קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. שיר חדש-טעויות
    על ידי Motkot בפורום מזרחית ודיכאון להורדה
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 12-12-2005, 21:15
  2. חחח קבלו את הפורום בהתחלה שלו
    על ידי OmriB בפורום דיבורים
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 26-10-2005, 15:50
  3. האטריק מהו ? מדריכים , שאלות נפוצות , הכל כאן.
    על ידי -עדי- בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 13-10-2005, 19:45
  4. [בקשת עזרה] אני לא מבין מה עושים במשימה בGTA SA בהתחלה עיר 1
    על ידי HaZiLiBiLi בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 23-09-2005, 11:40
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 25

טעויות נפוצות בהתחלה של הקשר

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ברירת מחדל טעויות נפוצות בהתחלה של הקשר

כרגיל, אני זה שצריך לשנות קצת פאזה בפורום ולגרום לכם לזכור שזה פורום שבבסיסו המטרה שלו להבין איך להשיג בנות.
    כל הפורום הזה מפוצץ באשכולות על יופי, גוף מפותח, שיער מעוצב, אופנה והורדת שיער למיניהם...פורום קוקסינלי לחלוטין.

בקיצור ולעניין, הייתי היום בבריכה עם כמה חברים שלי, וראיתי כמה ילדים בני 16 בערך עם חבורה של בנות, וכל הבנים שם פשוט עשו את אותם הטעויות פעם אחר פעם מבלי לשים לב כמובן..לא רציתי להתערב ולהסביר להם כי זה לא בטבע שלי.
    חוץ מזה שזה הבעיה שלהם שהם לא יודעים איך להתנהג..אבל זה גם הבעיה של אנשים כמוני שיש להם ידע והם לא משתפים הכל..אז למה לא לשבור את זה? החלטתי לשתף קצת

אז ככה,
    כולם מכירים את זה שיוצא מקרה שבחורה מבקשת משהו או לחילופין הבחורה אומרת משהו שאתם לא חושבים שהוא נכון או לא רוצים באמת לענות לדרישה שלה (נגיד היא מבקשת שתקום מהכיסא ותביא לה כיסא שהיא תוכל לשים רגליים עליו) ו-וואלה..לא בזין שלכם.
    הטעות שרוב הגברים עושים, היא לענות לדרישה של הבחורה או לא לפתוח ויכוח לגבי מה שהיא אמרה בגלל שהם מפחדים לפגוע בבחורה וחושבים שאם הם יענו לדרישה שלה או לא יגיבו למה שהיא אמרה, הבחורה תאהב את זה ותעריך את זה.

פה יש טעות. לדוגמא, אם שנייכם יושבים על כיסא והבחורה רוצה שתקום ותביא לה כיסא, ואתה באמת קם ומביא לה כיסא..אתה יוצא הסרמטוט שלה, היא מרגישה שהיא יכולה לבקש ממך ללקק לה את הכפות רגליים בגלל שהם מסריחות.
    מה שכן צריך לעשות, זה לעמוד על שלכם מבלי לפחד מהתגובה שלה.
    אשכרה להסתכל על בחורה במבט של "מה נסגר איתך?" ולהגיד לה "אבל גם אני יושב, למה שאני יקום ויביא לך כיסא?"

כמובן שבחורות שבארץ חושבות שהן מלכות יופי (גם אם הן שמנות) והן חושבות (בגלל היחס של הגברים) שכל מה שהן יבקשו הן יקבלו.
    בשביל זה קיימים גברים כמונו שנעמיד אותן במקום שלהן וזה בעצם דבר שאשכרה יגרום להן להימשך אלינו.
    אני יודע שזה נשמע אבסורד..כי אתם בעצם לא עוזרים לה, אבל נשים נמשכות לאופי גברי אסרטיבי וחזק. אתם חייבים להבין את זה.

טעות שנייה, והמוכרת מכולם, לחזר אחרי הבחורה יותר מידי.
    יצאתם כל החבר'ה לראות סרט, ובינכם לבין בחורה יש קליק ואתם מרגישים בנוח איתה.
    מפה, מה שבדרך כלל קורה אצל גברים שהם מסתובבים 180 מעלות לכיוון הבחורה ומתחילים לחזר אחרייה באובססיביות ומנסים לשייך אותה אלייהם בכל רגע נתון.
    שולחים סמסים כל היום, מנסים להתקשר אלייה כדי לשאול מה שלומה ומה היא עושה, רוצים כל הזמן שהבחורה תיהיה לידם פיזית ולא ליד גברים אחרים ובעצם לא נותנים לה אוויר לנשימה.

זה טעות מאד מאד נפוצה שקורת כמעט לכל הגברים עד שהם מבינים שהם עושים טעות ולא עושים את זה יותר (גם לי זה קרה)
    ברגע שאתם לא נותנים אוויר לבחורה, היא מרגישה שהיא המלכה שלכם ושהיא לא צריכה יותר להרשים אותכם או למשוך אותכם, כי אתם כבר שלה. אין לה אתגר, אין לה יותר "מה לעשות" איתכם.

זה כמו שאתם תצאו עם חברים ואיזה בת מכוערת אחת תדבק אלייכם, אתם תיהיו נחמדים אלייה (לא כמו כולם), הבחורה תתלהב ממכם ותתחיל לשלוח לכם סמסים ולהתקשר אליכם, ולהיצמד אליכם כל הזמן, ולצחוק מהבדיחות המטופשות שלכם (שאף אחד אחר לא צוחק מהם) ואז אתם בעצם תקבלו TURN OFF מטורף כלפיה..היא פשוט תגעיל אותכם וכל מה שתרצו זה להגיד לה "יאללההה רדייי לי מהגב כבר!! עזבי אותי בשקט יא מגעילולה אחת!".
    זה בדיוק מה שאתם עושים לבחורה שאתם נדלקים אלייה. אתם גורמים לה לאבד את כל המשיכה שהיא קבלה כלפיכם ואז היא לא תרצה אותכם יותר (כמו שבעבר היא רצתה)

מה שכן צריך לעשות, זה לשמור על איזון...לחכות שהיא תשלח הודעה במשך היום (גם אם זה לוקח זמן) ואם היא לא שולחת כלום, אז אפשר לשלוח איזה סמס קטן ולא מציק כמו "לאן נעלמת? לא שומעים ממך " וגם כאשר שהיא מחזירה סמס, לא לקפוץ על הפלאפון כמו בתולים ולשלוח סמס חזרה שנייה אחרי שקבלתם סמס, בגלל שככה היא תבין שאתם בעצם יושבים עם הפלאפון ביד ומחכים לתגובה ממנה..זה מראה על אובססיביות. אם אתם רוצים..תספרו דקה או שתיים לפני שאתם מגיבים.

אם זה קשור ליחס פיזי (כשאתם אחד ליד השני פיזית), אז גם פה אתם חייבים לשמור על איזון.
    לא לחפש לשבת לידה כל הזמן, לא לחפש מגע ממנה כל שניה ולא לצפות למבטים כל רגע ממנה.
    תיהיו רגועים, תנו לה לחיות בשקט. גם אם היא צוחקת עם גבר אחר או הולכת מכות בצחוק אם גבר אחר, אל תתחילו לקנאות ולתקוע את האף שלכם ביניהם ולחפש תשומת לב.
    תשבו בצד או שתדברו בנתיים עם מישהו או מישהי (עדיף ) אחרת בזמן שהבחורה מדברת עם מישו\י אחר\ת.

אגב, בשפת הפיקאפ (המזוהמת) המשחק הזה נקרא "קרוב רחוק", מה שאומר שאתם כאילו מתקרבים אל הבחורה (גם פיזית וגם מילולית) קצת ואז מתרחקים קצת (גם פיזית וגם מילולית) ועושים דברים אחרים.

טעות שלישית, להחמיא יותר מידי.
    אומנם זה מוכר, אבל עדיין יש כאלה שממשיכים עם זה.
    תחשבו על זה, אם כל יציאה שהייתם יוצאים עם חברים וידידות שלכם, אחת הידידות הייתה כל פעם אומרת לכם שהיא רואה אותכם "איזה חתיך אתה!" , אבל לא פעם אחת..אלה כל ערב וכל פעם מחדש. איך הייתם מגיבים אחרי הפעם החמישית נגיד?
    הייתם ממלמלים "תודה.." רגיל כזה וממשיכים הלאה, נכון? למה? בגלל שהמחמאה כבר איבדה מהערך שלה!
    אתם רגילים לשמוע "איזה חתיך אתה" על בסיס יומי, אז זה לא נשמע כבר כמו משהו אמיתי וכנה.

אבל...
    אם תראו איזה ידידה שלכם מהעבר (אחת שלא שראיתם כמה שנים) והיא תפתח עיניים לרווחה, תיהיה המומה ותגיד לכם "ואווו..איך השתנת!!! איזה חתיייכוווססס אתה!! " המחמאה תרגיש אחרת לגמרי! אתם תרגישו כמו מלכים!

אותו הדבר לגבי בנות.
    אם כל פעם שתראו את הבחורה שאתם רוצים ותחמיאו לה על הלבוש שלה כל פעם מחדש...זה יימאס עליה.
    אבל אם לא תחמיאו כבר מההתחלה, ולא תיתנו לה מילים טובות על הלבוש שלה אף פעם, אז...בערב אחד באמת תתלהבו מהמראה שלה, אז המחמאה שלכם תקבל צורה אחרת לגמרי.
    "שמעייי...הפצצת היום..איזה שווה את!" - היא מאד תשמח לשמוע את זה והיא תדע כבר איך לתגמל אותכם לגבי מחמאה כזאת

טעות רביעית, השקעה מרובה מידי.
    כולם מכירים את זה שבתחילת הקשר, הגבר רוצה להרשים את הבחורה שלו אז הולך לוקח אותה למסעדה יוקרתית או קונה לה מתנה נחמדה לחודש הראשון שלהם ביחד.

אם תרגילו את הבחורה להערכה יחסית, היא תלמד איך אתם עובדים.
    אם תפתיעו אותה לפעמים (לא חייב להיות אירוע מיוחד..אפשר גם סתם ככה להביא לה משהו מהלב ולהראות לה שאתם חושבים עלייה) היא תדע להעריך את זה הרבה יותר מאם תקנו לה מתנה יפה לימולדת!

אלה הטעויות שכרגע עולות לי לראש..אם אני יחשוב על משהו נוסף אני יוסיף.
    שתיהיה לכולם שבת נפלאה

2. קישורים ממומנים

משתמש משקיע האוואטר של ShinTen
    לייקים
    1032
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    סניה ALERT

טעות נפוצה בהתחלה של הקשר: להתחיל את הקשר
    לחופש יש תאריך: 20/3/2017

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי ShinTen צפיה בהודעה
    אם הבחורה כוסית, רוב הסיכויים שאתה תתחיל את הקשר איתה, ולא היא איתך.

משתמש מכור
    לייקים
    210
    נקודות
    25

ציטוט נכתב במקור על ידי ShinTen צפיה בהודעה
    טעות נפוצה בהתחלה של הקשר: להיות FAGGOT כמוך
    ..Everyone Loves You When You're Dead..

שמע אני מסכים פה עם 90 אחוז ממה שרשום... כשבחורה מבקשת נגיד משהו שטותי כמו להעביר לי את הבקבוק מהשולחן או משו אז סבבה... אבל שהיא תשב במקומי?! חחחחחחחחח יא גנוב אתה יודע מה קרה לאחרונה ששאלה את זה? ועזוב את זה שהייתי בסטלה היא אמרה לי כואב לי אני רוצה לשבת... אז אמרתי מעניין למה חחחחח היא קיבלה INCEL RAGE קיצוני חחח בכל אופן בדברים האלה אני כן עומד על שלי אולי בכל זאת הפיקאפ כמה שהוא מסריח יש בו כמה דברים בסייסים שנכונים (בטח לא גישת הפרס אבל כשאתה נראה כמו סטס).

אני בנאדם מאוד כנה אני מחמיא רק כשצריך ולא על כל דבר... ותאמת שלי היה סוג של קשר עם מישהי שבפועל הבנתי שלא נתתי לה כל כך ספייס אבל זה היה אחרי פרק זמן שידעתי שהיא גם מעוניינת בי וכבר לא בקטע של להרשים וכאלה (וגם לא הייתי מרשים אותה בשום דרך.. היא הייתה יזיזה שלי שזה אחרי זה נהיה מסובך יותר והתחלתי להרגיש אליה משהו)

אבל בכללי מדריך מאוד נכון אפילו שהוא די בסיסי לאנשים עם טיפה ניסיון.
    נערך לאחרונה על ידי Iti10; 24-05-2013 בשעה 18:37.

משתמש מתחיל
    לייקים
    18
    נקודות
    0

משהו שכן לקחתי מהפיקאפ זה תגובות לדברים האלה שהיא מבקשת משהו\עזרה
    לא להיות פטתיים כמו "מה יצא לי מזה?" זה כאילו שאני מחכה שהיא תגיד מציצה
    אלא "כמה את מוכנה להשקיע על השירות?" "למה ניראה לך?"

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי tripz צפיה בהודעה
    משהו שכן לקחתי מהפיקאפ זה תגובות לדברים האלה שהיא מבקשת משהו\עזרה
    לא להיות פטתיים כמו "מה יצא לי מזה?" זה כאילו שאני מחכה שהיא תגיד מציצה
    אלא "כמה את מוכנה להשקיע על השירות?" "למה ניראה לך?"
    למה..דווקא אני תמיד עובד ככה.
    נגיד שבחורה מבקשת ממני מצית או מסטיק אני עושה להן בד"כ "מה אני יקבל בתמורה? " ואני לא מצפה שהיא תגיד נשיקה או משהו..אבל בסאבטקסט שתינו מבינים לאן אני חותר עם השאלה הזאת.
    בד"כ הן שואלות "מה אתה רוצה בתמורה?" או "לאדעת..מזתומרת?" ואז אני פשוט שם אצבע על הלחי בסימן של נשיקה כאילו..זה מצליח תמיד ומוביל למשהו בסוף הערב

משתמש מתקדם האוואטר של SexyBeer.
    לייקים
    155
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    Can I get all tinky-winky in your dipsy?

רודני יא כפרההההההההההההה!!!
    לא סיפרת מה נסגר עם הכוסית המדסניקית.. (; היית קל להשגה, הא???
    ותכלס כל מה שכתבת פה נכון... אני שונאת בעיקר כשלא נותנים לי ספייס... באמת שזה הדבר שהכי שנוא עליי... בגלל זה לפעמים אני מעדיפה שפשוט לא ימשכו אליי העיקר שיהיה לי ת'ספייס שלי :/ הכי FOREVER ALONE שלי חחחחחחחח

Some laugh, some weep, some dance for joy.
    My mind craves nectar day and night..

משתמש מתחיל
    לייקים
    18
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    למה..דווקא אני תמיד עובד ככה.
    נגיד שבחורה מבקשת ממני מצית או מסטיק אני עושה להן בד"כ "מה אני יקבל בתמורה? " ואני לא מצפה שהיא תגיד נשיקה או משהו..אבל בסאבטקסט שתינו מבינים לאן אני חותר עם השאלה הזאת.
    בד"כ הן שואלות "מה אתה רוצה בתמורה?" או "לאדעת..מזתומרת?" ואז אני פשוט שם אצבע על הלחי בסימן של נשיקה כאילו..זה מצליח תמיד ומוביל למשהו בסוף הערב
    חחח לא יודע תמיד זה מביא מחשבות כחולות לראש
    אבל אהבתי תרעיון

משתמש מכור
    לייקים
    293
    נקודות
    50

אבל אהבתי תרעיון
    מה אתה ילד?
    אם זה לא יביא לך מחשבות כחולות אתה בבעיה

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי SexyBeer. צפיה בהודעה
    רודני יא כפרההההההההההההה!!!
    לא סיפרת מה נסגר עם הכוסית המדסניקית.. (; היית קל להשגה, הא???
    ותכלס כל מה שכתבת פה נכון... אני שונאת בעיקר כשלא נותנים לי ספייס... באמת שזה הדבר שהכי שנוא עליי... בגלל זה לפעמים אני מעדיפה שפשוט לא ימשכו אליי העיקר שיהיה לי ת'ספייס שלי :/ הכי FOREVER ALONE שלי חחחחחחחח
    לא הייתי קל להשגה מההתחלה נשמה שלי חחח שיחקתי לה הרבה משחקים במועדון ההוא שראיתי אותה..ואז שקפצתי אלייה אחרי זה כבר לא היה טעם למשחקים...היה ברור לשנינו לאן זה הולך. והיא לא אחת לקשר..היא שווה אבל אהבלה אחושרמוטה.

אגב, גם אני מאד אוהב את הספייס שלי..אני חייב את זה!
    תקשיבי, אנחנו דיי דומים אנחנו צריכים להתחתן נראלי
    אבל אהבתי תרעיון
    זה כל הרעיון.
    כמו שלך זה מביא רעיונות כחולים לראש, גם לה זה ככה.

לייקים
    155
    נקודות
    50
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    לא הייתי קל להשגה מההתחלה נשמה שלי חחח שיחקתי לה הרבה משחקים במועדון ההוא שראיתי אותה..ואז שקפצתי אלייה אחרי זה כבר לא היה טעם למשחקים...היה ברור לשנינו לאן זה הולך. והיא לא אחת לקשר..היא שווה אבל אהבלה אחושרמוטה.

אגב, גם אני מאד אוהב את הספייס שלי..אני חייב את זה!
    תקשיבי, אנחנו דיי דומים אנחנו צריכים להתחתן נראלי
    .
    חחחח לא מאמינה בחתונה
    פששש רודני יא שובב ((; שמע חבל לפסול על ההתחלה.. גם לאהבלות יש לב טוב

משתמש מכור
    לייקים
    435
    נקודות
    250
    משפט מחץ
    One With Life

יש נשים שאוהבות שמחזרים אחריהן הרבה ושהגבר דביק אלייה,יש לי ידידה כזאת
    אני לא יודע מה איתכם,אבל אני אוהב שהבחורה מחזירה לי סמס מהיר,ולא רק אני עם הדעה הזאת,עוד הרבה אנשים חושבים ככה
    יש בחורות שאוהבות שהגבר מחמיא לאן הרבה...

אני מסכים שבחלק מהסיטואציות הטעויות שרשמת הן באמת טעויות,אבל בחלק ממש לא

זה שונה מסיטואציה לסיטואצייה,זה שונה מבחורה לבחורה,אתה לא יכול לדעת שום דבר בוודאות.זה למה אני שונא לאונן מנטאלית על ניתוח בחורות וסיטואציות,זה יכול להיות נכון פעם אחת,לא בהכרח פעם שנייה.רק מלהבין שהכל יכול להיות נכון/לא נכון ושזה אף פעם לא אמת מוחלטת,רק העובדה הזאת סותרת את רוב התחום הזה.
    לאונן על זה מנטאלית יכול להיות מתיש מאוד,יכול להביא לבלבול ולביאוס שמה שחשבת נכון,לא היה נכון.

מה הפיתרון?זרמו עם הסיטואצייה והסיטואצייה תזרום איתכם

משתמש משקיע האוואטר של BIKER STYLE new
    שם פרטי
    ז'
    לייקים
    1261
    נקודות
    7
    משפט מחץ
    And on the seventh day God ended his work which he had made; and he rested on the seventh day from all his work which he had made.

ישן וידוע. שכחת לציין תדבר הכי חשוב - שיש אנשים שלוקחים קיצוניות שניה בכל מה שאמרת שזה עוד יותר גרוע מהטעויות שכולם עושים. ככה לפחות אתה "נורמלי". מישו שמתנהג כמו כובע הוא מנודה מהחברה. מילת המפתח היא איזון...לא ראיתי זיין שלא מחמיא לבנות. לא ראיתי זיין שהוא לא נייס גאי. האמת כל הזיינים שהכרתי הם סוג של נייס גאייס רק שהם עושים את זה כי זה הם ולא כי הם מנסים להיות משהו שהם לא. מה שאפשר לפרש לקיצוניות של להיות כובע ולקיצוניות של להיות סמרטוט כמו שאמרת....אני פשוט מאמין בלהיות עצמך ולא להתבייש להיות מי שאתה באמת...כי גבר שלוקח בחורה למסעדה יוקרתית הוא לא עצמו אלא אם כן הוא מליונר וגם היא ממשפחה עשירה...גבר שקם מהכיסא בשביל שמישי תשים תרגליים סתם סמרטוט אבל אם בחורה מבקשת ממך משו בסיסי כמו להעביר לה תתיק ששוכב לידך, אל תגיד כמו אספרגר "מה יצא לי מזההההה" כי תצא כובע והיא תחשוב שאתה אוטיסט. ואם לא תחזר אחרי בחורה (יעני לא תראה לה סימנים שאתה רוצה אותה) היא תחשוב שאתה הומו ותוותר עליך. בגדול מה שאמרת זה נכון ואתה צריך לעשות מדריך הפוך - איך לא להתנהג כמו כובע שחושב שהוא הפרס אחרי שהוא קרא מדריך או שניים באינטרנט. איזון זה המילת מפתח חברים.
    YOU WILL NEVER SEE THE LIGHT

BOUND TO ALWAYS LIVE BY LIES

לייקים
    155
    נקודות
    50
    משפט מחץ

וואו טיילר אני בשוק
    תגובה שאני מסכימה איתה... חחחח
    ברור שכל הזיינים נייס גאיס... מי לא אוהב ג'נטלמניות? זה הכי כובש

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 04:05.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,370 | הודעות: 8,051,979 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect