קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. (בעיה)חשש להשפכה מוקדמת
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 19-08-2006, 12:00
  2. חשש-יהיה לי השפכה מוקדמת?
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 30-05-2006, 11:32
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אהבה מוקדמת -טעות מוקדמת!

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ברירת מחדל אהבה מוקדמת -טעות מוקדמת!

יש אצלי ילדה בכיתה שהתחלתי לדבר איתה ויש לנו אחלה של שיחות קיבלתי פלאפון ויש בנינו צחוקים והכל טוב. עכשיו אני בתיכון עלינו לכיתה חדשה ככה ששהכל התערבב ואני קיבלתי כיתה של חננות שאני נתפסתי שמה כילד המגניב ( זה נשמע ילדד כאפות אבל כאילו ילד כאפות מבקשים ממני פלאפון בשביל לדבר איתי ) ואני עושה צחוקים וככה התחלתי לדבר איתה. מחר אני נפגש איתה בשעתיים חלון וגיליתי שאני פיתחתי אליה רגשות ממש אני רוצה להיות איתה שהיא תהיה שלי! ואני יודע שזו טעות כי מי אמר שהיא רוצה אותי בכלל. אבל בתאכלס יש בנינו אחלה של חיבור וזה לא שיש עליה תחרות ענקית והיא לא בחברה שלנו ככה שאם נהיה ביחד הכל מושלם!
    עכשיו אני נראה לי מצטייר בפניה כידיד (אני חושב כי פוקר פייס מטורף אי אפשר לקלוט עליה כלום!) ולא מעבר ואני רוצה לדעת מה אני עושה אם זה ואיך אני מתחיל להראות לה שיש לי כוונות אחרות חוץ מלשבת איתה איפה שהוא...?

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם האוואטר של .Mojo
    לייקים
    91
    נקודות
    75
    משפט מחץ
    Be yourself.

לקרוא:
    א. כאן
    ב. כאן

הכל כתוב שם, גם אם אתה לא רוצה להיות פיקאפר, זה חומר שיעזור לך.
    נערך לאחרונה על ידי .Mojo; 07-09-2011 בשעה 22:11.
    .Imagine a VERY HOT HALF NAKED GIRL, right... here

משתמש מכור האוואטר של Dins8
    לייקים
    258
    נקודות
    108

ציטוט נכתב במקור על ידי yastyel צפיה בהודעה
    יש אצלי ילדה בכיתה שהתחלתי לדבר איתה ויש לנו אחלה של שיחות קיבלתי פלאפון ויש בנינו צחוקים והכל טוב. עכשיו אני בתיכון עלינו לכיתה חדשה ככה ששהכל התערבב ואני קיבלתי כיתה של חננות שאני נתפסתי שמה כילד המגניב ( זה נשמע ילדד כאפות אבל כאילו ילד כאפות מבקשים ממני פלאפון בשביל לדבר איתי ) ואני עושה צחוקים וככה התחלתי לדבר איתה. מחר אני נפגש איתה בשעתיים חלון וגיליתי שאני פיתחתי אליה רגשות ממש אני רוצה להיות איתה שהיא תהיה שלי! ואני יודע שזו טעות כי מי אמר שהיא רוצה אותי בכלל. אבל בתאכלס יש בנינו אחלה של חיבור וזה לא שיש עליה תחרות ענקית והיא לא בחברה שלנו ככה שאם נהיה ביחד הכל מושלם!
    עכשיו אני נראה לי מצטייר בפניה כידיד (אני חושב כי פוקר פייס מטורף אי אפשר לקלוט עליה כלום!) ולא מעבר ואני רוצה לדעת מה אני עושה אם זה ואיך אני מתחיל להראות לה שיש לי כוונות אחרות חוץ מלשבת איתה איפה שהוא...?
    נסה כמה שפחות לפתח רגשות , בייחוד בשלב הראשון..
    אני רואה את זה על חבר , שכולה דיבר עם מישהי שנראית טיפה מעל הממוצע , והוא כבר בטוח שהוא מאוהב בה , ומתכנן ממש רחוק.

ברגע שאין לך עדיין מה להחזיק , אל תבנה מגדלים.
    וכשאני אומר "מה להחזיק" התכוונתי - כשאתם באמת בקשר חזק , מיני , כשיש לך כבר משהו להתבסס עליו.
    כשאתה כבר יודע מה הכוונות שלה.

עד אז , נסה - בשביל עצמך - לא להגדיר אותה כאחת שאתה אוהב. לא לפתח ציפיות. לא לפתח אשליות.
    ברגע שהגדרת אותה , אפילו בשביל עצמך בראש כמישהי שהתאהבת בה , כבר אין דרך חזרה.
    במצב כזה , אתה אוטומטית מנסה להרשים , לרצות , להוביל את הדברים למקום שדמיינת , כשבפועל - אתה מאוד רחוק משם.

ברגע שדמיינת מישהי שסך הכל דיברת איתה כבר במיטה שלך , אתה רץ מאוד מאוד רחוק , מאבד כיוון והכל מתחרבש.
    הייתי פה.

משתמש מתקדם האוואטר של StreetLight
    לייקים
    106
    נקודות
    50

יש לי אחד במיוחד בשביל זה
    ציטוט נכתב במקור על ידי StreetLight צפיה בהודעה
    יש לי ידידה ואני פשוט ממש אוהב אותה.. יש לי מקרה מיוחד, אה לא מבינים זה שונה אצלנו והיא מיוחד ו

כתבתי את הנושא הזה בשביל שאוכל להעתיק את הלינק ולהדביק על ה 10 שרשורים האלו פה שבא לי לענות בדיוק את אותו הדבר

זה לא מקרה מיוחד, אם תשימו לב המקום מלא בשרשורים (רובם אנונימים) על בנים עם בנות "מיוחדות", שאתם חולים להם על התחת מבלי לעשות שום דבר

זאת -לא בעייה מיוחדת- תעוררו ותסתכלו סביבכם, אתם תקועים במצב שבו תקועים מליוני בנים בכל העולם, תנו לעצמכם כאפה ותתעוררו

היא לא מיוחדת, אתם לא מיוחדים, המקרה לא מיוחד, וההרגשות שלכם לא מיוחדים, חבל לי להגיד, אבל אתה סתם עוד בן שדלוק על מישהי אין לו את הביצים לעשות עם זה משהו

ואני הייתי במצב הזה, מזמממממן, והייתי בו הרבהה זמן, והיתי בטוח שאף אחד לא מבין אותי

הבעייה לכם היא שאתם לא יוזמים שום דבר מיני, אתם מפחדים לאבד אתה הידידות ואת ההרגשה הנחמדה שיש לכם, וככה אף פעם לא תגיעו למקום מיני איתה

ואני אחזור שוב מליון פעם אתם רוצים קשר רומנטי, זה חד משמעית קשר מיני, היא לא תתאהב בבחור שלא רוצה אותה מינית, לא משנה מה תגידו לעצמכם (יותר נכון מישהו שרוצה אותה ועושה עם הרצון הזה משהו)

ואתם לא יכולים לאהוב אותה בסוד כל הזמן, לא יעזור שום דבר באיזשהו שלב אתם חייבים להראות איכשהו את הרוצונות שלכם כלפייה, אם זה בזה שפשפוט תגידו לה "אני אוהב אוך" (לא מומלץ), אם זה בזה שפשוט תנסו לנשק אותה, או בזה שתבוא ותזמינו אוה לצאת
    אין פה קיצורי דרך, אם לא תיזמו, אף אחד לא יזום, ואם לא תיזמו אין מצב שתהיו בקשר רומנטי, אתם לא יכולים לרקוד מסביב למצב (ולבחורה) מבלי לעשות משהו, להגיד לכם את האמת זה די פתאטי. אתם לא מוכנים לעשות שום דבר עם האהבה הזאת שלכם... למה נראה לכם היא תחכה לכם אם אתם לא עושים כלום, אם היא נראת טוב וחמודה, ובאמת כל כך מדהימה כמו שאתם מספרים עליה, יבוא גבר אחר שכן יעשה איזשהו צעד, והיא תלך איתו, חד- משמעית, היא לא תחכה לכם!!! ולמה שתחכה לכם באמת...

זה לא בדיוק טיפ זה יותר כאפת התעוררות
    נערך לאחרונה על ידי StreetLight; 09-09-2011 בשעה 14:07.
    Basic principles: no woman wakes up saying, "God, I hope I don't get swept off my feet today!" Now, she might say, "This is a really bad time for me," or something like, "I just need some space," or my personal favorite, "I'm really into my career right now." You believe that? Neither does she. You know why? Because she's lying to you, that's why. You understand me? Lying! It's not a bad time for her. She doesn't need any space. And she may be into her career, but what she's really saying is, "Uh, get away from me now," or possibly, "Try harder, stupid."

Hitch

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 04:22.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,375 | הודעות: 8,051,984 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect