קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 21-10-2007, 13:17
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 05-05-2007, 20:33
  3. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 05-05-2007, 14:37
  4. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 20-05-2006, 13:48
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 31

חופרים לכם על שינוי עצמי ואתם שואלים למה? הינה הוכחה.

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ברירת מחדל חופרים לכם על שינוי עצמי ואתם שואלים למה? הינה הוכחה.

בפורום מתבגרים ומתגברים, העלה בחור אחד בעיה קטנה- בזמן התיכון הייתה מישהי בכיתה שלו במשקל מפחיד, נראתה זוועה והוא בכלל לא הסתכל לכיוונה, אחרי שהתקופה עברה והוא שכח מקיומה, יום אחד הוא פגש בה במקרה אחרי שעברו כמה שנים והוא לא האמין למראה עיניו, הבחורה השתנתה מין הקצה לקצה ונחשו מה..הוא התאהב בה ועכשיו הוא רוצה אותה.

הסיפור המלא:
    היי, התאהבתי בבחורה ואני לא יודע מה לעשות, אני מרגיש חרא של אדם.
    הילדה שעליה אני מדבר למדה איתי בשכבה כל החטיבה העליונה ולמדה איתי באותה הכיתה מכיתה י עד יא (ב- יב לא למדנו ביחד כי היא עזבה את העיר ועברה תיכון).

הסיפור הוא כזה:
    במשך תקופת החטיבה, כל השכבה ציחקקה עליה, העליבה אותה וגם אני. היא הייתה בחורה מלאה מאוד... איזה 100-130 ק"ג כשהגובה שלה היה בערך 1.65 מטר. אתם יכולים לדמיין לעצמכם, היא הייתה מאוד מכוערת וכשאני אומר מאוד אני בהחלט מתכוון לזה. כל הפרצוף שלה היה מלא חצ'קונים, השיער שלה היה לא מסודר ומאוד מוזנח משהו כמו אצל אלברט איינשטיין, הגבות שלה היו לא מסודרות, היה לה עור אדום ומגורה ובקיצור היא לא טפחה את עצמה ולא שמרה על ההיגיינה שלה - לא איפור ולא לק לא היו עליה מעולם. כל השכבה קראה לה "יא דבה מחוצ'קנת", "לכי י'מכוערת". אני מודה באשמה גם אני הייתי מעליב אותה בצורה קיצונית עם מילים ומעשים. כל תקופת החטיבה לא היו לה חברים, היא הייתה בודדה וישבה בכל שיעור לבד, גם בהפסקות היא הייתה יושבת לבד לא היו לה חברות ולא ידידים... כל הבנות צחקו עליה. בתיכון המצב נשאר אותו מצב אפילו יותר גרוע - היא השמינה עוד יותר. לא היו לה חברים, לא היו לה חברות, היא נשארה בודדה בהפסקות ושוב ירדנו עליה. היא גם מעולם לא יצאה לטיולים שנתיים ומעולם לא ראיתי אותה בשום טקס, כי לא היו לה חברים. מה שכן, היא הייתה תלמידה מצטיינת ותולעת ספרים משוגעת (אני מעריך בנות שאוהבות לקרוא, זה מעיד על ראש טוב). בקיצורהיא הייתה חכמה והאופי שלה היה מקסים (בכיתה י' עשינו עבודה משותפת בכימיה, המורה דחפה אותי אליה כי זאת הייתה עבודה בצוות ואף אחד לא רצה לעשות איתה את העבודה וגם אני לא, אבל אחרי ויכוח ממושך עם המורה נאלצתי לעשות את העבודה איתה. היא הייתה ממש לבבית אני חייב להגיד ממש אחלה של אדם). היא אף לא לא יצאה לבלות, אף אחד לא הזמין אותה לשום מסיבה. אני לא כזה מרושע אני לא רודף אחרי בר רפאלי (שתי האקסיות שלי ם לא היו בר רפאלי), אני פשוט לא יכול לצאת עם מישהי שנראית ממש גרוע. אני יוצא שיש גברים שיסכימו איתי. זה לא מושך אותי מינית והיא באמת הייתה תוהו ובוהו. רציתי להוסיף גם שהיא הייתה עולה חדשה מצ'כיה (באמצע כיתה ז' היא הגיעה לישראל מצ'כיה) והיא לא הבינה עברית, וכשהיא היא התחילה להבין אותו היה לה מבטא סלבי מובהק (עד היום הוא קיים אצלה) מה שגם הצחיק חלק מאנשים (לא אותי דווקא, אני חושב שבמטא זה מאוד מושך במיוחד רוסי או סלבי אחר). קראו לה חזיר מסריח וכו'.

אחרי זה היא עברה עיר ומאז לא ראיתי אותה. לפני חודשיים אני נמצא בתחנה מרכזית של תל אביב מתכוון לנסוע לבסיס כרגיל ופתאום אני שומע שמישהי קוראת לי לא הבנתי בהתחלה. ואז כשפניתי לא הבנתי מי זאת גם כשהיא הציגה את עצמה עדיין לא הבנתי ז"א התקשתי להאמין. עומד מולי אדם שונה לגמרי: אדם מלא ביטחון עצמי, עם חיוך מהמם על הפנים, עם שיער מסודר, עם בגדים מאוד מושכים ומחמיאים בקיצור אני רואה מולי נערה צעירה ומאוד, מאוד יפה. מה גם שהיא לא הייתה לבד, אלא עם שתי חברות. כמעט שלא התעלפתי שם
    בקיצור פתחנו שיחה שאלתי מה קורה, איך החיים, מה עושה וכו' החלפנו טלפונים. הזמנתי אותה לסרט והיא סיפרה לי שהיא נפרדה מהאקס (OMG זה שיפור אדיר), אני כולי מופתע והיא ראתה שאני מופתע והיא הרגישה צורך לספר את הסיפור. לקראת סוף יב היא התחילה לעשות הרבה ספורט, נכנסה לדיאטה (היא לא התגייסה לצבא היא סוג של פציפיסטית, אני גם לא חושב שהיו לוקחים אותה עם כזה משקל). בקיצור היא לקחה את עצמה בידיים מה שנקרא וכול הסיפור הזה לקח לה בערך שנה וכמה חודשים בודדים. היום היא שוקלת 43 ק"ג כשהגובה שלה בערך נשאר אותו 1.65 מטר. היא מאוד חטובה ומאוד רזה. יש לה חברים ולא מעט, היה לה אקס והכי חשוב שהיא עדיין תולעת ספרים ושהיא נשארה אדם עם אופי מקסים (כשבנות יפות הן מרגישות את עצמן מלכות ומתחילות הפוזות, אבל היא ממש צנועה וזה מוסיף לה הרבה). היום, היא נראית יותר טוב מבר רפאלי (לדעתי), אני ממש לא צוחק היא שתי טיפות מים עם הדוגמנית Abbey Lee Kershaw שלדעתי שמה את בר בכיס הקטן. אותה הבחורה נראית ממש ככה:
    http://www.mick.waza.net/pics/MM4-Abbey-Lee-Kershaw.jpg
    אחרי חודשיים שאנחנו בקשר, אני פשוט מאוהב בה היא ממש חכמה וגם מאוד מטופחת מה שאני מחפש. עם האקסיות שלי לא מצאתי הבנה הן נראו סבבה לגמרי, אבל הייתה חסרה להן הבנה ואופי טוב כפי שיש לבחורה הזאת. אני לא יודע מה לעשות, איך אני יכול לאבד הזדמנות שכזאת? אני מרגיש חרא עם עצמי, כי אני יודע בבירור שהיא זוכרת איך ירדתי עליה ואיך העלבתי אותה למרות שהיא לא מראה כעס להיפך היא ממש שמחה לראות אותי ואפילו קיבלתי חיבוק
    .
    עכשיו, אם תשימו את עצמם במקום הבחורה הזאת..אתם אלה המכוערים שאף אחד לא רוצה לדבר איתם ואי-פעם שמו אותכם עם בחורה חמודה שכן הסכימה לדבר איתכם (כמו אצלו בסיפור) ואחרי תקופה שלמה, עשיתם שינוי קיצוני והפכם אשכרה לברבור, לא תרצו לראות את ההבעה על הפנים של הבחורה שפעם לא הסתכלה עלייכם?

זאת אחלה של מוטיביציה..זאת הסיבה הטובה ביותר לרצות לשנות את חייכם, לקבל את מה שאף פעם לא השגתם ולהצליח במה שפעם נכשלתם..

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    22
    נקודות
    2

וואו... נותן הרבה מוטיבציה להתמיד בשיפור עצמי של עצמי

מורחקים
    שם פרטי
    GoGay
    לייקים
    429
    נקודות
    194
    משפט מחץ
    זרום גם עם גייז.

מאוד מזכירה לי את עצמי בחטיבה (רק שלא הייתי שמן אבל כן הייתי במצב דומה).

אני מתאהב בבחורות כאלה. הכרתי מישי כזאת ולא האמנתי שבחטיבה היא הייתה נחשבת "מכוערת" (בהתחלה חשבתי שהיא מריצה דחקות עלי ועל מי שהייתי פעם חח עד שהיא הראיתי לי תמונות די "משכנעות"). היום היא שמה את כל הדוגמניות בארץ הנזקקת של ישראל בכיס הקטן מה שכן האופי שלה השתנה בהתאם אבל אני מסוגל להבין אותה כי באתי מאותו עולם וגם האופי שלי עבר שינוי דרסטי ואני אמנם יכול להראות כמו חרא בנאדם אבל תכלס הכוונות שלי תמיד טובות.

הכרתי גם איזה יחצן מפורסם מהתקופה שלי שבחטיבה כולם צחקו עליו והוא לא היה מסוגל להביא אפילו כונפה. אתם יכולים לנחש איפה הוא היה כשהכרתי אותו...

בסופו של יום, צוחק מי שצוחק אחרון. בזמן שהחבר'ה שצחקו עלי נדחפו במסיבות בסלקציה עם הערסים עם החברים השעירים שלהם, הילד שהם ירדו עליו וצחקו עליו שמעולם לא תהיה לו חברה היה נכנס חינם עם הידידות השוות שלו. אפילו לא היה להם ביצים לצעוק תשם שלי חוץ מלהביט בקנאה. mirers gonna mire.

עכשיו הם חסרי גרוש על הנשמה שמשרתים באיזה מקום עלוב ונמצאים במערכת יחסים עם איזה כונפה בזמן שאני חי תחיים שאני רוצה וממשיך להגשים את עצמי.

פאקינג לנעוץ.
    נערך לאחרונה על ידי DashBerlin; 30-12-2012 בשעה 16:22.

ואוו
    נכון תגובה לא ממש מושקעת או לא ממש מפרגנת אבל אין לי משו אחר להגיב והייתי חייב להגיב משו ..

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

זה פשוט דבר שכל אחד צריך לראות, נעצתי.

משתמש מתחיל
    לייקים
    2
    נקודות
    0

וואו שמע זה נכון לגמריי שמעתי גם על מקרים שהכי מכוערת וחננה נהייתה כוסית שווה אחרי התיכון.. סיוון שהייתה באח הגדול 3 שהגיעה לגמר הייתה חננה והיא עדיין הייתה חננה כי היא למדה על חקר המוח או משהו אבל היא הייתה שווה ונהייתה יותר חברותית ואשת "חיי לילה" זה נותן מוטיבציה בטירוף וזה נכון.. כיאלו אני חושב על עצמי שאם אני אהיה שרירי כזה ומטופח יותר ממה שאני עכשיו אז מן הסתם שילך לי יותר קל ובנות ירצו אותי יותר בגלל שאני נראה טוב ובנות אוהבות בנים שמטפחים ובנים שנראים טוב...

מורחקים
    שם פרטי
    GoGay
    לייקים
    429
    נקודות
    194
    משפט מחץ
    זרום גם עם גייז.

זה לא רק שרירי ומנופח, זה גם מטופח ברמות גבוהות מאוד, עיצוב מיוחד בשיער שאין לכל ישראלי ממוצע, לא שעיר מגעיל, מתלבש ממש יפה (בצורה שמחמיאים לך באופן קבוע), אולי מוסיף טאץ' משלך בפירסינג או קעקועים אם אתה אוהב, מריח טוב, שיזוף יפה, ALWAYS FRESH ולא נראה כאילו הוא קם מהמיטה אחרי שינת חורף, אסתטי. ONE OF A KIND, לא אחד שאפשר להסתכל עליו ולהגיד "אה אם אני מצביע על בחור אקראי ברחוב הוא נראה בול כמוהו"

קיצר..הגבר הממוצע? אתה צריך להיות ההפך הגמור ממנו אם אתה רוצה לקבל כבוד מהסביבה להביא בחורות על רמה ולא שאריות שבחורים ברמה גבוהה מזיינים וזורקים.

מבחינת מראה חיצוני לפחות.
    נערך לאחרונה על ידי DashBerlin; 30-12-2012 בשעה 23:08.

משתמש מתקדם
    לייקים
    50
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    It's only after we've lost EVERYTHING that we're free to do ANYTHING

בואנה הפורום השתנה לטובההה... סחטיין רודני

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

חחחח איזההה גבר...בכיף נשמה...תדע לך שזה הפורום היחיד ברשת של פיקאפ שדוגל בשיפור עצמי ובמראה לפני כל עניין הפיקאפ.

אתם לוקחים את זה אבל לקיצוניות לפעמים לא כל מי שפה הוא גמד 1.20 ששוקל 250 קילו יש פה גם אנשים שנראים נורמלי מבחינת מראה חיצוני אבל בגלל שהם ביישנים מתים לא הולך להם וזה למה הם באו לפורום הזה מלכתחילה... לי יש חבר ביישן מת 1.87 בערך שוקל איזה 110 קילו מודה הוא לא הכי חטוב שיש אבל הוא גדול ואי אפשר להגיד עליו שמן... הוא באמצע לא שמן ולא רזה ומגודל והכל ואין לו שיער כמו לכל בנאדם ממוצע (למרות שאחרי שהוא התגייס אז כן) בכל אופן בתיכון היו מתחילות איתו מלא והוא גם זיין את אחת השוות בשכבה ואני תמיד קינאתי בו על כל הסיפורים שהוא היה מספר לי... אבל איפה אני היום ואיפה הוא היום... יצא לי כמה פעמים לצאת איתו למסיבות ובואו נגיד שהוא הסתכל עליי מהצד ולא הבין איך אני משתלב בכזאת קלות, פה האופי כן משחק משחק כי עובדה שהוא ביישן מת ומאז סיפורי התיכון לא הייתה לו אף אחת בזמן שלי היו הרבה יותר, זה שהייתה תקופה שבנות היו מתחילות איתו והוא יצא טונה זאת אשמתו זה מסוג האנשים שלמרות שהוא נראה טוב האופי דפק אותו ויש פה בין היתר גם אנשים כאלה אני מאמין, לא כולם בעמדה מקבילה ל"שמנה ששוקלת 130 קילו" יש פה אני מאמין גם אנשים שנראים נורמלי.
    נערך לאחרונה על ידי Iti10; 02-01-2013 בשעה 02:06.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ברור שיש פה אנשים נורמלים אין פה שאלה.
    80% בערך מהמשתמשים בפורום הזה, הם בני 15-16, שחיפים עם קצת חצ'קונים על הפנים, גובה בסדר אבל העניין שעוצר אותם מלהתחיל עם בנות זה הביישנות.
    20% מהאנשים פה, הם כאלה שנראים פחות טוב מהממוצע, אני מדבר על כאלה עם עודף משקל או תת משקל, תספורת "ריקה" כזאת, בלי שום עניין וגם חלק מהם אם בעיות באופן החיצוני שלהם (לסת נסוגה, פאק בגולגולת וכל מיני כאלה).

המאמר הזה בא להגיד שלא משנה איך אתה נראה, תמיד יש לאן לשאוף ולאן להגיע, גם אם אתה נראה טוב +, עדיין לא כדי לנוח על זרי הדפנה ואפשרי מבחינתך לקום ולהזיז את עצמך ולשפר את המראה עוד יותר.

קח אותי לדוגמא- 1.78 שוקל 60. כן, אני רזה אבל אני מאד חטוב, בלי קשר בורכתי בפנים יפות, כל אחד והדברים שלו.
    הקטע המצחיק, כל התקופה לפני הצבא הייתי בטוח שאני מכוער, לא בקטע של "אולי" ממש הייתי משוכנע שאין סיכוי שבעולם שבחורה תדבר איתי כי אני לא נראה טוב...הייתי גם חנון. כשהגעתי לצבא, קיבלתי סטירה מצלצלת. הצבא פיתח אותי מבחינת הגוף, פיתח לי את האישיות וגרם לי להיפתר מהביישנות אחת ולתמיד. פשוט ככה. בבום.
    בסופש"ים כשהייתי יוצא מהצבא, ידידות שלי כל הזמן נתנו לי מחמאות מה שנתן לי עוד בוסט מטורף לאגו ולבטחון העצמי..פשוט הרמתי את הראש, והבנתי שטעיתי.

תמיד יש מקום לשיפור זה בטוח, אני יכול להעיד על עצמי שאני לא ממש שחיף כמו שהייתי ולמרות כמה פאקים קטנים שלי אין לי חצ'קונים על הפנים ובתכלס אני נראה די טוב, פעם הייתי גם בסרט הזה שאני נראה על הפנים, תמיד יש מקום להשתפר אבל אני לא מסכים שאם אני לא 10/10 אז אני 0/10... זה נכון שאם אתה חתיך על החיים שלך הרבה יותר טובים וזאת שאיפה של כל אחד בסופו של דבר להיות כזה, אבל יש אנשים שנראים כמוני +- והם עדיין מביאים כוסיות והם לא עשירים או משהו, זה נכון שאולי הם יחסית מוכרים אבל בכל זאת... אני חושב שרוב הדיונים בזמן האחרון מופנים לאלה שבאמת באמת במצב שהוא בקרשים מבחינה חיצונית למרות שתכלס זה יכול ללמד כל אחד מאיתנו.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

אתה צודק, רוב האנשים שיוצאים עם כוסיות נראים טוב, לא יותר. יש גם חתיכים אבל הרוב זה פשוט כאלה שהם נראים אחלה.

רוב הדיונים בזמן האחרון מדברים על האלה במצב הגרוע כי כבר טחנו מכל הכיוונים מה לעשות אם אתה אחד שנראה אחלה..יש על זה לינקייה שלמה.
    יש כל כך הרבה מאמרים וכל כך הרבה הסברים מה אפשר לעשות ואיך אפשר להוציא מעצמך את הכל..אז כבר אין לי יותר על מה לדבר.

אם יש לך איזה שהוא נושא בעייתי, אתה מוזמן להגיד ויש מצב שאני יעשה על זה מאמר או משהו

מורחקים
    שם פרטי
    GoGay
    לייקים
    429
    נקודות
    194
    משפט מחץ
    זרום גם עם גייז.

בוא נודה באמת רודני, רוב האנשים בפורום הזה לא מקבלים מחמאות מבחורות שוות באופן קבוע. ורוב האנשים בפורום הזה בנות לא מתחילות איתם.

ואם זה לא קורה, סימן שאתה מכוער או ממוצע או מוזנח. ומה הדרך הכי טובה להפסיק להיות כזה? שיפור עצמי קיצוני. אני בעצמי פעם הייתי אחד שאפילו שמנות מכוערות לא הסתכלו עליו ושיניתי את עצמי 180 מעלות כי תכלס לא הייתי מכוער אלא מוזנח שבגיל 14 היה נראה כמו ילד כאפות בן 8.

וכל מה שהיה לי עדיין לא מספיק לי ואני רוצה יותר אז עכשיו הלכתי על יותר.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    ניב
    לייקים
    2
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי DashBerlin צפיה בהודעה
    בוא נודה באמת רודני, רוב האנשים בפורום הזה לא מקבלים מחמאות מבחורות שוות באופן קבוע. ורוב האנשים בפורום הזה בנות לא מתחילות איתם.

ואם זה לא קורה, סימן שאתה מכוער או ממוצע או מוזנח. ומה הדרך הכי טובה להפסיק להיות כזה? שיפור עצמי קיצוני. אני בעצמי פעם הייתי אחד שאפילו שמנות מכוערות לא הסתכלו עליו ושיניתי את עצמי 180 מעלות כי תכלס לא הייתי מכוער אלא מוזנח שבגיל 14 היה נראה כמו ילד כאפות בן 8.

וכל מה שהיה לי עדיין לא מספיק לי ואני רוצה יותר אז עכשיו הלכתי על יותר.

אני יכול להגיד לך שעד כיתה ח גם אני הייתי הילד שאפילו הבנות השמנות לא הסתכלו עליו.
    היום אני לפני צבא , מוקף בחברים ובבנות בלי עין הרע.
    וכול פעם שאני רואה מישהו מהיסודי שהיה צוחק עלי שאני שמן אני מסתכל לו בפנים ומחיך וזה מביא לי את האושר הכי גדול בעולם
    לדעת שהצלחתי להשתנות כמו שאף אחד לא חשב שאני יצליח שוהגעתי לרמה שאני מסתכל עליהם מלמעלה.

אבל אני לא מסכים איתך בדבר אחד אני אולי חדש פה אבל אני דווקא נכנסתי לפורום עכשיו כדי
    לעזור לאנשים ולחפש את עצמי ולקבל תחושת סיפוק מהעזרה שלי לדעתי לכל אחד יש את הפלוסים שלו ולכולם פה יש פוטנציאל ,אני יכול להגיד לך שגם אני עד לפני שנתיים לא הצלחתי להבחין מתי בנות מתחילות איתי או סתם מדברות איתי מחוסר בררה .
    ובטוח יש כאן כאלה שמקבלים מחמאות מבחורות אולי לא שוות אבל גם זה משהו.

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 10:49.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,790,429 | הודעות: 7,487,908 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect