קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 08-02-2008, 19:11
  2. [טריילק]שודדי הקאריביים:סוף העולם
    על ידי !!nati!! בפורום סרטים וקולנוע
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 14-05-2007, 17:07
נושא נעול
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 39 מתוך 39

הרצאת סוף העולם מבית CATS LOVER . ב-ח-י-נ-ם !!! - עמוד 3

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ציטוט נכתב במקור על ידי polo321 צפיה בהודעה
    הוא מנסה להגיד את מה שהוא רואה כאמת....אבל זה לא אומר שכולם צריכים לשמוע את הבלבולי שכל שלו..
    לא יכלת להגיד את זה טוב יותר

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    79
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    על איזה אמת אתה מדבר? זה שחובה להיות חתיך + עשיר + להיות מפורסם או להיות לפחות בן אדם מאד מאד מוכר כדי להשיג בנות שנראות טוב? זה אמת בשבילך? אז כנראה שלא שטפת הבוקר את העיניים שלך. צא החוצה קצת לרחובות ותסתכל סביב.
    אני רואה טוב מאוד שכל חתיך יכול להגיד לבחורה בלה בלה והיא תשכב איתו ולעומת זאת חנון שלמד כל החיים שלו מספרים על להצליח עם נשים יראה כסוטה ומטריד מה לעשות זאת בדיוק האמת.
    הוכחה כל מי שחתיך עשיר ומפורסם מביא אלפי בנות .

שינטן אני מת עליך חחחחח

http://www.youtube.com/watch?v=mwXWF3vLvlQ

?Could you define the word paranoiac
    ?Could you define it in more detail

משתמש משקיע האוואטר של OverPowered
    שם פרטי
    ניק
    לייקים
    691
    נקודות
    6
    משפט מחץ
    You know what your problem is... I'm too good looking

ציטוט נכתב במקור על ידי המאמין צפיה בהודעה
    אני רואה טוב מאוד שכל חתיך יכול להגיד לבחורה בלה בלה והיא תשכב איתו ולעומת זאת חנון שלמד כל החיים שלו מספרים על להצליח עם נשים יראה כסוטה ומטריד מה לעשות זאת בדיוק האמת.
    הוכחה כל מי שחתיך עשיר ומפורסם מביא אלפי בנות .
    הנה אתם כמו חרדים, בעיניים עצומות אחרי תורת הפיקאפ, ישר פוסלים את "המאמין" ישר חושבים הוא ממורמר ישר חושבים הוא שונא אותכם, במקום לקרוא ולקלוט "תכלס הוא צודק"..
    תעשו מה שבזין שלכם אני שם כסף שעוד 2-3-4 שנים שאתם סוף סוף תבינו איך העולם עובד , ואני מאוד מקווה שזה לא יקרה מאוחר יותר מ4 שנים, אתם תקלטו איך נראתם מהצד, איך נשמעתם מהצד, אתם פשוט לא תאמינו שבאמת האמנתם בזה.

תקראו קצת תהודעות שלו, שלי, של טיילר, תבדקו כמה הגיון יש בהם, כמה אמת יש בהם על העולם, וואלה אתם לא מסכימים עם הכל? אבל לפחות בהודעות האלה יש יותר אמת וריאליזם על העולם מאשר על ההודעות שלכם "שמע אחי אפילו שאתה פרצוף מחוצקן ו1.60 כל עוד תלך בגב זקוף ותדבר חזק ותגיד לבחורות שהן שמנות, אתה תזיין אותן כל הלילה".

נשמע הזוי לא? בשבילכם לא. עוד כמה שנים אתם תצחקו על אנשים כאלה. על אנשים שאתם הייתם פעם.

מורחקים
    שם פרטי
    GoGay
    לייקים
    429
    נקודות
    194
    משפט מחץ
    זרום גם עם גייז.

ציטוט נכתב במקור על ידי OverPowered צפיה בהודעה
    הנה אתם כמו חרדים, בעיניים עצומות אחרי תורת הפיקאפ, ישר פוסלים את "המאמין" ישר חושבים הוא ממורמר ישר חושבים הוא שונא אותכם, במקום לקרוא ולקלוט "תכלס הוא צודק"..
    תעשו מה שבזין שלכם אני שם כסף שעוד 2-3-4 שנים שאתם סוף סוף תבינו איך העולם עובד , ואני מאוד מקווה שזה לא יקרה מאוחר יותר מ4 שנים, אתם תקלטו איך נראתם מהצד, איך נשמעתם מהצד, אתם פשוט לא תאמינו שבאמת האמנתם בזה.

תקראו קצת תהודעות שלו, שלי, של טיילר, תבדקו כמה הגיון יש בהם, כמה אמת יש בהם על העולם, וואלה אתם לא מסכימים עם הכל? אבל לפחות בהודעות האלה יש יותר אמת וריאליזם על העולם מאשר על ההודעות שלכם "שמע אחי אפילו שאתה פרצוף מחוצקן ו1.60 כל עוד תלך בגב זקוף ותדבר חזק ותגיד לבחורות שהן שמנות, אתה תזיין אותן כל הלילה".

נשמע הזוי לא? בשבילכם לא. עוד כמה שנים אתם תצחקו על אנשים כאלה. על אנשים שאתם הייתם פעם.
    עזוב, בשבילם מי שלא מזייף את עצמו מפה ועד להודעה חדשה (במקום להתעסק בשיפור עצמי ובתכלס ולא במשחקים של קקה) הוא ממורמר, חסר חיים, חנון קנאי וכאפות.

תענו לי בבקשה על השאלה גורואים יקרים במה יש לי לקנא בכם? אתם יכולים לדגמן לאברקרומבי? יש לכם סטארט אפ לא רע שמכניס לכם מספרים שמנים לחשבון הבנק או שאתם באים ממשפחה עשירה ויש לכן וואחד ירושה או שאתם הבנים האבודים של רומן אברמוביץ' או אחים של קים קרדשיאן? האם טיאסטו יושב איתכם אחרי הופעות על בקבוק בלו לייבל ומעשן איתכם סיגר קובני?

אם התשובה על זה היא "לא", אין לי מה לקנא בכם. לאדע איך אחרים ולא מעניין אותי, כי לי אישית אין מה לקנא בישראלי בן 20 מקריח בעל נטיה להשמנה שעדיין גר עם ההורים ומרוויח בחודש משכורת שזונה מרוויחה בחצי שעה (בתנאים הרבה יותר משפילים חשוב לציין). כשתגיעו למשהו בחיים, אולי אז תחשבו שאתם "הפרס" או שכל מי שלא מסכים איתכם "מקנא" בכם.
    נערך לאחרונה על ידי DashBerlin; 15-12-2012 בשעה 10:21.

אהה קטס לאבר

מה אתה עדיין עושה פה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    אריאל
    לייקים
    65
    נקודות
    49
    משפט מחץ
    (-:

ציטוט נכתב במקור על ידי DashBerlin צפיה בהודעה
    עזוב, בשבילם מי שלא מזייף את עצמו מפה ועד להודעה חדשה (במקום להתעסק בשיפור עצמי ובתכלס ולא במשחקים של קקה) הוא ממורמר, חסר חיים, חנון קנאי וכאפות.

תענו לי בבקשה על השאלה גורואים יקרים במה יש לי לקנא בכם? אתם יכולים לדגמן לאברקרומבי? יש לכם סטארט אפ לא רע שמכניס לכם מספרים שמנים לחשבון הבנק או שאתם באים ממשפחה עשירה ויש לכן וואחד ירושה או שאתם הבנים האבודים של רומן אברמוביץ' או אחים של קים קרדשיאן? האם טיאסטו יושב איתכם אחרי הופעות על בקבוק בלו לייבל ומעשן איתכם סיגר קובני?

אם התשובה על זה היא "לא", אין לי מה לקנא בכם. לאדע איך אחרים ולא מעניין אותי, כי לי אישית אין מה לקנא בישראלי בן 20 מקריח בעל נטיה להשמנה שעדיין גר עם ההורים ומרוויח בחודש משכורת שזונה מרוויחה בחצי שעה (בתנאים הרבה יותר משפילים חשוב לציין). כשתגיעו למשהו בחיים, אולי אז תחשבו שאתם "הפרס" או שכל מי שלא מסכים איתכם "מקנא" בכם.

בן 20 שגר עם ההורים , מה הבעיה עם זה ?

מורחקים
    שם פרטי
    GoGay
    לייקים
    429
    נקודות
    194
    משפט מחץ
    זרום גם עם גייז.

אין בעיה גמאני הייתי אחד כזה (אמנם לא עם משכורת של זונה בחצי שעה אבל זה סיפור אחר)
    אבל שלא תחשבו שאני צריך לקנא באחד כזה או בכל אחד שלא הגיע לכלום בחיים וקופץ מעל הפופיק ומרשה לעצמו דברים שZYZZ, רומן אברמוביץ' וג'סטין ביבר לא מרשים לעצמם לעשות.

ואם יש פה קבוצה שמסתלבטת עליהם זה לא אומר שהם ילדי מייפל סטורי שמקנאים בחיים הSO מעניינים שלהם, זה אומר שאתם מעוררים רחמים אצל אנשים שרואים את המציאות ולא חיים בסרט שתימניה מטר ובמבה זה HB9.5.
    נערך לאחרונה על ידי DashBerlin; 15-12-2012 בשעה 23:07.

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

נעלתי תאשכול למנוע ספאם.
    נערך לאחרונה על ידי rodney1; 15-12-2012 בשעה 23:10.

נושא נעול
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:13.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,328 | הודעות: 8,051,937 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect