קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 18-08-2006, 13:17
  2. מי הוא שחושב ת'עצמו יותר מדי ??? מיי ?!?!?!?1
    על ידי Hitman בפורום דיבורים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 19-05-2006, 19:50
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 23-04-2006, 23:25
  4. בבקשה PLEASE כמה משחקים לא יותר מדי
    על ידי Master בפורום משחקים להורדה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07-03-2006, 19:48
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 48

בחורה שבעצמה עוקצת יותר מדי ועוד שטויות

משתמש מתחיל
    לייקים
    25
    נקודות
    0

ברירת מחדל בחורה שבעצמה עוקצת יותר מדי ועוד שטויות

מה הולך? הייתי פה פעם ואפילו כתבתי כמה דיווחי שטח נראלי D:
    לאחרונה אני בקשר עם מישהי ממש כייפית ויפה אבל היא כל הזמן מביאה עקיצות, קרה אפילו פעם שהיא קראה לי ידיד הומו, נכה וכאלה...
    זה לא שהיא מנסה להעליב ועושה את זה בחוסר טאקט אבל פשוט זה קצת נמאס, אם הייתי רואה גבר שעושה את זה הייתי אומר שהוא טאמבל רציני.
    יש לה גם המון ידידים ואקסים ושהיינו בדייט היא כל הזמן התעסקה בפלאפון שלה למרות שהערתי לה על זה המון.
    קיצר מה אני עושה עם בחורה כזאת שמנסים כל הזמן להתחיל איתה אחרים והיא בעצמה מפלרטת קצת יותר מדי?
    תכלס אין לי בעיה להוציא מזה סטוץ אבל בא לי לנסות לטווח ארוך...

בכל מקרה נחמד להכנס לפורום שוב (:
    נערך לאחרונה על ידי BPositive; 24-07-2012 בשעה 18:58.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם האוואטר של Beatz
    לייקים
    24
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    החזקים חיים על חשבון החלשים, והחכמים - על חשבונם של החזקים.

אם היא קוראת לך נכה, תן לה סטירה, ואני רציני גם אם זה בצחוק מי היא שתקרא לי נכה..
    ואם היא משחקת בפלאפון, וכבר הערת לה על זה, פעם הבאה שזה קורה פשוט תקום ותלך(בלי להגיד כלום)..

ואם אתה יכול להוציא מזה סטוץ, תוציא ומשם כבר תתפתחו לאן שתרצה..
    אגב בן כמה אתה?

משתמש מתחיל
    לייקים
    29
    נקודות
    50

אני במקומך הייתי יוצא איתה פעם אחת , למקום שקט שהיא בטוח לא מכירה ולא יוצאת לשם.
    ככה אתה יכול להיות בטוח שהיא לא תכיר שם ידידים ואנשים שהיא מכירה ...

תשתו משהו קטן או תאכלו , תתחיל לחמם את האווירה ולאחר מכן תיקח אותה אליך.

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

קודם כל אם היא התעסקה בטלפון היא לא התעניינה בך. תהיה מעניין זה לא יקרה.
    כדי להימנע מעקיצות אתה יכול לעקוץ בחזרה, אתה יכול לזלזל בזה ולהתעלם, ואתה יכול לזרום עם זה (לדוגמא אם היא קוראת לך ידיד הומו: "איך שאת צודקתתתת" בטון הומואי). תלוי בבחורה, אבל הטריק להפסיק את זה הוא להראות שזה לא מפריע לך והיא יכולה להמשיך- עליך זה לא משפיע.

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

קוראת לך ידיד הומו? תפוס לה את הסנטר עם שתי אצבעות, תתקרב עם כל הגוף ותקרב את הפרצוף שלך כמה שיותר אלייה, בקיצור "תקצין" את הרצון שלך להראות לה שאין לך בעיה לנשק אותה אם צריך..ותוסיף גם "הומו אהה? בואי תראי מזה הומוווו..." היא כמובן שתרתע מזה ותדחוף אותך אחורה ואז תגיד "אל תזייני לי תמח" ואם היא לא תרתע..הרווחת נשיקה.

מתעסקת באייפון? או שתיקח לה תאייפון מהיד בבת אחת ותגיד "מוחרם" או שתוציא את האייפון שלך ותתחיל להתעסק איתו גם. לקום וללכת זה להומואים שלא מסוגלים להתמודד.

בקיצור, בחורה שמתנהגת כמו אחת שמתחילים איתה כל היום, תראה לה שאתה לא עוד איזה גיי אחד לרשימה שלה..תיהיה שונה. קח תחוקים לידיים ותעשה מה שבזין שלך.
    אם היא תגיד שאין לך אומץ עם בנות או משהו כזה, "נכה" וכל מיני שטויות, תעשה צעד. במלואה הכוונה. אם היא קוראת לך נכה אז או שתנסה להפוך אותה פיזית, תפעיל קצת כח..תרביץ לה כאילו...או שתחזיר לה עקיצה..תרד עלייה קצת..אבל בעדינות!

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    קוראת לך ידיד הומו? תפוס לה את הסנטר עם שתי אצבעות, תתקרב עם כל הגוף ותקרב את הפרצוף שלך כמה שיותר אלייה, בקיצור "תקצין" את הרצון שלך להראות לה שאין לך בעיה לנשק אותה אם צריך..ותוסיף גם "הומו אהה? בואי תראי מזה הומוווו..." היא כמובן שתרתע מזה ותדחוף אותך אחורה ואז תגיד "אל תזייני לי תמח" ואם היא לא תרתע..הרווחת נשיקה.

מתעסקת באייפון? או שתיקח לה תאייפון מהיד בבת אחת ותגיד "מוחרם" או שתוציא את האייפון שלך ותתחיל להתעסק איתו גם. לקום וללכת זה להומואים שלא מסוגלים להתמודד.

בקיצור, בחורה שמתנהגת כמו אחת שמתחילים איתה כל היום, תראה לה שאתה לא עוד איזה גיי אחד לרשימה שלה..תיהיה שונה. קח תחוקים לידיים ותעשה מה שבזין שלך.
    אם היא תגיד שאין לך אומץ עם בנות או משהו כזה, "נכה" וכל מיני שטויות, תעשה צעד. במלואה הכוונה. אם היא קוראת לך נכה אז או שתנסה להפוך אותה פיזית, תפעיל קצת כח..תרביץ לה כאילו...או שתחזיר לה עקיצה..תרד עלייה קצת..אבל בעדינות!
    צריך להיות מאוד "חזק" בשביל לעשות את הדברים האלה. היא נראית בחורה "חזקה", היא פשוט תגיב בהרמת גבה מזלזלת לדברים האלה ותמשיך. יש מצב שהיא תשבור אותו. כדי שדברים כאלה יעבדו אתה צריך להיות 'יותר גבוה' מהבחורה. במצב הנתון אני לא בטוח שאתה כזה.
    תנסה את זה רק אם אתה סומך על עצמך שתוכל להסתדר עם כל תגובה שלה.

משתמש מתחיל האוואטר של CruzerBlade
    שם פרטי
    הינשוף
    לייקים
    9
    נקודות
    0

יש בספר "המשחק" תיאור שג'אגלר מספר שהוא פשוט לא יכול להיות בסביבה עם אנשים שלא יכולים להיות מרוכזים איתו בשיחה.
    ז"א אנשים שבוחרים להיות איתך, אבל בורחים.

אייפון למשל זה בריחה.

"מדינת יהודים פירושה חשיבה וקשרים יהודיים"
    - מאיר כהנא זכר צדיק לברכה -

משתמש מתחיל
    לייקים
    25
    נקודות
    0

בקטע עם הידיד ההומו הייתי ממש קרוב לעשות את מה שכתבת אבל עצרתי בעצמי.
    עם האייפון כבר ניסיתי הכל. כולל המוחרם הזה. לא יודע לא עבד פשוט.
    שלא תבינו לא נכון, אחלה איתה. פשוט זה משגע לי את השכל זה שהיא מעזה לסמס לידידות וידידים שלה ולברר מה עושים בערב שהיא עוד איתי!
    אני מאמין שברגע שאנשק אותה זה ישתנה אבל קצת קשה להגיע לזה שאני אשכרה מרגיש כמו עוד אחד מהטאמבלים.
    אני כן עוקץ ומראה לה שגם לי יש ידידות וחיים אבל אצלה זה פשוט בולט אחושליניג והיא נהנת מזה

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי BPositive צפיה בהודעה
    בקטע עם הידיד ההומו הייתי ממש קרוב לעשות את מה שכתבת אבל עצרתי בעצמי.
    אני יסכם את זה פה. אם היית ממש קרוב לעשות לה את הצעד הזה, ובסוף לא עשית..אז אתה באמת ידיד הומו. תפוס תביצים שלך חזק חזק, קח אוויר ותעשה צעד שעוד לא עשית בחיים שלך..מה כבר יכול לקרות? מקסימום היא תשים יד על החזה שלך ותעצור אותך ותעשה כזה "הלוווו! תרגע!" או שתתן לך סטירה או שתגיד "לא מתאים" או אלוהים יודע מה..נו אז? תיהיה גבר...תתמודד עם הדברים האלה!

משתמש מתחיל
    לייקים
    20
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    ככל שאתה תתרגל יותר, ככה תקבל תוצאות גבוהות יותר מהפעם הקודמת.

אחי היא קוראת לך "ידיד הומו" "נכה", תיקח אותה לצד לשיחה רק אתה והיא ! ואפילו תשתדל שלא יהיו במקום הרבה אנשים,
    תיישר אותה !!! תדבר אליה ישיר, בלי חארטות עוואנטות ריגשי וסצנות, תוכל להגיד לה שלא מתאים לך הדיבור הזה, אתה לא אחד שהיא יכולה לדבר אליו ככה, אל תיתן לאף אחד ואחת לדבר אליך לא יפה, יש גבול ! סבבה צחוקים הכל טוב ויפה אבל חאלס, שמתי לב שמישהו פה רשם שאפילו תוריד לה סטירה, באמת שאם היא תמשיך לדבר איתך ככה אחרי שדיברת איתה בצד על מה שכתבתי פה, דפוק לה סטירה אם צריך.

ובקשר לעניין שהיא עם הפאלפון הרבה, הסברת לה הרבה והיא לא מקשיבה? אין בעיה תשחק איתה גם כאלו משחקים.
    אם היא למשל מתקשרת אליך ואתה בבית או בעבודה או לא משנה איפה והיא שואלת אותך "איפה אתה" תגיד לה ככה "אצל ידידה", שתקנא לא יזיק לה.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי דודפור צפיה בהודעה
    שמתי לב שמישהו פה רשם שאפילו תוריד לה סטירה, באמת שאם היא תמשיך לדבר איתך ככה אחרי שדיברת איתה בצד על מה שכתבתי פה, דפוק לה סטירה אם צריך.

אם היא למשל מתקשרת אליך ואתה בבית או בעבודה או לא משנה איפה והיא שואלת אותך "איפה אתה" תגיד לה ככה "אצל ידידה", שתקנא לא יזיק לה.
    אני חייב להגיב פה שאנשים לא יעשו צעדים מטומטמים-
    אל תעזו לתת סטירה לבחורה, גם אם היא קוראת לך "בן זונה" ואמא שלך חס וחלילה נפטרה..לבחורות לא נותנים מכות. יש לכם פור ענק עלייהן והן לא יכולות להחזיר לכם! אל תקחו על זה טרמפ..שלא תעזו להרים יד על בחורה. מקסימום..אפשר לצעוק עלייה, אפשר להתקרב אלייה עם כל הגוף ולתקוע את הפרצוף שלך מול הפרצוף שלה כמו ערס, זה מפחיד, זה מאיים וזה עושה את שלו אבל שלא תעזו להרים יד על בחורה.

דבר שני- אם היא תתקשר והוא יגיד שהוא אצל ידידה שלו סתם זה מטומטם..זה שקר ואפשר לעלות על זה בקלות...הוא יכול אבל להגיד שהוא עסוק כל פעם שהיא מתקשרת או אלוהים יודע מה..
    נערך לאחרונה על ידי rodney1; 25-07-2012 בשעה 21:23.

משתמש מתחיל
    לייקים
    20
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    ככל שאתה תתרגל יותר, ככה תקבל תוצאות גבוהות יותר מהפעם הקודמת.

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    אני חייב להגיב פה שאנשים לא יעשו צעדים מטומטמים-
    אל תעזו לתת סטירה לבחורה, גם אם היא קוראת לך "בן זונה" ואמא שלך חס וחלילה נפטרה..לבחורות לא נותנים מכות. יש לכם פור ענק עלייהן והן לא יכולות להחזיר לכם! אל תקחו על זה טרמפ..שלא תעזו להרים יד על בחורה. מקסימום..אפשר לצעוק עלייה, אפשר להתקרב אלייה עם כל הגוף ולתקוע את הפרצוף שלך מול הפרצוף שלה כמו ערס, זה מפחיד, זה מאיים וזה עושה את שלו אבל שלא תעזו להרים יד על בחורה.

דבר שני- אם היא תתקשר והוא יגיד שהוא אצל ידידה שלו סתם זה מטומטם..זה שקר ואפשר לעלות על זה בקלות...הוא יכול אבל להגיד שהוא עסוק כל פעם שהיא מתקשרת או אלוהים יודע מה..
    וכן זה טוב וזה עוזר להתקרב אלייה עם כל הגוף ישר בצורה תוקפנית ולהכניס לה תראש עוד שניה לתוך הפנים, בזה אתה צודק.

ולא התכוונתי שהוא אשכרה על כל צלצול שהיא מרימה אליו שיגיד לה "אני אצל ידידה" לא ככה לא רובוט, אפשר להגיד את זה.
    נערך לאחרונה על ידי דודפור; 27-07-2012 בשעה 11:07.

משתמש משקיע האוואטר של OverPowered
    שם פרטי
    ניק
    לייקים
    691
    נקודות
    6
    משפט מחץ
    You know what your problem is... I'm too good looking

אני לא יודע אם לבכות או לצחוק כשאני קורא פה ת'תגובות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    "תן לה סטירה" "תצעק עליה" "תקע תפרצוף שלך מול שלה" "קח לה ת'סנטר" בונא מה אתם ילדי כאפות כמו מאפ"י אנסים בני 16 שכל הזין שלהם מלא בקורי עכביש ורוצים לזיין גם אם זה גורר התנגדות פיזית או יחס פיזי מיותר?

מה אתם מפגרים?
    היא קרה לך הידיד ההומו? יאללה נסגר הסיפור אתה הידיד ההומו, דבר איתה על סקס זיונים מה שבאלך אם היא עדיין אומרת שאתה הידיד ההומו אינלך מה לעשות..

אם יש לך זין קטן ואתה תקרא לו זין גדול הוא יהפוך להיות זין גדול? לא.
    אין לך מה לעשות בדברים כאלה. [הכוונה לילדה].

משתמש מתחיל
    לייקים
    1
    נקודות
    50

יש בנות שלא מבינות כמה הן מעצבנות עד שלא עושים להן את מה שהן עושות... או קיצר תעמיד מולה מראה.. היא משחקת בפלאפון? תראה לה שזה לא מזיז לך תשחק גם בפלאפון אפילו כשהיא תסיים ותנסה לפתח איתך שיחה תמשיך לשחק בפלאפון כדי שהיא תבין הפוסטמה כמה היא דפוקה.

בחורה שלא מכבדת אותי לא משנה כמה היא כוסית מבחינתי היא פסולה אל תיתן לה לזלזל בך יחס גורר יחס היא קוראת לך ידיד הומו? קום ולך אתה לא תספוג עלבונות כאלה ממישהי גם אם לא תיהיה איתה ולא יהיה ביניכם סטוץ שהכבוד העצמי שלך ישאר

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי OverPowered צפיה בהודעה
    אני לא יודע אם לבכות או לצחוק כשאני קורא פה ת'תגובות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    "תן לה סטירה" "תצעק עליה" "תקע תפרצוף שלך מול שלה" "קח לה ת'סנטר" בונא מה אתם ילדי כאפות כמו מאפ"י אנסים בני 16 שכל הזין שלהם מלא בקורי עכביש ורוצים לזיין גם אם זה גורר התנגדות פיזית או יחס פיזי מיותר?

מה אתם מפגרים?
    היא קרה לך הידיד ההומו? יאללה נסגר הסיפור אתה הידיד ההומו, דבר איתה על סקס זיונים מה שבאלך אם היא עדיין אומרת שאתה הידיד ההומו אינלך מה לעשות..

אם יש לך זין קטן ואתה תקרא לו זין גדול הוא יהפוך להיות זין גדול? לא.
    אין לך מה לעשות בדברים כאלה. [הכוונה לילדה].
    אנחנו, לעומתך, יורדים לפרטי פרטים כדי לעזור לבן אדם..להגיד לו "אההה..דבר איתה והכל יעבור" כולם יודעים לעשות, נכון? אז במקום לחשוב שאתה עוזר, תדע שאתה סתם הגבת.

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 03:04.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,779,537 | הודעות: 7,476,986 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect