קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. שאתם עושים חגים בבית עם המשפחה הורסים לכם את כל החדר?
    על ידי טאקו שמחרבן גלידה בפורום סקרים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 29-05-2006, 17:04
  2. כנסו לפניי שאתם עושים את הטעות של חייכם
    על ידי Knuffles בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 11-03-2006, 23:36
  3. עוד חדשה.. חתימה בכל יום :]
    על ידי HaZiLiBiLi בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 18-12-2005, 00:04
  4. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 17-12-2005, 04:06
  5. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 13-11-2005, 16:32
+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 22 מתוך 22

דבר מסוכן שאתם עושים בכל יום - שינה - עמוד 2

משתמש מתחיל
    לייקים
    29
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    הקם להורגך השכם להורגו

כמובן שפעם בשבוע שבועיים מומלץ לשבור שיגרה ולישון שעה שעתיים יותר
    יש את יום שבת זמן טוב לקצת יותר שינה
    לא זוכר איפה קראתי אבל זה עושה טוב לגוף

2. קישורים ממומנים

זה סבבה, הכל נכון, הכל הגיוני מה שאתה אומר.
    כל בן אדם עם הגיון מבין את זה אחשלי - לישון בלילה - חושך, ככה היינו ישנים פעם, לכן זה הכי טוב, יש הורמונים וכל זה.

יש לך לפחות לתת איזה קישור משהו שזה מבוסס?
    או גם אתה פועל כמו הרוב לפי ההגיון - בני אדם פעם היו ישנים בחושך, ערפדים ערים וישנים ביום, אז בני אדם צריכים לישון בלילה בחושך אחרי ששוקעת השמש.

למה אני שואל?

יש אנשים העבודה שלהם מחייבת אותם לעבוד משמרות לילה. 12 שעות משמרת.
    אותו אחד רוצה לדעת תשובה אמיתית, מדעית, מבוססת על משהו שנחקר ונבדק. לא על הגיון שאם פעם היה ככה אז גם היום.

אבל אם אין תשובה, בקטנה.
    אנחנו בפורום אחי לא פורום של מדענים או אנשי רפואה ברור לי שלא קל לתת תשובות כמו שאני מבקש.

רק נחכה לבוריס למה נראה לי שהוא אולי ימצא לי מקור לתשובה שהוא יתן, אם הוא יגיב

משתמש מתחיל
    לייקים
    29
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    הקם להורגך השכם להורגו

כול מה שאמרתי מבוסס על מחקרים שראיתי אין לי קישורים לתת לך
    עבודה בלילה בשינה ביום היה על זה מחקרים ויצא שזה לא בראי ולא טבעי לגוף
    אם אתה מבין שזה הגיוני ולא טבעי לחיות בלילה מה אתה צריך מחקריםשיוכיחו לך את זה, אנשים חיים ככה אלפי שנים כי ככה זה צריך להיות

ציטוט נכתב במקור על ידי -Roman- צפיה בהודעה

האם זה משנה באיזה שעות ישנים? או העיקר "לתת" את ה 7 שעות שינה האלה לגוף?
    זה משנה אם אחד נותן אותם בין 10 בלילה ל 6 בבוקר והאחר ישן ב 6 בבוקר וקם ב 13:00

זה משנה מתי ישנים? או העיקר לישון את ה 7 שעות שחקרו ובדקו וראו שלה מספר השעות האופטימליים שצריך
    האדם לא נועד לבצע פעולות בלילה כמו שהוא לא נועד לאכול בשר אבל עדיין מרביתנו עושים את שניהם. האדם יכול לישון ביום "ולצוד" בלילה, אבל החיסרון הכי גדול שלו הוא בלילה.
    אחד החסרונות הוא הראייה, האדם לא רואה בחושך כמו שהוא רואה ביום. דמיין לעצמך שאתה ישן את שנת הלילה שלך ואז קם אל אור הבוקר, קשה יהיה לך להסתגל לאור היום לוקח לך מספר דקות עד שרשתיות העיניים מצליחות להיפקח באופן מלא. יש לעומת זאת חיות שנוצרו עם ראייה לילית מצוינת כמו לדוגמה הינשוף. ישן ביום וצד בלילה והוא נוצר הפוך מאיתנו.

חסרון נוסף שפועל לרעתנו בלילה היא היעדר שמש. קרני השמש מקרינים קרני אולטרה סגולה אשר מפעילים סוג של וילון במעגלי הסרוטונין במוח, ואלו בעלי קשר ישיר למודעות הכללית(מתי אנו רוצים לישון,לאכול) ומצבי הרוח שלנו(מתי להיכנס לדיכאון וכו'). זה בדיוק ההסבר למה אנשים עצבניים כשהם לא ישנים מספיק, או למה אין להם חשק לעשות כלום כשהם ישנים 12 שעות ועדיין מרגישים עייפים.

אבל בגדול אנו ישנים רק בגלל המלוטונין שפועל רק בלילה ואחראי על הרבה מאוד דברים בגוף כמו גדילה, הזדקנות, ריפוי העור ועוד.

יש עוד הסברים למה השינה בלילה ולא ביום אבל אלה הדברים המשפיעים עלינו מכל.

מקווה שעניתי לך על השאלה.

בוריס.

משתמש ותיק האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ציטוט נכתב במקור על ידי -Roman- צפיה בהודעה
    זה סבבה, הכל נכון, הכל הגיוני מה שאתה אומר.
    כל בן אדם עם הגיון מבין את זה אחשלי - לישון בלילה - חושך, ככה היינו ישנים פעם, לכן זה הכי טוב, יש הורמונים וכל זה.

יש לך לפחות לתת איזה קישור משהו שזה מבוסס?
    או גם אתה פועל כמו הרוב לפי ההגיון - בני אדם פעם היו ישנים בחושך, ערפדים ערים וישנים ביום, אז בני אדם צריכים לישון בלילה בחושך אחרי ששוקעת השמש.

למה אני שואל?

יש אנשים העבודה שלהם מחייבת אותם לעבוד משמרות לילה. 12 שעות משמרת.
    אותו אחד רוצה לדעת תשובה אמיתית, מדעית, מבוססת על משהו שנחקר ונבדק. לא על הגיון שאם פעם היה ככה אז גם היום.

אבל אם אין תשובה, בקטנה.
    אנחנו בפורום אחי לא פורום של מדענים או אנשי רפואה ברור לי שלא קל לתת תשובות כמו שאני מבקש.

רק נחכה לבוריס למה נראה לי שהוא אולי ימצא לי מקור לתשובה שהוא יתן, אם הוא יגיב
    אני יודע שזה לא קשור, אבל אני יגיד את זה בכל מקרה -
    בן אדם שעושה משמרות לילה בעבודה שהוא לא נהנה בה \ לא אוהב אותה, שלא יעבוד שם.
    גם אם הוא מרוויח 80 שקל לשעה.

עבודה לא מהנה הורסת לך את כל החיים.
    הרי למה אתה עובד בכלל? כדי שתוכל לחיות ולהנות מהחיים נכון? לחיות ולהנות מן הסתם בעידן שלנו, עולה כסף, ודיי הרבה (משתנה ממדינה למדינה), אז למה לעזאזל להרוויח את הכסף הזה מעבודה שאתה לא נהנה ממנה? ולא רק זה, העבודה שאתה עובד בה זה מקום שאתה צריך להיות בו ברוב הזמן מהחיים שלך (אם לא כולו), אז לעבוד בעבודה שהיא לא מהנה, זה פשוט אבסורד.

אם הבן אדם שאתה מדבר עליו עובד בתור מאבטח או ברמן או אפילו בתחנת דלק כשיש משמרת לילה, אני אישית הייתי ממליץ לו לברוח משם כמה שיותר מהר.
    לא שווה להרוויח הרבה כסף אם אתה סובל כדי להשיג אותו.

אלה אם כן אתה עובד בתור זונה ממן זכר ואתה מזיין כל הלילה, אז הכסף שאתה מרוויח הוא כסף שאתה נהנה בדרך שאתה משיג אותו.

אחלה, תודה.
    עוד 5 שעות למנייאק.
    לילה טוב לכולם כבר מעכשיו

משתמש משקיע האוואטר של BIKER STYLE new
    שם פרטי
    ז'
    לייקים
    1261
    נקודות
    7
    משפט מחץ
    And on the seventh day God ended his work which he had made; and he rested on the seventh day from all his work which he had made.

עבודה שהיא לא מהבית הורסת לך תחיים בכללי. מי לעזאזל צריך לעבוד בשביל בוס מסריח? לקום ב6 בבוקר, לנסוע שעתיים בפקקים ולקרוע תתחת עד 5 בערב, ללבוש בגדים שאתה שונא בשביל להרשים אנשים שגם ככה שמים עליך זין?
    להיות סופרמן ולמצוא חן בעיניי כולם כולל כולם, ואוי ואבוי אם יש מישו אחד שלא מצאת חן בעיניו אכלת אותה. ולקבל על זה צ'ק של משכורת עוני ולהיות יעני "גאה" בעצמך שאתה אזרח שומר חוק שמשלם מיסים, לחכות לפנסיה של 1500 שקל לחודש שאפילו להשכיר מחסן מטר על מטר אי אפשר איתם?

מי צריך תחרא הזה? וואלה אני מעדיף להרוויח מהבית סכום מסויים ואם אני רוצה מחר לסוע לברלין אני קם והולך וזה לא משפיע על ההכנסה שלי ואין מי שיגיד לי מה לעשות.

עכשיו בהצלחה לנסות את זה עם עבודה של 9 עד 5 עם בוס מעצבן...יזיינו אתכם בתחת 10 שנים עד שיתנו לך חופשה של שבוע.
    נערך לאחרונה על ידי BIKER STYLE new; 21-08-2013 בשעה 00:40.
    YOU WILL NEVER SEE THE LIGHT

BOUND TO ALWAYS LIVE BY LIES

+ תגובה לנושא
עמוד 2 מתוך 2 << ראשון 12

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:36.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,351,261 | הודעות: 8,051,870 | משתמשים: 315,605 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect