קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [מצגת ]"לתפארת" מדינת ישראל
    על ידי קופיקו בפורום רץ במייל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 24-10-2007, 08:00
  2. תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 27-08-2007, 07:47
  3. אוי מדינת ישראל... אוי...
    על ידי Fabio בפורום דיבורים
    תגובות: 72
    הודעה אחרונה: 18-01-2007, 20:37
  4. 20 דברים על מדינת ישראל :]
    על ידי De@n בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 20-11-2006, 18:05
  5. מדינת ישראל
    על ידי שאול בפורום הומור וצחוקים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 01-07-2006, 04:01
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 3 << ראשון 123 אחרון >>
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 41

מדינת ישראל הופכת למדינת דת. - עמוד 2

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

רוב הציבור בישראל כיום הוא ציבור מאמין מתוכם יש מאמינים \ מסורתי \חובשי כיפות \חרדים.
    אם אני זוכר נכון בסקר האחרון אחוז המאמינים היה 70 אחוז או יותר.

וחברה זה טוב מאוד על מה המהומה כמה שיותר מאמינים יותר טוב ומי שלא רוצה בבקשה יש חו"ל שיטוס לצרפת שמעתי מקבלים שם יהודים בקבלת פנים יפה זו לא חובה להיות יהודי זאת זכות.
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 12-10-2012 בשעה 00:46.
    הרחקת יונים ייעוץ ופתרונות

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם האוואטר של firya
    לייקים
    97
    נקודות
    50

לא טוב לך? -צא מהארץ.

פיספסת כמה שיעורים באזרחות..

אם משהו מפריע, משנים אותו. אחרת אני אשמח אם תרד לי מהארץ כבר עכשיו. (האירוניה ישראל כמו אמריקה הוקמה על ידי אתאיסטים).
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

ציטוט נכתב במקור על ידי danielevi צפיה בהודעה
    וואי איך אתם החילונים מגזימים בהכל
    אלוקים לא יעזור לנו אם אנחנו עצמנו לא ננסה לעזור לעצמנו.
    גם לפי האמונה אם תיקח את כל הנשק של ישראל והכל אז כמעט בטוח שהלך עליך טוטאלית,
    אם אנחנו לא נעשה מאמץ אזש אין סיבה שאלוקים יעשה לנו הכל
    מתי אלוהים עזר לנו מתישהו? בשואה? בהקמת המדינה? במלחמת יום כיפור? במלחמת לבנון השניה? מתי?

ציטוט נכתב במקור על ידי aaa-aaa צפיה בהודעה
    רוב הציבור בישראל כיום הוא ציבור מאמין מתוכם יש מאמינים \ מסורתי \חובשי כיפות \חרדים.
    אם אני זוכר נכון בסקר האחרון אחוז המאמינים היה 70 אחוז או יותר.

וחברה זה טוב מאוד על מה המהומה כמה שיותר מאמינים יותר טוב ומי שלא רוצה בבקשה יש חו"ל שיטוס לצרפת שמעתי מקבלים שם יהודים בקבלת פנים יפה זו לא חובה להיות יהודי זאת זכות.
    תזכיר לי למה לי להיות דתי??

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי firya צפיה בהודעה
    לא טוב לך? -צא מהארץ.

פיספסת כמה שיעורים באזרחות..

אם משהו מפריע, משנים אותו. אחרת אני אשמח אם תרד לי מהארץ כבר עכשיו. (האירוניה ישראל כמו אמריקה הוקמה על ידי אתאיסטים).
    לא חמוד כנראה אתה פספסת שיעור באזרחות מאוד חשוב "אחרי הרוב להטות" אם האתאיסטים הם בעתיד היו 20% והמאמינים 80% הדמוקרטיה אומרת הולכים אחרי הרוב. אני יודע שזה מעצבן אבל זאת דמוקרטיה.

שיעור נוסף בהיסטוריה רוב הציבור שהגיע לארץ היה ציבור מאמין שומר מצוות . שבן גוריון דיבר באומות המאוחדות (האו"ם) ושאלו אותו מה הזכות שלך על ארץ ישראל הוא החזיק ספר תורה ואמר זאת הזכות שלי על ארץ ישראל!

משתמש מתחיל
    לייקים
    1
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    החיים יפים ואושר הוא הזכות הטבעית שלנו www.awake.co.il

מדחיקים את זה

לייקים
    97
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי aaa-aaa צפיה בהודעה
    לא חמוד כנראה אתה פספסת שיעור באזרחות מאוד חשוב "אחרי הרוב להטות" אם האתאיסטים הם בעתיד היו 20% והמאמינים 80% הדמוקרטיה אומרת הולכים אחרי הרוב. אני יודע שזה מעצבן אבל זאת דמוקרטיה.

שיעור נוסף בהיסטוריה רוב הציבור שהגיע לארץ היה ציבור מאמין שומר מצוות . שבן גוריון דיבר באומות המאוחדות (האו"ם) ושאלו אותו מה הזכות שלך על ארץ ישראל הוא החזיק ספר תורה ואמר זאת הזכות שלי על ארץ ישראל!
    האנשים שהקימו את המדינה היו ברובם קיבוצניקים חילוניים. בן גוריון הקים מדינה המבוססת על לאום ולא על דת. הוא התנגד להכניס את החרדים לממשלה ובסופו של דבר הסכים שכל בטלני בטלנותם אומנותם יהיו במספר מקסימלי של 6,000. המספר הזה נופח עם השנים בעקבות מפלגות חרדיות שדי זורקות את המדינה לזבל.

דבר ראשון, אם משהו לא מתאים לאזרחי המדינה יש להם את האפשרות לשנות את זה. להגיד למישהו "לא טוב לך אז לך מהארץ" זה אחד הדברים הכי לא דמוקרטיים שיש. בארץ האבסורד הוא שלא מדובר בדמוקרטיה לשמה. המיעוט החרדי כופה עצמו על הרוב החילוני. מה שיהיה בעתיד לגבי רוב ומיעוט לא כזה רלוונטי להיום. והיום המצב הוא אבסורדי. וזה לא מעצבן בגלל שזאת דמוקרטיה (לאט לאט אני מפקפק בהשכלה שלך..) הדמוקרטיה אומרת שיש לבצע את רצון הרוב תוך התחשבות במיעוט. וכל עוד אזרחי ישראל תקועים בבתייהם שיום שבת בגלל איסור של תחבורה ציבורית, לא מדובר פה על דמוקרטיה.
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

האנשים שהקימו את המדינה היו ברובם קיבוצניקים חילוניים. בן גוריון הקים מדינה המבוססת על לאום ולא על דת. הוא התנגד להכניס את החרדים לממשלה ובסופו של דבר הסכים שכל בטלני בטלנותם אומנותם יהיו במספר מקסימלי של 6,000. המספר הזה נופח עם השנים בעקבות מפלגות חרדיות שדי זורקות את המדינה לזבל.

דבר ראשון, אם משהו לא מתאים לאזרחי המדינה יש להם את האפשרות לשנות את זה. להגיד למישהו "לא טוב לך אז לך מהארץ" זה אחד הדברים הכי לא דמוקרטיים שיש. בארץ האבסורד הוא שלא מדובר בדמוקרטיה לשמה. המיעוט החרדי כופה עצמו על הרוב החילוני. מה שיהיה בעתיד לגבי רוב ומיעוט לא כזה רלוונטי להיום. והיום המצב הוא אבסורדי. וזה לא מעצבן בגלל שזאת דמוקרטיה (לאט לאט אני מפקפק בהשכלה שלך..) הדמוקרטיה אומרת שיש לבצע את רצון הרוב תוך התחשבות במיעוט. וכל עוד אזרחי ישראל תקועים בבתייהם שיום שבת בגלל איסור של תחבורה ציבורית, לא מדובר פה על דמוקרטיה.
    איפה ההתחשבות במיעוט בדיוק ? שהייתה הצבעה בכנסת ופינו את גוש קטיף מישהו התחשב "במיעוט" ? שיצאו מלבנון מישהו התחשב במיעוט שלא רצה ?
    אתה צריך להבין שהרוב במדינת ישראל הם כן מאמינים והם כן רוצים לראות ציווין דתי במדינה. לפי זקר שנערך ב YNET אם אני לא טועה רק 20% מהיהודים בארץ הם אתאיסטים , 10% מאמינים שיש משהו ו 70% מאמינים שיש אלוהים.

לגבי תחבורה ציבורית בשבת ,לא צריך להיות מריר לגבי הנושא הזה ,יש לך עדין מוניות ודרכי תחבורה נוספים לא קרה שום דבר.

לייקים
    97
    נקודות
    50

בדיוק בגלל זה אני בשלב שאני עומד להתעלם ממך. ב99% מהמקרים אחרי דיון עם מאמין כזה או אחר בכל פורום, אני מגלה כמה ידע מועט יש לו. וכמה הם תופסים מעצמם.
    הדברים שאותם ציינת נבעו מתוך הליכים מדיניים וביטחוניים. זה לא קשור להתנהלות הדמוקרטית, בגלל שבטחון התושבים קודם לכל.
    שנית, לא מדובר בכלל אם יש רוב מאמין או לא. רוב ההליכים שקשורים לדת הגיעו ממפלגות חרדיות. והחרדים הם עדיין לא רוב פה. יש בארץ רוב חילוני. גם אם הם "חילונים מזוייפים" שמאמינים באלוהים, הם עדיין חילוניים. כאלו שנוסעים בשבת, כאלו שרוצים חתונות אזרחיות, ובנייהם כאלו שלא מעוניינים במדינת הלכה.

ואתה אומר שלא צריך לעשות עניין מתחבורה ציבורית?
    וגידול חזיר? וחתונות אזרחיות? ובזבוז כספי ציבור? ומאפיית הכשרות? אתה לא בדיוק מבין את המונח של כפיה כנראה. יש דברים במדינה הזאת שהפכו להיות לנורמה. ללא סיבה. אני אשאיר אותך עם נקודה למחשבה.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

בדיוק בגלל זה אני בשלב שאני עומד להתעלם ממך. ב99% מהמקרים אחרי דיון עם מאמין כזה או אחר בכל פורום, אני מגלה כמה ידע מועט יש לו. וכמה הם תופסים מעצמם.

מכיר את זה שצעק אני צודק אני צודק ? ובסוף הסתבר לו שהוא טעה. אתה צועק אני צודק אני צודק אבל אף אחד לא מבין למה אתה צודק. אתה היחיד שמבין למה אתה צודק.

הדברים שאותם ציינת נבעו מתוך הליכים מדיניים וביטחוניים. זה לא קשור להתנהלות הדמוקרטית, בגלל שבטחון התושבים קודם לכל.

אתה לא מבין מהי דמוקרטיה. דמוקרטיה היא החלטה של הרוב על חשבון המיעוט. קח לדוגמה את ההצבעה בכנסת.
    אתה הולך להצביע עוד מספר חודשיים לאיזה שהיא מפלגה אבל ברור לך שהיו חוקים שאתה לא תרצה בהם ואילו קבוצה אחרת כן תרצה בהן
    למה זה קורה ? בגלל שיש רוב בכנסת של מפלגה X שמחוקקת חוקים לציבור X ואילו מפלגה Y מחוקקת חוקים למען מפלגה Y. אך ככול שיש לך יותר מנדטים בכנסת יש לך יותר כוח לחוקק חוקים למען ציבור X על חשבון ציבור Y.

רוב ההליכים שקשורים לדת הגיעו ממפלגות חרדיות. והחרדים הם עדיין לא רוב פה. יש בארץ רוב חילוני. גם אם הם "חילונים מזוייפים" שמאמינים באלוהים, הם עדיין חילוניים. כאלו שנוסעים בשבת, כאלו שרוצים חתונות אזרחיות, ובנייהם כאלו שלא מעוניינים במדינת הלכה.

ואתה אומר שלא צריך לעשות עניין מתחבורה ציבורית?
    וגידול חזיר? וחתונות אזרחיות? ובזבוז כספי ציבור? ומאפיית הכשרות? אתה לא בדיוק מבין את המונח של כפיה כנראה. יש דברים במדינה הזאת שהפכו להיות לנורמה. ללא סיבה. אני אשאיר אותך עם נקודה למחשבה.

צר לי לאכזב אותך אנחנו מדינה יהודית ונישאר מדינה יהודית ,אני חושב שזה עיקרון הוויכוח מדינה יהודית מול מדינה דמוקרטית.
    העם בחר במדינה יהודית אחרת החקיקה בנוגע לגידול חזיר ,חתונות אזרחיות ,כשרות ,וכו... לא הייתה קיימת אנשים היו יוצאים מהבתים לעשות מהפכה.

נקודה למחשבה. אתה לא חייב לענות לי אם אינך רוצה בכך ,מה שחשוב לי שתשמור על כללי הדיון.

לייקים
    97
    נקודות
    50

אל תדאג, אני שומר עלייהם.

אם יהיה לי כוח לענות לדברים סתמיים אולי אני אמשיך איתך את הדיון מאוחר יותר.

אבל:
    1. דמוקרטיה לא באה על חשבון המיעוט. בדמוקרטיה מכירים בזכויות המיעוט וחלק מזכויות אלו כוללות גם את חופש התנועה. איסור תחבורה ציבורית, שולל זאת.
    2. המדינה היא מדינה יהודית. לא מדינה דתית!!! ועל עקרונות אלו קמה המדינה. הרבה מאמינים בוחרים להתעלם מהפרט הזה. כאשר קמה המדינה אף אחד מהאיסורים האלו לא היו כחלק מהעקרונות עלייהם קמה המדינה. רק כאשר המפלגות החרדיות התברגו לכנסת (למרות שהיו ועודן המיעוט) החלו האיסורים הללו לצוץ. בסופו של דבר מדובר בשאננות של תושבי המדינה, והחינוך המקולקל שמקנים לתלמידי המדינה. אבל זה מה שעלול להפיל את המדינה בסופו של דבר.

בכל הרצינות, אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אנא ממך, סתום. לזלזל בי עם דוגמאות כמו שהתחלת בהודעה האחרונה שלך מראה כמה אתה יודע ומבין. רק בגלל שכתוב במגילת העצמאות מדינה יהודית, לא אומר שצריך להיות פה מדינת הלכה. ואם אתה לא יודע איך החוקים הגיעו למצב שלהם, אל תתיימר להכריז על כולם כטועים.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

אל תדאג, אני שומר עלייהם.

אם יהיה לי כוח לענות לדברים סתמיים אולי אני אמשיך איתך את הדיון מאוחר יותר.

אבל:
    1. דמוקרטיה לא באה על חשבון המיעוט. בדמוקרטיה מכירים בזכויות המיעוט וחלק מזכויות אלו כוללות גם את חופש התנועה. איסור תחבורה ציבורית, שולל זאת.

אם המשפט הזה אני יכול להסכים איתך ,אבל שוב כמו שאמרתי יש כאן התנגשות בין מדינה בעלת ציווין יהודי דתי שרוב אזרחיה הם אנשים מאמינים לבין מדינה דמוקרטית.

2. המדינה היא מדינה יהודית. לא מדינה דתית!!! ועל עקרונות אלו קמה המדינה. הרבה מאמינים בוחרים להתעלם מהפרט הזה. כאשר קמה המדינה אף אחד מהאיסורים האלו לא היו כחלק מהעקרונות עלייהם קמה המדינה. רק כאשר המפלגות החרדיות התברגו לכנסת (למרות שהיו ועודן המיעוט) החלו האיסורים הללו לצוץ. בסופו של דבר מדובר בשאננות של תושבי המדינה, והחינוך המקולקל שמקנים לתלמידי המדינה. אבל זה מה שעלול להפיל את המדינה בסופו של דבר.

חחח.. מה זאת אומרת מדינה יהודית ולא מדינה דתית. מהי יהדות ללא הדת ? איך אתה בכלל יכול להגדיר את העם היהודי ללא הדת ?
    אני רוצה להזכיר לך שרוב רובם של העליות היו אנשים דתיים ,סבא שלי וסבא רבה שלך היו אנשי דת.
    המושג הזה של חילוניות התקבל רק לאחר מספר שנים של התיישבות במדינת ישראל. המושג של חילוני בתקופות האלא היה מאוד נדיר (חוץ מהאזור של אירופה בסביבות גרמניה ומדינות האזור ששם הייתה התבוללות אדירה)
    אם תוכל לתאר לי בבקשה מהי יהדות ללא הדת אני ישמח כי לי באמת קשה להבין איך אפשר להפריד בין השניים ?

בכל הרצינות, אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אנא ממך, סתום. לזלזל בי עם דוגמאות כמו שהתחלת בהודעה האחרונה שלך מראה כמה אתה יודע ומבין. רק בגלל שכתוב במגילת העצמאות מדינה יהודית, לא אומר שצריך להיות פה מדינת הלכה. ואם אתה לא יודע איך החוקים הגיעו למצב שלהם, אל תתיימר להכריז על כולם כטועים.

אינני חושב שאני מזלזל בך ואם כן אני מצטער שאתה חש ככה אין בכוונתי לזלזל בידיעות שלך. אבל שוב אני יכול להגיב ואתה ראשי להגיב על כך או שלא ,הבחירה היא שלך (כול עוד זה מתבצע תחת חוקי הפורום).

שהיה שבוע נפלא
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 08-12-2012 בשעה 18:38.

לייקים
    97
    נקודות
    50

יהדות היא דת.
    יהדות היא לאום.
    שני המשפטים תקינים.
    היהדות שעל ערכה קמה המדינה הייתה לאום. ולא דת.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

יהדות היא דת.
    יהדות היא לאום.
    שני המשפטים תקינים.
    היהדות שעל ערכה קמה המדינה הייתה לאום. ולא דת.
    אתה מבין את הבעיתיות של הניסוח הזה ? מכיוון שלא הייתה מדינה יהודית ללא הדת היהודית.

לייקים
    97
    נקודות
    50

אולי מישהו אחר ירצה להעביר לך שיעור באזרחות. לי אין זמן עודף לזה.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 04:36.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,772,106 | הודעות: 7,469,529 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect