קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. למי שיש את הנגן mp3 הזול הזה...
    על ידי SubZer0 בפורום דיבורים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 08-04-2011, 13:51
  2. תקלה שיש לי - הבאתי תמונה שלה
    על ידי SpitFire בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 08-09-2005, 17:58
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 18:24
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 41

גדולי המדענים הסיקו שיש בורא לעולם!

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ברירת מחדל גדולי המדענים הסיקו שיש בורא לעולם!

הידעת שגדולי המדענים הסיקו על קיום בורא?

נקודה חשובה ומעניינת לציון שלא הובאה במאמר, היא העובדה שלמעשה אבי הפיזיקה, והראשון שהגדיר את חוקי הטבע במשוואות, גם טען לקיום בורא. היה זה המדען אייזיק ניוטון בן המאה ה-17 אשר גילה את כח המשיכה העולמי והגדיר אותו במשוואותיו המפורסמות. הוא טען שחוקי הטבע מלמדים על מציאות האלוקים, וכי הם בסך הכל ביטוי של הבורא השומר על היקום.פיזיקאים רבים רואים בו עד היום את "אביהם הרוחני" והחלוץ הראשון בתחום. את משוואותיו בנוגע לכח המשיכה וחוקי הטבע בכלל, לומדים פיזיקאים עד היום.- שאלו את ניוטון "איך אתה מאמין בקיום בורא?"

מספרים שפעם באו כמה מדענים לבקר את ניוטון כדי לשאול אותו אם נכונות השמועות שהוא מאמין שיש בורא לעולם.

מר ניוטון לא ענה להם, הוא רק כיוון אותם לחדר העבודה שלו, שם הראה להם דגם קטן של מערכת השמש, שככל הנראה הוא בנה בעצמו. הדגם המשוכלל של מערכת השמש פעל על ידי חשמל, דבר די נדיר באותם זמנים, המדענים מאוד התרגשו לנוכח המראה. הדגם הקטן היה זהה למקור, היה בו עולם קטן שמסתובב במסילה סביב שמש גדולה, וירח קטן שמסתובב סביב כדור הארץ, הכל בדיוק מושלם.שאלו אותו המדענים "מי בנה את הדגם המדהים הזה? האם זה היית אתה?""מה פתאום," ענה להם אייזיק ניוטון "מצאתי את זה בחצר האחורית שלי, אני חושב שזה נוצר מעצמו... אולי תוך כדי קטטה בין בעלי חיים בחצר הגרוטאות".

הדגם לא יכול להיווצר מעצמו!

"אתה בטח מתלוצץ" אמרו לו המדענים "הרי זה בלתי אפשרי שדגם מסודר שכזה נוצר לבדו!"

חייך אייזיק ניוטון, "אם אתם לא מסוגלים להאמין שהדגם הקטן והפשוט הזה נוצר מעצמו, כיצד תהיו מסוגלים להאמין שמערכת השמש שלנו, המדהימה פי כמה וכמה מדגם זה, נוצרה מעצמה?"

- מדענים רבים הבינו את הברור מאליו!

אך לא רק אייזיק ניוטון הבין את הברור מאליו. יוהאן קפלר, מדען מפורסם אחר כתב כבר לפני מאות שנים: "לעולם מבנה הרמוני. הכוכבים נעים במסלוליהם בהתאם לחוקיות קוסמית מושכלת."גם גלילאו גלילאי, שחקר כידוע את מבנה מערכת השמש, קבע גם הוא - "הטבע הנו ביטוי קפדני של חוקי אלוקים - אחדות התופעות בשמים ובארץ. חוקי התנועה, מושגי ההתמד והתאוצה".ובל נשכח את אלברט איינשטיין, מגדולי המוחות של עולם המדע. גם הוא טען שיש אלוקים ליקום. פעם אחת כתב: "אלוקים אינו משחק בקוביות" בנוגע לתיאוריה המציעה הסבר אקראי למאורעות שונים ביקום.כל המדענים הללו הסיקו על מציאות האלוקים מתוך היקום המסודר שחקרו כל חייהם, יקום המעיד יותר מאלף עדים על הבורא האינטליגנטי שיצר אותו בחוקיות מרשימה

גם פרופסור הוקינג מבין זאת!

גם פרופ' סטיבן הוקינג, מגדולי הפיזיקאים של זמנינו, נוטה להסכים שיש בורא לעולם, ולא פעם הוא הזכיר את מציאות האלוקים בקשר ליקום. פעמים רבות הוא גם עומד על הדיוק המדהים שאיפשר את קיומנו. בספרו קיצור תולדות הזמן הוא כתב:
    "אם שניה אחת אחרי המפץ הגדול, היקף ההתרחבות היה קטן יותר, אפילו בחלק אחד מתוך מאה אלף מיליון מיליונים, היקום שלנו היה מתמוטט אפילו לפני שהוא הגיע לגודלו העכשווי".
    בסוף ספרו "קיצור תולדות הזמן" הוא כותב שברגע שיוכל לפצח את סודות היקום במשוואה האחת: "נוכל להגיע לסוף דעתו של הבורא" (למרבה האירוניה, הוא פרש מחיפוש התשובה הגדולה לסודות היקום, באומרו שהיקום מורכב ומסובך מידי).פרופסור דוד וייס, רופא וחוקר סרטן, כותב שמוכרח להיות בורא כדי להסביר את בריאת העולם, "ולא רק את בריאת העולם," כותב הפרופסור "אלא גם את העובדה שהאטום הזה, המולקולה הזאת, קיימת, ובמקום להתפוצץ היא קיימת באופן מסודר אני מוכרח להניח את קיומו של האדריכל הגדול".

- לא צריך להיות איינשטיין בשביל להבין שיש בורא לעולם!

אבל האמת היא שלא חייבים להיות איינשטיין בשביל להבין שיש בורא לעולם, מספיק לחשוב בהגיון. הרי בכל ממשלה אנו רואים, שלכל חוק יש מחוקק שקבע אותו. לפעמים הסיבה שעומדת מאחורי החוק לא מובנת לנו, אבל בכל זאת החוק נאכף, והדינים מתקיימים.יש סוג אחר של חוקים, הם "חוקי הטבע". אם קיימים חוקי טבע, אז גם ברור שקיים מחוקק לחוקים הללו, חוקים שחלים על כל היקום שלנו.מי שקורא למתרחש בבריאה חוקים, צריך להבין לבד שחוקים לא נוצרים ללא מחוקק, חוקים צריכים להיאכף. הבורא והמשגיח הוא ששומר על הבריאה כמו שהיא, בלעדיו החוקים לא היו מתקיימים.

כול הזכויות שמורות לדניאל בלס
    הרחקת יונים ייעוץ ופתרונות

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם האוואטר של firya
    לייקים
    97
    נקודות
    50

תגיד, אתה מבין משהו מהחיים שלך??

אייזק ניוטון היה חי בתקופה שבה הוציאו להורג כופרים באלוהים. ומאיפה הסיפור המצוץ מהאצבע שהדגם נוצר מעצמו? אני כבר לא יודע איזה תואר לתת לך על השטויות שאתה מביא.

סטיבן הוקינג הוציא מספר ספרים שמציגים עד כמה אלוהים הוא מיותר וסדרת סרטונים שבו הוא מציג עד כמה אלוהים הוא מיותר.
    חוץ מזה שרק שנה שעברה הוא היה בקנס ודיבר בצורה חריפה נגד אלוהים והרבה אנשי דת גינו אותו על הדברים החריפים שאמר.
    אין לי מושג מאיפה אתה מביא את השטויות שאמרת (כן, שטויות. זה שם תואר בשפה העברית פתח מילון.) אבל זה לא נכון במקרה הטוב ומוציא אותך ברמת ידע נמוכה מאוד. אז או שאתה ״חסר הסכלה״ (אני לא אכניס מילים אחרות שמתארות את זה לא ניתן לך את הספק שבלצנזר) או שאתה פשוט משקר, וזה אסור על פי הדת אגב.

מעצבנת אותי הגישה המתנשאת הזאת והשקרית שאתה מציג פה לאחרונה. אולי יש שורה אחת של אמת בכל הפוסט שלך. זה עלי, לא מקובל!
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש ותיק האוואטר של S.P.Q.R
    לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

ציטוט נכתב במקור על ידי firya צפיה בהודעה

אייזק ניוטון היה חי בתקופה שבה הוציאו להורג כופרים באלוהים. ומאיפה הסיפור המצוץ מהאצבע שהדגם נוצר מעצמו? אני כבר לא יודע איזה תואר לתת לך על השטויות שאתה מביא.

סטיבן הוקינג הוציא מספר ספרים שמציגים עד כמה אלוהים הוא מיותר וסדרת סרטונים שבו הוא מציג עד כמה אלוהים הוא מיותר.
    חוץ מזה שרק שנה שעברה הוא היה בקנס ודיבר בצורה חריפה נגד אלוהים והרבה אנשי דת גינו אותו על הדברים החריפים שאמר.
    אין לי מושג מאיפה אתה מביא את השטויות שאמרת (כן, שטויות. זה שם תואר בשפה העברית פתח מילון.) אבל זה לא נכון במקרה הטוב ומוציא אותך ברמת ידע נמוכה מאוד. אז או שאתה ״חסר הסכלה״ (אני לא אכניס מילים אחרות שמתארות את זה לא ניתן לך את הספק שבלצנזר) או שאתה פשוט משקר, וזה אסור על פי הדת אגב.

מעצבנת אותי הגישה המתנשאת הזאת והשקרית שאתה מציג פה לאחרונה. אולי יש שורה אחת של אמת בכל הפוסט שלך. זה עלי, לא מקובל!
    תואר בן אדם מיוחד הייתי נותן לו.

אתה יודע למה?
    כי באמת צריך בן אדם מיוחד כדי להשוות בין מערכת שמש ממשית,
    לבין כמה חלקי פח.

נאס"א כבר צפתה באינ-ספור כוכבים שהתפוצצו, כוכבים שהתממשו,
    כוכבים שהתנגשו וכו' וכו' וכו'.

להגיד שכוכב לא יכול להיווצר בלי שום הנחיה, להגיד שמערכת שמש לא יכולה להיווצר בלי שום הנחיה,
    זה בעצם להתכחש לחוק הכבידה.

אם תיקח תפוח ותפיל אותו מהעץ - הוא ימשך למרכז כדור הארץ,
    עכשיו(לדתי כמובן, לא לך פירייה אני יודע שאתה מבין את זה) קח אינ-ספור טונות של חומר,
    זרוק אותן בחלל, לאט לאט יווצר לך כוכב בגלל שכל חתיכה קטנה תמשך לחתיכה גדולה וככה יווצר לנו כוכב עגול.

שים כמה כוכבים ביחד, והם ינסו להגיע גם כן אחד לשני,
    רק שלהם יקח מיליארדי שנים.

אז יהיה לך את העצם הכי גדול באמצע - השמש,
    וכל השאר יהיו במסלול פגיעה איתו.

בסופו של דבר, גם השמש סובבת סביב מרכז הגלקסיה,
    וגם הגלקסיה שלנו נמצאת במסלול פגיעה עם גלקסיות אחרות.

לא רואה איפה צריך יוצר, צריך רק חוק פיזיקה אחד,
    ולא נראה לי שאלוהים פועל על פי חוקים קבועים.

One Shot - One Kill

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

חבר יקר ואהוב קודם כול אני הייתי שמח אם הייתה מגבה בעובדות את הטענות שלך כדי שאני יוכל להתייחס אליהם.
    סימנתי לך את הדברים שהייתי רוצה שתציג עובדות בגין מה שאמרת. (תרצה להוכיח את הטענות שלך אתה מוזמן)

דבר שני תתייחס למה שאלברט אינשטיין אמר יש לך ציטוט מויקיפדיה

דבר נוסף מצחיק אותי העובדה שאתה מכנה אותי חסר השכלה בעוד שאתה כותב לי חסר הסכלה (למרות שאני מניח שמצדך זאת טעות הקלדה ובכול זאת מצחיקה אותי העובדה. אירוני קצת אתה לא חושב ?) (סימנתי לך באדום)
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 09-12-2012 בשעה 19:53.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי S.P.Q.R צפיה בהודעה
    תואר בן אדם מיוחד הייתי נותן לו.

אתה יודע למה?
    כי באמת צריך בן אדם מיוחד כדי להשוות בין מערכת שמש ממשית,
    לבין כמה חלקי פח.

נאס"א כבר צפתה באינ-ספור כוכבים שהתפוצצו, כוכבים שהתממשו,
    כוכבים שהתנגשו וכו' וכו' וכו'.

להגיד שכוכב לא יכול להיווצר בלי שום הנחיה, להגיד שמערכת שמש לא יכולה להיווצר בלי שום הנחיה,
    זה בעצם להתכחש לחוק הכבידה.

אם תיקח תפוח ותפיל אותו מהעץ - הוא ימשך למרכז כדור הארץ,
    עכשיו(לדתי כמובן, לא לך פירייה אני יודע שאתה מבין את זה) קח אינ-ספור טונות של חומר,
    זרוק אותן בחלל, לאט לאט יווצר לך כוכב בגלל שכל חתיכה קטנה תמשך לחתיכה גדולה וככה יווצר לנו כוכב עגול.

שים כמה כוכבים ביחד, והם ינסו להגיע גם כן אחד לשני,
    רק שלהם יקח מיליארדי שנים.

אז יהיה לך את העצם הכי גדול באמצע - השמש,
    וכל השאר יהיו במסלול פגיעה איתו.

בסופו של דבר, גם השמש סובבת סביב מרכז הגלקסיה,
    וגם הגלקסיה שלנו נמצאת במסלול פגיעה עם גלקסיות אחרות.

לא רואה איפה צריך יוצר, צריך רק חוק פיזיקה אחד,
    ולא נראה לי שאלוהים פועל על פי חוקים קבועים.
    קודם כול תודה על התואר האדם המיוחד אני מקבל את זה כמחמאה.

טוב דבר ראשון אני רוצה להמעיד דברים על דיוקם כוח הכבידה הוא לא כוח שפועל על חלקיקים חלל.
    למשל ,ככול שתהיה קרוב יותר מרכז כדור הארץ כך תגדל כוח הכבידה על הגוף שנמצא על כדור הארץ קרי (בני האדם והסובב אותנו).

מה שאתה מתכוון הוא כוח הכבידה של גוף מסויים שיוצר מעיין שקיעה בחלל ובגלל כך כול הכוכבים סובבים סביב העצם הכבד או הגדול ביותר שיוצר את השקיעה ,למשל השמש גוף גדול שיוצר שקיעה בחלל וכיוון שכך אנחנו סובבים סביב השמש ולא ההפך. (ראה תמונת חלל במאמר)

עוד נתון כתוב בתורה:
    'אם
    לא בריתי יומם ולילה
    , חוקות
    שמים וארץ לא שמתי
    ' ,הבורא מחייה את העולם כול יום.
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 09-12-2012 בשעה 20:27.

לייקים
    97
    נקודות
    50

יש לי דיסלקציה. צר לי שאתה חושב ששגיאות הכתיב שלי מציינות משהו על ההשכלה שלי. הן לא.

מוזר שאתה מדבר על איינשטיין. אותו אדם שאמר ש"היהדות היא אמונה טפלה וילדותית"? האיינשטיין הזה?

אם רצית לדעת עוד:
    http://www.hofesh.org.il/letters/sci...OnJudaism.html
    ויש גם סרטון על האמונתו של איינשטיין שפירסמתי פה בחודשיים האחרונים. חפש אותו עם אתה רוצה.

ואת זה גם פרסמתי לא מזמן על סטיבן הוקינג:
    http://www.internetmonk.com/archive/...tephen-hawking

אני לא רוצה לקרוא לך שקרן. אז או שתעשה לעצמך טובה ותבדוק את הדברים שאתה מביא, או שאל תביא אותם. טיפ, אתרים של מאמינים הם לא אמינים. הם מלאים בשקרים וסילופי מידע כמו שכבר כתבתי פה בהודעה. עליך חלה האחריות לבדוק את הפרסומים שלך. תמשיך להביא אותם ללא בדיקה וכל מה שתקבל זאת ההגדרה של חוסר אמינות. אמרתי לך משפט ואני אחזור עליו, "בימינו אנו בורות היא בחירה". אם אתה בוחר שלא לחנך את עצמך, אל תתפלא אם יתחילו לקראו לך שקרן.
    נערך לאחרונה על ידי firya; 09-12-2012 בשעה 21:48.
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

יש לי דיסלקציה. צר לי שאתה חושב ששגיאות הכתיב שלי מציינות משהו על ההשכלה שלי. הן לא.

מוזר שאתה מדבר על איינשטיין. אותו אדם שאמר ש"היהדות היא אמונה טפלה וילדותית"? האיינשטיין הזה?

אם רצית לדעת עוד:
    http://www.hofesh.org.il/letters/sci...OnJudaism.html
    ויש גם סרטון על האמונתו של איינשטיין שפירסמתי פה בחודשיים האחרונים. חפש אותו עם אתה רוצה.

ואת זה גם פרסמתי לא מזמן על סטיבן הוקינג:
    http://www.internetmonk.com/archive/...tephen-hawking

אני לא רוצה לקרוא לך שקרן. אז או שתעשה לעצמך טובה ותבדוק את הדברים שאתה מביא, או שאל תביא אותם. טיפ, אתרים של מאמינים הם לא אמינים. הם מלאים בשקרים וסילופי מידע כמו שכבר כתבתי פה בהודעה. עליך חלה האחריות לבדוק את הפרסומים שלך. תמשיך להביא אותם ללא בדיקה וכל מה שתקבל זאת ההגדרה של חוסר אמינות. אמרתי לך משפט ואני אחזור עליו, "בימינו אנו בורות היא בחירה". אם אתה בוחר שלא לחנך את עצמך, אל תתפלא אם יתחילו לקראו לך שקרן.
    קראתי בעיון רב את הכתוב באתר ,ואני חייב לציין שאני לא מאמין לשום מילה שכתוב שם.
    רגע אתה רוצה שאני יאמין ששנה לפני מותו אינשטיין פשוט שינה את כול השקפת עולמו שהייתה לו לגבי היהדות והדת ובמכתב אחד שהוציא פסל את כול השקפת עולמו ? נשמע לך הגיוני ? אני יכול לכתוב לך מכתב מפיו של אינשטיין זה אומר שהוא מכתב אמין ? השקפתו של אינשטיין הייתה ידועה לכול העולם ואתה רוצה להגיד לי ששנה לפני מותו הוא פשוט שינה את כול השקפת עולמו ? תעשה לי טובה האדם היחידי שצריך לבדוק את המידע שלו זה אתה ולא אני.

דרך אגב אנחנו צורכים את המידע שלנו ממקומות שונים ,מעניין מאוד עד כמה זה משפיע על השקפת עולמנו ? אני לפחות ימשיך לדפדף באתר שהצגת.

משתמש משקיע
    שם פרטי
    הקיפוד העוקץ
    לייקים
    455
    נקודות
    7
    משפט מחץ
    קח נקודה למחשבה: .

יום יפה שם בחוץ
    נערך לאחרונה על ידי XsonicX; 08-02-2014 בשעה 22:44.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי XsonicX צפיה בהודעה
    ואם גדולי המדענים יכריזו כי אם נקפוץ מעזריאלי וננופף בידיים בחוזקה נוכל לטופס בשמי תל-אביב?
    ואם יהיה להם הסבר מאוד מאוד הגיוני לזה, נוכל לקפוץ?
    אין הכוונה היא כי דברם של המדענים קדוש אם לכך התכוונת.

משתמש משקיע
    שם פרטי
    הקיפוד העוקץ
    לייקים
    455
    נקודות
    7
    משפט מחץ
    קח נקודה למחשבה: .

יום יפה שם בחוץ
    נערך לאחרונה על ידי XsonicX; 08-02-2014 בשעה 22:44.

לייקים
    97
    נקודות
    50

אטאאא- בתקופתו של איינשטיין הוא היה מקבל מכתבים זועמים מנציגי דת בגלל הדיבור שלו על הדת היהודית. מוזר שכמו רבים גם איינשטיין הפך דתי אחרי מותו.
    הדת עד כדי כך עלובה, חבל שאתה יורד לרמתה.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

ציטוט נכתב במקור על ידי XsonicX צפיה בהודעה
    אבל רגע.. אם מדען מוכיח לך שאם תקפוץ מעזריאלי לא יקרה כלום.. אתה לא תרצה לנסות?
    מה אכפת לך "חיים פעם אחת" תנסה.. והניסיון יהיה מגובה ב-"מדע מדויק", לא תרצה?
    אממ.. אם הוא יוכיח לי שמדובר במדע מדוייק ושלא יקרה לי כלום אז יכול להיות שאני יעשה זאת.
    אני לא יודע איזה תשובה אתה מחפש אבל האמת שאם מדען היה אומר לי ערכתי אלפי ניסויים וחישובים מדוייקים ובניתי מכשיר שאם תקפוץ לא יקרה לך כלום
    והוא יוכיח לי שלא יקרה לי כלום ,יכול להיות שאני יקפוץ.

אטאאא- בתקופתו של איינשטיין הוא היה מקבל מכתבים זועמים מנציגי דת בגלל הדיבור שלו על הדת היהודית. מוזר שכמו רבים גם איינשטיין הפך דתי אחרי מותו.
    הדת עד כדי כך עלובה, חבל שאתה יורד לרמתה.
    ידידי היקר מדוע הדת כול כך עלובה ,האם לא תוכל לעלות על דעתך אפילו דבר אחד טוב בדת ?
    נערך לאחרונה על ידי aaa-aaa; 10-12-2012 בשעה 13:55.

לייקים
    97
    נקודות
    50

לא משהו שסמים קשים יהיו עדיפים עליו.

כל דבר טוב, אפשר להשיג מחשיבה מודרנית. את הרע לעומת זאת...

more people died in the name of god then for any other reason.
    G.C.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מכור
    לייקים
    128
    נקודות
    1,280

more people died in the name of god then for any other reason.
    G.C.
    יש אנשים שמתים בשם הכסף ,יש אנשים שמתים בשם הכבוד והגאווה מה טובים מיתות אלו מהאלוהים ?

מנהל ההתקנים האוואטר של rcl-nadav
    לייקים
    267
    נקודות
    6,593

ציטוט נכתב במקור על ידי aaa-aaa צפיה בהודעה
    ידידי היקר מדוע הדת כול כך עלובה ,האם לא תוכל לעלות על דעתך אפילו דבר אחד טוב בדת ?
    ביום שחבר'ה כמוך יעשו את הבדל בין "דת" לבין "אלוהים",
    אולי אחרים יוכלו לדבר על אילו דברים בדת יכולים להיות נחמדים.

"Adults with imaginary friends are stupid"
    ...

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 00:33.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,780,500 | הודעות: 7,477,970 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect