קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. למי שיש את הנגן mp3 הזול הזה...
    על ידי SubZer0 בפורום דיבורים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 08-04-2011, 14:51
  2. תקלה שיש לי - הבאתי תמונה שלה
    על ידי SpitFire בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 08-09-2005, 18:58
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 19:24
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 3 << ראשון 123 אחרון >>
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 41

גדולי המדענים הסיקו שיש בורא לעולם! - עמוד 2

משתמש מתקדם האוואטר של firya
    לייקים
    97
    נקודות
    50

הציטות מדבר מספרית. לא מדבר על שום מוות "נעלה" יותר. אלוהים אחראי בצורה ישירה (כבייכול הרג אותם על פי ספר האגדות שלך) למוות, ובצורה עקיפה (אנשים הרגו בשמו) של הכמות הגדולה ביותר של בני האדם על פני האדמה. ע"פ כל קרטריון בנפרד וביחד. אם האלוהים הזה קיים, אין תועבה ואכזריות גדולה ממנו.
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

2. קישורים ממומנים

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי firya צפיה בהודעה
    הציטות מדבר מספרית. לא מדבר על שום מוות "נעלה" יותר. אלוהים אחראי בצורה ישירה (כבייכול הרג אותם על פי ספר האגדות שלך) למוות, ובצורה עקיפה (אנשים הרגו בשמו) של הכמות הגדולה ביותר של בני האדם על פני האדמה. ע"פ כל קרטריון בנפרד וביחד. אם האלוהים הזה קיים, אין תועבה ואכזריות גדולה ממנו.
    אתה מדבר איתי על מוות ,אתה יודע שהאימפריה הרומאית יצאה למסע כיבוש מסביב לעולם והרגה מליוני בני אדם ובזזה כסף מאזרחים ומדינות שלמות בגלל
    שראשי המדינה סירבו או שלא יכלו לשלם את הריבית על ההלוואות שלקחו. אתה יודע כמה מלחמות בעולם מתרוצצות סביב הכסף שאנשי המערב כול כך סוגדים לו

בבקשה הנה צד אחר שאתה לא תהיה מעוניין לפתוח.

דבר נוסף התורה לא מחנכת את המאמינים לרצוח ראיה לקח תראה איך התורה מגנה את קין על כך שהוא רצח את אחיו הבל.
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 10-12-2012 בשעה 21:19.
    הרחקת יונים ייעוץ ופתרונות

משתמש כבוד האוואטר של theidan
    שם פרטי
    עידן
    לייקים
    261
    נקודות
    10,001

ציטוט נכתב במקור על ידי aaa-aaa צפיה בהודעה
    אך לא רק אייזיק ניוטון הבין את הברור מאליו. יוהאן קפלר, מדען מפורסם אחר כתב כבר לפני מאות שנים: "לעולם מבנה הרמוני. הכוכבים נעים במסלוליהם בהתאם לחוקיות קוסמית מושכלת."גם גלילאו גלילאי, שחקר כידוע את מבנה מערכת השמש, קבע גם הוא - "הטבע הנו ביטוי קפדני של חוקי אלוקים - אחדות התופעות בשמים ובארץ. חוקי התנועה, מושגי ההתמד והתאוצה".ובל נשכח את אלברט איינשטיין, מגדולי המוחות של עולם המדע. גם הוא טען שיש אלוקים ליקום. פעם אחת כתב: "אלוקים אינו משחק בקוביות" בנוגע לתיאוריה המציעה הסבר אקראי למאורעות שונים ביקום.כל המדענים הללו הסיקו על מציאות האלוקים מתוך היקום המסודר שחקרו כל חייהם, יקום המעיד יותר מאלף עדים על הבורא האינטליגנטי שיצר אותו בחוקיות מרשימה
    קצת מצחיק השימוש שלך במשפט הזה של איינשטיין, ועוד יותר מצחיקה הועבדה שבחרת לתת קישור לדף של זה בוויקיפדיה.
    אם הייתי ממשיך טיפה למטה היית רואה שכוונתו המקורית של המשפט הוצאה לגמרי מהקשרה, ואני חושב שזה בין המשפטים שיותר הוצאו מהקשרם איי פעם. איינשטיין מעולם לא האמין בהשגחה היהודית. הוא האמין באל הטבע. תוכל לקרוא על זה שם או בכל מקור אחר. זאת עובדה ידועה, ומדענים רבים מחזיקים באותה דעה.

המאמר כתוב בצורה מאוד נחמדה, ומתאר סיפורים מאוד נחמדים (שלך תוכיח אם הם נכונים או לא), אבל זה נחמד שרוב המדענים שנתת פה הם מדענים מהמאות ה17-18, תקופה שרצחו בה אנשים שהתנגדו לתפיסה של הכנסייה הקטולית. אנשים נזהרו עד כדי כך, שגלילאו גליליי במקום לצאת בהצהרה שכדור הארץ לא מרכז היקום, רק אמר שיהיה הרבה יותר קל מתמטית להסביר את התנועה של הפלנטות אם נניח שהשמש היא המרכז.

בקשר להוקינג- אם היית פותח את הקישור שלו בוויקיפדיה, היית מגלה שלו ישנה השקפה דתית דומה מאוד לזו של איינשטיין ופיזיקאים רבים אחרים. עם כל הכבוד, הטענות שלך על קיום בורא באמצעות המדענים טיפה מגוחכת, בייחוד כשאתה מדבר על בורא במובן הקלאסי של המילה.
    היכולת לחוש כי מאחורי כל דבר שאפשר לחוות נמצא משהו שמוחנו אינו מסוגל לתפוס, משהו שיופיו ושגיבותו מגיעים אלינו רק בעקיפין ובהשתקפויות רפות, זוהי דתיות, במובן הזה אני דתי.

אלברט איינשטיין

מנהל ההתקנים האוואטר של rcl-nadav
    לייקים
    267
    נקודות
    6,593

אוי, פשוט צורם לראות מאמינים עושים שימוש בשמות של מדענים גדולים.
    מי שלא יודע מה זה מצוף, לא יכול ללמד אחרים לשחות. יחי ההקבלה הקטנה.

"Adults with imaginary friends are stupid"
    ...

לייקים
    97
    נקודות
    50

הכסף שאנשי המערב סוגדים לו "הרג" הרבה פחות מהאל שלך.

באמת כדאי שתפסיק לרשום בשלב מסויים..
    נערך לאחרונה על ידי firya; 11-12-2012 בשעה 17:24.
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

שונא בריאתנים בדם. איכשהו ה"הוכחות" שלהם שהעולם נוצר על ידי אל אומרות בהכרח שזה דווקא האל שלהם. אפשר למצוא טענות דומות מאוד לאלו בהודעה הראשונה שנאמרו ע"י נוצרים, וע"י טענות אלו הם למעשה "מוכיחים" שהנצרות נכונה ושישו הבן של אלוהים. אם יהודים מעלים את הטענות האלו, איכשהו זה אומר שיהוה הוא האל האמיתי.

יודע מה, סבבה, שכנעת אותי שיש בורא לעולם (לא באמת אבל לצורך הדיון נניח שכן). מי אמר שהבורא הזה הוא דווקא יהוה?

משתמש מתקדם האוואטר של moshe7007
    שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ
    "החכמה - אבידת המאמין, צריך שיבקשנה אפילו בדברי הכופרים." (ר' שלמה אבן גבירול)

ובל נשכח את אלברט איינשטיין, מגדולי המוחות של עולם המדע. גם הוא טען שיש אלוקים ליקום. פעם אחת כתב: "אלוקים אינו משחק בקוביות" בנוגע לתיאוריה המציעה הסבר אקראי למאורעות שונים ביקום.
    אתה יודע בכלל מה המשמעות של מה שאיינשטיין אמר פה? אתה יודע באיזה הקשר זה נאמר?
    למעשה, כשאתה מצטט את זה אתה מוכיח בדיוק ההפך מהמסקנה אליה אתה רוצה להגיע.
    המשפט הזה מראה דווקא שאיינשטיין חשב שתאוריית הקוונטים אינה מוכיחה התערבות אלוהית בטבע.
    לגבי שאר הנושאים, התייאשתי כבר מלהסביר את זה שוב ושוב בפורום הזה, זה כאילו דתיים פשוט לא קוראים את מה שכותבים להם.

קרדיט לי

"אם חפץ אתה בשלוות נפש ובאושר - האמן, אם נוהה אתה אחרי האמת - חקור..."
    פרידריך ניטשה.

משתמש מתחיל
    לייקים
    2
    נקודות
    0

למה קשה לאנשים לראות את הטוב בדת והאלוהים.. לא מבין

משתמש כבוד האוואטר של Chaos.
    לייקים
    523
    נקודות
    1,024
    משפט מחץ
    כל פעם שאני בשירותים אני חושב על כל האנשים שאמרו לי שלא יצא ממני כלום

קראתי בעיון רב את הכתוב באתר ,ואני חייב לציין שאני לא מאמין לשום מילה שכתוב שם.
    רגע אתה רוצה שאני יאמין ששנה לפני מותו אינשטיין פשוט שינה את כול השקפת עולמו שהייתה לו לגבי היהדות והדת ובמכתב אחד שהוציא פסל את כול השקפת עולמו ? נשמע לך הגיוני ? אני יכול לכתוב לך מכתב מפיו של אינשטיין זה אומר שהוא מכתב אמין ? השקפתו של אינשטיין הייתה ידועה לכול העולם ואתה רוצה להגיד לי ששנה לפני מותו הוא פשוט שינה את כול השקפת עולמו ? תעשה לי טובה האדם היחידי שצריך לבדוק את המידע שלו זה אתה ולא אני.

דרך אגב אנחנו צורכים את המידע שלנו ממקומות שונים ,מעניין מאוד עד כמה זה משפיע על השקפת עולמנו ? אני לפחות ימשיך לדפדף באתר שהצגת.
    אתה יודע כמה מבחנים עובר כל מכתב? החל ממבחנים על צורת הכתב ועד לתיארוך, זה לא שכל אדם יכול לכתוב מכתב על כל אישיות היסטורית.
    תאמין לי שאנשים שמתמחים בדקו את זה, אי אפשר לחקות במדויק כתב של אדם.

לייקים
    97
    נקודות
    50

חוץ מהעובדה שאיינשטיין לא החביא את העובדה שהוא היה מהמתנגדים לדת. הוא היה מקבל מכתבים מרבנים שניסו להתחנן אליו שיחזור לדת. איינשטיין לא התייחס לדת רק במכתב.

למה קשה לאנשים לראות את הטוב באלכוהוליזם... לא מבין.
    נערך לאחרונה על ידי firya; 06-02-2013 בשעה 13:12.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מתקדם האוואטר של moshe7007
    שם פרטי
    משה
    לייקים
    63
    נקודות
    74
    משפט מחץ
    "החכמה - אבידת המאמין, צריך שיבקשנה אפילו בדברי הכופרים." (ר' שלמה אבן גבירול)

ציטוט נכתב במקור על ידי dor_tzemach צפיה בהודעה
    למה קשה לאנשים לראות את הטוב בדת והאלוהים.. לא מבין
    אני אישית חושב שאתה צודק, יש גם דברים טובים בדת.
    אבל אני מתנגד בכל תוקף לטענות כמו של פותח האשכול, או של מחזירים בתשובה.
    אם מישהו יהיה דתי כי זה אורח החיים שמתאים לו, ולא בגלל שמישהו כמו זמיר כהן בלבל לו את השכל, או בגלל ששטפו לו את המח בבית שבו הוא גדל, לא יהיו לי עליו טענות כמעט בכלל.

קרדיט לי

"אם חפץ אתה בשלוות נפש ובאושר - האמן, אם נוהה אתה אחרי האמת - חקור..."
    פרידריך ניטשה.

משתמש מתחיל האוואטר של roirahimi
    שם פרטי
    רועי
    לייקים
    6
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    הקב׳ה אני אוהב אותך!!!!

אשריך צדיק כל הכבוד לך על זיכוי הרבים האטאיסטים המפגרים בשלהם אבל אתה צודק ב 100 % כל הכבוד לך
    לא ניתן לקבוצה של אתאיסטים חסרי אמונה שיישלטו לנו בחיים . אם צריך להעיף מליון אני יהיה אחראי להוציא אותם ברכבות
    אתם יודעים לאן ..

לייקים
    97
    נקודות
    50

זה משהו שתמיד הצחיק אותי אצל מאמינים פנאטיים..
    אתה קורא לאתאיסטים מפגרים. כן, בוא תגיד לי כמה חרדים בעלי תארים יש?
    או אולי עד כמה אתה באמת מבין על העולם שבו אתה חי?
    עד כמה אתה יודע ביולוגיה? אסטרונומיה? אסטרופיזיקה? עד כמה אתה מבין בתורת המפץ הגדול? תורת האבולוציה? תורת הכבידה? תורת הקוונטים?

כל עוד אתה לא מבין בנושאים האלו סתום את הפה.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    בום צ'קלאקה
    לייקים
    49
    נקודות
    93
    משפט מחץ
    אימונים תמיד מביאים תוצאות

וכמה אתה מבין בגנטיקה? ובגניקולוגיה?
    איגרוף תאילנדי + קיקבוקס + mma עוד מעט + Street workout
    3/7 אימונים בשבוע

Smoxer in your mind
    משתמש כבוד
    האוואטר של -Smoxer-
    לייקים
    1181
    נקודות
    483
    פוסטים בבלוג
    3
    משפט מחץ
    Further gets colder until nothing was all that I saw around

ציטוט נכתב במקור על ידי roirahimi צפיה בהודעה
    אשריך צדיק כל הכבוד לך על זיכוי הרבים האטאיסטים המפגרים בשלהם אבל אתה צודק ב 100 % כל הכבוד לך
    לא ניתן לקבוצה של אתאיסטים חסרי אמונה שיישלטו לנו בחיים . אם צריך להעיף מליון אני יהיה אחראי להוציא אותם ברכבות
    אתם יודעים לאן ..
    לרמת ה-IQ שלך יש נטיות התאבדות..

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 23:20.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,799,777 | הודעות: 7,497,267 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect