קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. אם לא עברתי יום סיירות?
    על ידי mrWoodCock בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 11-01-2010, 16:42
  2. עברתי יום סיירות
    על ידי Evya12 בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 09-01-2010, 20:11
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21-10-2008, 07:34
  4. יום סיירות אני מגיע!!!!!
    על ידי Haviv בפורום דיבורים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 16-09-2006, 19:50
  5. יאללה מחר סימולציה של יום סיירות
    על ידי KoChiNi בפורום דיבורים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 26-12-2005, 19:17
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

עברתי יום סיירות.. עברתי פסיכולוג מטכ"ל :]

ברירת מחדל עברתי יום סיירות.. עברתי פסיכולוג מטכ"ל :]

טוב אז אתמול עברתי את הפסיכולוג לפני יומיים קיבלתי מטכ"ל :]

שמח שעברתי..

רשמתי מאמר קצר בפורום צבא אז סתם אני יפרסם גם פה..

היה קשה.. לא קל אבל היה שווה להשיג מה שאתה רוצה.

אם למישהו מעניין מה עושים שם ואיך זה הולך >>

טוב אז אתמול חזרתי בערב ככה מהפסיכולוג.. ועברתי אותו ככה שאני שמח אין לי ממש כוח לדבר עליו יותר אני ידבר על היום שדה עצמו.

הייתי צריך להתייצב ב7 שם הגעתי רבע שעה לפני עם חבר.

לפני היום סיירות התאמנתי טוב וחיכיתי לזה באתי מוכן.
    כמה דברים שיש לי להגיד לכם.. כי אני למשל קראתי מאמרים של אנשים ויודע שלא הכל נכון..

אז תיזהרו מהסוסים, תתבלטו, תיהיו יעילים , תתחברו לאנשים הנכונים, תראו אחריות, תראו שאחרים אוהבים אותכם, ובבר אור תנו המון כי זה מרכיב 25% מהציון הסופי שלכם.

טוב אז על הבוקר מחכים קצת מייבשים אותכם שולחים אותכם לכמה בדיקות ככה שיראו שאתם בריאים לא משו רציני.
    הולכים למכולה לקחת את הבגדים והציוד.
    מקבלים מספרים עושים חימום מעפן (עדיף למתוח לפני זה לבד) ואז מתחילים את הבר אור..

עשיתי ב2 דקות 76 בטן ו81 פרס מרפקים. האמת היה לי הרבה יותר אבל להחשיבו לי איזה 17 מרפקים בגלל ששמתי את הידיים רחבות מידי מרוחב הכתפיים ושאחרי כמה זמן לא כל היד שלי הייתה על הקו.. אבל שטויות.
    2000 היתי שמח הגעתי רביעי אבל העיקר והצלחתי לרדת מ7 דקות.

מה שקורה בעצם זה רגליים על הריצפה יש 2 דקות לעשות כמה שיותר אסור לנוח יותר מ2 שניות, ידיים מאחורי האש מרפקים נוגעים בברכים. אסור להקפיץ בטן.

בכפיפות מרפקים צריך שתי הידיים על הקו, האגרוף של הזה על הקו ואתה צריך לגעת בו עם החזה אם לא זה לא נחשב. מותר להחליף רגליים אסור ידיים רחבות מידי או צמודות מידי רק ברווח כתפיים.

הדבר הכי חשוב ל2000 זה טיפ רציני..תתחילי הכי מהר שאתם יכולים - ולאט לאט תגבירו
    אמ .. האמת תתחילו חזק ככה תתפסו מקום טוב בהתחלה. לא נורא אם נתקעתם מאחורי קבוצה של שורים אולי אני בינהם אבל אפשר לעקוף אחרי שכולם נרגעים כי לא כולם שומרים על אותו קצב. בקיצור ה2000 היה ממש קשה כי יש עליות ירידות וזה.. והדרך.. הדרך!... דרך אפר - לא טוב לרוץ בה יש אבנים וזה לא נוח אבל רצים...
    עד דקה חמישית אני הובלתי לפני כולם אבל אז עוד כמה התחילו לתת ספרינטים רצחניים ממש ועקפו איזה 100 מטר לקראת הסוף.. לא נורא המדיריכים אמרו שהם ראו את זה ואמרו יפה מאוד.

לפי מה שהבנתי 82 בטן בבר אור זה המקסימום אז הייתי קרוב לזה יכולתי לתת עוד אבל לא נורא... בכפיפות מרפקים עשיתי דיי טוב והגעתי רביעי ככה שיצא לי בר אור מעולה וזה עזר לי בהמשך...
    הרבה חיים בסרט שהם יעשו בר אור לא טוב כדי להיות בקבוצה ממוצעת ואז להיות שם בקבוצה הכי טוב אבל זה שטויות כי הקבוצות אח"כ בכלל לא מתחלקות לפי זה.
    בקיצור היום עבר וחילקו אותנו לקבוצות.

הכרתי שם כמה אנשים שהיו בקבוצצה שלי והתיידדתי איתם ... מה השאיפות שלכם מה זה.. מה השאיפות שלי..

בקיצור מהר מאוד התחלתי להתבלט בקבוצה ואני מאמין שזה מה שעזר לי אחרי זה בהצבעות שבסוף הצביעו לי כי הרבה דירגו אותי מקום ראשון והייתי עוזר והשארתי רושם על כולם.
    היה איתי עוד איזה אחד סוס ששמתי לידי וביננו הייתה בעצם כזאת תחרות מי הכי תותח.

בקיצור המדריך בחר להתעלל קצת והתחיל בתיזוזים בלתי אפשריים, למשל אומר לכם את רואים את העמוד הזה.. יש לכם 20 שניו לעקוף אותו, צא! ואז כולכם רצים ומגיעים אחרי דקה והוא מתחיל להתעצבן ולנסות לשבור אתכם.. הוא ממשיךך וממשיך. והוא לא מפסיק. ואז הוא עושה לכם טובה ונותן לכם 21 שניות 22 וכך הלאה כשאפשר לעשות את זה בארבעים.. ואז אתם לא מצליחים והוא שולח אותכם לדיונה. הכי חשוב בתיזוזים האלה זה לתמיד להגיע בין ראשונים לא להראות שאתה עייף ולהראות שאתה חזק מנטלית כל הזמן לענות כן המפקד כל הזמן לעמוד מסודר כל הזמן לעודד את החברים שמתעייפים וחלק :\ פורשים.

הרבה פורשים בחלק הזה.
    אני לפני היום סיירות, ובכללי קראתי המון מאמרים וטוב שלא הפנמתי אותם יותר מידי..
    בואו אני יסביר לכם למה - אנשים חושבים שהמדריך הוא סחבה אז הם אומרים תמשיכו לרוץ ותמשיכו לרוץ כי שהמדריך יראה שאתם כמעט נשברים הוא יפסיק.. וזה בכלל לא הולך ככה. המטרה שלו זה לשבור אותכם ולהחליש אותכם.

תבואו טובים ומוכנים בספרינטים. תבואו עם אנרגיה וכוח סיבולת. אל תתחילו להעינק מכאבים ולהתנשף כמו כלבים כדי שהוא יפסיק לתזז אותכם כי אז זה שובר אותכם. ולמדריך יש כמות מוכנת מראש של תיזוזים שהוא יעשה! אל תקראו מדריכים אחרים ותבינו שאם אין לכם כוח להתאמץ קצת אז תראו למפקד שאתם כמעט נשברים פשוט תמשיכו חזק וטוב והעיקר זה לא להראות שאתם עייפים או "מכריחים" אותו להפסיק. הכי חשוב !

אחרי שמקבלים את הכובעים אחרי ה2000 וכל מיני שטויות מתחילים בדיונות.

המפקד בוחר דיונה. אצלנו הוא בחר דיונה דיי נחמדה גדולה כזאת ודי ארוכה.
    עכשיו אני לא בטוח שהיא הייתה הכי קשה שם אבל לפני שהכל מתחיל אמרתי לקבוצה שלי שלא תפחדו מהגודל.. הגודל לא קובע.
    המדריכים לרוב תחמנים אז הם התחלה מנסים לעייף אותכם ולכסח אותכם והם מתזזים אותכם תקיפו את הדיונה אבל הסיבובים הראשונים זה הכל סתם, אחרי זה המפקד אומר לכם עכשיו יש סדרי הגעה ואז אתם מזדקפים ונותנים לא את ה100% גם לא את ה200% אחוז אתם נותנים הכל !
    ה-כ-ל !
    בחלק הזה תמיד הגעתי ראשון.
    דבר חשוב זה לא לזלזל ולהגיע אחרון בהתחלה כי גם את זה רואים עדיף להיות ממוצע ולא לקרוע את עצמך.

אחרי זה מתחיל האלונקה והספרינטים.
    לרוב הגעתי לאלונקה שזה דיי טוב ואתה מעודד את האנשים שאיתך הרבה ככה לא יפרשו לך מהאלונקה באמצע.
    תיזהרו קצת מאלונקה שחופרת לכם בתוך הכתף - אבל בשבילכם ברגע הזה זה כיף זה תענוג -תחשבו אולי שאחרי זה יהיה לכם אחלה שיטפי דם להראות בבצפר.
    ממשיכים וממשיכים ולאט לאט אתה רואה מלא אנשים פורשים ומוותרים לא רק מאצלכם זה שכל הזמן הגעתי לאלנוקה עזר לי ואני מודה שהדבר הזה היה הכי קשה. צריך לסבול הרבה כשעולים דיונה כזאת מחורבנת אבל אתה כל הזמן מחדיר לחברים שלך רעל אתה אומר אנחנו רוצים מטכ"ל.
    ברגע שכולם עייפים ולא יוכלים לדבר ואתה כן זה מראה על חוזק ואז בדרך כלשהי זה משפיע על האחרים ומראה להם שאתה טוב ואז מדרגים אותך.. זה אולי ממש נושא פעוט אבל זה עובד.

טוב עכשיו מגיע החלק של השקי חול.. מקבלים אתי חפירה ממלאים את השק שלכם טוב טוב ככה שיהיה שמן ויפה בלי לחפף כי בודקים את זה ומי שמחפף מתחפף..
    מישו הולך ותוקע את חפירה במרחק קצת רחוק איזה 200 מטר ממכם בקצה של הדיונה וצריכים להקיף אותו כמה שיותר פעמים.

העליות זה אחד הדברים הקשים יש איזה חצי שעה לתרגיל הזה.תרגיל קשה רק אל תשברו. שאפילו לא תעבור לכם המחשבה בראש להפסיק, רצים גם אם רצים לאט קצת אף אחד לא יגיד לכם להגביר את הקצב למרות שהמטרה זה לעשות כמה שיותר. עוזרים לחברים למרות שהם עושים קצת אם למישהו בורח השק תעזרו כי רואים את זה ודברים כאלה רק אל תתחילו לצעוק תראו איך אני עוזר לו או משהו דפוק כזה - יהיו כאלה אבל הם לרוב לא מקבלים כלום..
    בירידות של הדיונה צריך לרוץ כאילו אין מחר כי בעליות במילא קשה להמשיך.
    לאט לאט אתה מתחיל לעקוף כמה בסיבוב או 2 ופה הרבה פורשים. הרבה !.

אחרי זה שאתה מסדיר את הנשימה ואחרי ההפסקה :]]]]]] D:, המפקד אומר לך תחפור לי בור באורך של האת חפירה הזאת שזה יוצא משו כמו מטר אורך מטר עובי ומטר רוחב וזה ממש קשה, ואז אתה שמח מאוד כי אתה כבר מתחיל להריח את הסוף של זה ושאתה עובר את זה.
    כשאתה מתעייף אתה מתחיל להחליף ידיים. וזה.. לא טוב אבל ממשיכים לא כולם מצליחים.. יצא לי בור נחמד מאוד האמת אבל הוא נראה כמו הצרות שלי.. לא נורא וזה לא היה ממש קשה אחד הדברים שמעייפים אבל לא פורשים פה! :\.. שונא תרגילי כוח כאלה תן לי ריצות תן לי כפיפות, אבל כוח זה משגע אותי.
    לא הרבה פורשים בזה אבל הרבה מפיסיקים ואז האת שלהם לא נכנסת לבור והמפקד אומר שזה לא טוב העבודה לא טובה.. מה גם שאין ממש הרבה זמן. בקיצור צריך לתת הכל.

ככה עבר היום.. מילאנו כמה שאלונים.. המון אנשים מתחילים לשער מי לאן ומי מה .. ממלאים את השאלון הסוציומטרי (זה שמדרגים את החברים שלך לקבוצה - ואסור כמובן לדרג את עצמך ראשון) ולמזלי או שזה לא היה ממש מזל, יצא שהרבה דירגו אותי במקום ראשון ואז קיבלתי מה שמילאתי מקום ראשון > מטכ"ל.

לבסוף קיבלתי מטכ"ל אתמול הייתי בפסיכולוג ועברתי בהצלחה. עכשיו גיבוש.. איזה רעל (:

שיהיה בהצלחה לכל הנבחנים

המנהל הכי תותח באטרף :s86:

אצלי.. איכות היא כן מילה גסה

2. קישורים ממומנים

משתמש ותיק האוואטר של Mr.Black
    שם פרטי
    elior
    לייקים
    0
    נקודות
    959
    משפט מחץ
    אדם אכל תפוח בשביל חווה, אני יאכל בשבילך פרדס

מזל טוב אחי....:]

משתמש באטרף האוואטר של DoR TnT
    שם פרטי
    דור
    לייקים
    1
    נקודות
    5,540

מזל טוב אני רואה אימנים ממש קשים
    נערך לאחרונה על ידי DoR TnT; 04-01-2007 בשעה 21:12.

בעלים
    לייקים
    232
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

נשמע קטלני! קראתי הכל אחי .. בהצלחה :]

חח תודה אנשים :]

כה באמת אחד הדברים.

תתאמנו טוב ככה תצליחו גם אתם להגיע לאן שאתם רוצים !

והאימונים קשים כמו שואמרים קשה באימונים עוד יותר קשה בקרב אבל בסוף מקבלים מה שרוצים =]

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אור
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    DJ! Spin that shit

אחי אתה אחד הסוסים!! מטקל?!!?
    שיוווווווווווווווווווווווו בונא אם ת'עובר ת'גיבוש ומתגייס לשם אתה שפיץ אחושרמוטה

תודה אחי :] מטכ"ל זה באמת מכובד גבר D: תתאמן טוב ואני מאמין שגם אתה תגיע אם אתה מעוניין בשירות קרבי וטוב מאשר לבזבז שלוש שנים .

ושמעו.. הקטע של הפסיכולוג זה אחד הדברים הלא מובנים סתם שואל אותך שאלות בודק אם אתה עיקבי אבל אני לא יכול לספר מה הולך שם

ואור ואללה מי שלא קורא הכל > לדעתי> מפסיד

משתמש ותיק
    שם פרטי
    חיליק
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "הפוך בה והפוך בה וכולה בה"

קראתי הפנמתי,אני כיתה יא' אבל מעכשיו אני מתאמן בכל מקרה,אהבתי את מה שכתבת אחי תודה על ההשקעה ובהצלחה,אני גם רוצה מטכ"ל בעזרת ה' יתברך!
    יצחק חיים צמח הלוי ז"ל,
    1992-2006, ת.נ.צ.ב.ה

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 02:06.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,040,422 | הודעות: 7,739,397 | משתמשים: 315,619 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect