קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 28-02-2009, 18:44
  2. iPhone חינם? למה דווקא לי מגיע אייפון?
    על ידי ipublic בפורום דיבורים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 01-08-2008, 18:58
  3. למה דווקא ליייי??????? למהההההה:((((
    על ידי The Mask בפורום דיבורים
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 14-09-2006, 23:35
  4. למה דווקא בה? למה?!
    על ידי אור. בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 09-04-2006, 10:12
  5. למה הפרופיל הוא עד 97?
    על ידי Program בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 23-12-2005, 16:07
+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 38 מתוך 38

למה דווקא הוא? - עמוד 3

משתמש מתקדם האוואטר של firya
    לייקים
    97
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי גיא אופק צפיה בהודעה
    לאיזה עוד דת יש מסורת של מעמד התגלות (ראשוני) פומבי?
    בבקשה:
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

תודה

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי firya צפיה בהודעה
    בבקשה:

תודה גבר
    אבל לא נראה לי שהוא אובייקטיבי בשביל לסמוך על מה שהוא אומר, בדברים האלה זה לא שחור לבן שבן אדם לא יכול לשקר לך, אלא מאוד אפור כמו שניתן לראות בסרטוני התגובה ל'מתן תורה היה או לא' (מה גם שהוא ערוץ עם 2500 סרטונים מאוד מושקעים על הנושא, מה האינטרס של הבעלים? ולמה הוא משלם כ''כ הרבה כסף בשביל להחזיק תערוץ הזה?)
    וזה די דומה למה שעושים המחזירים בתשובה הם נוקטים צד ולפי זה בוחרים גרסאות ככה שזה לא כ''כ אמין
    ונראה לי שגם אם זה נכון אתה לא יכול להוכיח את הבלתי אפשרי אלא אם אתה מסביר איך הוא אפשרי ככה שזה לא משנה אם דתות אינדיניות\הינדיות מקיימות מסורת התגלות כי אלים פיזיים כאלה לא יכולים להתקיים הגיונית (אין יש מאין[בריאה] בקיום פיזי)
    תודה שוב!!
    נערך לאחרונה על ידי גיא אופק; 17-07-2013 בשעה 22:09.
    צטט\י אותי בתגובתך כדי שאשים לב

לייקים
    97
    נקודות
    50

תודה גבר
    אבל לא נראה לי שהוא אובייקטיבי בשביל לסמוך על מה שהוא אומר, בדברים האלה זה לא שחור לבן שבן אדם לא יכול לשקר לך, אלא מאוד אפור כמו שניתן לראות בסרטוני התגובה ל'מתן תורה היה או לא' (מה גם שהוא ערוץ עם 2500 סרטונים מאוד מושקעים על הנושא, מה האינטרס של הבעלים? ולמה הוא משלם כ''כ הרבה כסף בשביל להחזיק תערוץ הזה?)
    וזה די דומה למה שעושים המחזירים בתשובה הם נוקטים צד ולפי זה בוחרים גרסאות ככה שזה לא כ''כ אמין
    ונראה לי שגם אם זה נכון אתה לא יכול להוכיח את הבלתי אפשרי אלא אם אתה מסביר איך הוא אפשרי ככה שזה לא משנה אם דתות אינדיניות\הינדיות מקיימות מסורת התגלות כי אלים פיזיים כאלה לא יכולים להתקיים הגיונית (אין יש מאין[בריאה] בקיום פיזי)
    תודה שוב!!
    לא עולה כסף "להחזיק ערוץ" ביוטיוב. וכל מה שאתה רואה פה אפשרי לעשות עם תוכנת עריכה יחסית בסיסית אפילו, ומיקרופון.
    התגלות המונית לא נחלתה הבלעדית של היהדות. יש לך בדסקריפשן לינקים שאתה מומלץ לבדוק אותם. אתה מוזמן לחקור ולראות בעצמך כמה נפוץ זה "התגלות המונית".
    אף אחד לא טוען פה שיש התגלות המונית שהיא נכונה. לא מדובר ביותר מהזיה קבוצתית במקרה הטוב.
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad"
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי firya צפיה בהודעה
    לא עולה כסף "להחזיק ערוץ" ביוטיוב. וכל מה שאתה רואה פה אפשרי לעשות עם תוכנת עריכה יחסית בסיסית אפילו, ומיקרופון.
    התגלות המונית לא נחלתה הבלעדית של היהדות. יש לך בדסקריפשן לינקים שאתה מומלץ לבדוק אותם. אתה מוזמן לחקור ולראות בעצמך כמה נפוץ זה "התגלות המונית".
    אף אחד לא טוען פה שיש התגלות המונית שהיא נכונה. לא מדובר ביותר מהזיה קבוצתית במקרה הטוב.

לא עולה כסף להחזיק ערוץ אבל עולה לאסוף חומר לערוך אותו ולקריין , בכאלה כמויות של מידע וסרטונים זה כסף
    ולא דיברתי על אמינות של התגלות המונית אלא על אמינות של אלה שאומרים שקבוצה מסויימת מאמינה בזה דהיינו שמה שלא נכון זה שהם מאמינים בזה ולא מה שהם מאמינים כלומר הם לא באמת טוענים להתגלות
    אני לא אומר שטענה להתגלות היא משהו גם לא מה שהדתיים טוענים אבל אני חושב שהטענה הזו היא אכן ייחודית ליהודים גם אם רק במאפיינים מועטים ולא בכל הקונספט
    ולעניין הערוץ האם נראה לך שמשהו שאתה מכיר יאסוף חומר ל2500 סרטונים לערוך אותו ככה מושקע בלי שום סיבה מיוחדת זה חתיכת עבודה?
    הנה התשובה שלך!

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוני
    לייקים
    1
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    קקי,חי ונושם

שנולדת לחברה יהודית שהיהדות נכנסת ויוצאת לך מהמוח 24/7 אתה תהיה יהודי

לייקים
    97
    נקודות
    50

לא עולה כסף להחזיק ערוץ אבל עולה לאסוף חומר לערוך אותו ולקריין , בכאלה כמויות של מידע וסרטונים זה כסף
    ולא דיברתי על אמינות של התגלות המונית אלא על אמינות של אלה שאומרים שקבוצה מסויימת מאמינה בזה דהיינו שמה שלא נכון זה שהם מאמינים בזה ולא מה שהם מאמינים כלומר הם לא באמת טוענים להתגלות
    אני לא אומר שטענה להתגלות היא משהו גם לא מה שהדתיים טוענים אבל אני חושב שהטענה הזו היא אכן ייחודית ליהודים גם אם רק במאפיינים מועטים ולא בכל הקונספט
    ולעניין הערוץ האם נראה לך שמשהו שאתה מכיר יאסוף חומר ל2500 סרטונים לערוך אותו ככה מושקע בלי שום סיבה מיוחדת זה חתיכת עבודה?
    הנה התשובה שלך!
    אתה עושה בושות.
    "האם נראה לך שמשהו שאתה מכיר יאסוף חומר ל2500 סרטונים לערוך אותו ככה מושקע בלי שום סיבה מיוחדת?"

"האם נראה לך הגיוני שמישהו שאתה מכיר יאסוף חומר ל200 קיפולי נייר ולקפל אותם ככה מושקע בלי שום סיבה מיוחדת?
    http://recordsetter.com/world-record...contentsection
    (סתם חיפוש של דקה בגוגל)

יש אנשים שהתחביב שלהם זה קיפולי נייר, יש אנשים שהתחביב זה לבנות רכבות צעצוע, ויש כאלו שהתחביב שלהם זה לרדת על הדת או על דעות שגויות של אנשים ולתקן אותם בעובדות.
    מאסתי מאנשים שמנסים לשחק אותה כאילו הם לא טעו כשאמרו בולשיט תהור.
    הצגת זאת כאילו היהדות היא היחידה שיש בה התגלות המונית, ולאחר שהראתי לך שזה לא נכון, התנהגת כאילו טענת טענה אחרת.

במקור שאלת:
    "
    לאיזה עוד דת יש מסורת של מעמד התגלות (ראשוני) פומבי?"

ואחרי שהראתי שאתה לא יודע כי לא טרחת לחפש בכלל, רשמת:
    "אתה לא יכול להוכיח את הבלתי אפשרי אלא אם אתה מסביר איך הוא אפשרי"

אתה מציג את זה כאילו אף פעם לא הייתה התגלות המונית וזה לא רלוונטי לשום דבר. איך זה מסתדר עם הטענה שלך שליהדות הייתה התגלות המונית והיא זאת שכן יש לה משקל???

או שתפסיק לשחק אותה ראש קטן, או שתתחיל להשתמש בראש. כי או שאתה כסיל שלא מבין מה לא בסדר פה, או שאתה שקרן שמנסה מוניפולציות זולות.

נ.ב.
    לא משנה מה המניע של מפעיל הערוץ. משנה רק הנקודות שהוא מעלה ואתה בוחר שלא להתייחס אלייהם. מספיק להשתמש בהד הומינם, ולבזבז לי את הזמן.
    יצאתי מדעתי... מיד אשוב.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

נמחק
    נערך לאחרונה על ידי גיא אופק; 27-08-2013 בשעה 18:48.

+ תגובה לנושא
עמוד 3 מתוך 3 << ראשון 123

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 23:51.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,881,747 | הודעות: 7,580,098 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect