קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. שאלה | כמה לדעתם אמור לעלות התיקון הזה..:
    על ידי o-s בפורום סלולרי וטאבלטים כללי
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 04-10-2008, 22:39
  2. כמה זמן לא הייתי באתר הזה.הסתפרתי קצוץץ.
    על ידי Uiop בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 25-09-2008, 16:40
  3. חח כמה זמן לא הייתי בפורום הזה
    על ידי AsBox בפורום דיבורים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 27-10-2007, 03:43
  4. כמה זמן לא הייתי בפורום הזה פייי....
    על ידי Frenzy בפורום דיבורים
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 31-10-2006, 16:38
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

כמה חרא יש בדור החדש הזה תסבירו לי? אני בהלם.. 19

משתמש מתחיל
    לייקים
    40
    נקודות
    0

ברירת מחדל כמה חרא יש בדור החדש הזה תסבירו לי? אני בהלם.. 19

ידעתי שעידן הפייסבוק מכפיל ומשלש את האגו בקרב בני הנוער הצעירים וההשפלות של הילדים הדחויים גדלו אבל זה כבר מוגזם...
    היום נסעתי כהרגלי עם חבר למיכללה באוטו ובדרך הקפצתי את בן דוד שלי הקטן לבצפר שלו.. הוא לומד בחטיבה (כיתה ז')..

תוך כדי שהוא יוצא מהאוטו אני רואה בבניין אשכול פיס כזה שסמוך לבצפר התקהלות של ילדים וילדות..וצעקות.. משהו חשוד שם..
    המשכנו ישר קצת כדי לראות מה הלך שם.. (אני והחבר שבאוטו) ואנחנו רואים ילד על הריצפה וכמה ערסים קטנים(מגודלים יחסית לכיתה ז') מפילים אותו כל פעם שהוא קם.. וכולם צוחקים..כולל הבנות השרמוטות הקטנות האלה..

זה כבר שלב שחטפנו עצבים...אני ראיתי את עצמי בתור הילד הזה.. כי פעם בחטיבה גם אני לא הייתי מקובל ואני יודע מה הוא עובר..
    יצאתי מהאוטו והחבר אחרי.. באתי למעגל ראיתי ערס צעצוע גמד ועוד ערס מגודל יחסית (כנראה בכיתה גבוהה יותר.. יש שם גם כיתות י') משפילים את הילד ההוא.. דוחפים אותו לריצפה..והריצפה שם מאספלט לבנים.. חונקים אותו...ובנות צוחקות שם ומעודדות אותם.. ועוד כמה קוקסינלים קטנים מסתכלים וצוחקים..

באנו חבר שלי הוציא את הילד מהמעגל הלכתי לאחד מהם המגודל יותר אמרתי לו "אם עוד פעם אחת אני אבוא לפה זה לא יגמר במילים ואני מבטיח לך" ומה הוא עונה לי כדי להרשים את הבנות שמסתכלות? "בוא אני רוצה לראות איך זה לא נגמר המילים" ושתבינו... אני בן פאקינג 19...הדבר האחרון שאני יעשה זה להרביץ לילדים..אבל לא יכולתי כמעט קפצתי עליו כבר דמיינתי איך אני מקפל אותו אבל חבר שלי עצר אותי..

ואז אמרתי בקול רם ליד כולם לערס צעצוע הזה "אם אתה כזה גבר אני רוצה לראות אותך עושה מה שעשית לו להוא ששם (מצביע על בחור אחד "מאגניב")..כמו שחשבתי..אין לך ביטחון אז אתה פוחד להשפיל מישהו שיותר ממך מבחינה חברתית.. אתה אפס.."

נתתי לילד שהציקו לו את המספר שלי ואמרתי לו תתקשר אלי היום אני רוצה לדבר איתך ואם עוד פעם אחת הם רק מסתכלים עליך תתקשר אלי דחוף..אני גר בסביבה..

הלכנו עם הילד לבניין עצמו של החטיבה ועוד השומר בהתחלה לא רצה לתת לי להיכנס אמרתי לו "אתה לא מתבייש? אם אתם לא עושים את העבודה שלכם אני אעשה אותה..הילד הזה עבר התעללות"

נכנסתי איתו צרחתי במזכירות איפה המנהלת? עד שהתפנו אלי וסיפרתי לה הכל .. זימנו את ההורים שלו לשם והמשכנו בדרכנו למיכללה מזועזעים.. באמת שאין לי מילים שיכולות לתאר את הגהנום שהילד הזה עבר..
    נערך לאחרונה על ידי PickUpGoro; 13-01-2013 בשעה 17:36.

2. קישורים ממומנים

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

קודם כל, כל הכבוד, עשית את המעשה הנכון, יצאת גבר. בני נוער הם פשוט בני זונה שבאלך לפעמים לתת להם כאפה שיצעו מהסרט, אני אומר לך את זה בתור נער בן 18.
    אבל, איך זה קשור לפורום הזה? זה יותר קשור למתבגרים ומתגברים....מועבר.
    נערך לאחרונה על ידי BackToLife; 13-01-2013 בשעה 17:41.

משתמש מתחיל
    לייקים
    40
    נקודות
    0

האמת שפיקאפ זה הפורום הראשון שעלה לי לראש.. כי הסיפור מדבר על ילד עם מעמד חברתי מאוד נמוך.. ובנות שצוחקות מאיך שמזלזלים בו הערסים ההיי סוסיאטי ביצים האלה..

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

איפה זה קרה? איפה אתה גר?

שמע אם אני הייתי במקומך אני לא חושב שהייתי מחזיק את עצמי הייתי דופק לערס הקטן ההוא לפחות כאפה, משהו כדי לנער אותו..לא חייב להדביק לו פצצה לפנים לשבור לו תשיניים אבל כאפה זה סביר.

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    עוז
    לייקים
    53
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    הנכס היחיד הטוב ביותר שיש לנו הוא המוח שלנו. אם יאומן היטב, הוא עלול ליצור עושר עצום.

תכיר את הדור של שנות ה-2000, אין לו כבוד לאף אחד לא לילדים ובטח שלא למבוגרים.

לא פלא, כי המורים של היום לא מקבלים גב מאף אחד בטח שלא ממערכת החינוך וגם ההורים של הילדים האלה לא מהווים דוגמא טובה במיוחד,

כשהדוגמה הבולטת רק לפני כמה ימים זה שמורה החרים פלאפון לילד בשיעור והאבא הגיע לבית הספר ונתן לאותו מורה(מורה גבר או אישה

אני לא יודע) מכות לעיני כל הילדים והתלמידים, והילדים רואים את זה ועושים מה שבראש שלהם.

אף אחד לא עוצר את זה וככה גודלים ילדים מנאייקים שלא דופקים חשבון ואין להם כבוד לאף אחד ואחרי כל זה

הם הופכים לרוצחים של האבא מבאר שבע שסה"כ ירד למטה להגיד להם שהם מפריעים לבת שלו לישון ביום שישי.
    נערך לאחרונה על ידי oz1987; 13-01-2013 בשעה 18:16.

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    עוז
    לייקים
    53
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    הנכס היחיד הטוב ביותר שיש לנו הוא המוח שלנו. אם יאומן היטב, הוא עלול ליצור עושר עצום.

עברו יומיים מאז שהגבתי לפוסט הזה והנה מגיע עוד מקרה: http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=951533

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    עוז
    לייקים
    53
    נקודות
    50
    משפט מחץ

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=954060

דבר מבורך בהחלט, חושב שצריך להעביר פיילוט של זה לעוד בתי ספר בארץ.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    PEGER
    לייקים
    4
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    ABBA BABAIT???

בואנה כל הכבוד יצאת מלך! ואני לא סתם כותב את זה כדי להעלות הודעות במונה אני באמת מעריך את זה

מנהלי פורומים
    שם פרטי
    ירדן
    לייקים
    201
    נקודות
    40
    משפט מחץ
    אהבה היא כמו שעון חול הלב מתמלא - בזמן שהמוח מתרוקן

כל הכבוד .. עשית מעשה נכון ואמיץ , מגעילים הנוער של היום!!
    כל ההשפלות בפייסבוק בפומבי ... נערים מתאבדים בגלל זה .. עוברים התעללויות שותקים .. הלוואי והיה אפשר להשים לזה כבר סוף!!

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    עוז
    לייקים
    53
    נקודות
    50
    משפט מחץ

החברה הישראלית נהייתה חברה ברברית קולנית ו-ונדליסטית, אפשר לראות את זה בכל מקום במדינה היום:

אם בפארקים וגינות בימי שישי, מועדונים ואפילו במגרשי הספורט במיוחד בכדורגל. אין כבוד ונימוס לאף אחד כולם שמים זין.

לא פלא שמבחינת תוצאות במקצועות לימוד שונים אנחנו בין המקומות האחרונים גם כי הילדים שמים זין על הכל וגם כי אין תנאים למורים.

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:58.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,271 | הודעות: 8,051,880 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect