קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04-07-2008, 18:09
  2. [שאלה] מתי יוצאים המשחקים PES 5 ו- Football Manager 2006 ?
    על ידי Smirnoff בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 20-09-2005, 23:18
  3. מתי תמותו ?
    על ידי Fury בפורום דיבורים
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 17-09-2005, 02:49
  4. מתי הדרבי יהיה בסוף? ביום שבת או ראשון?
    על ידי Smirnoff בפורום כדורגל
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15-09-2005, 05:07
  5. מתי הבחירות ?
    על ידי Alonh בפורום דיבורים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 19:35
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15

עד מתי מסה 2013

מורחקים
    שם פרטי
    דש ברלין
    לייקים
    51
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    why so jelly?

ברירת מחדל עד מתי מסה 2013

אז ככה

אני כרגע במסה נקיה יעני לא אוכל כל מה שזז כמו חזיר ולא שותה גלון חלב ביום ואוכל גלידותג'אנק עם ד''ר פפר, קולה וכו' אולי פעם בשבוע כי מה לעשות צריך להנות מהחיים מתישהו, YOLO. לא סופר ממש קלוריות, פשוט אוכל המון דגים, עוף, בשר, חלב, יוגורט, לחם עם חמאת בוטנים וכו'...אוכל תכלס הכל חוץ מביצים, אני לא מסוגל לעכל ביצים ויש לי רפלקס הקאה כשאני אוכל אותם. מסוגל לאכול חרא של כלב ולא ביצים. לא סופר קלוריות ממש, רק חלבון. מגיע ל140-130 גרם חלבון ביום. כמובן שכשאשקול יותר, אוכל יותר. 5-6 ארוחות ביום ופה ושם מנשנש בין ארוחות ושותה מיץ תפוזים (כל כוס זה 100 קלוריות).

עליתי מ57 קילו ל64 בחודשיים וחצי. גובה בערך 1.80. אין עלי טיפת שומן,
    כרגע אני חולה אז אנלא יכול להתאמן, מקווה להבריא עד לסופש הקרוב.
    עושה SS עד שאני מגיע למשקלים נורמלים ואז עובר לפיצולים כנראה (אם למישו יש תוכנית פיצולים טובה שכוללת תתרגילים הרציניים אני אשמח לראות). בלי תוכניות של 54354543 תרגילים ליום כי הן מעייפות ולא יעילות, לא כל מי שמתאמן הרבה גדל..ובטח שלא אקטומורף. אקטומורף גדל מתוכניות קצרות כמו SS.

אני אקטומורף. יש לי מבנה גוף מאוד צר אבל מצד שני מאוד רחב. למשל, אני יחסית רחב בכתפיים (ככה אמרו לי) ובחזה. הידיים שלי לעומת זאת נורא קטנות, בעיקר הFOREARMS. הם נראים כמו של ילדה בת 5.

תמונה להמחשה שמצאתי באינטרנט (שימו לב לעובי היד התחתונה זה בערך מה שיש לי)

אני מתבייש בחלק הזה של הגוף. לכל בת שקיימת יש יד תחתונה יותר עבה משלי לא משנה מה אני עושה הן כמעט ולא מתרחבות..כל הגוף שלי גדל ורק הן נשארו קטנות.
    עוד מעט קיץ ואני מתבייש. גם אם אני אשקול 70 קילו שזה משקל רגיל ולא שחיף מת, אני עדיין אראה חלש בגלל הידיים שלי.

מה לעשות

אה ועד מתי להמשיך מסה? אני מפחד להיות שמן. כי אם אהיה שמן הלסת שלי תיעלם ואני אראה מכוער עם סנטר כפול ולסת רפויה...וראיתם איזו לסת יפה יש לי

עד איזה משקל להמשיך מסה בלי להיות שמן? בגדול זה גוף המטרה שלי לכרגע (אחרי שאגיע לזה אני ארצה לגדול יותר אבל זה גוף נחמד למטרה ראשונה):

יש לי חבר עם גוף כזה בול, לא קטן מדי לא גדול מדי. משו יפה באמצע.

באיזה משקל כדאי להתחיל חיטוב?

2. קישורים ממומנים

גם בתמונה השנייה שהבאת יש לו אמות לא כאלה גדולות, גם לי הן צרות אבל השאר למעלה יותר רחב.

תמיד כשאני לובש חולצה ארוכה אני מושך את השרוול קצת אחורה וחושף את היד, שלוש ורבע מהיד כאילו עם שרוול ואם אתה שרירי זה נראה בסדר גמור.

שים שעון יפה על יד שמאל, יד שנייה צמיד עור שחור ואתה מסודר.
    נערך לאחרונה על ידי boris02; 17-03-2013 בשעה 02:55.

שמע אחי הWRISTS שלך לא יגדל בחיים זה כבר אני יכול לגלות לך חחח אבל האמה ועוד איך יכולה לגדול... אבל מה שכן זה נכון היד התחתונה היא קשה לפיתוח למי ששחיף במקור... לי למשל הייתה יד עליונה ענקית ביחס לתחתונה חחח אבל זה לא מבאס אחי... גם כריסטיאנו רונאלדו שנחשב בעיני מלא אנשים כאחד בעל גוף אידיאלי אין לו אמות מטורפות באמת... בטח שלא ביחס ליד העליונה

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

ראבק כתבתי תגובה והיא נמחקה.
    טוב אז ככה, אני בהתחלה חשבתי להתחיל חיטוב כשאני אהיה שמן מדי לפי העין שלי. אתה לא אמור לשים לעצמך רף של משקל ואז לחטב אלא לשחק באחוזי שומן. (לדוגמא: מסה עד שאני אגיע ל15% שומן, ולאחר מכן חיטוב עד שאהיה 10% וכן הלאה). אבל אני לדוגמא, בגלל שהתחלתי בסוף החורף, מתכוון להתחיל חיטוב כבר באפריל- כי להיות שמנמן בקיץ לא בא בחשבון- אני מעדיף להיות קצת שחיף מאשר שמנמן.
    לגבי האמות- אני בבנץ' ממש מרגיש אותן- אתה רוצה להגיד לי שהן לא גדלו לך בSS?
    עוד משהו, פיצולים אני ממליץ לא לפצל יותר מדי, AB זה סבבה אם יש לך 4 ימים להתאמן בשבוע.
    אני בכל מקרה עולה יחסית מלוכלך כי אני לא יכול לספור קלוריות ואני מעדיף שיהיה יותר מדי ולא יחסר- אני נהנה מהמסה. בכל מקרה אני אעשה חיטוב עוד כמה חודשים- אין לי הרבה זמן אז אני טוחן תחיים.
    עוד שני דברים- א', אתה ממש מתחיל להתאמן, והקפיצה שלך מאוד גדולה- אבל היא תרד לאט לאט, אתה לא תעלה משקל כל כך מהר בהמשך, אז שלא תרד לך המוטיבציה!
    ב' אני מעביר לפיתוח גוף.

מורחקים
    שם פרטי
    דש ברלין
    לייקים
    51
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    why so jelly?

הבעיה היא שאני לא יודע על מי לסמוך כבר ואיך למדוד אחוזי שומן על אמת ולא לשחק בקקה.

במכון יש תמכשיר הזה שמודד אחוזי שמן, כשהתחלתי להתאמן מדדתי
    יצא לי 5%
    לא מאמין שאני עמדתי על 5 אחוז עם כמה שאני שחיף זה פיזית לא אפשרי. אז נגיד עכשיו אני 6%? עדיין לא אפשרי...רואים אמנם אצלי ורידים אבל זה רק כי אני לבן ואיבדתי תשיזוף שלי כשאני שזוף לא רואים אצלי ורידים

מצד שני שהשתמשתי במדידות ובכל מיני שטויות שקראתי דרך אתרים יצא לי 18 אחוז שזה בלתי אפשרי, זה על גבול השמן, (וזה עוד כשהייתי שחיף מת ולא התאמנתי בכלל) ITI10 ראה תגוף שלי והוא יכול להגיד בוודאות שזה לא גוף של 18 אחוז. אם אני 18 אחוז אז כל האכלוסיה היא לפחות 25 אחוז וכולנו יודעים איך נראה גוף עם 25 שומן - כמו חרא. או שוואלה פשוט לא מדדתי נכון

למישו יש אתר נורמלי או דרך נורמלית למדוד אחוזי שומן? כי אני לא 5 אחוז ובטח שלא 18.

האמות שלי גדלו אבל ממש לא כמו הרגליים, ביצפס, טריספס, חזה, כתפיים...הם גדלו ממש בקטנה יחסית לשאר הגוף, בעיקר הכתפיים. אני פשוט חושב שאם יהיה לי גוף יותר גדול זה יראה לא אסתטי כי אמות קטנות וגוף ענקי זה מכוער בדיוק כמו רגלי ציפור וגוף ענק...זה פשוט חסר פרופורציות.
    נערך לאחרונה על ידי u mirin DashBerlin; 17-03-2013 בשעה 04:03.

ראיתי נושא עם כותרת "מועבר" נכנסתי

גם אני שחיף. ואיך שקראת לזה משהו מורף אורף לא זוכר.

מאיפה למדת את כל הנושא הזה? למי פונים? דיאטנית בקופת חולים? קוראים לבד? יש מלא מידע אפשר ללכת לאיבוד.

דרך אגב אהבתי את הרעיון של בוריס.

שעון ביד אחת, יד שניה צמיד יפה. לפחות זמני עד שתפתח אם בכלל אפשר לפתח כי כתבו לך פה שאי אפשר משהו כזה שזה לא יגדל לא יודע לא מבין בזה כלום כלום.
    כאשר אתה מתעורר בבוקר שנן לעצמך: "המטרה שלי להיום היא . . "

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

ציטוט נכתב במקור על ידי u mirin DashBerlin צפיה בהודעה
    הבעיה היא שאני לא יודע על מי לסמוך כבר ואיך למדוד אחוזי שומן על אמת ולא לשחק בקקה.

במכון יש תמכשיר הזה שמודד אחוזי שמן, כשהתחלתי להתאמן מדדתי
    יצא לי 5%
    לא מאמין שאני עמדתי על 5 אחוז עם כמה שאני שחיף זה פיזית לא אפשרי. אז נגיד עכשיו אני 6%? עדיין לא אפשרי...רואים אמנם אצלי ורידים אבל זה רק כי אני לבן ואיבדתי תשיזוף שלי כשאני שזוף לא רואים אצלי ורידים

מצד שני שהשתמשתי במדידות ובכל מיני שטויות שקראתי דרך אתרים יצא לי 18 אחוז שזה בלתי אפשרי, זה על גבול השמן, (וזה עוד כשהייתי שחיף מת ולא התאמנתי בכלל) ITI10 ראה תגוף שלי והוא יכול להגיד בוודאות שזה לא גוף של 18 אחוז. אם אני 18 אחוז אז כל האכלוסיה היא לפחות 25 אחוז וכולנו יודעים איך נראה גוף עם 25 שומן - כמו חרא. או שוואלה פשוט לא מדדתי נכון

למישו יש אתר נורמלי או דרך נורמלית למדוד אחוזי שומן? כי אני לא 5 אחוז ובטח שלא 18.

האמות שלי גדלו אבל ממש לא כמו הרגליים, ביצפס, טריספס, חזה, כתפיים...הם גדלו ממש בקטנה יחסית לשאר הגוף, בעיקר הכתפיים. אני פשוט חושב שאם יהיה לי גוף יותר גדול זה יראה לא אסתטי כי אמות קטנות וגוף ענקי זה מכוער בדיוק כמו רגלי ציפור וגוף ענק...זה פשוט חסר פרופורציות.
    שמע תכלס זה מידע ממש לא חשוב- הרי מה שחשוב בתכלס זה לא כמה אחוז שומן אתה אלא איך זה נראה בעין. הרי:

ככה שזה ממש לא משמעותי. אבל אם ממש חשוב לך לדעת אתה יכול לבקש מאנשים עם עין טובה להעריך אותך או להעריך את עצמך (דוגמאות, גרועות אבל דוגמאות, תמצא פה: http://www.kilogram.co.il/2368/%D7%9...9%D7%A0%D7%95/)

ההנחה שלי, בלי תמונה רק לפי צורת הדיבור שלך על איך שאתה נראה.... 8-10 אחוז ככה שזה מאוד סביר לך.

תכלס אמרתי לך, הכי טוב זה או להתחיל חיטוב כשבאמת באלך מבחינת מראה- או פשוט לפי עונות. אני החלטתי ללכת לפי עונות כי יש לי פחד שמנמנות
    נערך לאחרונה על ידי BackToLife; 17-03-2013 בשעה 04:23.

מורחקים
    שם פרטי
    דש ברלין
    לייקים
    51
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    why so jelly?

לפי מה שזה נראה אני משו כמו שאמרת - 10 - 8

וזה מפגר ללכת עכשיו לפי עונות כי התחלתי מסה בחורף כמו מפגר...בזמן שכולם מתחילים בתחילת הקיץ אני התחלתי בחורף
    המעט שאני יעלה עד לקיץ אני אצטרך לחטב וזה טמטום לחטב על נגיד 69-70 קילו, אני יראה כמו ניצול שואה...מה שכן זה חלום רטוב של כל ילדי הקוביות
    ולעשות מסה עד לקיץ הבא=השמנה ב100% עם כמה שאני אקטומורף והכל..זה גם נשמע טיפשי להיות שנה וחצי רק במסה

בא לי להציב לעצמי משקל מטרה ולהגיד "במשקל הזה אני אומר לעצמי יאללה חיטוב בכל הכוח"
    חשבתי על 80...אבל מצד אחד אני מפחד להיות שמן נגיד 18 אחוז שומן שזה כבר מגעיל..מצד שני, יכול להיות שזה שחיף מדי? כי 80 קילו זה די קטן.

המטרה שלי כרגע היא 78-80 קילו על אחוז שומן נמוך. באיזה משקל אני צריך לחטב בשביל המטרה הזו?

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

עם המטרה שלך זה לוק (וזה כן), אז את המטרות ביניים שלך אתה צריך להציב לפי לוק. כשתהיה שמן מדי לעין שלך תתחיל חיטוב, זה לא מדע מדוייק.
    בכל מקרה, גם לי יש את הבעיה הזו של מסה מאוד קרובה לקיץ, אבל נגיע לגשר נחצה אותו, יש לי עוד חודש להתאמן.

No Witnesses
    Not Leaving
    האוואטר של PunKilla
    שם פרטי
    נתן
    לייקים
    5
    נקודות
    1

תעבוד רגליים חמוד :-)

מורחקים
    שם פרטי
    דש ברלין
    לייקים
    51
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    why so jelly?

חח ומה אני עושה עם הסקוואטים והדדליפטים? עובד על הפיטמות?

משתמש מתקדם
    לייקים
    50
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    It's only after we've lost EVERYTHING that we're free to do ANYTHING

בקשר לאמה אין הרבה מה לעשות... תעלה קצת מסה ותקנה את הקפיץ יד הזה תחרוש עליו לפחות שהיד תראה קצת שרירית ופחות רפויה כמו בתמונה

No Witnesses
    Not Leaving
    האוואטר של PunKilla
    שם פרטי
    נתן
    לייקים
    5
    נקודות
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי u mirin DashBerlin צפיה בהודעה
    חח ומה אני עושה עם הסקוואטים והדדליפטים? עובד על הפיטמות?
    אם אין לך התפתחות באמות ובשרירים שאתה עובד עליהם תשקיע יותר ברגליים
    ותדאג שזה קורה יום לפני ותקפיד על התזונה
    מי שעובד באותו היום פלג גוף תחתון עם חלקים נוספים מאבד את המומנט של ההורמון גדילה שמופרש בצורה מוגברת אצל רוב האנשים בלילה למחרת ;-)

משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
    שם פרטי
    שפיץ
    לייקים
    35
    נקודות
    1,483

פטישים.
    ואוכל, הרבה.

מעצב גראפי לכל מטרה.

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי -ToM- צפיה בהודעה
    שמע תכלס זה מידע ממש לא חשוב- הרי מה שחשוב בתכלס זה לא כמה אחוז שומן אתה אלא איך זה נראה בעין. הרי:

ככה שזה ממש לא משמעותי. אבל אם ממש חשוב לך לדעת אתה יכול לבקש מאנשים עם עין טובה להעריך אותך או להעריך את עצמך (דוגמאות, גרועות אבל דוגמאות, תמצא פה: http://www.kilogram.co.il/2368/%D7%9...9%D7%A0%D7%95/)

ההנחה שלי, בלי תמונה רק לפי צורת הדיבור שלך על איך שאתה נראה.... 8-10 אחוז ככה שזה מאוד סביר לך.

תכלס אמרתי לך, הכי טוב זה או להתחיל חיטוב כשבאמת באלך מבחינת מראה- או פשוט לפי עונות. אני החלטתי ללכת לפי עונות כי יש לי פחד שמנמנות
    אשמח לדעת למה הדוגמאות הללו הן "גרועות".

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 10:57.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,256 | הודעות: 8,051,865 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect