קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. ביקורת
    על ידי zvovon בפורום דיבורים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01-09-2005, 19:47
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 3 << ראשון 123 אחרון >>
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 41

ביקורת הסתברותית על האבולוציה - עמוד 2

בקשר לתכנון "תבוני":

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם האוואטר של moshe7007
    שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ
    "החכמה - אבידת המאמין, צריך שיבקשנה אפילו בדברי הכופרים." (ר' שלמה אבן גבירול)

ציטוט נכתב במקור על ידי aaa-aaa צפיה בהודעה
    ממליץ בחום לראות את הסרט ביס דוקו "אין כניסה לאינטלגנציה"
    למה אתה מתעלם מהקישור שנתתי? למה אתה מתייחס לטוען במקום לטענה??
    כל המאמר שהבאתי מגובה במקורות. הוא מציג את דעת החוקרים האחרים שכן מקבלים את האביוגנזה, ומפריך את טענות המתנגדים לה.
    אני חושב שאין לך מושג בכלל מה החישובים של המתנגדים, אלא רק מה המסקנות שלהם. ובגלל שהמסקנות מתאימות לדעה הקדומה שלך, אתה מאמץ אותם.
    זו לא הדרך להגיע לאמת (או למה שהכי קרוב אליה כרגע). תלמד לשמוע גם את דעת האחר.

קרדיט לי

"אם חפץ אתה בשלוות נפש ובאושר - האמן, אם נוהה אתה אחרי האמת - חקור..."
    פרידריך ניטשה.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

אני משתדל לקרוא גם דעות של אחרים אבל לצערי כרגע אין לי הרבה זמן להעמיק בחומר בגלל שהתחלתי את הלימודים אני חוזר הביתה בשעות מאוחרות ב 8 בערב ותאמין לי שאחרי 10 שעות לימודים המוח לא ממש חושב על משהו חוץ מלישון ככה שאני חוזר הביתה יושב חצי שעה על המחשב והולך לישון.

אני ישמח אם תשלח לי את הקישור לפרטי. אני ישמח לקרוא חומר חדש בנושא

נ.ב אני חושב שהתייחסתי למאמר שהבאת ,חפשתי אחר המקורות שמוצגים במאמר ולא מצאתי זכר לאותם אנשים
    יכול להיות שאני טועה אבל אני יבדוק שוב!
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 18-11-2012 בשעה 22:35.
    הרחקת יונים ייעוץ ופתרונות

שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ

אני משתדל לקרוא גם דעות של אחרים אבל לצערי כרגע אין לי הרבה זמן להעמיק בחומר בגלל שהתחלתי את הלימודים אני חוזר הביתה בשעות מאוחרות ב 8 בערב ותאמין לי שאחרי 10 שעות לימודים המוח לא ממש חושב על משהו חוץ מלישון ככה שאני חוזר הביתה יושב חצי שעה על המחשב והולך לישון.

אני ישמח אם תשלח לי את הקישור לפרטי. אני ישמח לקרוא חומר חדש בנושא

נ.ב אני חושב שהתייחסתי למאמר שהבאת ,חפשתי אחר המקורות שמוצגים במאמר ולא מצאתי זכר לאותם אנשים
    יכול להיות שאני טועה אבל אני יבדוק שוב!
    הקישור לא נעלם והוא עדיין באשכול הזה.
    אני אשלח לך לפרטי בכל אופן.
    אתה התייחסת לכותב המאמר, לא למקורות של המאמר.
    ד"א אני חוזר לבית בשעה 9:30 בלילה כל יום, והלימודים מתחילים ב7:25. אבל אם רוצים אפשר למצוא זמן גם לזה. זה מאמר די קצר.

קרדיט לי

פרידריך ניטשה.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

חחח מה לעשות שאני לא כמוך זה מעייף אותי לשבת ולקרוא חומר ב 10 בלילה! בכול אופן אני לא מנסה למצוא תירוצים אני יקרא.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

טוב לפני שאני מתחיל לקרוא אני חייב לציין מספר דברים

1) המקור מידע הכי חדשני שהוא מציג במאמר הוא בן יותר מי 16 שנה ישנם מקורות מידע שהם בני יותר מי 30 שנה.

2) ברשימת מקורות שלו הוא מעלה את הספר Evolution from Space של פרד הויל אותו אחד שהוא מהמתנגדים הגדולים של תורת האבולוציה ,אותו אחד שאמר שהסיכוי ליווצרות תא חי הוא 10 חזקת 40000 מספר כול כך גבוה שהיה קובר את כול תאוורית דרווין. אני לא מבין איך הוא משתמש במאמר שלו בספר שכתב אותו אחד מגדולי המתנגדים לתאוריית דרווין לחיזוק ביסוס הטענה שלו שהעולם נברא על ידי אבולוציה. האדם השני בספר Chandra Wickramasinghe הוא תלמידו של פרד הוויל.

3) אני לא חושב שאתה בעצמך קראת את המאמר הזה אחרת לא הייתה מביא לי לקרוא אותו הוא חסר כול בסיס חפשתי אחר המדענים שמוצגים במקורות ואין להם כמעט זכר באותם כתבים מדעיים שמתיחסים לנושא שמוצג במאמר. מלבד כמה שורות באינטרנט לא מצאתי מי אלא אותם אנשים ? איזה ספרים אולי הם כתבו ? מה המעמד שלהם מבחינה מדעית ? אם תמצא אודה לך אם תפנה אותי למקורות הרלוונטים.
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 19-11-2012 בשעה 23:06.

שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ

טוב לפני שאני מתחיל לקרוא אני חייב לציין מספר דברים

1) המקור מידע הכי חדשני שהוא מציג במאמר הוא בן יותר מי 16 שנה ישנם מקורות מידע שהם בני יותר מי 30 שנה.

2) ברשימת מקורות שלו הוא מעלה את הספר Evolution from Space של פרד הויל אותו אחד שהוא מהמתנגדים הגדולים של תורת האבולוציה ,אותו אחד שאמר שהסיכוי ליווצרות תא חי הוא 10 חזקת 40000 מספר כול כך גבוה שהיה קובר את כול תאוורית דרווין. אני לא מבין איך הוא משתמש במאמר שלו בספר שכתב אותו אחד מגדולי המתנגדים לתאוריית דרווין לחיזוק ביסוס הטענה שלו שהעולם נברא על ידי אבולוציה. האדם השני בספר Chandra Wickramasinghe הוא תלמידו של פרד הוויל.

3) אני לא חושב שאתה בעצמך קראת את המאמר הזה אחרת לא הייתה מביא לי לקרוא אותו הוא חסר כול בסיס חפשתי אחר המדענים שמוצגים במקורות ואין להם כמעט זכר באותם כתבים מדעיים שמתיחסים לנושא שמוצג במאמר. מלבד כמה שורות באינטרנט לא מצאתי מי אלא אותם אנשים ? איזה ספרים אולי הם כתבו ? מה המעמד שלהם מבחינה מדעית ? אם תמצא אודה לך אם תפנה אותי למקורות הרלוונטים.
    הוא מביא את הספר של פרד הויל ב"ספרים מומלצים" כדי שתדע את הדעה שאותה הוא מנסה לשלול. כדי שתראה שהוא לא משתמש באיש קש. זה דבר מצויין.
    אני אבדוק יותר לגבי המקורות מאוחר יותר.

קרדיט לי

פרידריך ניטשה.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי moshe7007 צפיה בהודעה
    הוא מביא את הספר של פרד הויל ב"ספרים מומלצים" כדי שתדע את הדעה שאותה הוא מנסה לשלול. כדי שתראה שהוא לא משתמש באיש קש. זה דבר מצויין.
    אני מחכה לתשובות מי הוא כותב המאמר ? מה ההשכלה שלו ? מי הם המקורות שמהם כותב המאמר מסתמך ?.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי moshe7007 צפיה בהודעה

משה היקר אני עדין מחכה לתשובות מימך ,אני מקווה שאתה לא שכחת אותי.
    אני מחכה לתשובות מי הוא כותב המאמר ? מה ההשכלה שלו ? מי הם המקורות שמהם כותב המאמר מסתמך ?

שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ

משה היקר אני עדין מחכה לתשובות מימך ,אני מקווה שאתה לא שכחת אותי.
    אני מחכה לתשובות מי הוא כותב המאמר ? מה ההשכלה שלו ? מי הם המקורות שמהם כותב המאמר מסתמך ?
    אני מצטער שלא יכולתי לענות, לא היה לי זמן לפורום בתקופה האחרונה.
    אבל כבר שאלת אותי את זה בפרטי, ועניתי לך, אני לא מכיר את כותב המאמר, אין לי מושג מי זה.
    אבל אני מסתכל על הטענה, לא על הטוען.
    מבחינתי גם אם כתב את זה ילד בגן, כל עוד מה שהוא כתב מגובה בהוכחות והטענה שלו נשמעת הגיונית, אני אתייחס אליה ברצינות.

קרדיט לי

פרידריך ניטשה.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    elad
    לייקים
    1
    נקודות
    0

כל כך הרבה דברים שקשורים ברפואה המודרנית מבוססים על ממצאים שקשורים באבולוציה ככה שלהתווכח אם זה היה או לא זה די מיותר

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

'ובכלל לפי ההיגיון שלך להכל יש התחלה אז אני אענה לך מה התחיל את השרשרת של החיים ביום שתדע להסביר לי מתי התחיל אלוהים ותיזהר לך להשתמש בתירוץ האוילי והפרדוקסלי שאלוהים היה פה מאז ומתמיד כי זאת תהיה התשובה שלי אליך התנאים היו פה מאז ומתמיד ופשוט ביום בהיר אחד מימשו חיים סתם ככה בספונטניות.'

הטענה שאלוהים הוא ראשון וקדמון היא לא כזו טיפשית כמו שאתה מציג אותה היות ולוגית לא ייתכן שהתנאים כמו שהם* ייתקיימו מאז ומעולם שהרי יש לנו כלים לבדוק תנאים אלו וע''פ המדע זה לא ייתכן, מה שקיום האלוהים מאז ומעולם ייתכן לוגית בהיות ואין לנו כלים לבדוק קיום שאינו פיזי גם מדעית ייתכן קיום כזה
    וכל מדען שמכבד את עצמו לא יטען לקיום האלוהים מדעית לחיוב או לשלילה היות ואין שום קשר ביניהם

*(דהיינו שכדור הארץ לא קיים מעולם מה שיתכן זה משהו כמו תאוריית הממברנות של אינסוף ממדי קיום שהתנגשות מקרית של כמה מהם יצרה את המציאות הזו וכל מימד עונה לכללים פיזים שונים אבל המימד שלנו בכלליו הפיזיים לא ייתכן שקיים מעולם
    מה שאין באפשרותינו לומר על ממדים אחרים שלא יכול להיות שהם קימים מעולם, היות ואנחנו לא מכירים אותם)

לגופם של דברים דומני שהם פשוטים לא ייתכן ולא תיתכן גם בעתיד אפשרות להוכיח או לשלול קיומו של אלוהים מדעית (במידה והוא לא יתגלה או משהו כזה)
    ולכן אין טעם לבסס ויכוח תיאלוגי על בסיס זה

אדם מאמין דומני ששמו מעיד עליו שהוא מאמין, מאמין למעמד הר סיני, למציאות של אלוהים וכו' הוא בעצם מאמין לאלה שקיבלו מאלה שקיבלו וכו' שהיתה התגלות של אלוהים באותו מעמד

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

חז"ל אמרו: "כול הפוסל במומו פוסל" הפסוק אומר שאם אתה מזהה טיפשות אצל האחר סימן שאתה טיפש כי רק טיפש יכול לזהות טיפש. חכם שאינו יודע מה זה טיפשות לא יזהה טיפש!

תראה עד כמה חכמים היו אבות אבותיך!
    משפט זה מכיל פרדוקס מסויים כי מי שכתב אותו צריך להבין טפשים על מנת לדעת שטיפש מזהה טיפש ולדברך* שהוא אומר שרק טיפשים מבינם טיפשים אז הוא טיפש למה שאני אקשיב לו
    או במילים אחרות איך החכמים יודעים שטיפשים מזהים טיפשים

*(נראה לי שהדברים פשוטים יותר 'כל הפוסל במומו פוסל' פירושו לדעתי שמי שמחפש פגמים באחרים זה בגלל שהוא פגום באותם תחומים וזה מה שנותן לו מוטיבציה לחפש פגמים אלו)
    נ''ב פסוק מתייחס בד''כ למקרא ולא לחז''ל
    נערך לאחרונה על ידי גיא אופק; 27-05-2013 בשעה 15:53.

מורחקים
    לייקים
    0
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    Man

ברירת מחדל psychotic sensory ugg bailey button review

Superman can be flying into Target merchants this summer as well as Aquaman, Batman, Cyborg, The actual Flash, Green Lantern and Ponder Woman in an exclusive relationship with Warner Bros. Client Products along with DC Amusement. our editor recommendsBen Affleck Shoots Along 'Justice League' Rumors'Dark Knight Rises' Overseer Christopher Nolan Is actually 'Finished' With Batman, Won't Primary Justice League Movie mulberry shop Lionsgate also set a company record at Cannes, earning $250 million in movie sales from its selection, which included MockingjayPart A single and MockingjayPart A couple of, the third as well as fourth installments of The Food cravings Games . Department involving Education data show pupils are currently participating in programs to be offered following school yr by Of sixteen prospective suppliers. The department approved Fortyfive providers in December Next year and 12 offered programs. mulberry tillie Or perhaps could it be, would it be just possible, that in the playful heights of the art work world, abdominal muscles difference between viewing and understanding, on the one hand, as well as fantasies involving communication using sages on the astral airplane, on the other, is becoming too difficult to create out? "I also believe this music is probably the most well-written songs about the record. With luck ,, people that are usually kind of careful when it comes to music and new bands will with any luck , look past the subject matter and look at the actual song along with listen to the actual lyrics of the items the song's saying." mulberrybags — Thor Industrial sectors rose $5.18, or 14.6 percent, to $46.42 after the company documented a 6 percent increase in cash flow. The results beat market anticipations on better sales of RVs as well as a lower levy rate. Jameel Jaffer, the ACLU's deputy lawful directive, stated the NSA's surveillance effort "could barely be any more alarming.'' mulberry briefcase &ldquo;It was a nice thing,&rdquo; the lady said. &ldquo;It turned out kind of synonymous with where I started, sitting on in which couch. We knew pressure they were below." Tweets: @EricJLyman sale mulberry bags Any government reverend told community press how the MDA plans to pass laws next season to include overseas sites that report on Singapore underneath the new licensing requirements. E mail:Lesley.Goldberg@thr.com; Twitting: @Snoodit alexa chung mulberry What? That made absolutely no sense (while I&rsquo;ve in depth in these previous deconstructions). So to have Sylvia cry on the phone in "Favors" along with tell Put on that she is aware of the real reason he did it &ndash; for her, not necessarily for Mitchell or perhaps Arnold &ndash; rang hollowed out.

מורחקים
    לייקים
    0
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    Man

ברירת מחדל obscure fatuous sundance uggs

The company liked such rapid growth for many reasons which include more than 2 decades Randy Bowers spent working for another distribution company. Because of his track record of customer service, they brought many of those customers along with him towards the new business. Henrietta Bowers is a registered nurse which honed personal care expertise working at Willis-Knighton Pierremont in Shreveport. http://taniaroxborogh.com/shortuggboots-uk.html On Splash 'utes shortcomings. "You are generally about to make investments 4 billion dollars within a network that will rolled a 400-pound comedian off of a the diving table last week... You will find there's great idea pertaining to next season. We'lso are taking the drinking water out of the swimming pool and phoning it splat." Info for the week ending 06 14 is anticipated to show a new decline of 1 million barrels in crude oil stocks plus an increase of just one.2 million kegs in gas stocks, based on a survey of analysts by Platts, the energy information arm of McGraw-Hill. mini ugg Through the years, anyone from Princess Di to Zooey Deschanel along with Alexa Chung have already been fans of the Vara, which, which has a prim-and-proper vibe, search especially amazing juxtaposed against troubled denim and lots of leather. They're a desired vintage shop find, together with styles in every colors of the rainbow regularly found at high-end boutiques The Way We Donned and A long time Two inside L.Any. (and, in case you have especially great luck, lesser-known reselling shops which don't often realize your historical trend gems of their midst). Harris: I hesitation there&rsquo;ll be considered a lot of drag for me, yet there&rsquo;ll be a fair quantity of drag referrals, most certainly. http://fotoristo.com/uggoutletgood.html Simply God Forgives is going to be released inside the U.Ersus. July 20 by The Weinstein Corp.&rsquo;s Distance label. Your Dickens show belongs to a standing of four BBC dramas unveiled Thursday because last income from Danny Cohen as part of his role since controller associated with flagship circle BBC One. He's been known as director regarding BBC Television. Cohen commissioned the new shows with Benjamin Stephenson, controller regarding BBC Drama Commissioning. uggs on clearance Rep. Kenny Havard, R-Jackson, explained he recommended the determine (House Costs 240) because of problems with the food privatization commitment at a state-run healthcare facility as part of his district in which he said services weren't staying handled correctly by the builder. “We pledge that we will never forget he, the foundation which he laid nor his extensive shoulders which made possible the election with the first African-American us president and the selection of the first African-American lawyer general,’’ Lawyer General Eric Dish said. botte ugg pas cher Wynonna and Tony adamowicz have been collectively for more than a thirty day period now along with already he&rsquo;ersus taught the girl the cha-cha along with the quick phase and she&rsquo;utes taught him or her how soulful country music can be, he says. Furthermore bound for Toronto will be Chinese overseer Chen Kaige ( Farewell My own Concubine) , Nansun Shi, executive overseer of the Hong Kong type film giant Film Working area, and long-time Wong Kar Wai collaborator Christopher Doyle. classic tall ugg boots Comedy as well as music special offers on the docket contain: Comedy Key Roast with all the first Latin roastee, Mexican comedianHector Suarez; MTV'azines World Stage , a live occasion music string; En visit , in the spider vein of the well-known MTV "Making of" format; Unplugged , using Latin starRicardo Arjonafor any late The year 2013 launch; and also Remexa, spotlighting the top Latino tunes genre within the U.Azines.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 06:07.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,778,963 | הודעות: 7,476,412 | משתמשים: 315,625 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect