קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. עזרה|..פרטים בפנים..
    על ידי EuphoricX בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 24-11-2007, 16:38
  2. [עזרה] פרטים בפנים, כנסו.
    על ידי Dor בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 29-08-2007, 15:42
  3. [עזרה]פרטים בפנים
    על ידי P1oneer` בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 09-10-2005, 00:42
  4. [עזרה]פרטים בפנים
    על ידי P1oneer` בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 08-10-2005, 16:18
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

[עזרה] פרטים בפנים

ברירת מחדל [עזרה] פרטים בפנים

אממ איך אני מחזיר לעצמי את ה"חשק" נקרא לזה ככה להתאמן יש לי מנוי לחדר כושר ואני כבר לא הכי מתמיד.. בהתחלה ממש אהבתי את זה והיו תוצאות אבל אחרי 3-4 חודשיים כבר נמאס לי מזה ומאז (חודשיים) אנלא מצליח לבוא 4 אימונים בשבוע לפי התוכנית שלי.. כאילו אני קם בבוקר אני אומר לעצמי זהו היום אני הולך ! ואז חוזר מבצפר וכבר אין לי כוח ללכת אז אני אומר לעצמי מחר אני אלך וככה זה כמעט כל יום
    נערך לאחרונה על ידי Manera; 12-06-2008 בשעה 19:07.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    מציאות זה למי שלא יכול להתמודד עם הסמים

פשוט תלך בלי לחשוב על זה ככה אני עושה דברים שאני לא רוצה לעשות

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

קודם כל עצם הלקחיה העצמית שלך למקום תוביל לתוצאות , גם בניגוד לרצונך פשוט תלך למכון תגיד אם אני אהיה שם ועדיין לא יבוא לי אני אחזור הביתה.
    סה"כ מוטיבציה לתחום הזה צריכה לבוא מבפנים והיא לא צריכה להיות ריגעית אלא סוג של תמידית כי זה דרך חיים.
    אני יכול לומר שבגיל 14 הייתי מגיע למכון פעם בחודש וגם זה בימים הטובים , לא היה לי כוח ללכת ראיתי בזה עונש.
    היום אני מתאמן 5 ולפעמים גם 6 פעמים בשבוע תלוי במצב ובזמן הפנוי שיש לי .
    תעשה לעצמך רשימה למה אתה הולך למכון ומה אתה מצפה מהמכון ובצד שני של הרשימה למה אני לא רוצה ללכת למכון ולמה אני לא נמשך לזה.
    תקרא את זה ותראה שהיתרונות עולות על החסרונות.
    כמו כן לדעתי האישית להשקיע בגוף שלך זה מקום ראשון יותר מכל דבר בעולם , זה הגוף שלך אתה חי איתו כל חייך , למה באוטו שלך אתה מטפל ושם לו שמן , מים ודלק ועושה לו טיפולים כל 10 אלף ק"מ ובגוף שלך אתה לא רוצה לטפל ולהכניס לו מזון בריא , פעילות גופנית אם לא עצימה אז לפחות מתונה שתשמור על בריאות הלב והריאות ואם אתה רוצה לפתח מסה , אז גם להראות טוב בחברה ולהראות בריא שיכול לעזור לך (בין היתר בקבלה לעבודה , תאר לך אתה בא להתקבל לעבודה ובא בן אדם מאוד שמן ואחד שבנוי טוב מאוד , לשניהם יש את אותם הנתונים האישיים , הטכניים , והכלים לעבודה , את מי אתה חושב יקבלו בסופו של דבר אם יהיה מקום 1 רק? כמובן שאת הבנוי היטב וזה שנראה בריא יותר , לומר לך למה ? כי השמן נראה בעיני המעסיק כמשהו עצלן שלא מסוגל לדאוג לעצמו , משהו שלא יודע להשקיע , כמובן שזה לא מחייב אבל כך זה נראה . בן אדם שמגיע למצבים קיצוניים הוא נראה בעין רעה , החברה חרא ואין מה לעשות בגלל זה , זו הייתה דוגמא מעין רבות אני יכול להביא אין ספור דוגמאות כאלו , אני מניח שהבנת את העיקרון .)
    בהצלחה.

משתמש כבוד האוואטר של O-MaN1
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    4
    נקודות
    1
    משפט מחץ
    You've just stepped up to an entirely new playing field. Hope you know the rules of the game.

אתה שומע מוזיקה תוך כדי אימון?
    אם לא, תתחיל לשמוע.
    אם כן, שים לך תאוזניות בבית ושים מוזיקה שאתה אוהב וזה אולי יתן לך תחשק ללכת למכון. תכלס אם תיכנס לזה חזק ותעמוד במה שאתה מציב לעצמך כמה שבועות, אח"כ אתה פשוט תתרגל וגם לא תרצה לשבור את הרצף אז תמשיך עם זה. אני גם שאני עכשיו לא יכול ללכת לחדר כושר בגלל הצבא, אני מכריח את עצמי להתאמן גם בשעות הכי דפוקות שיש בשיא העייפות שלי כי החשק לזה כבר קבוע . וגם כי כיף לי לרוץ זה משחרר אותי =).

מורחקים
    שם פרטי
    אנטון
    לייקים
    0
    נקודות
    0

הכל תלוי בך אחי! ובכוח הרצון שלך!

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 19:19.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,780,645 | הודעות: 7,478,115 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect