצא לי 'ליאוניד' ארוך כזה, והוא פשוט קם מהמיטה והלך הביתה".

עידן מיליצ'נט: "התנצלות ואמירת סליחה היא לא מילה גסה. זה לא סוף העולם, זה קורה לכולנו. אפשר לעבור הלאה, כל עוד זה לא שמו של החבר הכי טוב שלו".

ריקי רוזמן: "רוב הילדים מכירים את התופעה של ההורים שמתבלבלים בשמות שלהם. זה לא הזמן לתקן. התעלמי, וחזרי לשם הנכון. זה הזמן לקצת הומור עצמי".

7. דם על הידיים

"לקבל מחזור באמצע סקס זו בעיה, במיוחד אם הגבר שאיתך הוא אחד כזה שנגעל מזה", אומרת ציפי, בת 25. "לפני כמה שנים הכרתי בחור מדהים. אנגלי שכל הזמן הסתובב ברחבי העולם. יום אחד החלטתי להפתיע אותו בטורקיה וקניתי כרטיס טיסה ללילה אחד כדי לחגוג איתו את יום ההולדת שלו. כשהגעתי הוא נורא שמח לראות אותי. היה לנו רק לילה אחד לבלות ביחד, אז מובן שניצלנו אותו כמו שצריך. תוך כדי האקט הוא מפסיק פתאום ושואל אותי אם אני במחזור. הייתי בשוק, פשוט קיבלתי מחזור תוך כדי. הוא רץ מיד לשטוף את עצמו, ואני רציתי למות מבושה. לחבר הנוכחי שלי זה דווקא בכלל לא מפריע. להפך, הוא הרבה יותר חם עלי כשיש לי מחזור".

גילה ברונר: "יש אנשים שנגעלים מהדימום של המחזור, ויש כאלו שלא. אם זה קורה באמצע, אפשר להעביר את יחסי המין למקלחת. חשוב שאנשים יידעו שהדימום של הווסת מאוד נקי, ומעבר לגישה הדתית, שרואה בו משהו מלוכלך וטמא - אין שום בעיה לקיים יחסי מין בזמן הווסת. מי שרוצה להבטיח לעצמו שזה לא יקרה לו בחיים, חייב להתלבש ליחסי המין, ובמילים אחרות - שיבוא עם קונדום".

8. טעות במספר

"אני בטוחה שכל בחורה התנסתה כבר באפשרויות הנפלאות של הודעות כתובות בסלולרי", אומרת גילת, 41. "אפשר לשבת במשרד ולקבל הודעות זימה מהחבר או מהמאהב, וזה מאוד אינטימי וממכר. יש לי בסטוק מערכות יחסים טקסטואליות ארוכות שהתחילו בכתב ונפלו בכתב. יש גברים שזה מדליק אותם בצורה שלא תיאמן. לפני שנה עזבתי סוף-סוף מערכת יחסים עם גבר נשוי שמאוד אהבתי, אבל שהתעלל בי שנים. לקח לי המון זמן לשכנע אותו שהוא הפסיק להיות חלק מחיי ושהתגברתי עליו. הוא היה בטוח שאני מצותתת לו ושאני מטרידה אותו, ואיים עלי אפילו בפנייה למשטרה. כמובן שזו לא הייתי אני, אלא מישהי אחרת שגם איתה הוא בגד באשתו".

"לפני חודש הכרתי גבר חדש, ונכנסתי לתוך מערכת יחסים טקסטואלית סוערת ואירוטית. זה היה המשחק המקדים שלנו. כל היום היינו שולחים אחד לשני הודעות כתובות, ואז בערב מזדיינים בלי מילים. מספר הטלפון שלו היה דומה מאוד לטלפון של האקס הנשוי. יום אחד, באמצע ארוחת צהריים, כתבתי לו משהו כמו 'אני רוצה להרגיש את הזין שלך עמוק-עמוק בתוכי', ושלחתי בטעות לאקס. מה שעוד יותר גרוע הוא שאת ההודעה הזו קיבלה אשתו, שהתחילה מאז לעקוב אחרי ההודעות שלו. זו הייתה הפאדיחה הכי גדולה של החיים שלי".

גילה ברונר: "כל עוד זו לא הדרך היחידה, לנהל סקס טקסטואלי במקום להתמקד ביחסים עם אנשים, זה בסדר, אבל אם זה הופך להיות הדבר העיקרי - זו כבר בעיה. מי שכל עולמו המיני הוא דרך אס-אם-אסים מאבד הזדמנות ליחסים אמיתיים, וכמובן חשוף מאוד לטעויות מביכות".

9. נופל ולא קם

"הדבר הכי מעליב שיכול לקרות לאשה בסקס, הוא שלגבר לא עומד", מכריזה הדר, בת 33. "אין משהו יותר מעצבן מזה. טוב, אולי כשהגבר לא מצליח לגמור, אבל כשאת רוצה מישהו ואין תגובה בצד השני, זה נורא. אחרי שקרה לי פעם דבר כזה, הרגשתי מושפלת ולא מושכת במשך חודשים. בסרטים את תמיד אמורה לומר משהו מנחם כמו, 'לא נורא, זה קורה לכולם', או משהו טיפשי מעין זה, אבל האמת היא שכשגבר מנסה לשכב איתך ולא מצליח לו, שום דבר שתאמרי באמת לא יעזור. כשזה קרה לי, זו גם הייתה הפתעה לא נורמלית. זה היה מישהו שמאוד רצה אותי וחיזר אחרי המון זמן, וכשנכנסנו למיטה הוא פשוט לא הצליח לבצע. אחריו פצחתי במסע של זיונים שנמשך שנה בערך, רק כדי להוכיח לעצמי שאני עדיין מושכת. אני משערת שכשזה קורה לך עם הבעל, אין לך ברירה אלא להמשיך ולנסות שוב, אבל זה מה שיפה כשאת רווקה. אם לא עומד לו, את תמיד יכולה לקבל את הגבר הבא".

גילה ברונר וד"ר גיל רביב: "גבר צעיר שלא עומד לו - ברוב המקרים, אם אין בעיה רפואית, זה מראה שאכפת לו ממך. הרבה גברים מתפקדים בסדר כשהם שוכבים עם אשה שלא ממש מעניין אותם ההמשך איתה, ודווקא עם מישהי שמאוד חשובה להם הם לחוצים יותר, וזה מדד לזה שהבחור יותר מחובר לרגשות שלו. נכון, זה לא נעים. אז מה, יהיה בפעם אחרת. יש היום כל כך הרבה פתרונות לבעיות זקפה, שאין כמעט מצב שאנחנו לא יכולים לתקן את זה. אפשרות ראשונה: לחפף וללכת הלאה. אפשרות שנייה: ללכת לאבחון רפואי סקסולוגי, ולטפל בבעיה".

ריקי רוזמן: "זה לא בגללך. את מושכת, סקסית ומינית. לא עומד לו מסיבות שקשורות בו. אל תקחי את זה אישית, זה קורה. הגיבי ב'לא נורא, זה קורה', ועברי לסדר היום. בפעם הבאה נסי שלא להגיע ליחסי מין מהר ומיד. אם זה קורה הרבה - דברי איתו, היי שם בשבילו. זה קשה לו כשזה רך לו".

10. להירדם בשמירה

ברוריה: "הייתי חיילת, והכרתי בחור דרך אחי התאום. התאהבתי בו מיד, על המקום. היינו נפגשים בסופי שבוע, ולא יוצאים מהמיטה. פעם אחת הוא הגיע מאוד מאוחר ביום שישי, ותוך כדי הסקס אני קולטת שהבחור פשוט נרדם, ואפילו נוחר! חשבתי בהתחלה שהרגתי אותו, שהוא מת, אבל מסתבר שהוא לא. הייתי בהלם מוחלט וטוטאלי. לזכותו אפשר לומר שהוא היה קרבי, והיה להם תרגיל מאוד קשה באותו היום".

עידן מיליצ'נט: "אם את בבית שלו, ואתם ממש בתחילת קשר, קומי בשקט - הנימוס הפולני מחייב - צאי לדרכך, ואין צורך בפתק. חבל על האנרגיות. אם אתם בקשר ממושך, אז ההבלגה היא תכונה נעלה המתאימה לפאדיחה הזו".

הפוסט באדיבות מגזין "את" (אז הקרדיט לא לי...)

2. קישורים ממומנים

משתמש כבוד
    לייקים
    469
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    אני חי מסוואל לסוואל , מהתקפה להתקפה , מגל לגל כשאין גלים אני כמו מת כשהים עולה אני קם לתחיה

ח נחמד, יש כמה הזויים...כמו הזה שנרדם
    The Pod

משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
    שם פרטי
    Dror
    לייקים
    119
    נקודות
    33,663
    פוסטים בבלוג
    2
    משפט מחץ
    אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה

אוי גדול, אפשר רק לקרוא את זה וללמוד מהטעויות שלהם

משתמש מתחיל
    לייקים
    3
    נקודות
    50

חחחחחח לי יצא להרדם ....

משתמש כבוד כוסון
    שם פרטי
    מיכאל
    לייקים
    57
    נקודות
    2,270

חח אני חושב שהוא נרדם בגלל שהוא היה זה ששכב על הגב.תמיד החרא הזה מכבה אותי

מורחקים
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    644
    נקודות
    558
    פוסטים בבלוג
    3

חחחחחחחחח זה פשוט ענק,
    ומה שהכי יפה פה זה הקטע המלמד, בהחלט אפשר להבין וללמוד המון.

ד"א,אני אישית, לפעמים כשאני ממש עייף והחברה מאוד רוצה... אני פשוט קורע את עצמי לא להירדם, זה נראה לי מעליב מאוד...

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי ישראל צפיה בהודעה
    חחחחחחחחח זה פשוט ענק,
    ומה שהכי יפה פה זה הקטע המלמד, בהחלט אפשר להבין וללמוד המון.

ד"א,אני אישית, לפעמים כשאני ממש עייף והחברה מאוד רוצה... אני פשוט קורע את עצמי לא להירדם, זה נראה לי מעליב מאוד...

בגלל שיש לזה קטע מלמד, החלטתי שיהיה נכון לפרסום אותו כאן בפורום.

בנוגע לזה שאתה קורע את עצמך כי זה נראה לך מעליב, אני מעדיפה שהפרטנר שלי יכפר על העייפות שלו בפעם אחרת, ובמלאו כוחותיו.

מורחקים
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    644
    נקודות
    558
    פוסטים בבלוג
    3

ציטוט נכתב במקור על ידי _AnGi_ צפיה בהודעה
    בגלל שיש לזה קטע מלמד, החלטתי שיהיה נכון לפרסום אותו כאן בפורום.

בנוגע לזה שאתה קורע את עצמך כי זה נראה לך מעליב, אני מעדיפה שהפרטנר שלי יכפר על העייפות שלו בפעם אחרת, ובמלאו כוחותיו.
    יש משהו במה שאת אומרת,
    אבל תחשבי איך היית מרגישה אם את מחכה לחבר שלך אצלו בבית, וכשהוא מגיע, וכולך חרמנית, הוא אומר לך:
    "לא, אני עייף עכשיו"
    אז אם זה בא מצידך זה הכי טוב, אבל מצידי נשמע לי מעליב כפליים...

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי ישראל צפיה בהודעה
    יש משהו במה שאת אומרת,
    אבל תחשבי איך היית מרגישה אם את מחכה לחבר שלך אצלו בבית, וכשהוא מגיע, וכולך חרמנית, הוא אומר לך:
    "לא, אני עייף עכשיו"
    אז אם זה בא מצידך זה הכי טוב, אבל מצידי נשמע לי מעליב כפליים...
    אני הייתי נעלבת עם באצמע האקט הייתי מגלה שהוא עייף ולא יכול להשקיע את המאמץ עליו אני רגילה...

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    אסתי
    לייקים
    2
    נקודות
    0

חחחח איזה הזויי

משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
    שם פרטי
    שפיץ
    לייקים
    35
    נקודות
    1,483

חחח מודה גם אני פעם אחת נרדמתי מזל שהעירו אותי חחחחחחח

מעצב גראפי לכל מטרה.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 16:37.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect