קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. פרייד- ProToType vs Barsucas (אני חדש בתחום המשחק הוא WOLF TEAM)
    על ידי DeadByApril בפורום משחקי רשת כללי
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 05-08-2010, 14:42
  2. [חתימה] חדש בתחום,David Villa
    על ידי maormaormaor23 בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 19-07-2010, 14:28
  3. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 14-07-2010, 21:23
  4. [חתימה]אני דיי חדש בתחום הבל קבלו חתימה....
    על ידי ioneccc בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05-10-2008, 06:18
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

חדש בתחום ומעוניין להתפתח.

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ברירת מחדל חדש בתחום ומעוניין להתפתח.

שלום,
    אני חדש בתחום של הבורסה ושוק ההון, אבל כבר הספקתי לקרוא ספר שנקרא "בורסה ושוק ההון" שנראה כמו חוברת שכזאת.
    למדתי ושיננתי מספר רב של מושגים בתחום הבורסה, אבל הגיע לסוף הספר ונשארתי עם המון שאלות וסימן שאלה ענק מעל לראש שלי.

אני לא יודע מאיפה אני יכול להמשיך ללמוד על הבורסה בצורה יותר מעשית, להבין מה אני רואה בגרפים ולנסות לקלוט מה בעצם קורא במסחר יומי. אני מתכוון שכשאני מסתכל על גרפים וכל מיני תמונות של מסחר בבורסה, תמונות שאמורות להסביר לי קצת על הבורסה, אני נורא מבולבל ואין לי מושג איך לעבד את זה במח. אני לא מבין על מה אני מסתכל.

ניסיתי להוריד את התוכנה GT Laser כי חשבתי שאני יוכל קצת להבין יותר..אבל נתקלתי במסך של ה-Login שמבקש ססמא, ואין לי.

אני אשמח אם מישהו יוכל קצת להסביר לי יותר בפירוט איך הבורסה עובדת ואם יש תוכנה וירטואלית שממש אפשר לסחור במניות וירטואליות כדי לראות איך זה נראה, זה יכול מאד לעזור.

אני בן 20, זאת אומרת שאני חייל כרגע ואין ברשותי סכומים של כסף שאני יכול להתחיל להשקיע, אין לי מספיק כדי להתחיל לסחור בבורסה ולא כדי לקחת קורסים אמיתיים כדי להתחיל ללמוד.
    בקיצור, אני אשמח לקבל ייעוץ. תודה מראש

2. קישורים ממומנים

שלום RODNEY,
    שמח לראות שהצטרפת אלינו לפורום,

כמה דברים:
    1. לגביי GT LASER - שלח בקשה במייל לקבלת שם וסיסמא, וכך תיהיה לך תוכנה גם לראות את המניות בזמן אמת וגם תוכל ללמוד את התוכנה כמו ביצוע פעולות של קניה ומכירה , תוכל לעקוב אחר ה LEVEL 2 ו ה TIME AND SALE (אתה תקבל פרטים של דמו, כסף מדומה, כך שאין צורך להפקיד כסף). זה המייל אליו תשלח את הבקשה - sales@simpletrade.co.il

2. זה טוב מאוד שהתחלת לקרוא וללמוד, אסור לסחור/השקיע בבורסה בלי ללמוד את הנושא לעומקו! כל דרך אחרת תיהיה
    בגדר קזינו!!!

3. אתה מוזמן לקרוא עוד על הבורסה בלינק הזה: http://www.simpletrade.co.il/?CategoryID=214, כל יום ראשון
    מתפרסם שם מאמר חדש.

4. כמובן שתחליט ישנם קורסים לכל הרמות - מתחילים/UPGRADE/מתקדמים/פרטי - http://www.simpletrade.co.il/

5. תרגיש חופשי לשאול כל שאלה בנוגע לכלכלה / בורסה, אשמח לעזור.

בהצלחה!
    נערך לאחרונה על ידי Simple Trade; 23-12-2011 בשעה 13:19.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

תודה רבה על העזרה, אני מאד מעריך את זה וכיף לראות שיש אנשים שיכולים לדבר איתי בגובה העיניים .

ככה, כבר שלחתי מייל לכתובת הזאת אבל עוד לא הגיע אליי שום תגובה, אז אם יש באפשורתך להאיץ בזה..זה יעזור.
    בקשר לקורסים, כרגע אין לי מספיק כסף כדי להשקיע בלימודים. אין לי מספיק כדי ללמוד ולא כדי להשקיע בבורסה..אבל אני רוצה ללמוד את הכל כמה שאפשר מהאינטרנט.

חוץ מזה, יש לי כמה שאלות שמסקרנות אותי:
    1. שמעתי שיש מניות שהם מאד קטנות (משו בסדר גודל של 0.0001 אחוז מחברה) ואז העלות שלהם הם קטנות גם, משהו באיזור של ה-200 שקל למנייה ואז אפשר להרוויח 20 שקל בלחיצה של קנייה של מנייה כזאת..זה נכון?
    2. דיברתי עם בן אדם שדיי מבין בעסק והוא בעצמו משקיע היום בבורסה. הוא הזכיר פה ושם את המילים "מניות בטוחות" שהם כביכול מניות שהסיכויים שהם יפלו הם מאד נמוכים. עד כמה זה נכון? ומה השמות שלהם?
    3. אני רוצה ללמוד כלכלה. ממש ללמוד את הכלכלה באופן כללי דרך ספרים..יש איזה שהוא ספר שאתה ממליץ לי לקרוא? אני מעדיף ספר שהוא קליל ולא ספר פלצני במיוחד .
    4. בקשר לGT LASER, מה זאת אומרת שאני יוכל לראות את המניות בזמן אמת? הבנתי שהתכונה היא וירטואלית, שהמניות שם הם לא אמיתיות.

וזהו בנתיים, אני מניח שיצוצו לי עוד שאלות בהמשך

תרשום לי בפרטי את המייל שלך, שאוכל לזרז את התהליך לגביי התוכנה,
    מה זאת אומרת מניות לא אמיתיות? אתה תראה את הושק בזמן אמת אולי באיחור של כמה דקות.

לגביי המניות ה PINK SHEET במונח המקצועי (המניות הקטנות) לא הייתי מתקרב אליהם, לאט לאט שתלמד תגיע למסקנה הזאת אני מאמין, סך הכל, העלות היא זולה, אבל כדי לראות מזה כסף צריך לקנות כמות ענקית של מניות, תנועת המחיר של מניות כאלה היא גרועה ביותר (עם הזמן תבין).

לא קיים מונח כזה בעולם -"מניות בטוחות" - מניות הן לא בטוחות!!! עצם האפשרות שהמניה יכולה לאבד מערכה (לרדת במחיר) מראה על כך שהיא לא בטוחה, יש מניות שאולי נחשבות למניות יציבות יחסית לטווח ארוך - כמו TEVA לדוגמא וכך מקבלות שם כזה "מניות בטוחות", זה לא אומר שהן לא יכולות לרדת במחיר ולגרום להפסדים לא קטנים (בדיוק כמו בחודש נובמבר האחרון בו ירדה כ 8 דולר למעלה מ 10 אחוזים)

אתה צריך להחליט עם עצמך - איך אתה מתייחס לבורסה, כמשקיע לטווח ארוך (על סמך נתוני מאקרו של החברה - פנדמנטל) או כסוחר לטווחים בינונים וקצרים (לכמה שבועות עד תוך יומי - ניתוח טכני לרוב).

ישנם הרבה מאמרים/ספרים על כלכלה - מיקרו מאקרו, סטטיסטיקה, חשבונאות ומימון, הנושא הוא ענק כמו שאתה מתאר לעצמך.
    כך בחשבון שאם אתה רוצה להיות סוחר לטווח בינוני/קצר עפ"י הניתוח הטכני (גרפים, מתנדים, נרות יפנים וכד') אין לך צורך בכלכלה בפועל, אלא שני דברים שונים, אם אתה רוצה להשקיע לטווח ארוך ע"י ניתוח דוחות כספיים של החברה (מנהל תיקים וכד') תצטרך ללמוד תואר ראשון כמובן בכלכלה.

מקווה שזה עזר, תמשיך לשאול שאלות

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

התכוונתי במניות לא אמיתיות, לזה שכל החברות שם הם וירטואליות כי אתה בעצם סוחר במניות, אבל עם כסף וירטואלי אז מן הסתם שהמניות יהיו וירטואליות וכך גם החברות. לא אמיתיות. זה ככה? או שאתה כן רואה את החברות האמיתיות ואת המסחר בבורסה האמיתי?

לגבי המניות PINK SHEET שאמרת, למה לא להתקרב אלייהם? כרגע אין לי סכומי כסף גדולים להשקיע (לא מעבר ל500 שקל ), אבל אם אני יכול לקנות מנייה ב100-200 שקל, ולעשות רווח נקי של 20-30 שקל בדקה של לחיצה עכבר..זה שווה. אם זה לא ככה, אז אני רוצה להבין קצת יותר מה זה בעצם המניות האלה.

לגבי המניות הבטוחות, הבן אדם שדיברתי איתו אמר שהמניות האלה הם מניות שיכולות ליפול מן הסתם. אבל הסיכוי שזה יקרה הוא קלוש. בגלל זה הם נקראות "בטוחות". כאילו מניות שכדי ורצוי להשקיע בהם מבלי להסתכן יותר מידי.
    " (בדיוק כמו בחודש נובמבר האחרון בו ירדה כ 8 דולר למעלה מ 10 אחוזים)" אין לי מושג על אתה מדבר חחח..כמו שאמרתי, אני לא מבין בבורסה יותר מכמה מושגים פשוטים..אני לא מחובר בכלל לנושא עדיין.

אני חושב שכרגע אני רוצה להשקיע לטווח קצר בגלל המגבלה של הכסף שלי, אבל אם זה לא צעד נכון ועדיף לי כרגע לחסוך כסף ולעשות ערמה קטנה בצד ואז להשקיע קצת יותר בגדול אז תגיד לי.

בקשר לספרים, אני יבדוק את העניין..נראה מה באפשרותי לקנות..
    "(גרפים, מתנדים, נרות יפנים וכד')" אין לי מושג מה כל כאלה.

ושאלה נוספת- איפה אתה התחלת את הדרך? מה הספר או הקורס או לא משנה מה, הדבר הראשון שלקחת כדי להכנס לעולם הבורסה?

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    תומר
    לייקים
    59
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    אין לא יכול, יש לא רוצה!

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    התכוונתי במניות לא אמיתיות, לזה שכל החברות שם הם וירטואליות כי אתה בעצם סוחר במניות, אבל עם כסף וירטואלי אז מן הסתם שהמניות יהיו וירטואליות וכך גם החברות. לא אמיתיות. זה ככה? או שאתה כן רואה את החברות האמיתיות ואת המסחר בבורסה האמיתי?

לגבי המניות PINK SHEET שאמרת, למה לא להתקרב אלייהם? כרגע אין לי סכומי כסף גדולים להשקיע (לא מעבר ל500 שקל ), אבל אם אני יכול לקנות מנייה ב100-200 שקל, ולעשות רווח נקי של 20-30 שקל בדקה של לחיצה עכבר..זה שווה. אם זה לא ככה, אז אני רוצה להבין קצת יותר מה זה בעצם המניות האלה.

לגבי המניות הבטוחות, הבן אדם שדיברתי איתו אמר שהמניות האלה הם מניות שיכולות ליפול מן הסתם. אבל הסיכוי שזה יקרה הוא קלוש. בגלל זה הם נקראות "בטוחות". כאילו מניות שכדי ורצוי להשקיע בהם מבלי להסתכן יותר מידי.
    " (בדיוק כמו בחודש נובמבר האחרון בו ירדה כ 8 דולר למעלה מ 10 אחוזים)" אין לי מושג על אתה מדבר חחח..כמו שאמרתי, אני לא מבין בבורסה יותר מכמה מושגים פשוטים..אני לא מחובר בכלל לנושא עדיין.

אני חושב שכרגע אני רוצה להשקיע לטווח קצר בגלל המגבלה של הכסף שלי, אבל אם זה לא צעד נכון ועדיף לי כרגע לחסוך כסף ולעשות ערמה קטנה בצד ואז להשקיע קצת יותר בגדול אז תגיד לי.

בקשר לספרים, אני יבדוק את העניין..נראה מה באפשרותי לקנות..
    "(גרפים, מתנדים, נרות יפנים וכד')" אין לי מושג מה כל כאלה.

ושאלה נוספת- איפה אתה התחלת את הדרך? מה הספר או הקורס או לא משנה מה, הדבר הראשון שלקחת כדי להכנס לעולם הבורסה?
    אין לך למה להתקרב לבורסה עם פחות מ-1500$
    אל תצפה להרוויח יותר מ-50 שקל בחודש עם השקעה של 500 שקל

תומך טכני
    לייקים
    72
    נקודות
    911

ציטוט נכתב במקור על ידי Millionaire צפיה בהודעה
    מאיפה הבאת את הקביעה הזאת?

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי Millionaire צפיה בהודעה
    על פי מה אתה אומר את זה?

חידודים:
    1. לגביי אותן המניות הקטנות (PINK SHEET) , זה לא משנה כמה תוכל להרוויח ולמה כן כדי או לא כדי, מה שחשוב באמת זה שלא תקנה שום דבר עד שאתה לומד ויודע מה אתה אמור לעשות..... מאוד מאוד חשוב, כמו שאמרתי הבורסה היא לא קזינו, אי אפשר לפעול שם מבלי לדעת מה עושים, אחרת זה הימור כמו רולטה בוגאס.
    2. בתוכנה רואים את המניות בזמן אמת - מניות של חברות אמיתיות, רק שהכסף שאתה תשתמש בו יהיה כסף וירטואלי (מה שנקרא תוכנת דמו)
    3. הדבר הראשון הוא ללמוד - תתחיל לשים כסף בצד, צריך כ 5 אלף דולר כדי להתחיל באמת, תחסוך גם לקורסי לימוד שתצטרך לעבור (השלב הראשון)
    4. אני אישית למדתי הרבה בעצמי, ומשם המשכתי לכמה קורסים , שהאחרון כדי לסכם את הכל ולצאת לדרך היה קורס פרטי
    5. בגלל שאתה צריך לחסוך קודם, תתחיל לקרוא - מהלינק שכתבתי לך בהודעה הקודמת, בנוסף תחפש להוריד את הספר הבא (אפשר דיי בקלות למצוא אותו בחינם) technical analysis john murphy - זה התנ"ך של הניתוח הטכני - מקווה שאתה אוהב אנגלית - 600 עמודים, חובה לכל סוחר (משם אני התחלתי)

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

1. כרגע אני לא מתכוון להשקיע בשום מנייה. גם היא תעלה 20 שקל. כרגע, אין לי שום הכנסה גדולה. חוץ מהמשכורת הצבאית שאתה בטח כבר יודע שהיא לא גבוהה. כל שרציתי לשאול אם זה נכון שיש כאלה מניות שהם באמת מאד נמוכות וכן אפשר להכנס אלייהם עם סכומים מאד קטנים של כסף.
    2. לא הבנתי. איך אפשר להשקיע כסף וירטואלי במנייה אמיתית?
    3. אממ..בעייתי מבחינתי כרגע לשים כסף בצד בגלל שהמשכורת הצבאית לא מכסה לי בכלל את ההוצאות הבסיסיות שיש לי...אני יראה מה אני יוכל לעשות כבר..
    4.מה למדת בעצמך? איך? דרך איזה אתרים ודרך איזה ספרים?
    5. אני יוריד אותו, תודה רבה

לגביי התוכנה זה - היא מראה נתונים בזמן אמת של חברות קיימות. אתה תקנה בכסף מדומה כאילו היה לך כסף של מונופול ביד, כאילו קניתי באמת, זה סך הכל תכנות פשוט ששמים בתוכנה, אתה תראה כאילו אתה קונה ומרוויח או מפסיד

לגביי הכסף, לאט לאט, תנצל את הזמן הזה לקרוא - כמו הספר שאמרתי לך (הצעד הראשון שלך), והמאמרים בלינק שכתבתי לפניכן (מאוד חשובים), וסרטונים מיוטיוב - http://www.youtube.com/user/duduroz , בנוסף כל יום ראשון/שני עולה כאן סקירת השבוע, חשוב לעקוב אחר זה גם, ולאט לאט תכנס לעניינים,
    תוכל גם ללמוד על המניות והתנועה שלהן בזמן שאתה עוקב בתוכנת LASER

וכמובן אני כאן להסברים נוספים

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

אני מאד מודה לך על הזמן שאתה מקדיש כדי להסביר..באמת, אני מעריך את זה.
    שיהיה שבוע טוב, אני ינצל את הזמן כדי לקרוא מתי אני יוכל, ושוב תודה רבה לך.
    אני מאמין שעוד יצוצו לי שאלות בהמשך הדרך...אני שמח שיש כאן מישהו בפורום שמבין בתחום שאפשר לפנות אליו. תודה לך

משתמש מתחיל
    לייקים
    26
    נקודות
    50

תשאל את טיילר

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 13:39.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,772,276 | הודעות: 7,469,699 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect