קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24-01-2011, 22:20
  2. עכבר ומקלדת
    על ידי IdanShiran בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20-07-2010, 00:06
  3. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 21-08-2008, 14:27
  4. [סקר] עכבר ומקלדת: חוטי או אל-חוטי?
    על ידי SoulMan בפורום סקרים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 14-06-2008, 11:56
  5. [בעיה] עכבר ומקלדת ניתקעים
    על ידי babilan בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 15-12-2007, 17:19
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 23

עכבר + פאד ומקלדת (גיימינג) - חנות TMS

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ברירת מחדל עכבר + פאד ומקלדת (גיימינג) - חנות TMS

עכבר

תקציבכם:
    מתחת מ350 ש"ח - אפשר חריגה רק אם זה ממש שווה לקנות

מהי האחיזה הרצויה בשבילכם?
    אחיזת Palm

במידה ויש כבר משטח לעכבר, אנא ציינו את שמו של המשטח כדי שנדע להתאים לכם את העכבר גם במבחינת תפקוד החיישן וגם מבחינת הרגליות של העכבר:
    אין לי משטח, אז תוסיפו לי גם משטח

בקשות מיוחדות:
    - אני ימני ושיהיה עכבר מיוחדת שמתאימה לגיימינג במשחקים כמו של FCR CRY 3, GTA IV, CS וכאלה
    - שיהיה עכבר מיוחדת שמונעת זיעה והחלקה לאחר כמה שעות שמשחקים עם עכבר
    - שיהיה נוח לשימוש

מחו"ל או מהארץ?
    בארץ

-----------------------------

מקלדת

תקציבכם:
    מתחת מ350 ש"ח - אפשר חריגה רק אם זה ממש שווה לקנות

מה השימושים של המקלדת שתרצו?:
    גיימינג במשחקים כמו של PES, FIFA, FCR CRY 3, GTA IV, CS וכאלה

בקשות מיוחדות:
    - שיהיה בגודל נורמלי ולא כזה ענק
    - שיהיה נוח לשימוש

מחו"ל או מהארץ?
    בארץ

-----------------------------

מעוניין לקנות בחנות TMS, בקרוב אני קונה שם מחשב אז בהזדמנות גם אקנה שם בציוד היקפי
    עכברים של גיימינג בחנות TMS
    משטחי עכבר של גיימינג בחנות TMS
    מקלדות של גיימינג בחנות TMS

2. קישורים ממומנים

מנהל חומרה ומודינג ומפרטי מחשב האוואטר של theone89
    שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    דע מאין באת ולאן אתה הולך

השילוב הבא מאוד דומה לשילוב שאני משתמש כרגע, חוץ מהפאד לעכבר שאצלי דגם ישן יותר.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מקלדת:
    Comfort Curve Desktop 2000 Microsoft
    כמות: 1 - מחיר: ₪106

עכבר פרו-גיימינג:
    LOGITECH MX518
    כמות: 1 - מחיר: ₪147

משטח עכבר פרו-גיימינג:
    Razer Goliathus Alpha Mouse Pad – Control - גדול
    כמות: 1 - מחיר: ₪105

סה"כ: ₪358
    מתחרים בכל הצעה בפורומים!
    המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.
    תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
    מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 351 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/7rwsk6tv

מקלדת מולטימדיה מעולה ונוחה מאוד לכל שימוש אפשרי, בעלת מקשי קיצור והגנה נגד מים, אחת המקלדות האיכותיות ביותר שיצא לי להשתמש,
    עכבר אופטי הMX518 שמאוד פופולרי לגיימינג בעל חיישן מאוד מדויק, איכות חומרים מעולה יחסית למחיר ועד 1800DPI, לדעתי זה מספיק בהחלט,
    פאד לעכבר בגודל גדול בתוצרת CONTROL לדיוק מיירבי, יחסית איכותי עשוי מחומרים טובים וקל לניקוי, נועד יותר לעכברי לייזר אבל מתפקד על אופטי מעולה.

לפחות לדעתי השילוב הזה יהיה מעולה עבורך ויספיק בהחלט, אני משחק בהרבה ז'אנרים ולכולם השילוב מעולה, בשביל יותר תצטרך לחרוג בהרבה מעבר.
    מחשב נייד פשוט מבוסס I3 לעבודה משרדית

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי theone89 צפיה בהודעה
    השילוב הבא מאוד דומה לשילוב שאני משתמש כרגע, חוץ מהפאד לעכבר שאצלי דגם ישן יותר.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מקלדת:
    Comfort Curve Desktop 2000 Microsoft
    כמות: 1 - מחיר: ₪106

עכבר פרו-גיימינג:
    LOGITECH MX518
    כמות: 1 - מחיר: ₪147

משטח עכבר פרו-גיימינג:
    Razer Goliathus Alpha Mouse Pad – Control - גדול
    כמות: 1 - מחיר: ₪105

סה"כ: ₪358
    מתחרים בכל הצעה בפורומים!
    המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.
    תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
    מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 351 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/7rwsk6tv

מקלדת מולטימדיה מעולה ונוחה מאוד לכל שימוש אפשרי, בעלת מקשי קיצור והגנה נגד מים, אחת המקלדות האיכותיות ביותר שיצא לי להשתמש,
    עכבר אופטי הMX518 שמאוד פופולרי לגיימינג בעל חיישן מאוד מדויק, איכות חומרים מעולה יחסית למחיר ועד 1800DPI, לדעתי זה מספיק בהחלט,
    פאד לעכבר בגודל גדול בתוצרת CONTROL לדיוק מיירבי, יחסית איכותי עשוי מחומרים טובים וקל לניקוי, נועד יותר לעכברי לייזר אבל מתפקד על אופטי מעולה.

לפחות לדעתי השילוב הזה יהיה מעולה עבורך ויספיק בהחלט, אני משחק בהרבה ז'אנרים ולכולם השילוב מעולה, בשביל יותר תצטרך לחרוג בהרבה מעבר.
    תודה רבה שהגבת..
    ולגבי המקלדת, שאלה שלי - מקלדת רגילה יכולה לתת ביצועים טובים למשחקים של גיימינג כמו מקלדת גיימינג?
    ועכבר - המון הציעו לי לקנות עכבר הזאת http://www.tms.co.il/product/7563.. ומה לדעתך על עכבר הזאת? וגם איך עכבר הזאת ttp://www.tms.co.il/product/8558 ?

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

השוני במקלדות רגילות מול מקלדות גיימינג הוא בעיקר מקשי G לתכנות, מבחינת ביצועים אין הרבה הבדל אם בכלל, לדעתי מקלדת מולטימדיה תהיה משתלמת יותר ונוחה משמעותית לשימוש שוטף.

מבחינת העכברים הG500 עכבר לא משהו בכלל, חיישן הלייזר שלו לא יציב במיוחד תוכל לקרוא עליו ביקורות ברשת, לעומת זאת העכבר השני הרבה יותר איכותי ומומלץ אבל המחיר שלו מאוד גבוה לדעתי, כעיקרון זאת החלטה שלך אם תחליט לנכון בהחלט קח אותו.

אם הבנתי אותך נכון הסכום הכולל לציוד ההקפי הוא 350 שקל, האם אני טועה והתקציב גבוה משמעותית ?

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

השוני במקלדות רגילות מול מקלדות גיימינג הוא בעיקר מקשי G לתכנות, מבחינת ביצועים אין הרבה הבדל אם בכלל, לדעתי מקלדת מולטימדיה תהיה משתלמת יותר ונוחה משמעותית לשימוש שוטף.

מבחינת העכברים הG500 עכבר לא משהו בכלל, חיישן הלייזר שלו לא יציב במיוחד תוכל לקרוא עליו ביקורות ברשת, לעומת זאת העכבר השני הרבה יותר איכותי ומומלץ אבל המחיר שלו מאוד גבוה לדעתי, כעיקרון זאת החלטה שלך אם תחליט לנכון בהחלט קח אותו.

אם הבנתי אותך נכון הסכום הכולל לציוד ההקפי הוא 350 שקל, האם אני טועה והתקציב גבוה משמעותית ?
    אני מוכן לקנות עכבר גיימינג עד מחיר 350, כי אני יודע שעכבר גיימינג מאוד משמעותית ותורם בגדול..
    אך לגבי מקלדת, אני כבר לא יודע.. חלק אומרים שמקלדת גיימינג עוזרת מאוד וחלק אומרים שלא.. בכל מצב אני מוכן לקנות מקלדת גיימינג עד 250 או 200..

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

עזוב אותך מקלדת זה מקלדת, אין דבר כזה מוסיף אין כאן מה שיוסיף, אין טעם להשקיע מעבר למה שהצעתי, המקלדת שהצעתי מאוד איכותית ומאוד נוחה וזה העיקר.

בקשר לעכבר, אם אתה חושב שעכבר חשוב לך קח את האפשרות השנייה, לפי ביקורות העכבר עצמו מאוד איכותי והחיישן שלו גם כן.
    http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16826249037

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

עזוב אותך מקלדת זה מקלדת, אין דבר כזה מוסיף אין כאן מה שיוסיף, אין טעם להשקיע מעבר למה שהצעתי, המקלדת שהצעתי מאוד איכותית ומאוד נוחה וזה העיקר.

בקשר לעכבר, אם אתה חושב שעכבר חשוב לך קח את האפשרות השנייה, לפי ביקורות העכבר עצמו מאוד איכותי והחיישן שלו גם כן.
    http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16826249037
    עד עכשיו מה ששמעתי זה שמקלדת גיימינג יש דברים שאין אצל מקלדת רגילה וזה: תאורה (זה לא ממש חשוב לי, כי אפשר לקנות מדבקות), מאקרו (משהו כזה, ואני לא יודע מה זה בדיוק אך הרבה אנשים אומרים שזה שווה ועוזר למשחקים - מקווה שאתה יודע מה זה ואם כן אשמח שתסביר לי), זמן תגובה נמוך ולא ארוך כמו מקלדת רגילה..
    אז אם יש מקלדת רגילה שאתה מכיר והוא מגיב בכל מקש בתגובה נמוך? כי זה הדבר הכי חשוב לי.. והשאר כמו תאורה ומאקרו זה שטויות בשבילי..

ולגבי עכבר, כן ממש חשוב לי.. אם אני קונה עכבר גיימינג זה יכול לעזור לי יותר טוב במשחקי יריות וכאלה..
    ותודה על חוות דעת של עכבר, אני כבר מחר אראה את התגובות..

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

אין דבר כזה זמן תגובה נמוך יותר במקלדות גיימינג, בעכברים יש אבל במקלדות בולשיט, וגם אם זה קיים לא שיצא לי לגלות כאלו אלו המקלדות היקרות בכ700 שקל ומעלה.

מקשי מאקרו אלו מקשי G, מקשים אשר אפשר לתכנת על ידי תוכנה שאותה מקש יבצע משהו במחשב עצמו, נגיד במקום ללחוץ על המקש הארוך כדי לקפוץ אתה מתכנת מקש אחר בשביל זה.

לדעתי האישית, היו לי כמה מקלדות היו יקרות יותר ויקרות פחות, אני פשוט הבנתי שאני לא צריך ציוד אקסטרימלי שכזה, מקלדת מולטימדיה תמיד תהיה טובה יותר בעיקר של מיקרוסופט, המקלדת שהצעתי הייתה ברשותי בעבר והיום אני ממש מצטער שנפתרתי ממנה לטובת מקלדת גיימינג.

זה סתם גימיק מיותר שלא נותן הרבה, עכבר עוד מילא אבל מקלדת גיימינג מיותר בהחלט, אם אתה רוצה תתנסה אבל אני מבטיח לך שההבדל בזמני התגובה יהיה זהה לחלוטין.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

אין דבר כזה זמן תגובה נמוך יותר במקלדות גיימינג, בעכברים יש אבל במקלדות בולשיט, וגם אם זה קיים לא שיצא לי לגלות כאלו אלו המקלדות היקרות בכ700 שקל ומעלה.

מקשי מאקרו אלו מקשי G, מקשים אשר אפשר לתכנת על ידי תוכנה שאותה מקש יבצע משהו במחשב עצמו, נגיד במקום ללחוץ על המקש הארוך כדי לקפוץ אתה מתכנת מקש אחר בשביל זה.

לדעתי האישית, היו לי כמה מקלדות היו יקרות יותר ויקרות פחות, אני פשוט הבנתי שאני לא צריך ציוד אקסטרימלי שכזה, מקלדת מולטימדיה תמיד תהיה טובה יותר בעיקר של מיקרוסופט, המקלדת שהצעתי הייתה ברשותי בעבר והיום אני ממש מצטער שנפתרתי ממנה לטובת מקלדת גיימינג.

זה סתם גימיק מיותר שלא נותן הרבה, עכבר עוד מילא אבל מקלדת גיימינג מיותר בהחלט, אם אתה רוצה תתנסה אבל אני מבטיח לך שההבדל בזמני התגובה יהיה זהה לחלוטין.
    בסוף החלטתי לקנות מקלדת רגילה ולא גיימינג.. כי ראיתי כבר כמה דברים שיש אצל מקלדת גיימינג ואין אותם במקלדת רגילה ואלו דברים שאני לא ממש צריך אותם ואז לדעתי עדיף כבר לקנות מקלדת רגילה.. וכנראה אקנה מקלדת מהמלצה שלך עם הגנה מים. ולגבי מקרו, מה שהבנתי זה משהו שלא ממש שימושי אצל משחקי FPS וספורט, אלא משהו אחר של קטנים.

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

מקשי מאקרו זה מקשים לתכנות לא יותר ולא פחות.

אכן ממליץ לקחת את המקלדת שהצעתי, מבטיח לך שאתה לא תצטער אחת המקלדות הטובות ביותר שהיו ברשותי.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

מקשי מאקרו זה מקשים לתכנות לא יותר ולא פחות.

אכן ממליץ לקחת את המקלדת שהצעתי, מבטיח לך שאתה לא תצטער אחת המקלדות הטובות ביותר שהיו ברשותי.
    מה אתה אומר על המקלדת הזאת? http://www.tms.co.il/product/9333
    היתרון שלו זה שהוא עמיד מהמים.. וגם קיבלתי חוות דעת מאיש ששימש עם מקלדת הזאת עם שנתיים ואמר שהוא נותן ביצועים טובים ושיחק איתו במשחקים של COD, BF3 ועוד..

עריכה: בחור המליץ לי לקנות עכבר גיימינג ב300 ש"ח ואמר שהוא נחשב כרגע לעכבר הטוב ביותר בעולם - http://ksp.co.il/?select=&list=1&sor...0&maxpr ice=0
    אתה מכיר את עכבר זאת? הוא ממש טוב למשחקים של FPS?
    נערך לאחרונה על ידי Joseph Peretz; 20-04-2013 בשעה 14:53.

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

לגבי המקלדת אני חושב שתוותר על ההצעה, קח עדיף את המקלדת שהצעתי היא יותר בכיוון של מולטימדיה ובכללי היא מאוד נוחה.

לגבי העכבר, אכן הדגם הזה גם כן מאוד מומלץ, תעשה חושבים ותחליט איזה מהשניים אתה מעדיף.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

לגבי המקלדת אני חושב שתוותר על ההצעה, קח עדיף את המקלדת שהצעתי היא יותר בכיוון של מולטימדיה ובכללי היא מאוד נוחה.

לגבי העכבר, אכן הדגם הזה גם כן מאוד מומלץ, תעשה חושבים ותחליט איזה מהשניים אתה מעדיף.
    לגבי המקלדת, אני עדיין בהתלבטות.. יש כמה מקלדות שראיתי ולא יודע איזה אקנה בסוף.. יכול להיות שאקנה בסוף את המקלדת שלך.
    ולגבי העכבר, איזה השני אתה אומר להתלבט? זה - http://www.tms.co.il/product/8558 ?
    ואם כן סבבה, ורק שניהם איכותיים? ואין עוד משהו אתה מכיר עכבר ממש איכותית שעולה 150-300 שיהיה לו חיישן טוב ובדיוק למשחקי FPS..

שם פרטי
    ארטי
    לייקים
    283
    נקודות
    50
    משפט מחץ

כולם מעולים למשחקי FPS, וכן תעשה חושבים בין שני העכברים האלו.

אני משתמש כרגע בMX518 ואני מבסוט מימנו, אין לי צורך ביותר ואני משחק BF3 במולטי שיותר FPS מזה לא תמצא.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    יוסף
    לייקים
    0
    נקודות
    0

כולם מעולים למשחקי FPS, וכן תעשה חושבים בין שני העכברים האלו.

אני משתמש כרגע בMX518 ואני מבסוט מימנו, אין לי צורך ביותר ואני משחק BF3 במולטי שיותר FPS מזה לא תמצא.
    אוקיי, וחברה של עכבר - SteelSeries היא איכותית וטובה?
    ושנית, אני מעוניין לקנות שלט למחשב.. וראיתי אצל KSP שיש 6 חברות שמוכרות את שלט ונכנסתי לכל אחד בתוך חברות ובחרתי באחד ובאחד מהן של הכי יקר ואני שם פה קישורי לינק ותמליץ לי איזה שלט ממש טובה ומומלץ לקנות.

1. Double Shock USB
    2. http://ksp.co.il/?uin=16317
    3. http://ksp.co.il/?uin=9596
    4. http://ksp.co.il/?uin=11874
    5. http://ksp.co.il/?uin=13511
    6. http://ksp.co.il/?uin=16455

דרישות: שיפעיל עם WIN7, וגם שיהיה נוח לשימוש..

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 21:33.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,802,559 | הודעות: 7,500,071 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect