קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [שאלה] קטגוריית סקס
    על ידי Orbit בפורום משוב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 05-04-2009, 14:45
  2. [שאלה]סרטי סקס לצפייה ישירה
    על ידי daniopop בפורום משוב
    הודעה אחרונה: 10-10-2008, 21:18
  3. [שאלה]קטגוריית סקס..
    על ידי Michael. בפורום משוב
    הודעה אחרונה: 08-10-2008, 17:06
  4. שאלה(ואני הכי רציני בעולם) כנסו...
    על ידי tip tip בפורום דיבורים
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 18-06-2007, 11:54
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16

תגידו שאלה על סקס רציני במיטה

משתמש אנונימי
    אורח

ברירת מחדל תגידו שאלה על סקס רציני במיטה

מתוך האהבה לא ססתם איך עושים בפעם הראשנה איזה תנוחות וזה למה אני חושב שאני כבר צריך לדעת איך עושים את זה אני בן 15 וחצי.. ולא עשיתי!

2. קישורים ממומנים

8 בדם! - משתמש כבוד
    שם פרטי
    ראול
    לייקים
    1
    נקודות
    460
    משפט מחץ
    "אם תיתן למישהו דג זהב יהיה לו דג זהב"..

א' תרגע
    גיל 15 זה מוקדם ושאף אחד לא ילחיץ אותך תקח ת'זמן כי זה דבר שתקח איתך כל החיים

ב' לא הבנתי את השאלה

27.07.08
    "הקוצים של ארץ ישראל"

למענו=\

[/CENTER]

משתמש באטרף
    שם פרטי
    יקותיאל
    לייקים
    562
    נקודות
    3,561
    משפט מחץ
    אם שותים לא נוהגים, הבירה יכולה להישפך

תנוחות
    יפה
    אחי
    אתה בן 15!!!!!!
    שתגיע למצב שתקיים יחסי מין
    מה שאתה רואה בסרטים רגילים
    איך שהם מנסים לעשות ילדים
    הבן והבת שוכבים אחד על השני
    והבן זז
    או שהבת
    לא משנה
    Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself

חולצות ובלייזרים אלגנט :
    http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=878363

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    2
    נקודות
    51
    משפט מחץ
    אקונה מטטה...

ציטוט נכתב במקור על ידי CaRTeR
    תנוחות
    יפה
    אחי
    אתה בן 15!!!!!!
    שתגיע למצב שתקיים יחסי מין
    מה שאתה רואה בסרטים רגילים
    איך שהם מנסים לעשות ילדים
    הבן והבת שוכבים אחד על השני
    והבן זז
    או שהבת
    לא משנה
    נראה לי פעם ראשונה שאתה אומר דבר דיי נכון חח

בכל מקרה...
    קודם כל אחי...כשתגיע למצב שאתה עם מישהי במצב אינטימי[סקס יבש\נגיעות וכו'] אתה כבר תבין למה אתה מסוגל....
    הפעמים הראשונות שלך יהיו "בתנוחה" של אחד על השני....כמובן כשתגדל יותר תוכל לשפר את הביצועים כי תיהיה יותר מנוסה...
    תוכל לעשות חלק מהדברים שעושים בסרטי הפורנו למינהם...

ועוד דבר..לפי השאלה אני משער שלא הגעת עם מישהי למצב אינטימי...אז אחי...שום דבר..אבל שום דבר..הוא לא כמו בסרטים...בהצלחה

משתמש אנונימי
    אורח

שמעו היא רוצה לשות לי ביד או לימצוץ לי ואני יושן אצלה ביום שישי... לה אני אמור אחרי זה לעשות משו?..
    וגם מה גודל הפין נורמלי שלא יהיה פאדיחות אולי תגיד שיש לי קטן או בינוני כי היא אולי אוהבת שמוק רציני?...

משתמש משקיע
    שם פרטי
    דימי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    הכל תלוי בגישה =)

ציטוט נכתב במקור על ידי משתמש אנונימי
    שמעו היא רוצה לשות לי ביד או לימצוץ לי ואני יושן אצלה ביום שישי... לה אני אמור אחרי זה לעשות משו?..
    וגם מה גודל הפין נורמלי שלא יהיה פאדיחות אולי תגיד שיש לי קטן או בינוני כי היא אולי אוהבת שמוק רציני?...

אל תדאג בקשר לפין... זה שטויות... אם הוא יהיה קטן היא לא תמצוץ לך? חח היא כן...
    בקשר לשאלה שלך אם אתה אמור לעשות לה משהו.... אממ בגדול בנות לא ממש נהנות מזה אלא הן כאילו עושות לך טובה בזה שהן יורדות לך... יכול להיות שתצטרך לעשות לה אותו דבר פשוט... אבל יש מצב שלא... תלוי בה.. אין בזה שום דבר מסובך.... אולי פעם ראשונה לא תיהיה טוב בזה אבל תצבור נסיון לאחר הפעם הזאת... תהנה אחי =)
    DimA

משתמש אנונימי
    אורח

אחי תודה... אבל מה זה לא קצת פאדיחות כי לה יש ניחסיון והיא אמרה לי..

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    100

נוו בסדר אחי
    ככה גם אתה תצבור ניסיון ורק שתדע שאתה בחור בר מזל , חח הרבה היו רוצים להיות במקומך
    קיצור .. תן לה למצוץ לך ..לעשות לך ביד .. מה שאתה רוצה, ואם אתה רוצה..והיא תזרום איתך אז תנסה להוריד לה את החולצה.ותתקדם לאט לאט, אין פה מה להבין..

בתנ"ך למשל..או לפני 100 שנה לא היו סרטים על זה..בן אדם יודע מה לעשות כשהוא נמצא בסיטואציה הזאתתתת! תאמין לי לא צריך סרטים ולא כלום פשוט תגיע לשם ואני מבטיח שתדע מה לעשות

משתמש מכור האוואטר של djb
    שם פרטי
    יוסי
    לייקים
    0
    נקודות
    184
    משפט מחץ
    Praise The Lord And Pass The Ammunition

אחי אין מה לדאוג בקשר לזין. גם אם יש קטן אין מה לעשות... זה מה יש
    People created religious inventions
    To give their lives a glimmer of hope
    And to ease their fear of dying
    And people created religious intentions
    Only to feel superior and to have a license to kill

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אסף :O
    לייקים
    18
    נקודות
    5
    משפט מחץ
    אני יודע הכל. כמעט.

1. קודם כל - כמו ש-Oman אמר קודם תגיעו למצב של סקס יבש, כאילו אתם עושים את זה, רק לא ממש בעירום מלא, בחצי עירום או אפילו בלבוש מלא, נגיעות וכו'...

2. היא אמרה לך שיש לה ניסיון? ממתי בת נורמלית אומרת את זה? בנות לא גאות בזה ולא ממש בגיל הזה. נראה לי שהיא סתם מחרטטת...

3. בקשר לגודל הפין, אין מה לדאוג, היא תסתפק במה שיש, והאמת אם אתה חושש כל כך מזה, אז אתה עדיין לא מוכן לזה. אין מה לעשות. אם לא היית חושש מזה לא היית שואל פה מה לעשות...

4. לגבי תנוחות, הממ כדאי להתחיל מיסיונרית לדעתי (שהבן על הבת), ואם אתה מתעייף תתהפכו שהיא תהיה עליך..

הכי חשוב שתהנה, ואל תעשה פאדיחות ותשכח קונדום חח
    בהצלחה אחי~!@

משתמש כבוד
    שם פרטי
    רביד
    לייקים
    0
    נקודות
    1,059
    משפט מחץ
    "אל תאמין למראה עיניך - כל שהן מראות לך הוא גבול בלבד"

ציטוט נכתב במקור על ידי eDax
    1. קודם כל - כמו ש-Oman אמר קודם תגיעו למצב של סקס יבש, כאילו אתם עושים את זה, רק לא ממש בעירום מלא, בחצי עירום או אפילו בלבוש מלא, נגיעות וכו'...

2. היא אמרה לך שיש לה ניסיון? ממתי בת נורמלית אומרת את זה? בנות לא גאות בזה ולא ממש בגיל הזה. נראה לי שהיא סתם מחרטטת...

3. בקשר לגודל הפין, אין מה לדאוג, היא תסתפק במה שיש, והאמת אם אתה חושש כל כך מזה, אז אתה עדיין לא מוכן לזה. אין מה לעשות. אם לא היית חושש מזה לא היית שואל פה מה לעשות...

4. לגבי תנוחות, הממ כדאי להתחיל מיסיונרית לדעתי (שהבן על הבת), ואם אתה מתעייף תתהפכו שהיא תהיה עליך..

הכי חשוב שתהנה, ואל תעשה פאדיחות ותשכח קונדום חח
    בהצלחה אחי~!@
    בד"כ אני אוהב את התגובות שלך... עכשיו לא יודע...

אמממ... דיברת שטויות ב 2... למה שבנות יתביישו בנסיוןם שלהם? יש להם נסיון, סבבה... אמנם נכון, יש נטייה לבנים להדלק יותר מזה שהם לא מנוסות, או לחשוש מזה שהן מנוסות ואתה לא... אבל חפיף... אם היא אמיתית, היא תגיד...
    גם בקשר ל3... זה נורמלי שהוא חושש... אולי אין לו עדיין בטחון עצמי מלא בגוף שלו... אז מה? זא לא אומר שהוא לא מוכן... לאט לאט, כשתהיה איתה יותר, ותהיו כבר ערומים ביחד, אתה תקבל יותר ויותר בטחון בגוף שלך... בעקרון אין ממה להתבייש - כל אחד ומה שהוא קיבל... אני מאמין שילדה בת 15 לא תדע הרבה על כמה הפין שלך גדול ביחס לאחרים :/ ]

בקשר לאומן....אתה יכול להטעות אותו.... עזוב את הסרטי פורנו... זה לא מציאותי, זה לא ריאלי... אם הם עושים תנוחה אחת מסרט פורנו בצורה לא נכונה - הוא יכול לשלוח אותה לבית חולים... יש את התנוחה הרגילה, ויש את התנוחות כאילו הנפוצות.... לא המיוחדות של הסרטי פורנו, שאיכשהו כל הבנות שם "מר גמיש"... זה סתם חרטא...
    פתח לאישה, או MSN משהו... תראה יש שם הרבה כתבות על תנוחות מומלצות כדי לגוון... אבל זה...חכה... יש לך עוד זמן :/

....

גלעד שליט, אלדד רגב ואהוד גולדווסר - מי ייתן ותחזרו הביתה במהרה ובשלום!!

לזכר סמ"ר לירן סעדיה הי"ד. לנצח תהיה בלבנו, לירן.
    לזכר סמל בן כובאני הי"ד. נזכור אותך תמיד.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    2
    נקודות
    51
    משפט מחץ
    אקונה מטטה...

ציטוט נכתב במקור על ידי LoverBoy
    בד"כ אני אוהב את התגובות שלך... עכשיו לא יודע...

אמממ... דיברת שטויות ב 2... למה שבנות יתביישו בנסיוןם שלהם? יש להם נסיון, סבבה... אמנם נכון, יש נטייה לבנים להדלק יותר מזה שהם לא מנוסות, או לחשוש מזה שהן מנוסות ואתה לא... אבל חפיף... אם היא אמיתית, היא תגיד...
    גם בקשר ל3... זה נורמלי שהוא חושש... אולי אין לו עדיין בטחון עצמי מלא בגוף שלו... אז מה? זא לא אומר שהוא לא מוכן... לאט לאט, כשתהיה איתה יותר, ותהיו כבר ערומים ביחד, אתה תקבל יותר ויותר בטחון בגוף שלך... בעקרון אין ממה להתבייש - כל אחד ומה שהוא קיבל... אני מאמין שילדה בת 15 לא תדע הרבה על כמה הפין שלך גדול ביחס לאחרים :/ ]

בקשר לאומן....אתה יכול להטעות אותו.... עזוב את הסרטי פורנו... זה לא מציאותי, זה לא ריאלי... אם הם עושים תנוחה אחת מסרט פורנו בצורה לא נכונה - הוא יכול לשלוח אותה לבית חולים... יש את התנוחה הרגילה, ויש את התנוחות כאילו הנפוצות.... לא המיוחדות של הסרטי פורנו, שאיכשהו כל הבנות שם "מר גמיש"... זה סתם חרטא...
    פתח לאישה, או MSN משהו... תראה יש שם הרבה כתבות על תנוחות מומלצות כדי לגוון... אבל זה...חכה... יש לך עוד זמן :/
    אחי...זה כל מה שאמרתי...יענו...שלא יחשוב שעכשיו ובטח שבטח בגיל הזה..לעשות תנוחות כמו בסרטים...
    תנוחה מסיונרית...זה טוב..ומעייף..

אהה ו...אני מסכים איתך בקשר לזה שבנות כאילו לא אמורות להתבייש..
    יש בנות שכבר מזדיינות בגיל הזה..ולמה לא אני אומר..ברור שלא עם כל העולם
    אבל אם יש לך חבר..תזדייני..בכיף שלך

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    ירדן
    לייקים
    0
    נקודות
    75
    משפט מחץ
    בחורה זה כמו מצית מדליקה אבל שתרוצה אותה אתה אף פעם לא מוצא...(קח גפרורים)

קודם כל...תהנה אחי!! חח יש לך הרבה מזל תקשיב לLoverBoy אל תעשה תנוחות מסרטי פורנו לך תדע מה יקרה לה,
    חוץ מזה גבר תזרום איתה ותחשוב טוב לפני שאתה עושה את זה.!!.
    (((((((((((((((((((((((((((((((((((((לא לשכוח קונדום))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    דורון
    לייקים
    0
    נקודות
    15
    משפט מחץ
    יש לך אולי עוף מיותר?

הדבר הכי חשוב שאני יכול להגיד לך, ורביד כבר אמר אבל אני רוצה להבליט.. בשום פנים ואופן אל תלמד דבר לגבי קיום יחסי מין מסרטים כחולים/פורנוגרפיים. בסרטים אלה יש דגש על תנוחות לא ריאליות, דגש על גדלים רחוקים מהמציאות וכל דבר שרק יכול להטעות אותך לגברי הדבר האמיתי.

בחורה בהחלט יכולה להיות גאה בניסיון המיני שלה, השאלה היא עד כמה זה הולך לבוא לידי ביטוי איתך. עצה שלי: תכין את עצמך למצב אינטימי מבחינה נפשית, אבל אל תבוא עם יתר ציפיות. לך תדע מה יש לה בראש... העיקר תהיה זהיר. אל תשכח קונדום, ואם אתה שואל איזה.. Durex supesafe מתאים לדבברים האלה (לפי דבריו של רביד).

לגבי התנוחות.. זאת לדעתי צריכה להיות הדאגה האחרונה שלך. קשה לי להאמין שנער יקיים יחסי מין לפי שהיה לו מצב אינטימי עם בחורה.. בדרך כלל זה בא בהדרגה. 'סקס יבש', אחרי זה עם ביגוד חלקי, אחרי זה ללא ביגוד כלל ואז כנראה קיום יחסי מין מלאים. כך או לא, איןלך מה לדאוג.
    1. אם כן יש לך נסיון מוקדם, תנצל אותו.
    2. אם לא.. תזרום איתה. לה כן אמור להיות נסיון, אז תנצל גם את זה. מצד שני, אל תתן לה להרגיש שהיא "סוחבת אותך אחריה".

בקצור, את שלי אני אמרתי.
    תהיה זהיר, ובהצלחה

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    100

אני חושב שהוא כבר קיבל תשובות מספקות..שיחליט מה שבא לו..אנחנו עזרנו לו, רק שירשום איך היה

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 11:19.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 901,979 | הודעות: 6,575,865 | משתמשים: 291,458 | המשתמש החדש ביותר: alonnnnnn4 | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect